Horoscope  
Astrologia
Spotkania
Program astrologiczny Urania
Biuletyn astrologiczny
Postacie polskiej astrologii
Symbole astrologiczne
Horoskop
   Horoskop tygodniowy
   Nowe horoskopy
   Zegar
   Tranzyty
SĹ‚ownik
System domĂłw
Galeria Szem'a
Katalog stron
Bibliografia
Astrologia > Horoskop > Tygodniowy > 2013-02-04


Horoskop tygodniowy od 4 do 10 lutego 2013

Agnieszka

Baran (21.03 – 19.04)

Dzięki dobremu samopoczuciu zjednacie sobie osoby wokół i uda się Wam wiele osiągnąć w pracy. Jeśli jesteście samotne, to macie szanse zmienić ten stan. Urok osobisty sprawi, że przyciągniecie osoby chętne poznać Was bliżej. Zatem powodzenie przełoży się na wszystkie dziedziny życia. W stałym związku doskonałe zrozumienie i wyczuwanie drugiej osoby sprawią, że poczujecie się jeszcze lepiej i docenicie drugą połówkę. Dobry czas w finansach powinien sprawić, że nadrobicie straty. Będziecie mogły zmienić urządzenie mieszkania. Część pieniędzy jednak zainwestujcie, bo dzięki zabezpieczeniu poczujecie się pewniej. Jeśli wasi bliscy będą potrzebować wsparcia emocjonalnego postarajcie wykazać się empatią i zrozumieniem. Urodzeni od 25 do 28 marca będą pod wpływem Jowisza, który przyniesie Wam wiele entuzjazmu i optymizmu. Łatwiej Wam teraz będzie osiągnąć swoje cele dzięki życzliwie nastawionym osobom.

Byk (20.04 – 20.05)

Możecie teraz czuć się trochę zmęczone i przepracowane, dlatego jeśli nie musicie, nie bierzcie nadgodzin i zadbajcie o odpoczynek. Jeśli jesteście samotne, to na razie powinnyście zająć się pracą i codziennymi sprawami. Nie szukajcie drugiej połówki na siłę, bo możecie się rozczarować. Zamiast tego spotykajcie się z przyjaciółmi i znajomymi. Oczywiście jeśli krótkotrwały flirt Was zadowala, to czemu nie, ale zastanówcie się czy to jest to, czego naprawdę chcecie. W stałym związku może dochodzić do dyskusji i tarć, więc przyda się Wam trochę dyplomacji i nie zaszkodzi postawa ugodowa. Finansowo bywało lepiej, a zatem postarajcie się oszczędzać i większe projekty zostawcie na później. Urodzeni od 20 do 23 kwietnia będą pod wpływem Neptuna, który przyniesie Wam natchnienie twórcze, uwrażliwienie i wzmocni wasze potrzeby duchowe. Jeśli teraz odkryjecie w sobie zdolności artystyczne, to warto rozwijać ten potencjał.

Bliźnięta (21.05 – 21.06)

Dobre samopoczucie i optymistyczny nastrój sprawią, że uda się Wam teraz wiele osiągnąć i zrobicie postępy w karierze. Jeśli szukacie pracy albo nowych zleceń, to możecie zdobyć więcej klientów. Zainwestujcie więc w reklamę waszej firmy. Dla bliskich będziecie oparciem i pomożecie im w trudnych sytuacjach. Jeśli jesteście samotne, to macie szanse poznać kogoś interesującego, kto sprawi, że poczujecie przyspieszone bicie serca. Warto więc zaryzykować i iść na randkę w ciemno, bo ta nowo poznana osoba okaże się kimś wyjątkowym, kto zasługuje na więcej uwagi. W stałym związku będziecie rozumieć się bez słów i powinnyście pobyć tylko we dwoje i zadbać o więź uczuciową. Wasza sytuacja materialna będzie dobra dzięki czemu będziecie mogły sobie pozwolić na dodatkowe wydatki. Urodzeni od 25 do 28 maja będą pod wpływem Jowisza, który przyniesie Wam mnóstwo pozytywnej energii, wiary we własne siły i sprzyjających zbiegów okoliczności.

Rak (22.06 – 22.07)

Możecie czuć się nieco osłabione, dlatego powinnyście dbać o siebie. Być może przydałyby się Wam wakacje albo choć kilka dni urlopu, żeby odetchnąć. Jeśli nie możecie sobie pozwolić na odpoczynek od pracy, to w czasie wolnym zadbajcie o wystarczającą ilość ruchu na świeżym powietrzu i zdrowy sen. Postarajcie się zostawić stresy w pracy, a dom niech będzie waszą ostoją. Samotni powinni na razie spotykać się ze znajomymi zamiast szukać na siłę drugiej połówki. Kiedy przyjdzie odpowiedni czas taka osoba sama się znajdzie. W stałym związku powinniście dać sobie trochę luzu. Niewskazana jest zaborczość, zaufajcie drugiej stronie i pozwólcie jej na swobodę. Wasza sytuacja finansowa powinna być stabilna. Urodzeni od 1 do 4 lipca będą pod wpływem Saturna, który sprawi, że poczujecie przypływ ambicji i sprecyzujecie swoje cele dotyczące kariery. Saturn też może Wam uporządkować wiele spraw.

Lew (23.07 – 22.08)

Poczujecie się rozdarte pomiędzy potrzebą spędzania czasu z bliskimi a koniecznością spędzania więcej czasu pracy. Jeśli jesteście samotne, to możliwe, że poznacie teraz kogoś, kto sprawi, ze krew zacznie szybciej krążyć w waszych żyłach. Zatem samotne Lwy wzbudzą spore zainteresowanie wśród płci przeciwnej. Osobom w stałym związku powinno się dobrze powodzić. Łączące Was porozumienie i empatia poprawią Wam humor. Wasza sytuacja finansowa powinna być dobra, zatem będziecie mogły pozwolić sobie na dodatkowe wydatki. Możecie wykorzystać teraz zaległy urlop albo wyjechać gdzieś na weekend i odpocząć. To dobry czas dla studiujących i uczących się. Możecie zapisać się na dodatkowe kursy, które sprawią, że nabędziecie nowe umiejętności cenne na rynku pracy. Urodzeni od 28 do 30 lipca będą pod wpływem Jowisza, który przyniesie Wam mnóstwo optymizmu, tak że zarazicie Wasze otoczenie entuzjazmem. Dzięki temu łatwiej Wam teraz będzie osiągnąć swoje cele.

Panna (23.08 – 22.09)

Potrzebna Wam teraz będzie dobra organizacja czasu i pracy, bo może się okazać, że macie zaległości. Poza tym przełożeni mogą wymagać od Was nieco więcej niż do tej pory. Starajcie się jednak nie przepracowywać i zadbajcie też o odpoczynek. Jeśli jesteście samotne, to powinnyście na razie skoncentrować się na przyjaźniach i osobach bliskich, bo randki w ciemno mogą okazać się rozczarowaniem. Nie warto więc na siłę szukać drugiej połówki. Lepiej te kwestie pozostawcie losowi. W stałym związku powinno być spokojnie i całkiem przyjemnie. Partner będzie dla Was oparciem. W finansach na razie trzeba będzie poczekać na poprawę, zatem przyda się Wam wrodzona oszczędność. Urodzeni od 2 do 5 września będą pod wpływem Saturna, który przyniesie Wam mnóstwo ambicji i pomoże sprecyzować swoje plany zawodowe. Skoncentrujecie się na sprawach praktycznych.

Waga (23.09 – 22.10)

Dzięki dobremu samopoczuciu uda się Wam zrobić postępy w pracy. Zjednacie sobie kolegów i zrobicie dobre wrażenie na przełożonych. Projekty nad którymi pracujecie posuną się do przodu i będziecie mogły być z siebie dumne, bo będziecie o krok od wymarzonego celu. Jeśli jesteście samotne, to są szanse, że coś, co zapowiadało się na flirt przerodzi się w głębsze uczucie. Ale na razie poznajcie dobrze tę osobę. W stałym związku dobra atmosfera. Porozumiecie się bez słów, dlatego wspaniale spędzicie czas z drugą połówką. W finansach powinno być bardzo dobrze, ale zamiast wydawać inwestujcie i nie róbcie niepotrzebnych zakupów. Ktoś z rodziny może potrzebować waszego wsparcia, bądźcie wiec tym na kogo można liczyć. Urodzeni od 27 do 30 września będą pod wpływem Jowisza, który przyniesie Wam optymizm i szczęśliwe zbiegi okoliczności. Będzie Wam teraz łatwiej osiągnąć to, na czym Wam zależy.

Skorpion (23.10 – 21.11)

W pracy nerwowo, wiele się będzie działo, ale niekoniecznie po waszej myśli, dlatego przyda się Wam cierpliwość i wrodzona wytrzymałość. Starajcie się nie wdawać w dyskusje z osobami, które działają Wam na nerwy. Znajdźcie sobie zaciszny kącik w domu i zorganizujcie czas wolny tak, żeby udało Wam się odpocząć. Jeśli jesteście samotne, to powinnyście na razie poczekać i nie umawiać się z nikim na siłę. Gdy nadejdzie właściwy moment, na pewno poznacie odpowiednią osobę. W stałym związku przydatne okażą się umiejętności pójścia na kompromis. Nawet jeśli wiecie, że macie rację, to powinnyście ustąpić. Doceniajcie też starania drugiej połówki. Wasza sytuacja finansowa na razie bez zmian. Na poprawę przyjdzie Wam poczekać, więc ograniczcie wydatki. Urodzonym od 1 do 4 listopada Pluton przyniesie przypływ energii i chęć przeprowadzenia dogłębnych zmian. Dzięki niezwykłej sile woli uda się Wam wprowadzić w życie swoje pomysły.

Strzelec (22.11 – 21.12)

Wasz świetny nastrój udzieli się reszcie otoczenia i dzięki temu uda się Wam osiągnąć wszystko to na czym Wam zależy. W pracy dobry czas na negocjacje, a poszukującym zatrudnienia powinno się poszczęścić. Jeśli tylko wykażecie się wytrwałością wiele drzwi zostanie dla Was otwartych. W stałym związku dobry czas na wyznawanie sobie uczuć i rozmowy o planach na przyszłość. Jeśli jesteście samotne, to teraz macie spore szanse, że kogoś znajdziecie. Pozwólcie tylko się poznać i czasem wyjdźcie z domu. Prawdopodobnie poznacie kogoś wśród znajomych albo dzięki nim. Wasza sytuacja finansowa powinna być bardzo dobra, ale to nie powód, żeby kupować bez opamiętania. Urodzeni od 26 do 29 listopada będą pod wpływem Urana, który przyniesie Wam mnóstwo niekonwencjonalnych pomysłów i okazje do zawierania nietypowych znajomości dzięki którym poszerzycie swoje horyzonty myślowe. Bądźcie czujne, żeby nie przegapić okazji do rozwoju.

Koziorożec (22.12 – 19.01)

Będziecie teraz dość mocno skoncentrowane na pracy i sprawach finansowych. Starajcie się nie przesadzać z ilością zajęć, bo możecie nadwątlić siły swojego organizmu. Jeśli jesteście samotne, to na razie powinnyście poczekać na bardziej odpowiedni moment i zająć się swoimi zainteresowaniami i pamiętać o przyjaciołach i znajomych. W stałym związku starajcie się nie koncentrować zbytnio na sprawach materialnych, bo możecie przez to trochę zapomnieć czemu tak naprawdę jesteście ze sobą. Zorganizujcie sobie choć jeden wieczór tylko we dwoje. Zadbajcie też o więzi rodzinne, bo może ostatnio zbyt mało przebywałyście w domu i wasi bliscy nie wiedzą, co się u Was dzieje. Urodzeni od 30 grudnia do 2 stycznia będą pod wpływem Plutona, który przyniesie Wam wiele istotnych wydarzeń w życiu. Jeśli jest coś, co chciałybyście zmienić, to teraz jest idealny ku temu czas.

Wodnik (20.01 – 18.02)

Dzięki świetnemu nastrojowi zjednacie do siebie otoczenie i uda się Wam wiele osiągnąć w pracy. Możecie teraz zwrócić na siebie uwagę i zacząć wspinać się na szczyty kariery. Jeśli jesteście samotne, to macie szanse kogoś poznać. Samotni będą bardzo atrakcyjni dla płci przeciwnej i zwrócą na siebie uwagę. Pomóżcie więc trochę losowi i jak najwięcej przybywajcie wśród ludzi, bo wtedy wzrosną wasze szanse na flirt. Trudno się będzie oprzeć waszemu urokowi osobistemu. W stałym związku wszystko będzie układać się między Wami idealnie. Okazujcie drugiej stronie uczucie i pokażcie jak bardzo Wam zależy. Dzięki bardzo dobrej sytuacji finansowej uda się Wam odłożyć trochę pieniędzy i możecie zastanowić się nad przyszłością. Urodzeni od 25 do 27 stycznia będą pod wpływem Jowisza, który przyniesie Wam mnóstwo entuzjazmu i sprawi, że znajdziecie się we właściwym miejscu w odpowiednim czasie i spotkacie przychylnie nastawione do Was osoby.

Ryby (19.02 – 20.03)

Możecie czuć się trochę zmęczone, więc nie przesadzajcie z pracą. Zadbajcie też o zdrowie i o odpowiednią ilość snu. Znajdźcie też sposób na odstresowanie się. Nie jest to najlepszy moment na koncentrowanie się na karierze. Powinnyście teraz zająć się sobą, bo zdrowie jest bardzo ważne. W stałym związku będziecie się ze sobą dogadywać, ale nie dopisujcie sobie w głowie historii do tego, co mówi druga osoba. Lepiej spytajcie wprost o co chodzi, bo tylko w taki sposób wyjaśnicie ewentualne nieporozumienia. Samotni powinni na razie dać sobie spokój z szukaniem drugiej połówki. Zostawcie na razie sprawy sercowe w rękach losu. Urodzeni od 27 lutego do 1 marca będą pod wpływem Plutona, który przyniesie Wam mnóstwo energii, wytrwałości i siły woli. Będziecie teraz w stanie dokonać rzeczy, które wcześniej mogły wydawać się niewykonalne.Horoskop 2013