Horoscope  
Astrologia
Spotkania
Program astrologiczny Urania
Biuletyn astrologiczny
Postacie polskiej astrologii
Symbole astrologiczne
Horoskop
   Horoskop tygodniowy
   Nowe horoskopy
   Zegar
   Tranzyty
SĹ‚ownik
System domĂłw
Galeria Szem'a
Katalog stron
Bibliografia
Astrologia > Horoskop > Tygodniowy > 2012-12-24


Horoskop tygodniowy od 24 do 30 grudnia 2012

Agnieszka

Baran (21.03 – 19.04)

Podczas świąt uważajcie na zdrowie i nie przejadajcie się. Nie kłóćcie się z rodziną. Wszelka przesada może odbić się niekorzystnie na waszym zdrowiu. Jeśli jesteście samotne, to są szanse na elektryzujące spotkania. Starajcie się aktywnie spędzać czas, a poprawi się wasze samopoczucie. Nawet jeśli pogoda nie dopisze, to dzięki czynnemu wypoczynkowi będziecie miały więcej energii. W uczuciach spore ożywienie i jeśli macie stałego partnera, to zechcecie poeksperymentować. Okażecie sobie też sporo czułości i więź między Wami umocni się. W finansach na razie bez zmian. Nie żyjcie jednak ponad stan, bo odbije się to na Was niekorzystnie. W planowaniu wydatków zachowajcie rozsądek. Urodzeni od 23 do 27 marca będą pod wpływem Urana, który przyniesie Wam mnóstwo nowych pomysłów, inspirację i dążenie do wolności. Będziecie teraz spotykać niezwykłe osoby, które sprawią, że zmienicie się wewnętrznie i zweryfikujecie swoje poglądy i podejście do życia.

Byk (20.04 – 20.05)

Będziecie w doskonałym nastroju. Wspólne biesiadowanie i śpiewanie kolęd przyniesie Wam doskonały humor. Jeśli jesteście samotne, to na razie powinnyście poczekać na bardziej odpowiedni moment, a tymczasem cieszcie się momentami spędzanymi z rodziną i bliskimi. Nie zapominajcie też o przyjaciołach i znajomych, bo w te święta warto też zadbać o stare znajomości. W stałym związku możecie być trochę zabiegane, ale i tak mimo świąt postarajcie się znaleźć parę chwil, żeby spędzić je tylko we dwoje. W finansach na razie niewiele się zmieni. Jeśli zaplanowałyście świąteczne wydatki z głową, to teraz uda się Wam odetchnąć z ulgą. W pracy pasmo sukcesów. Staniecie się widoczne i szefowie docenią to, co robicie. Urodzeni od 28 kwietnia do 1 maja będą pod wpływem Plutona, który przyniesie Wam mnóstwo energii i siły przebicia. Pluton doda Wam też magnetyzmu i silnej woli, więc łatwiej osiągniecie teraz to, na czym Wam bardzo zależy.

Bliźnięta (21.05 – 21.06)

Dopisze Wam dobry humor, ale zażegnajcie konflikty, zwłaszcza w rodzinie, i postarajcie się zaakceptować sposób spędzania świąt przez waszych najbliższych. Jeśli nieco się ugniecie i pójdziecie na kompromis, to skorzystacie na tym. W pracy przełożeni będą od Was wymagać sporego uporządkowania i dyscypliny, ale jeśli tylko uda się Wam przestrzegać podstawowych zasad, to zostaniecie docenione. W stałym związku dobrze byłoby gdybyście choć trochę ustąpiły partnerowi, a druga strona to doceni i odwdzięczy się czułością. Jeśli jesteście samotne, to może to być dobry czas na drobne flirty i choć niekoniecznie przerodzą się one w dłuższą znajomość, to miło spędzicie czas. Urodzeni od 28 do 31 maja będą pod wpływem Jowisza, który przyniesie Wam mnóstwo energii, entuzjazm i optymizm. Dzięki sprzyjającym okolicznościom uda się Wam teraz wiele osiągnąć. To czas sprzyjający podróżom i poszerzaniu horyzontów.

Rak (22.06 – 22.07)

Przyda się Wam umiejętność pogodzenia wielu zajęć i dostosowywanie się do innych, ale jednocześnie nie pozwólcie się wykorzystywać. Święta będą bardzo przyjemne i rodzinne, dzięki czemu zaspokoicie swoją potrzebę bliskości emocjonalnej. Tylko nie zagłaskajcie swoich bliskich. Jeśli jesteście samotne, to na razie powinnyście skupić się na przyjaźniach i hobby. Na czas sprzyjający romansom i flirtom będziecie musiały jeszcze poczekać. Na razie rozwijajcie swoje zainteresowania, a nie będziecie się nudzić. W stałym związku na razie niewiele się będzie działo. Czas będzie płynął leniwie, ale nie znaczy to, ze powinnyście zapomnieć o aktywności. Wręcz przeciwnie, nawet niedługi spacer dobrze Wam zrobi. Jeśli chodzi o finanse, to na razie nie powinnyście brać pożyczek i starajcie się raczej działać w ramach tego, co posiadacie. Urodzeni od 21 do 25 czerwca będą pod wpływem Neptuna, który dość mocno Was uwrażliwi i otworzy na doznania duchowe. Neptun pomoże Wam też odkryć zdolności i talenty.

Lew (23.07 – 22.08)

Święta mogą Was trochę wybić z rytmu, bo nie będziecie w centrum zainteresowania, ale jeśli ubierzecie na siebie coś wystrzałowego, to na pewno usłyszycie wiele komplementów. Powinnyście panować nad apetytem, bo wszelki nadmiar jest teraz niewskazany. Jeśli tylko uda się Wam powstrzymać łakomstwo, to po świętach będziecie mogły pochwalić się nienaganną sylwetką. W miłości wiele się będzie działo. Samotni wreszcie poflirtują i poczują, ze krew krąży szybciej w żyłach. Zatem jeśli spędzicie czas poza domem, to są spore szanse, że po świętach będziecie mogły zmienić status związku. Lwy w parach nacieszą się prywatnością i byciem sam na sam tylko we dwoje, ale poświęćcie też trochę uwagi rodzinie, bo w końcu to rodzinne święta. Urodzeni od 30 lipca do 1 sierpnia będą pod wpływem Jowisza, który przyniesie Wam optymizm, entuzjazm i sprzyjające okoliczności. Będzie Wam teraz łatwiej osiągnąć wszystko to, na czym Wam zależy.

Panna (23.08 – 22.09)

Spędzicie czas rodzinnie i będzie chłonąć świąteczną atmosferę wszystkimi zmysłami. Nie przesadzajcie tylko z pedantycznym planowaniem każdego dnia i postarajcie się być choć trochę spontaniczne. Miłość na razie zejdzie na drugi plan, bo życie rodzinne zaabsorbuje Was tak mocno, że trudno Wam będzie się skupić na czymkolwiek innym. Jeśli jesteście samotne, to warto postawić na przyjaciół i znajomych. Pielęgnujcie nie tylko więzi rodzinne, ale i znajomości z osobami Wam bliskimi. W stałym związku postarajcie się znaleźć równowagę pomiędzy potrzebami emocjonalnymi a codziennymi sprawami. W pracy na razie będziecie mieć taryfę ulgową. W sprawach finansowych unikajcie nadmiernej ekstrawagancji. Urodzeni od 31 sierpnia do 3 września będą pod wpływem Plutona, który przyniesie Wam siłę przebicia, dążenie do głębokich zmian i poszukiwanie autentyczności i sensu w tym, co robicie. Uda się Wam przekroczyć własne ograniczenia.

Waga (23.09 – 22.10)

Powinnyście rozdzielić obowiązki między domowników i jeśli nie musicie, to nie róbcie zbyt wystawnych przyjęć. Od przepychu lepszy okaże się umiar w jedzeniu i piciu. W pracy czas będzie płynął leniwie, ale to wcale nie znaczy, że możecie zupełnie lekceważyć obowiązki. Jeśli jesteście samotne, to teraz macie dobry czas na nowe znajomości. Mimo okresu świątecznego możecie poznać nowe osoby, z którymi poflirtujecie. Być może nawet ekscytująca znajomość przerodzi się w dłuższy związek. Wiele tutaj będzie zależało od tego, jak to rozegracie. W finansach dobra passa, ale to nie znaczy, że powinnyście rzucać się w wir zakupów, bo świąteczne wyprzedaże wcale nie są takie atrakcyjne jakby się mogło wydawać. Urodzeni od 30 września do 3 października będą pod wpływem Jowisza, który przyniesie Wam dużo okazji do polepszenia swojej sytuacji. Szanse do rozwoju będą pojawiać się co rusz i tylko od Was zależy czy je wykorzystacie.

Skorpion (23.10 – 21.11)

Ten czas spędzicie razem z rodziną i bliskimi, ale może okazać się, że mimo wszystko będziecie musiały trochę popracować, bo gonić Was będą zaległości. Dlatego postarajcie się nadrobić wszystko jak najszybciej. Uwaga na zdrowie, bo właśnie teraz mogą odezwać się konsekwencje i zaniedbania z przeszłości. Nie bagatelizujcie więc objawów tego, co się dzieje w waszym organizmie. Na razie nie jest to dobry moment dla spraw uczuciowych i jeśli jesteście samotne, to raczej postarajcie się spędzić ten czas z bliskimi i przyjaciółmi. Odświeżcie też wasze zainteresowania. Przecież nigdzie nie jest powiedziane, że święta należy spędzać przed telewizorem. Wręcz przeciwnie, trochę ruchu jest jak najbardziej wskazane. Urodzeni od 31 października do 3 listopada będą pod wpływem Plutona, który przyniesie Wam siłę woli i energię do przeprowadzania głębokich zmian w życiu. Jeśli jest coś, co powoduje, że chciałybyście się od tego uwolnić albo zupełnie zmienić podejście, to teraz jest doskonały moment, żeby zweryfikować swoją postawę.

Strzelec (22.11 – 21.12)

Mimo świąt będziecie dość mocno skoncentrowane na finansach, ale postarajcie się nie pracować, tylko spędzić trochę czasu z rodziną. Jeśli jesteście samotne, to pojawią się okazje do poznania kogoś interesującego. Jeśli tylko wyjdziecie z domu, to wzbudzicie spore zainteresowanie i usłyszycie mnóstwo komplementów. Zatem ci, którzy się postarają szybko znajdą sobie osobę towarzyszącą. W stałym związku sprawy uczuciowe będą układać się doskonale. Uda się Wam spędzić czas tylko we dwoje i święta będą nie tylko rodzinne, ale umocnią waszą więź. Wasze finanse będą w niezłej kondycji i tutaj od Was zależy czy pieniądze zechce inwestować czy wydawać. Urodzeni od 25 do 28 listopada będą pod wpływem Urana, który przeniesie Wam sporo zmian i niespodzianek. Bądźcie więc czujne i otwarte na nowości, bo teraz w waszym życiu może pojawić się okazja, która zmieni wszystko na lepsze.

Koziorożec (22.12 – 19.01)

Będziecie w doskonałym humorze i święta wywołają w Was jeszcze większy optymizm. Jeśli jesteście samotne, to przyda się Wam trochę cierpliwości, bo na razie trudno Wam poznać kogoś nowego, ale powinnyście pamiętać o przyjaciołach i znajomych. Dzięki nim polepszy się Wam nastrój i poczujecie się częścią społeczności. W stałym związku sprawy uczuciowe mogą zejść trochę na dalszy plan. Jeśli nawet mimo wolnego jesteście zbytnio zaabsorbowane pracą, to powinnyście swoje zajęcia odłożyć na bok i odpocząć. Spędzając czas z drugą połówką, skupcie się byciu tutaj i teraz. W finansach na razie nie będzie się działo nic szczególnego, ale to nie powód, żeby czekać z założonymi rękami na mannę z nieba. Urodzeni od 29 grudnia do 2 stycznia będą pod wpływem Plutona, który wyzwoli w Was pokłady niezwykłej energii, ale też i napięcia. Postarajcie się znaleźć ujście w twórczym działaniu i zmianie destrukcyjnych nawyków na lepsze.

Wodnik (20.01 – 18.02)

Podczas świąt powinnyście sporo odpoczywać, ale nie znaczy to wcale, że ten wypoczynek ma być bierny. Wręcz przeciwnie, jak najwięcej czasu spędzajcie aktywnie. W pracy na razie spokój i niewiele się będzie działo. Jeśli macie taką możliwość, to najlepiej weźcie urlop. W uczuciach powinno być całkiem ciekawie i jeśli jesteście samotne, to właśnie teraz powinno się to zmienić. Usłyszycie wiele komplementów i wprawią Was one w dobry nastrój. Będzie mnóstwo okazji, żeby miło spędzić czas, więc bądźcie spontaniczne. W stałym związku doskonała harmonia i czułość. Dobrze byłoby, żeby udało się Wam zaplanować trochę czasu tylko we dwoje. W ten sposób nawet święta uda się Wam spędzić romantycznie. Urodzeni od 26 do 29 stycznia będą pod wpływem Jowisza, który przyniesie Wam mnóstwo optymizmu, entuzjazm i sytuacje sprzyjające rozwojowi. To dobry czas dla podróżowania i odkrywania nowości.

Ryby (19.02 – 20.03)

Dzięki dobremu nastrojowi w pracy wszystko ułoży się po waszej myśli. Na razie nie jest to czas sprzyjający romansom, więc spędźcie te święta w gronie rodzinnym. Bliscy sprawią, że poczujecie się ważnymi uczestnikami tego wyjątkowego czasu. Jednak nie przesadzajcie z jedzeniem i piciem, bo może się to odbić na waszym zdrowiu. Podczas biesiadowania wskazany jest umiar. Samotni powinni zadbać o przyjaźnie, bo to dzięki nim poczujecie się ważne. Możliwe też, że komuś bliskiemu może brakować drugiej osoby, więc poświęćcie mu trochę uwagi. W finansach na razie bez zmian, ale kontrolujcie wydatki. Nie dajcie się też namawiać na pożyczanie pieniędzy. Urodzeni od 19 do 22 lutego będą pod wpływem Neptuna, który przyniesie Wam mnóstwo inspiracji, ale też narazi Was na niebezpieczeństwo ulegania wpływom innych ludzi i dziwnych ideologii. Bądźcie szczególnie ostrożne jeśli chodzi o używanie leków czy alkohol.Horoskop 2013