Horoscope  
Astrologia
Spotkania
Program astrologiczny Urania
Biuletyn astrologiczny
Postacie polskiej astrologii
Symbole astrologiczne
Horoskop
   Horoskop tygodniowy
   Nowe horoskopy
   Zegar
   Tranzyty
SĹ‚ownik
System domĂłw
Galeria Szem'a
Katalog stron
Bibliografia
Astrologia > Horoskop > Tygodniowy > 2013-01-14


Horoskop tygodniowy od 14 do 20 stycznia 2013

Agnieszka

Baran (21.03 – 19.04)

Powinnyście się sprężać i koncentrować na pracy. Uważajcie, żeby niczego nie zaniedbywać, bo wszelkie niedociągnięcia zostaną Wam szybko wytknięte. Więc lepiej przykładajcie się do tego, co robicie. Nie pozwalajcie się też innym prowokować i w sytuacjach napięcia lepiej policzcie do dziesięciu zamiast wdawać się w niepotrzebne dyskusje, a zwłaszcza już z przełożonymi. W takich wypadkach milczenie jest złotem. Jeśli jesteście samotne, to na razie nie liczcie na długotrwałą znajomość. Od Was zależy czy zadowolicie się przelotnymi flirtami. Dbajcie o przyjaźnie i stare znajomości. W stałym związku może Wam trochę brakować czasu dla siebie, ale mimo wszystko postarajcie się znaleźć choć jeden wieczór, żeby pobyć tylko we dwoje. Urodzeni od 24 do 27 marca będą pod wpływem Jowisza i Urana, które sprawią, że pojawią się w waszym życiu niespodziewane okazje na rozwój i postęp.

Byk (20.04 – 20.05)

Dopisze Wam niezły humor i sporo energii. W pracy bardzo dobry czas, będziecie bowiem widoczne i szefowie docenią wasze starania. Dobry moment, żeby zabłysnąć na swoim stanowisku i zająć się zupełnie poważnie tym, co lubicie. Poprawi się wasze zdrowie i będziecie miały lepsze samopoczucie. Wykorzystajcie nadmiar sił na twórcze działania. Dokształcajcie się i zdobywajcie nowe umiejętności, bo mogą się przydać w najmniej spodziewanym momencie. Samotni będą mieli okazję, żeby poznać kogoś, kto być może zostanie z Wami na dłużej. Miejcie tylko oczy otwarte na nowe znajomości. Choć nadchodzący flirt nie przyniesie Wam wielkich uniesień, to przyjaźń może przerodzić się z czasem w poważny związek. Urodzeni od 28 kwietnia do 1 maja będą pod wpływem Plutona, który przyniesie Wam mnóstwo energii, siłę przebicia i wolę walki. Trudno się teraz będzie oprzeć waszemu urokowi i sile przekonywania.

Bliźnięta (21.05 – 21.06)

Przyda się Wam w tym tygodniu dyscyplina i dobra organizacja pracy. Może się okazać, że nagromadziłyście trochę zaległości, więc teraz trzeba będzie je nadrobić. Pracujcie wytrwale, bo choć na razie trudno Wam będzie zobaczyć efekty tego, czym się zajmujecie, to przyszłość przyniesie całkiem udane plony. Jeśli jesteście samotne, to na razie powinnyście dać sobie spokój z poszukiwaniami drugiej połówki, bo osoby, jakie spotkacie, przyniosą Wam więcej rozczarowań niż radości. Lepiej więc zajmijcie się przyjaźniami i znajomymi niż szukaniem sobie kogoś na siłę. W stałym związku codzienne obowiązki mogą trochę przytłumić romantyczne uczucia i warto byłoby zarezerwować trochę czasu, żeby spędzić go razem. Urodzeni od 25 do 28 maja będą pod wpływem Jowisza, który przyniesie Wam mnóstwo entuzjazmu, optymizmu i nowych możliwości rozwoju. Dzięki pozytywnemu wpływowi Jowisza będziecie mogły poznać nowe, interesujące osoby, które pomogą Wam osiągnąć wszystko to, na czym Wam zależy.

Rak (22.06 – 22.07)

Będziecie rozdarte między koniecznością pracy a potrzebami emocjonalnymi. Możliwe, że trzeba będzie wziąć nadgodziny, ale też zwróćcie uwagę na swoje zdrowie i samopoczucie i jeśli trzeba odpoczywajcie wystarczającą ilość czasu. W tej chwili możecie mieć wrażenie, że nie robicie zbyt wielkich postępów w pracy, ale to chwilowe. Bądźcie wytrwałe, a nagroda w końcu przyjdzie. Jeśli jesteście samotne, to na razie możliwe jedynie krótkotrwałe i przelotne flirty, więc nie nastawiajcie się, że właśnie teraz poznacie miłość swojego życia. W stałym związku sprawy związane z pracą mogą stać na przeszkodzie do swobodnego wyrażania uczuć i wspólnego spędzania czasu. W finansach bądźcie ostrożne. Urodzeni od 21 do 25 czerwca będą pod wpływem Neptuna, który przyniesie Wam wrażliwość i natchnienie, ale jednocześnie powinnyście uważać, żeby nie stać się teraz łatwym łupem dla wszelkiej maści oszustów, którzy mogą zechcieć wykorzystać wasze dobre serce.

Lew (23.07 – 22.08)

Możecie się czuć nieco zmęczone, więc powinnyście w miarę możliwości nie przepracowywać się. Mimo wszystko możliwe, że trzeba będzie się dość mocno skoncentrować na pracy i tutaj przyda się Wam zdrowy rozsądek i szczegółowe planowanie. Powinnyście teraz być wytrwałe, bo tylko dzięki temu uda się osiągnąć sukcesy. Na razie jednak trzeba będzie poczekać na nieco lepszy dla rozwoju czas. W stałym związku możliwe lekkie ochłodzenie uczuciowe. Obowiązki mogą Was tak mocno absorbować, że braknie Wam czasu na okazywanie miłości. Jeśli jesteście samotne, to nie powinnyście zakładać, że właśnie teraz poznacie kogoś ciekawego, bo możecie się rozczarować. W finansach całkiem nieźle. Urodzeni od 28 do 30 lipca będą pod wpływem Jowisza, który przyniesie Wam mnóstwo energii, optymizmu i entuzjazmu. Dzięki pozytywnemu myśleniu zjednacie sobie ludzi wokół i będą oni do Wam bardzo przyjaźnie nastawieni.

Panna (23.08 – 22.09)

Dopisze Wam doskonały nastrój. Dzięki temu łatwiej Wam będzie poradzić sobie ze wszystkim w pracy i zająć się obowiązkami. Będziecie widoczne dla przełożonych i być może nawet możecie poprosić o podwyżkę. Nawet małe sukcesy na drodze do celu poprawią Wam znacznie humor i sprawią, że poczujecie się docenione. Czas będzie teraz sprzyjał stabilizacji w związku i snuciu planów na przyszłość. Jeśli jesteście samotne, to macie szanse poznać kogoś, kto spełni wasze oczekiwania pod względem partnerstwa. Bardzo możliwe, że środowisko w pracy będzie sprzyjać teraz poznawaniu nowych osób. W finansach bywało lepiej, dlatego też przyda się wasza wrodzona oszczędność i zapobiegliwość. Urodzeni od 31 sierpnia do 3 września będą pod wpływem Plutona, który przyniesie Wam mnóstwo energii, wzmocni waszą siłę woli i przekonywania. Dzięki temu łatwiej osiągniecie wszystko to, na czym Wam zależy.

Waga (23.09 – 22.10)

Powinnyście teraz o siebie zadbać, bo może Wam trochę brakować energii i wiele spraw, które do tej pory nie sprawiały Wam kłopotu, może wydać się dość trudne. Jeśli macie taką możliwość, to odpocznijcie i zajmijcie się rodziną i najbliższymi. W pracy możliwe sytuacje konfliktowe, więc wasze wrodzone zdolności dyplomatyczne będą tutaj bardzo przydatne i pomogą Wam się odnaleźć. Jeśli jesteście samotne, to na razie nie szukajcie nikogo na siłę, bo nowe znajomości mogą Wam przynieść rozczarowania. Osoby, jakie spotkacie, co prawda mogą być chętne na krótkotrwałe flirty, ale niezbyt zainteresowane poważną znajomością. W stałym związku codzienność może Was trochę przytłoczyć i spowodować konflikty, dlatego starajcie się dogadywać ze sobą. Urodzeni od 28 do 30 września będą pod wpływem Jowisza, który przyniesie Wam mnóstwo optymizmu, ułatwienia w pracy i w życiu osobistym oraz sprawi, że będziecie tryskać entuzjazmem.

Skorpion (23.10 – 21.11)

Odczujecie przypływ sił. Będziecie mocno skoncentrowane na pracy i uda się Wam przezwyciężyć wiele trudności. Jednak wysiłek okaże się niezbędny, za to efekty waszych działań będą widoczne już wkrótce. To dobry moment, żeby poprosić o podwyżkę, bo przełożeni będą teraz przychylnie nastawieni. Jeśli jesteście samotne, to w tej chwili powinnyście zacząć szukać sobie kogoś na stałe, bo są spore szanse, że poznacie osobę odpowiedzialną i godną zaufania. Ale na razie zachowajcie dystans i postarajcie się poznać z kim macie do czynienia. W stałym związku przekonacie się po raz kolejny, że możecie liczyć na swoją drugą połówkę i że warto było się zaangażować. W finansach powinnyście być przezorne. Urodzeni od 1 do 4 listopada będą pod wpływem Plutona, który wzmocni wasze siły i sprawi, że teraz o wiele łatwiej osiągniecie swoje cele. Wzrośnie wasza siła przebicia, wola, asertywność i ambicja, dzięki czemu możecie wspiąć się na sam szczyt.

Strzelec (22.11 – 21.12)

Możecie czuć się nieco osłabione i będzie Wam brakować energii, dlatego nie wymagajcie od siebie teraz zbyt wiele. W pracy wrzućcie na luz. Jeśli nie musicie, to nie bierzcie teraz nadgodzin. Dużo odpoczywajcie i dbajcie o siebie. W stałym związku sprawy zawodowe i codzienne obowiązki mogą trochę przytłumić wasze uczucie. Dlatego postarajcie się i tak znaleźć trochę czasu, żeby spędzić go tylko we dwoje i na nowo wzniecić płomień namiętności. Samotni w tej chwili powinni postawić na przyjaźnie, bo będzie Wam trudno poflirtować czy poznać kogoś, kto spełni wasze oczekiwania. Nie umawiajcie się na razie na siłę. Lepiej pozostawić kwestie sercowe w rękach losu. Urodzeni od 26 do 29 listopada będą pod wpływem Urana, który przyniesie Wam niezwykłe pomysły i sprawi, że zechcecie uwolnić się z wszystkiego, co Was ogranicza. To czas sprzyjający eksperymentom w każdej dziedzinie.

Koziorożec (22.12 – 19.01)

Macie teraz doskonały czas zarówno w pracy jak i pod względem uczuciowym. Poczujecie przypływ sił i energii do działania. Wiele spraw w życiu zacznie się teraz układać po waszej myśli. Dobry moment, żeby poprosić o podwyżkę czy lepsze warunki w pracy. Przełożeni powinni być przychylni wobec waszych oczekiwań i pójść Wam na rękę. Dla samotnych to doskonały moment na romanse, flirty i nie tylko. Właśnie teraz możecie poznać kogoś, kto będzie zainteresowany poważnym związkiem z Wami. I ta osoba może spełniać warunki wymarzonej drugiej połówki. W stałym związku powinien to być czas miłości, gorących uczuć i szczerego oddania. Nawet jeśli macie dużo pracy, to powinnyście znaleźć czas, żeby spędzić go tylko we dwoje. Urodzeni od 29 grudnia do 1 stycznia będą pod wpływem Plutona, który przyniesie Wam głębokie i nieodwracalne zmiany w życiu.

Wodnik (20.01 – 18.02)

Możecie czuć się trochę osłabione i niezdecydowane, na razie więc nie podejmujcie istotnych decyzji, tylko poczekajcie na bardziej korzystny czas. Jeśli jest taka potrzeba, to powinnyście sporo odpoczywać i nie przemęczać się. W pracy na razie lekki zastój i możecie się nieco nudzić, ale starajcie się wypełniać swoje obowiązki w miarę możliwości. Jeśli jesteście samotne, to na razie powinnyście poczekać z poznawaniem potencjalnej drugiej połówki, bo w tej chwili czas nie będzie sprzyjał długotrwałym znajomościom. Lepiej postawcie na przyjaźnie, a na pewno będziecie zadowolone. W stałym związku niewiele się będzie działo, ale stabilizacja może być teraz wytchnieniem i bezpieczną przystanią. Urodzeni od 25 do 27 stycznia będą pod wpływem Jowisza, który przyniesie mnóstwo pozytywnej energii, siły przebicia i wiary w przyszłość. Dzięki entuzjazmowi i uśmiechowi uda się Wam wiele osiągnąć i zjednać sobie ludzi wokół.

Ryby (19.02 – 20.03)

Będziecie pełne energii do działania, więc w pracy to świetny czas. Dzięki wspaniałej organizacji, wydajności i zdrowemu rozsądkowi uda się Wam pokonać wszelkie problemy. Wiele kwestii ułoży się po waszej myśli, więc jeśli jest coś na czym szczególnie Wam zależy, to teraz jest dobry moment, żeby się o to starać, bo wasze wysiłki zostaną nagrodzone. Jeśli jesteście samotne, to mogą pojawić się szanse na całkiem sensowny związek. Jeśli tylko pokonacie nieśmiałość, to możecie poznać kogoś, kto będzie odpowiadał Waszemu ideałowi drugiej połówki. Tylko nie siedźcie w domu. W stałym związku wszystko bardzo dobrze będzie się między Wami układać. Oboje porozumiecie się bez słów. W finansach bądźcie rozsądne i nie przesadzajcie. Urodzeni od 26 lutego do 1 marca będą pod wpływem Plutona, który wzmocni wasze dążenia i wolę walki. Łatwiej teraz będzie osiągnąć swoje cele i wzrośnie wasza asertywność.Horoskop 2013