Horoscope  
Astrologia
Spotkania
Program astrologiczny Urania
Biuletyn astrologiczny
Postacie polskiej astrologii
Symbole astrologiczne
Horoskop
   Horoskop tygodniowy
   Nowe horoskopy
   Zegar
   Tranzyty
SĹ‚ownik
System domĂłw
Galeria Szem'a
Katalog stron
Bibliografia
Astrologia > Horoskop > Tygodniowy > 2012-11-26


Horoskop tygodniowy od 26 listopada do 2 grudnia 2012

Agnieszka

Baran (21.03 – 19.04)

Będziecie mieć sporo energii i chęci do pracy. Warto więc dać z siebie wszystko w tym, co robicie na co dzień, bo efekty waszych działań mogą przejść wasze oczekiwania. Jeśli będziecie się starać, to wasza praca przyniesie sukces. Dobre samopoczucie i optymizm sprawią, że łatwiej Wam będzie nawiązywać nowe znajomości i inni też to wyczują i będą życzliwie nastawieni. Dla samotnych, którzy szukają drugiej połówki nie jest to najlepszy moment. Lepiej zainwestujecie swój czas w hobby i spotkania z przyjaciółmi. W stałym związku obowiązki mogą Was trochę przygnieść, więc romantyczne plany odłóżcie na potem. Bądźcie bardzo ostrożne w finansach. Urodzeni od 23 do 26 marca będą pod wpływem Urana, który przyniesie Wam mnóstwo nietypowych pomysłów. Uran może też sprawić, że spotykane teraz osoby będą dla Was bardzo inspirujące. Dążenie do wolności może być tak silne, że zechcecie zerwać więzy przeszłości.

Byk (20.04 – 20.05)

W pracy nie będzie się działo nic specjalnego, ale nie znaczy to, że powinnyście zapomnieć o obowiązkach. Nadrabiajcie teraz wszystkie zaległości i działajcie według ustalonego planu. Możliwe, że będziecie musiały zrezygnować z niektórych przyjemności, jeśli okaże się, że praca Was wzywa. Powinnyście szczególnie dbać o zdrowie i unikać stresów. Pamiętajcie też żeby dużo odpoczywać. Jeśli jesteście samotne, to na razie nie zanosi się na miłość. Lepiej nie próbujcie poznawać nikogo na siłę, bo doznacie rozczarowania. Za to jeśli postawicie na przyjaźnie, to powinny Wam one przynieść poczucie spełnienia. W stałym związku będzie trzeba trochę ustąpić. W tej chwili upór nie wpłynie na Was korzystnie, więc starajcie się iść na kompromis. Urodzeni od 24 do 28 kwietnia będą pod wpływem Plutona i Marsa, które przyniosą Wam ogromny przypływ energii i wewnętrznej siły. Będziecie teraz miały moc, żeby przekroczyć swoje własne ograniczenia.

Bliźnięta (21.05 – 21.06)

Czeka Was trochę napięć, ale poradzicie sobie. W pracy trochę spraw będzie wymagać uwagi i możliwe, że będziecie musiały obowiązkom poświęcić trochę więcej czasu niż zazwyczaj. Możliwe też, że bliska Wam osoba będzie wymagała od Was trochę wsparcia i szczerej rozmowy. W finansach na razie bez zmian, ale jeśli się przyłożycie, to możliwe, że osiągniecie więcej niż z początku planowałyście. Jeśli jesteście samotne, to na razie nie jest to dobry moment na szukanie romansów czy flirtów. Co prawda będziecie teraz spotykać życzliwie do Was nastawione osoby, ale dotyczyć to będzie ogólnie życia towarzyskiego. W stałym związku dobra atmosfera, ale dużo zajęć może Wam stanąć na przeszkodzie żeby pobyć sam na sam. Urodzeni od 1 do 3 czerwca będą pod wpływem Jowisza, który przyniesie Wam dużo optymizmu, szanse na rozwój, nowe znajomości i podróże. To czas sprzyjający uczącym się i studiującym.

Rak (22.06 – 22.07)

Możecie być trochę zmęczone, więc nie wymagajcie od siebie za dużo i jeśli czujecie się trochę wyczerpane, to trzeba nieco odpocząć. Zorganizujecie sobie czas wolny tak, żebyście miały chwile oddechu. Jeśli jesteście samotne, to będziecie teraz szukać stabilizacji i spokoju. Nie będziecie zainteresowanie burzliwymi flirtami czy romansami. Możliwe, że znajdziecie osobę, która będzie zainteresowana poważnym związkiem. Musicie tylko lepiej ją poznać. W stałym związku bez zmian, ale za to stabilnie, co pozytywne wpłynie na wasze poczucie bezpieczeństwa. W finansach zaczniecie myśleć o budowaniu sobie stałych dochodów, a jeśli macie nadwyżki, to będziecie rozsądnie inwestować. Urodzonym od 27 do 30 czerwca Saturn doda ambicji koncentracji. Będziecie teraz bardzo skupione na karierze i swoich osiągnięciach. Ale też łatwiej skoncentrujecie się na ciężkiej pracy i zdacie sobie sprawę, że musicie włożyć sporo wysiłku, jeśli chcecie widzieć efekty.

Lew (23.07 – 22.08)

Czeka Was przypływ sił witalnych, który możecie wykorzystać zarówno w pracy jak i w życiu prywatnym. Nie bójcie się podejmować ryzyka i nowych wyzwań. W pracy wreszcie będą widoczne postępy. Jednak nie przemęczajcie się i nie forsujcie zanadto. Możliwe, że teraz odczujecie konsekwencje, jeśli narobiłyście sobie wcześniej zaległości. Dlatego pracujcie wytrwale i nie poddawajcie się w swoich dążeniach. W stałym związku mogą wysunąć się na plan pierwszy sprawy z przeszłości. Samotni na razie nie powinni nastawiać się na to, że spotkają miłość swojego życia. Do nowych osób podchodźcie sceptycznie, inaczej doznacie rozczarowania. W finansach zalecana jest ostrożność. Urodzeni od 3 do 6 sierpnia będę pod wpływem Jowisza, który przyniesie Wam optymizm i sprzyjające okoliczności. Będziecie pełne entuzjazmu i dlatego łatwiej będzie Wam osiągnąć wszystko to, na czym Wam zależy. Działajcie więc śmiało.

Panna (23.08 – 22.09)

Dopisze Wam całkiem niezły humor i skupienie w pracy. Pokonacie teraz każdą trudność i dzięki efektywności i dobrej organizacji czasu uda się Wam wiele osiągnąć. Jednak sukcesy mogą się trochę opóźnić i na sukces przyjdzie Wam poczekać, ale za to efekty będą trwałe. Jeśli szukacie teraz drugiej połówki, to będziecie bardzo ostrożne i przezorne. Rozsądek może zdominować wasze uczucia do tego stopnia, że będziecie bardzo krytyczne wobec potencjalnych kandydatów i możecie odrzucić tych, którzy nie spełnią waszych kryteriów. W stałym związku, jeśli jeszcze nie zalegalizowałyście waszej więzi, to możecie zechcieć pomyśleć o ślubie i zacząć planować wspólną przyszłość. W finansach stabilnie. Urodzonym od 31 sierpnia do 2 września Pluton przyniesie Wam mnóstwo energii do wewnętrznej mobilizacji. Będziecie teraz w stanie przekroczyć swoje możliwości i dokonać więcej niż do tej pory. Waszej magnetycznej sile przekonywania nikt się nie oprze, dlatego to dobry moment na wszelkie starania.

Waga (23.09 – 22.10)

Powinnyście odczuć przypływ energii, a jednocześnie będziecie skoncentrowane na pracy. Sukces będzie możliwy, ale jedynie pod warunkiem, że ostro się przyłożycie do tego, co robicie. Jeśli jesteście samotne, to teraz będziecie raczej szukać poważnego związku i przelotne flirty nie będą Wam w smak. Duże wymagania co do potencjalnego partnera pomogą Wam wyeliminować kandydatów nie spełniających waszych kryteriów. Nie zadowolicie się w tej chwili słowami i obietnicami, będziecie chciały potwierdzenia słów drugiej połówki działaniem. W stałym związku może zrobić się poważnie i oboje będziecie mieli bardzo zdroworozsądkowe podejście do spraw codziennych. Ale wiedzcie, że odrobina romantyzmu też jest ważna. W finansach będziecie dążyć do stabilizacji. Urodzeni od 3 do 6 października będą pod wpływem Jowisza, który powinien Wam przynieść dużo optymizmu i okoliczności sprzyjające realizacji celów. Wasze entuzjastyczne nastawienie zjedna Wam innych.

Skorpion (23.10 – 21.11)

W tym tygodniu sprawy materialne zaczną zaprzątać wasze myśli. Poczujecie silną potrzebę stabilizacji i bezpieczeństwa w kwestiach materialnych, ale nie przesadzajcie z pracą, bo mimo wrodzonej wytrzymałości jesteście tylko ludźmi i musicie pamiętać, że siły waszego organizmu nie są nieskończone. Więc jeśli długo pracujecie, to odpowiednio do tego odpoczywajcie. Dla samotnych może to być czas poszukiwania partnera, ale też będziecie dość wybredne i nie zadowolicie się chwilowym flirtem. Jednak i tak sporo się będzie działo w życiu towarzyskim i możecie odnowić teraz znajomość z przeszłości. Dbajcie o przyjaźnie. W stałym związku atmosfera będzie dość przyjemna i sprzyjająca wspólnym planom na przyszłość. Urodzeni od 30 października do 2 listopada będą pod wpływem Plutona, który przyniesie Wam mnóstwo energii i siły wewnętrznej. Pluton też sprawi, że szukać będziecie w swoim życiu tego, co zaspokaja waszą potrzebę duszy i zgodne jest z wewnętrznymi przekonaniami.

Strzelec (22.11 – 21.12)

Dopisze Wam dobry nastrój i sporo energii do działania. W tym tygodniu przypływ pewności siebie, co powinnyście wykorzystać w pracy i zająć się wszystkim tym co pilne i wymaga uwagi. Jeśli dobrze pokierujecie swoją energią, to czekają Was sukcesy. Tylko nie rozmieniajcie się na drobne i ustalcie, co jest teraz dla Was najważniejsze i działajcie zgodnie ze swoimi zamierzeniami. W miłości niewiele się będzie działo i jeśli jesteście samotne, to nie nastawiajcie się, że teraz poznacie kogoś interesującego. Zwyczajnie może Wam brakować czasu na randkowanie. W stałym związku codzienne sprawy trochę Was ograniczą, ale mimo wszystko postarajcie się znaleźć w sobie odrobinę romantyzmu. Urodzeni od 25 do 28 listopada będą pod wpływem Urana, który przyniesie Wam niezwykłe pomysły, znajomości z oryginalnymi ludźmi i chęć uwolnienia się od starych przyzwyczajeń. Jeśli walczycie z nałogiem, to teraz jest doskonały czas, żeby uwolnić się od tego, co zbędne.

Koziorożec (22.12 – 19.01)

W tym tygodniu powinnyście uważać na zdrowie i dbać o siebie, bo możecie być trochę nie w formie. Jeśli więc macie dużo obowiązków zarówno w pracy jak i w domu, to podzielcie to między domowników, a będzie Wam lżej. Mimo wszystko będziecie mocno skoncentrowane i dacie radę pokonać wszelkie trudności, a dzięki umiejętności rozsądnego planowania czasu wyrobicie się z wszystkim. Jeśli jesteście samotne, to będziecie raczej szukać poważnego związku niż romansu. Pokierujecie się rozsądkiem, ale namiętność też będzie ważna. Jeśli uda się Wam teraz znaleźć odpowiednią osobę, to całkiem możliwe, że coś się wreszcie zacznie dziać w uczuciach. W stałym związku oboje będziecie mocno stać na ziemi, ale uda się spędzić choć jeden wieczór tylko we dwoje. Urodzeni od 28 do 31 grudnia będą pod wpływem Plutona i Marsa, które dadzą Wam energetycznego kopa i poczujecie nieodpartą chęć podjęcia zdecydowanych działań.

Wodnik (20.01 – 18.02)

Odczujecie przypływ energii. W pracy wszystko będzie się dobrze układać, ale to nie znaczy, że możecie niefrasobliwie podejść do swoich obowiązków. Zadbajcie o zdrowie, odpowiednio się ubierajcie i stosujcie racjonalną dietę. Może Wam trochę brakować słońca więc jak najczęściej przebywajcie na świeżym powietrzu. Samotni na razie powinni uzbroić się w cierpliwość. Jeśli będziecie szukać romansu na siłę, to doznacie rozczarowania i zawiedziecie się, dlatego lepiej nie marnotrawić czasu na niepotrzebne flirty i dbać o przyjaźnie. Zajmijcie się też swoim hobby, ono da Wam siłę. W stałym związku możecie być oboje trochę przytłoczeni obowiązkami, dlatego warto wrzucić na luz. W finansach nieźle, ale zadbajcie o inwestycje. Urodzeni od 30 stycznia do 2 lutego będą pod wpływem Jowisza, który przyniesie Wam dużo pozytywnego myślenia, entuzjazm i potrzebę odkrywania nowości. Powinien to być czas sprzyjający podróżom, nauce i awansom.

Ryby (19.02 – 20.03)

Powinnyście zwracać uwagę na zdrowie i dużo odpoczywać. Mimo skupienia i wzrostu ambicji nie możecie się przemęczać i jeśli akurat pracujecie nad ważnym projektem, to przemyślcie jeszcze plan i nanieście poprawki. Nie spieszcie się, bo w tej chwili czas jest waszym sprzymierzeńcem. Samotni mają szanse znaleźć sobie kogoś, ale będziecie bardzo krytyczne. I to bardzo dobrze, bo dzięki temu będziecie w stanie obiektywnie ocenić kandydatów czy kandydatki. Dzięki rozsądkowi i trzeźwemu podejściu uda się Wam wybrać najodpowiedniejszą osobę. W stałym związku oboje będziecie dążyć do zapewnienia sobie bezpieczeństwa. Docenicie łączącą Was więź. W finansach powinno być stabilnie. Urodzeni od 19 do 22 lutego będą pod wpływem Neptuna, który przyniesie Wam natchnienie i inspirację. Neptun też uwrażliwi Was na potrzeby innych ludzi, ale bądźcie ostrożne, bo możecie być teraz dość podatne na iluzję, więc starajcie się zachować zdrowy rozsądek w kontaktach z innymi.Horoskop 2013