Horoscope  
Astrologia
Spotkania
Program astrologiczny Urania
Biuletyn astrologiczny
Postacie polskiej astrologii
Symbole astrologiczne
Horoskop
   Horoskop tygodniowy
   Nowe horoskopy
   Zegar
   Tranzyty
SĹ‚ownik
System domĂłw
Galeria Szem'a
Katalog stron
Bibliografia
Astrologia > Horoskop > Tygodniowy > 2012-11-05


Horoskop tygodniowy od 5 do 11 listopada 2012

Agnieszka

Baran (21.03 – 19.04)

Choć będziecie teraz dysponować sporym zasobem sił i energii, to przyda się Wam dużo wytrwałości i dyscypliny. W pracy na razie nie zrobicie widocznych postępów, ale jednak będziecie cały czas do przodu. Dla samotnych może to być dobry czas jeśli chodzi o flirty i romanse, ale nie nastawiajcie się, że od razu spotkacie miłość swojego życia. Cieszcie się chwilą i poznawajcie nowe osoby, bo dzięki temu wzbogaci się wasze życie, a do kwestii związku partnerskiego podejdźcie na luzie i z dystansem. Jeżeli okaże się, że to początki czegoś poważnego, to dobrze, a jeśli nie, to też nie ma co płakać. W stałym związku dobrze się ze sobą dogadacie. Urodzeni od 24 do 28 marca będą pod wpływem Urana, który przyniesie Wam niezwykle oryginalne pomysły, spotkania z nietuzinkowymi ludźmi i możliwości przeprowadzenia ogromnych zmian.

Byk (20.04 – 20.05)

Zmierzycie się z siłami niekoniecznie pozytywnie do Was ustosunkowanymi. Staniecie też przed koniecznością wyboru między życiem zawodowym a towarzyskim i może okazać się, że trzeba będzie trochę ograniczyć kontakty ze znajomymi. Szef postawi przed Wami sporo wymagań w pracy, ale dzięki temu możecie się wykazać ambicją. W uczuciach na razie niewiele się będzie działo, ale jeśli będziecie otwarte na ludzi, to możecie poznać sporo interesujących osób i wiele zmienić w życiu. Samotni powinni podchodzić sceptycznie do flirtów i raczej skupić się na przyjaźniach niż na szukaniu przygód. W stałym związku oboje będziecie dążyć do harmonii i powinno się Wam udać. Urodzeni od 20 do 24 kwietnia będą pod wpływem Neptuna, który przyniesie Wam większą wrażliwość i chęć znalezienia spokoju ducha, ale też jednocześnie powinnyście uważać na to, z kim się spotykacie i czy te osoby aby godne są zaufania.

Bliźnięta (21.05 – 21.06)

Będziecie w dobrej formie fizycznej i psychicznej, ale powinnyście bardzo się starać w pracy, bo możecie mieć trochę zaległości. Jeśli teraz dacie z siebie wszystko, to możecie wiele osiągnąć, jednak pod warunkiem systematyczności i spokojnego zdecydowania. Niewskazane jest teraz dla Was działanie nieprzemyślane i narwane. Zanim podejmiecie ważne decyzje, to powinnyście się zastanowić, czego chcecie i jaką cenę przyjdzie Wam zapłacić za sukces. W stałym związku będzie między Wami iskrzyło, ale dzięki temu przypomnicie sobie co to jest namiętność. Samotni mają spore szanse na poznanie kogoś, kto okaże się godzien zainteresowania i dalszej znajomości. Nie rzucajcie się jednak od razu w związek, bo co nagle, to po diable. Urodzonym od 3 do 8 czerwca szczęście sprzyja i za sprawą Jowisza odczujecie większy optymizm i wiarę w przyszłość. Spotkacie też na waszej drodze osoby życzliwie nastawione. Właśnie teraz jest ten moment, żeby osiągać więcej niż zwykle.

Rak (22.06 – 22.07)

Powinnyście odczuć właśnie teraz przypływ sił i energii do działania przy jednoczesnej dobrej organizacji i sporej ambicji. Uda się Wam wiele osiągnąć, bo choć teraz będziecie mogły zaobserwować niewielkie spowolnienie efektów tego co robicie, to jednak robicie konsekwentnie postępy. Wytrwałość jest w waszym przypadku bardzo przydatną zaletą, a dzięki koncentracji uda się Wam wiele zdziałać. Raki wykorzystujące w pracy potencjał twórczy powinny odczuć przypływ natchnienia przy jednoczesnej możliwości realizacji swoich pragnień. Pozostali powinni zająć się wcielaniem w życie pomysłów. W stałym związku dogadacie się z łatwością i dojdziecie do porozumienia. Samotni na razie powinni skupić się na sobie i swoich potrzebach. Urodzeni od 23 do 28 czerwca będą pod wpływem Saturna, który przyniesie Wam wzrost ambicji i koncentracji na realnych, namacalnych celach. Poprawi się wasza sytuacja, jeśli do tej pory pracowałyście, a właśnie w tej chwili będziecie zdolne pracować niezwykle wytrwale.

Lew (23.07 – 22.08)

Dopisze Wam przypływ sił i dobry nastrój, ale jednocześnie czekają Was spore wyzwania. Jeśli jesteście samotne, to pojawią się szanse dzięki nowym znajomościom. Będziecie musiały się mocno napracować i powinnyście uważać na zdrowie. Jeśli nie dbałyście do tej pory o sprawy zawodowe, to możecie teraz ponieść konsekwencje, więc starajcie się robić wszystko na czas. Jeśli jesteście samotne, to nie siedźcie z założonymi rękami, tylko szukajcie drugiej połówki. Są szanse, że znajdziecie teraz kogoś odpowiedniego, kogo warto lepiej poznać, bo okaże się wart zainteresowania. W stałym związku bardzo się będzie między Wami układać. W finansach powinnyście postępować rozważnie i mieć świadomość ograniczeń. Urodzeni od 6 do 11 sierpnia będą pod wpływem Jowisza, który przyniesie Wam optymizm i wiarę w siebie. Okoliczności będą teraz sprzyjać realizacji celów i osoby, jakie spotkacie, okażą się chętne do pomocy.

Panna (23.08 – 22.09)

Czeka Was przypływ energii i zapału do działania, a jednocześnie dopisze Wam koncentracja i uwaga. W pracy to będzie czas sporych osiągnięć. Wzrośnie wasza ambicja i chęć wybicia się, w związku z tym macie możliwości aby zostać docenione. Choć sukces nie przyjdzie zbyt łatwo, to odczujecie ogromną satysfakcję ze swoich osiągnięć. Jeśli jesteście samotne, to na razie skupcie się na innych rzeczach niż szukanie partnera. Zainteresowania i hobby też są ważne i pamiętajcie, żeby rozwijać się wewnętrznie. W stałym związku będziecie się ze sobą świetnie rozumieć. Wasza sytuacji finansowa powinna się ustabilizować. Urodzeni od 29 sierpnia do 2 września będą pod wpływem Plutona, który wzmocni wasze poczucie siły i sprawi, że będziecie bardziej asertywne. Dzięki Plutonowi zyskacie dodatkową moc regeneracji i zechcecie przekroczyć własne ograniczenia. Pluton będzie sprzyjał dogłębnym zmianon życia i gromadzeniu bogactw nie tylko duchowych.

Waga (23.09 – 22.10)

Skoncentrujecie się dość mocno na materialnej stronie życia, ale dzięki wrodzonemu urokowi zyskacie sprzymierzeńców. Macie teraz czas sprzyjający wchodzeniu w związki i jeśli jesteście samotne, to próbujcie swoich sił i przede wszystkim bywajcie jak najczęściej wśród ludzi. Pojawią się możliwości i okazje, żeby poflirtować i usłyszeć komplementy. Możliwe też, że trafi się ktoś, kto sprawi, ze wasze serce zabije szybszym rytmem i zechcecie tę osobę bliżej poznać. W stałym związku będzie Wam ze sobą bardzo przyjemnie. Dobre porozumienie i czułość jeszcze wzmocnią waszą więź. Dobra atmosfera w domu też przyczyni do większego poczucia komfortu. Urodzeni od 7 do 12 października będą pod wpływem Jowisza, który przyniesie Wam dużo optymizmu, wiarę w siebie i postawi na waszej drodze przychylne osoby. Będzie Wam teraz łatwiej uzyskać to, o co się staracie. Jowisz sprzyja też nauce i podróżom.

Skorpion (23.10 – 21.11)

Poczujecie teraz spory przypływ ambicji i odpowiedzialności. Będziecie wytrwale realizować swoje postanowienia i dążyć do celu, ale też sprawy, na którym Wam zależy mogą się trochę opóźnić. Możliwe, że konieczne będą wyrzeczenia. Czas sprzyja pracy i koncentracji. Uważajcie teraz na zdrowie, bo mogą się odezwać stare dolegliwości. Nie lekceważcie więc sygnałów płynących z waszego ciała, bo mogą oznaczać nie tylko zmęczenie, ale dolegliwości zdrowotne. Nie myślcie sobie, że skoro macie większą od innych wytrzymałość, to jesteście niezniszczalne. W stałym związku starajcie się iść na kompromis i ustąpcie, jeśli wymaga tego wasze wspólne dobro. Samotni na razie powinni zająć się ważniejszymi kwestiami niż poszukiwanie drugiej połówki. Urodzeni od 26 do 29 października będą pod wpływem Saturna, który przyniesie Wam wzrost odpowiedzialności, ale i chęć znalezienia się na szczycie. Jeśli więc do tej pory pracowałyście wystarczająco systematycznie i wytrwale, to uda się Wam wiele osiągnąć. Liczcie się jednak z tym, że wasze siły mogą być nieco mniejsze niż do tej pory i w związku z tym oszczędzajcie się.

Strzelec (22.11 – 21.12)

Będziecie mieć dużo energii, ale w pracy na razie niewielki zastój. Mimo, że niewiele się będzie działo, to jednak zrobicie postępy, ale na efekty trzeba będzie poczekać. Uważajcie też na zdrowie, bo możecie być trochę osłabione, a wtedy licho nie śpi. Jeśli jesteście samotne, to będą szanse na spotkania i będziecie mogły poznać kogoś miłego. Tylko nie bądźcie zbyt wylewne, bo nadmiarem okazywanych emocji możecie odstraszyć potencjalnego kandydata na męża. Lepiej zbliżajcie się drobnymi kroczkami i nie dajcie się ponieść emocjom. W stałym związku bardzo dobrze. W sprawach finansowych przyda się Wam trochę zdrowego rozsądku, więc nie wydawajcie zbyt dużo. Urodzeni od 5 do 10 grudnia będą pod wpływem Jowisza, który przyniesie Wam rozmach, optymizm i wiarę w siebie. Uważajcie jednak, bo Jowisz wiąże się z przesadą i nadmiarem, więc starajcie się zachować zdrowy rozsądek.

Koziorożec (22.12 – 19.01)

Czeka Was przypływ energii, a jednocześnie dzięki zdrowemu rozsądkowi uda się Wam wiele osiągnąć. Realnie ocenicie swoje możliwości i będziecie w stanie pokonać słabości. W pracy zrobicie postępy i będziecie mogły wreszcie zobaczyć namacalne efekty swoich działań. Przełożeni docenią wasze zaangażowanie i profesjonalizm. W stałym związku bardzo dobre porozumienie. A samotni będą mogli poflirtować. Jednak jeśli liczycie na dłuższą znajomość, to możecie się rozczarować, więc na razie cieszcie się chwilą i nie naciskajcie na tę drugą stronę, bo tym bardziej może Wam zwiać. Wasza sytuacja finansowa będzie stabilna, więc możecie odłożyć trochę pieniędzy na przyszłość i zastanowić się w co zainwestować. Urodzeni od 27 do 30 grudnia będą pod wpływem Plutona, który przyniesie Wam przypływ niezwykłej energii i wewnętrznej mocy. Jeśli do czegoś dążycie wytrwale, to teraz macie szanse, żeby się Wam udało. Pluton da Wam niezwykłą siłę przebicia.

Wodnik (20.01 – 18.02)

Na razie wasza sytuacja będzie niezła i dacie radę z wyzwaniami zarówno w pracy jak i w życiu prywatnym. Generalnie powinno Wam dopisywać powodzenie i sporo szczęścia. Natomiast nie przemęczajcie się i nie przesadzajcie z pracą. Możliwe spięcia na stanowisku, na jakim się znajdujecie, więc starajcie się być wyrozumiałe wobec innych. Jeśli jesteście samotne, to pojawią się wokół Was osoby zainteresowane Wami. Będziecie mogły sobie wybrać tego, kto się Wam najbardziej podoba. Nie marnujcie czasu, tylko bywajcie jak najwięcej wśród znajomych. Szczęście może się do Was uśmiechnąć. W stałym związku jeśli jeszcze nie macie obrączki, to czas może pomyśleć nad oficjalną legalizacją związku. Urodzeni od 2 do 8 lutego będą pod wpływem Jowisza, który przyniesie Wam możliwości rozwoju, nowe pomysły, optymizm i szczęście. Jeśli tylko dobrze wykorzystacie szanse, jakie Wam teraz daje los, będziecie mogły sporo zrealizować.

Ryby (19.02 – 20.03)

W tym tygodniu uda się Wam dobrze zorganizować i zaczniecie realizować długofalowe cele. Ponieważ wzrośnie nie tylko wasza ambicja ale i koncentracja, które poparte będą fantazją, to łatwo Wam teraz będzie wcielić pomysły w życie. Odczujecie przypływ sił witalnych, więc łatwiej Wam będzie pracować i udzielać się towarzysko. Zadbajcie o zdrowie i Jeśli jesteście samotne, to są szanse, że poflirtujecie. Nawet jeśli nie wyniknie z tego dłuższy związek, to będziecie mogły się zrelaksować i polepszyć sobie nastrój. W stałym związku będziecie dążyć do zgody i porozumienia na każdej płaszczyźnie. Finansowo powinien to być czas stabilizacji i rozsądnego gospodarowania pieniędzmi. Urodzonym od 19 do 23 lutego Neptun będzie dodawał fantazji i polotu. Jeśli jeszcze nie zaczęłyście grać na jakimś instrumencie, to może czas iść na kurs. Odkrywajcie swoje niezwykłe talenty i zdolności.Horoskop 2013