Horoscope  
Astrologia
Spotkania
Program astrologiczny Urania
Biuletyn astrologiczny
Postacie polskiej astrologii
Symbole astrologiczne
Horoskop
   Horoskop tygodniowy
   Nowe horoskopy
   Zegar
   Tranzyty
SĹ‚ownik
System domĂłw
Galeria Szem'a
Katalog stron
Bibliografia
Astrologia > Horoskop > Tygodniowy > 2013-02-11


Horoskop tygodniowy od 11 do 17 lutego 2013

Agnieszka

Baran (21.03 – 19.04)

Dzięki dobremu samopoczuciu uda się Wam zrealizować zamierzenia w pracy i odczujecie satysfakcję, że idziecie do przodu. Natomiast powinnyście uważać na zdrowie, bo nadmiar obowiązków może się niekorzystnie odbić na waszej formie. Pamiętajcie zatem o odpoczynku i jeśli prowadzicie siedzący tryb życia, to odrobina aktywności fizycznej zrobi ogromną różnicę na plus. Jeśli jesteście samotne, to macie spore szanse na flirty i romanse. Tylko pozwólcie się poznać i bywajcie wśród znajomych. Może osoba, którą teraz spotkacie okaże się wymarzoną drugą połówką. W stałym związku doskonały czas i idealne porozumienie. Finansowo będzie się Wam nieźle wiodło, zatem możecie zainwestować trochę pieniędzy na przyszłość. Urodzeni od 25 do 28 marca będą pod wpływem Urana, który przyniesie Wam mnóstwo niezwykłych pomysłów i inspirujące spotkania z oryginalnymi ludźmi, którzy mogą kompletnie zmienić wasze poglądy na wiele spraw w życiu. Nie wahajcie się teraz podejmować ryzyka.

Byk (20.04 – 20.05)

Powinnyście dbać o siebie i nie przesadzać z obowiązkami. Rozdzielcie to co robicie między domowników i wtedy poczujecie więcej luzu. W pracy czekają Was stresy, więc musicie sobie zorganizować czas wolny w taki sposób, żeby się zrelaksować. Starajcie się zachować spokój ducha w każdej sytuacji. Nie pozwalajcie, aby emocje Was ponosiły, a wszystko powinno być dobrze. Jeśli jesteście samotne, to na razie skupcie się na przyjaźniach, hobby i starych znajomościach. Nie próbujcie umawiać się z nikim na siłę, bo rozczarujecie się i tylko stracicie czas. W stałym związku przyda się Wam cierpliwość i wyrozumiałość. Wasz partner będzie potrzebował wsparcia. Urodzeni od 29 kwietnia do 2 maja będą pod wzmacniającym wpływem trygonu Plutona, który przyniesie Wam wzrost sił witalnych, większą siłę woli i przebicia. Będzie Wam teraz łatwiej osiągnąć to, na czym Wam zależy. Łatwiej też zrealizujecie ambicje.

Bliźnięta (21.05 – 21.06)

W pracy bardzo udany czas. Poradzicie sobie ze wszystkim, a nawet zrobicie więcej niż będzie od Was wymagane, czym zaimponujecie przełożonym. Jednak mimo wszystko nie wdawajcie się w żadne spory i jeśli zrobi się gorąco, to wyjdźcie się przewietrzyć i policzcie do dziesięciu. Zdrowie może od Was wymagać trochę uwagi. Być może chroniczne dolegliwości, na które cierpicie są skutkiem nieodpowiednich warunków w pracy, może wystarczy inaczej ustawić biurko albo zmienić oświetlenie. Jeśli jesteście samotne, to są spore szanse, że ten stan nie potrwa długo. Być może prawdziwa miłość czeka tam, gdzie nawet się jej nie spodziewacie. W stałym związku miłość i harmonia. W finansach mimo kryzysu będzie się Wam powodziło bardzo dobrze. Urodzeni od 26 do 29 maja będą pod wpływem Jowisza i Urana, które przyniosą Wam optymizm, niezwykle twórcze pomysły i okazje do rozwoju zarówno osobistego jak i zawodowego.

Rak (22.06 – 22.07)

Choć będziecie miały sporo energii i sił do działania, to przyda się Wam trochę dyscypliny. W pracy może okazać się, że macie pewne zaległości, które trzeba będzie nadrobić, więc tym bardziej nie odkładajcie niczego na potem. Lepiej róbcie wszystko od razu zaczynając od najważniejszych zadań. Tylko w taki sposób poradzicie sobie z nadmiarem obowiązków. W uczuciach to niezbyt obiecujący czas, wiec jeśli jesteście samotne, to na razie powinnyście pogodzić się z obecną sytuacją. Za to macie znajomych, z którymi możecie spędzić czas. Zawsze też możecie liczyć na rodzinę i wsparcie od bliskich, więc potraktujcie to jako kolejne doświadczenie. Gdy przyjdzie odpowiedni moment, na pewno spotkacie kogoś odpowiedniego. Urodzeni od 19 do 23 lutego będą pod wpływem Neptuna, który przyniesie Wam natchnienie, uwrażliwienie i zwiększy potrzeby duchowe. Możecie same odkryć w sobie duszę artysty lub zacząć pomagać innym, ale uważajcie przy tym, żeby nie dać się wykorzystać.

Lew (23.07 – 22.08)

Na razie wrzućcie na luz i starajcie się nie przemęczać. Możecie mieć sporo na głowie i lepiej unikać stresów. Poradzicie sobie ze wszystkim, ale pod warunkiem, że uda się Wam zachować spokój ducha. Jeśli jesteście samotne, to na razie będą jedynie okazje do przelotnych flirtów. Jeśli Was to zadowala, to możecie trochę poromansować, natomiast jeśli liczycie na dłuższy i poważniejszy związek, to możecie się rozczarować, bo nowo poznana osoba nie zechce się wiązać. Ci, którzy już mają drugą połówkę mogą liczyć na porywy namiętności, ale też mogą pojawić się między Wami tarcia, więc postarajcie się być wyrozumiałe. Przyda się Wam dyplomacja i spokój ducha. W finansach stabilnie. Urodzeni od 27 do 30 lipca będą pod wpływem Urana i Jowisza, które sprawią, że trafiać się Wam będą fantastyczne okazje i możliwości rozwoju. Bądźcie tylko czujne i szybko realizujcie swoje niezwykłe pomysły.

Panna (23.08 – 22.09)

Powinnyście w tym tygodniu dbać o zdrowie, bo nadmiar obowiązków może źle się odbić na waszym samopoczuciu. Przyda się Wam więc dobra organizacja także czasu wolnego i efektywny wypoczynek dzięki któremu zregenerujecie siły. Jeśli jesteście samotne, to na razie powinnyście dać sobie spokój z randkami i zawieraniem nowych znajomości. Możecie się rozczarować, bo osoby, które spotkacie nie spełnią waszych oczekiwań. Lepiej zamiast tego dbać o stare znajomości i przyjaźnie. Możecie być trochę rozdarte między pracą a rodziną i trzeba będzie wybierać komu i czemu poświęcić czas. Będzie Wam teraz trudno pogodzić wszystkie zajęcia. Być może jedna dziedzina ucierpi kosztem drugiej. W stałym związku starajcie się iść na kompromis. Uważajcie też z finansami. Urodzeni od 1 do 4 września będą pod wpływem Plutona, który przyniesie Wam mnóstwo energii, potrzebę przeprowadzenia głębokich zmian. To doskonały czas na pozbywanie się wszystkiego co niepotrzebne.

Waga (23.09 – 22.10)

Bardzo dobre samopoczucie i pewność siebie sprawią, że łatwiej Wam teraz będzie osiągnąć cele w pracy i w życiu prywatnym. Jeśli jesteście samotne, to są spore szanse, że poznacie kogoś, kto spełni wasze oczekiwania i będzie się wydawał być odpowiednią osobą. Na razie działajcie powoli i pozwólcie się poznać i same zbadajcie z kim macie do czynienia. W stałym związku wszystko będzie się układać zgodnie z waszymi oczekiwaniami. Nie przejmujcie się drobiazgami, a spędzicie cudowny czas u boku wymarzonej drugiej połówki. Wasza sytuacja finansowa będzie stabilna. Ktoś bliski może potrzebować waszego wsparcia, więc nawet jeśli miałaby to być rozmowa, to postarajcie się być pomocne. Urodzeni od 28 września do 1 października będą pod wpływem Jowisza, który przyniesie Wam mnóstwo okazji i możliwości do rozwoju. To dla Wam doskonały czas jeśli chodzi o naukę, podróże, nowe znajomości i kontakty. Będziecie pełne optymizmu i entuzjazmu.

Skorpion (23.10 – 21.11)

W pracy możliwy lekki zastój, ale też powinno się obyć bez większych napięć. Jeśli tylko zachowacie spokój i opanujecie się, to wszystko powinno przebiegać bez problemów. Nie bójcie się zaryzykować, jeśli macie pomysły na biznes. Ale zanim zaczniecie działać, dobrze przemyślcie sytuację i możliwości. Nie palcie też za sobą mostów, bo nigdy nie wiadomo kto i kiedy może okazać się pomocny. Trochę myślenie strategicznego może zrobić różnicę. Samotni na razie nie będą mieli zbyt wielu okazji do flirtów. Jeśli interesują Was krótkotrwałe przygody, to możecie mieć okazję, ale zastanówcie się czy to jest to, na czym Wam zależy i czy nie lepiej poczekać na bardziej odpowiednią osobę. W stałym związku przyda się umiejętność pogodzenia różnych postaw. Finansowo bywało lepiej, więc tutaj przyda się wasza wrodzona wytrzymałość. Urodzeni od 25 do 27 października odkryją w sobie nowe pokłady wrażliwości dzięki Neptunowi.

Strzelec (22.11 – 21.12)

Dzięki dobrej passie uda się Wam wiele osiągnąć w pracy i sprawić, że zostaniecie docenione przez kierownictwo. Ważne tylko abyście nie ulegały lenistwu, kiedy wszystko idzie po waszej myśli. Działajcie i starajcie się dać z siebie wszystko. Nie odkładajcie też nic na później. Dla samotnych to dobry moment na poznawanie nowych osób w celu dłuższej znajomości. Starajcie się pokazać od jak najlepszej strony, ale też bądźcie ostrożne, jeśli poznacie kogoś, kto Was zafascynuje. Zanim oddacie swoje serce, poznajcie z kim macie do czynienia i czy warto tej osobie zaufać. Pozostający w stałych związkach powinni starać się znaleźć czas, żeby spędzić go tylko we dwoje. Wasza sytuacja finansowa powinna być niezła, ale to nie powód, żeby wydawać wszystko, co zarobicie. Urodzeni od 27 do 30 listopada będą pod wpływem Jowisza, który przyniesie mnóstwo optymizmu i entuzjastyczne podejście do wielu spraw.

Koziorożec (22.12 – 19.01)

Skoncentrujecie się na sprawach materialnych i pracy, ale ważne jest to, żebyście nie przesadzały z nadgodzinami, bo zdrowie jest bardzo ważne i jeśli opadniecie z sił, to nic nie zdziałacie. Dysponujcie więc rozsądnie swoim czasem i przeznaczajcie go trochę na odpoczynek. Możecie mieć teraz sporo pracy, ale przyniesie Wam ona satysfakcję również finansową. Warto więc wykorzystać moment na rozwój. Znajomości, jakie teraz nawiążecie mogą przydać się Wam w przyszłości. Pamiętajcie jednak, żeby uregulować wszystkie sprawy prawne. Samotnym na razie może zwyczajnie brakować czasu na randki i flirty. W stałym związku powinnyście wykazać się elastycznością wobec drugiej osoby i iść na kompromis, jeśli zajdzie taka potrzeba. Urodzeni od 22 do 26 grudnia będą pod wpływem Neptuna, który uwrażliwi Was artystycznie i może sprawić, że odkryjecie nieznane wcześniej talenty i zdolności. Nie dajcie się tylko wykorzystywać innym i sprawdźcie czy słowa mają pokrycie w czynach.

Wodnik (20.01 – 18.02)

Będziecie się cieszyć doskonałym zdrowiem i przypływem sił. Warto skoncentrować się więc na pracy i starać się działać w kierunku spełnienia ambicji. Macie szanse na rozwój i zdobycie nowych umiejętności, które zaprocentują w przyszłości. Dobry czas również w miłości. Jeśli jesteście samotni, to macie spore szanse na spotkanie kogoś , kto przypadnie Wam do gustu od pierwszego wejrzenia. Jednak nie dajcie się zwieść pozorom, bo czasami nie wszystko złoto co się świeci. Dobrze poznajcie nowego kandydata na związek. Zanim zainwestujecie swoje uczucia poobserwujcie, jak zachowuje się w różnych sytuacjach. W stałym związku będziecie dogadywać się bez słów. Jeśli tylko znajdziecie czas dla siebie, to wasze uczucie rozkwitnie na nowo. Urodzeni od 25 do 28 stycznia będą pod wpływem Jowisza, który sprawi, że wasz entuzjazm i optymizm udzielą się innym. Jowisz ułatwi Wam osiąganie celów.

Ryby (19.02 – 20.03)

Będziecie miały mnóstwo zajęć i nie będziecie się nudzić. W pracy też interesująco. Postarajcie się wykorzystać przypływ energii i działajcie, póki macie siły. Możecie teraz nadgonić stracony czas, więc powinnyście dawać z siebie wszystko. Jeśli pracujecie twórczo powinien to być wspaniały czas przynoszący natchnienie i inspirację. Jeśli jesteście samotne, to na razie będziecie zaabsorbowane pracą w takim stopniu, że brakować Wam będzie czasu na spotkania towarzyskie i poznawanie nowych osób. Ale za to zrobicie postępy zawodowe. W stałym związku niewiele się będzie działo, ale za to będziecie mogły cieszyć się stabilizacją i spokojem. W finansach powinnyście uważać i zacząć trochę oszczędzać. Urodzeni od 19 do 22 lutego będą pod wpływem Neptuna, który jeszcze bardziej Was uwrażliwi i wzmocni potrzebę rozwoju duchowego. Powinnyście jednak unikać osób, co do których nie macie pewności, co ich intencji.Horoskop 2013