Horoscope  
Astrologia
Spotkania
Program astrologiczny Urania
Biuletyn astrologiczny
Postacie polskiej astrologii
Symbole astrologiczne
Horoskop
   Horoskop tygodniowy
   Nowe horoskopy
   Zegar
   Tranzyty
SĹ‚ownik
System domĂłw
Galeria Szem'a
Katalog stron
Bibliografia
Astrologia > Horoskop > Tygodniowy > 2013-01-21


Horoskop tygodniowy od 21 do 27 stycznia 2013

Agnieszka

Baran (21.03 – 19.04)

Dzięki dobremu nastrojowi uda się Wam pokonać przeciwności losu i zrobicie dobre wrażenie na przełożonych. To dobry czas na snucie planów na przyszłość i pracę zespołową. Z każdym w tej chwili świetnie się dogadacie. W finansach też powinno być nieźle, ale to nie znaczy, że powinnyście zachowywać się rozrzutnie. Jeśli jesteście samotne, to na razie nie będzie zbyt wielu okazji, żeby poznać poważną osobę. Choć co prawda może się udać poflirtować, to zawarte teraz znajomości nie będą trwałe. W stałym związku powinnyście postarać się o trochę romantyzmu i od razu poprawi się samopoczucie waszej drugiej połówki. Urodzeni od 25 do 28 marca będą pod wpływem Urana i Jowisza, które przyniosą Wam mnóstwo energii i nowe niezwykłe pomysły. Jedno jest pewne, że nie będziecie się teraz nudzić i poznacie mnóstwo interesujących osób, które mogą znacząco odmienić wasz światopogląd.

Byk (20.04 – 20.05)

W pracy nie wszystko będzie układać się po waszej myśli, ale jeśli dacie radę skoncentrować się, to w końcu zrealizujecie swoje plany. Nie pozwólcie tylko wyprowadzić się z równowagi. Dla samotnych może to być całkiem obiecujący czas, bo prawdopodobnie poznacie kogoś, kto będzie Wami zainteresowany na dłużej. Możliwe, że będzie to ktoś, kogo już znacie od jakiegoś czasu albo być może zechcecie wrócić do starej miłości. W stałym związku poczucie bezpieczeństwa, jakie zapewni Wam druga strona sprawi, że poczujecie się kochane i doceniane. Powinnyście uważać na finanse i nie wydawać pieniędzy zbyt pochopnie. Raczej skupcie się na możliwościach oszczędzania. Urodzeni od 29 kwietnia do 2 maja będą pod wpływem Plutona, który przyniesie Wam siłę przebicia, wewnętrzną energię i możliwość zmiany warunków, w jakich się obecnie znajdujecie. Będziecie skłonne zmienić zarówno siebie jak i innych.

Bliźnięta (21.05 – 21.06)

Przypływ energii i dobrego humoru sprawią, że zjednacie sobie ludzi wokół. Dlatego to dobry czas w pracy. Odczujecie stabilizację i spokój. Będziecie wreszcie mogły realizować swoje pasje. Zrobicie bardzo dobre wrażenie na szefach. Jeśli jesteście samotne, to na razie powinnyście skupić się na przyjaźniach i swoich zainteresowaniach, bo osoby jakie będziecie teraz spotykać na razie nie spełnią waszych oczekiwań i zwyczajnie się rozczarujecie. W stałym związku możecie być trochę przytłoczone codziennością, dlatego nie zapominajcie o romantyzmie. Warto byłoby zarezerwować choć jeden wieczór, żeby pobyć tylko we dwoje. W finansach całkiem nieźle, więc będziecie mogły poszaleć na zakupach. Urodzeni od 25 do 28 maja będą pod wpływem Jowisza, który przyniesie Wam mnóstwo optymizmu, wiary we własne siły, szczęścia do ludzi i okoliczności. To doskonały czas na podróże, naukę i poznawanie wszystkiego, co nowe i ekscytujące.

Rak (22.06 – 22.07)

Będziecie miały sporo spraw na głowie i przyda się Wam dobra organizacja czasu oraz wytrwałość. Powinnyście uważać na zdrowie i nie przemęczać się. Zadbajcie też o dietę i wystarczającą ilość ruchu, bo możecie być znużone siedzącym trybem życia. Jeśli nie czujecie się na siłach, to nie bierzcie nadgodzin. W stałym związku być może trzeba będzie trochę ustąpić drugiej połówce i zająć się wspólnie codziennymi problemami. Warto też iść na kompromis. Jeśli druga strona będzie potrzebować od Was wsparcia, to postarajcie się go udzielić. Samotni powinni ostrożnie podchodzić do nowych znajomości. Zanim pozwolicie wciągnąć się we flirt, sprawdźcie czy warto angażować się emocjonalnie w nowo rozpoczętą znajomość. Urodzeni od 30 czerwca do 3 lipca będą pod wpływem Plutona, który przyniesie potrzebę gruntownych zmian i chęć wywierania na innych wpływu, ale tutaj powinnyście uważać, bo wszelkie próby siłowych rozwiązań mogą zadziałać na waszą niekorzyść.

Lew (23.07 – 22.08)

Możecie być teraz trochę rozdarte pomiędzy pracą a potrzebą odpoczynku i spędzania czasu wolnego z innymi. Jeśli chodzi o sprawy zawodowe, to na razie lekki zastój, ale przejmujcie się, bo już niedługo wszystko zacznie się układać po waszej myśli. Mimo dobrej passy finansowej powinnyście być dość ostrożne z wydatkami i wyhamować z zakupami. Jeśli jesteście samotne, to na razie powinnyście dać sobie spokój z poszukiwaniami drugiej połówki na siłę. Możecie się rozczarować, więc zamiast tracić czas na randki w ciemno lepiej będzie jeśli zadbacie o przyjaźnie i sprawdzone znajomości. W stałym związku nie dajcie się wciągnąć w wir codzienności i pamiętajcie o tym, żeby okazywać sobie uczucia. Urodzeni od 27 do 30 lipca będą pod wpływem Jowisza, który przyniesie Wam mnóstwo energii, optymizmu i wiary we własne siły. Wszystko o co się staracie powinno się teraz układać po waszej myśli.

Panna (23.08 – 22.09)

Będzie Wam potrzebna wytrwałość i wasz wrodzony perfekcjonizm. W pracy możecie mieć trochę zaległości i trzeba będzie poświęcić na nadrobienie ich nieco więcej czasu niż zazwyczaj. Możliwe różnice zdań z kolegami z pracy, ale powinnyście być stanowcze i asertywne, bo to Wy macie rację. Tylko trzymajcie emocje na wodzy, a wszystko będzie dobrze. W stałym związku to dobry czas, odczujecie przywiązanie i pewien rodzaj stabilizacji i spokoju wynikający z tego, że dobrze się znacie. Partner będzie dla Was wsparciem i powinnyście w zamian za to okazywać jak najwięcej uczucia. Jeśli jesteście samotne, to całkiem możliwe, że spotkacie teraz sensowną osobę, która spełni wasze potrzeby. Dajcie sobie szanse na lepsze poznanie się. Urodzeni od 1 do 4 września będą pod wpływem Plutona, który przyniesie Wam niezwykłą energię i chęć wprowadzania zmian. Trudno teraz będzie oprzeć się waszej magnetycznej sile przyciągania, perswazji i urokowi.

Waga (23.09 – 22.10)

Dzięki przypływowi energii i optymizmu będziecie teraz w stanie wiele osiągnąć. W pracy dobry czas, zostaniecie docenione i szefowie zauważą wasze starania. Macie szanse się wybić. Dzięki umiejętnościom pracy z innymi wyrobicie sobie dobrą opinię osoby, na którą zawsze można liczyć. Jeśli jesteście samotne, to na razie skupcie się na sprawach zawodowych i przyjaźniach, bo nie będzie zbyt wielu okazji, żeby poznać kandydatów do związku. Zatem nie szukajcie teraz nikogo, jeśli czujecie, że napotykane osoby nie spełniają waszych oczekiwań. W stałym związku partner może przed Wami postawić trochę wymagań i powinnyście spróbować pójść na kompromis. Wasza sytuacja finansowa będzie całkiem przyzwoita. Urodzeni od 27 do 30 września będą pod wpływem Jowisza, który przyniesie Wam mnóstwo okazji do spełnienia swoich pragnień. Okoliczności i ludzie jakich teraz napotkacie będą Wam sprzyjać, warto więc wykorzystywać okazje.

Skorpion (23.10 – 21.11)

Możecie być trochę nerwowe i niecierpliwe, ale lepiej dla Was będzie jeśli w porę się opanujecie i wykorzystacie wrodzone zdolności panowania nad emocjami nawet gdy nie wszystko układa się tak, jakbyście chciały. W pracy możliwe drobne konflikty, dlatego powinnyście powściągnąć sarkazm i czasami lepiej przemilczeć niż komentować kąśliwymi uwagami. Natomiast w stałym związku wasze życie będzie harmonijne, będziecie dla siebie nawzajem wsparciem. Samotni mają spore szanse spotkać kogoś, kto spełni wasze oczekiwania. Może warto dać tej osobie szansę, bo przy bliższym poznaniu okaże się, że to ktoś wyjątkowy, kto zasługuje na waszą uwagę. W finansach na razie bez zmian. Urodzeni od 1 do 4 listopada będą pod wpływem Plutona, który przyniesie Wam mnóstwo energii, niesamowitą siłę koncentracji i wiele możliwości rozwoju. Będziecie teraz w pełni świadome swojej magnetycznej siły przyciągania i przekonywania i uda się Wam wiele dokonać, jeśli tylko wystarczająco mocno się przyłożycie.

Strzelec (22.11 – 21.12)

Dobry humor sprawi, że zjednacie sobie ludzi wokół i łatwiej Wam będzie osiągnąć swoje cele. W pracy poradzicie sobie całkiem nieźle, dzięki przyjaznej atmosferze poczujecie się częścią zespołu. Wykorzystajcie sprzyjający czas, żeby zrobić dobre wrażenie na przełożonych. Jeśli jesteście samotne, to na razie powinnyście podchodzić bardzo sceptycznie do nowych znajomości. Możecie się też lekko rozczarować, więc dystans jak najbardziej wskazany. W stałym związku nadmiar obowiązków może sprawić, że trochę się od siebie oddalicie, więc mimo wszystko rozmawiajcie ze sobą. Nie przesadzajcie też z ilością nadgodzin, bo może na tym ucierpieć wasze życie rodzinne i uczuciowe. W finansach powinno być w miarę stabilnie. Urodzeni od 26 do 29 listopada będą pod wpływem Urana, który przyniesie Wam mnóstwo nowych pomysłów, poszerzy wasze horyzonty, da impuls do zmian i szans na uwolnienie się ze starych schematów i niepotrzebnych nawyków.

Koziorożec (22.12 – 19.01)

Będziecie teraz emanować niezwykłym urokiem osobistym i czarem, który sprawi, że łatwiej Wam będzie osiągnąć to, na czym Wam zależy. W stałym związku wszystko będzie układać się prawie idealnie. Porozumiecie się bez słów, a wasza miłość będzie kwitnąć. Samotni mają szanse spotkać kogoś, kto sprawi, że poczujecie się docenione. Dysponujecie teraz możliwościami, żeby poznać osobę, która będzie w dużym stopniu odpowiadać waszemu ideałowi. Jednak zanim zaangażujecie się emocjonalnie powinnyście poznać dobrze, z kim macie do czynienia. Dość mocno skoncentrujecie się na finansach i wasza sytuacja w tym względzie może się poprawić, ale też nie przesadzajcie z pracą, bo odpoczynek też się Wam należy. Urodzeni od 22 do 26 grudnia będą pod wpływem Neptuna, który przyniesie Wam mnóstwo natchnienia i uwrażliwi Was na problemy innych. To doskonały czas na rozwijanie uzdolnień artystycznych i otwarcie się na duchowość.

Wodnik (20.01 – 18.02)

Odczujecie teraz przypływ energii i powinien to być doskonały czas na zajmowanie się tym, co naprawdę lubicie i co sprawia Wam największą przyjemność. W pracy będziecie widoczne i doceniane zarówno przez współpracowników jak i waszych przełożonych. Jeśli zależy Wam na awansie, to możecie teraz przypomnieć o sobie szefom. W stałym związku na razie bez zmian, niewiele się będzie działo. Natomiast jeśli brakuje Wam czasu na romantyczne kolacje, to będziecie musiały jeszcze trochę poczekać, aż zmniejszy się ilość waszych obowiązków. Samotni w tej chwili powinni uzbroić się w cierpliwość i poczekać na bardziej sprzyjający czas. Jeśli na siłę szukacie drugiej połówki, to w tej chwili randki w ciemno mogą przynieść jedynie rozczarowania. Urodzeni od 24 do 27 stycznia będą pod wpływem Jowisza, który przyniesie Wam mnóstwo optymizmu, dobre samopoczucie i wiarę we własne siły. Jeśli tylko nie ulegniecie lenistwu, to możecie teraz bardzo wiele osiągnąć.

Ryby (19.02 – 20.03)

W pracy zauważycie lekkie spowolnienie i nie wszystko będzie układać się tak, jak to sobie zaplanowałyście, ale postawcie na wytrwałość i spokój, a sytuacja powoli się wyklaruje. Możecie być teraz trochę osłabione, więc nie wymagajcie od siebie zbyt wiele i dużo odpoczywajcie. Jeśli jesteście samotne, to możliwe, że poznacie kogoś zainteresowanego poważnym związkiem. Na pewno będziecie miały powodzenie u płci przeciwnej i zjednacie do siebie prawie każdego. Zatem nie siedźcie w domu, tylko wyruszajcie tam, gdzie pomożecie losowi. W stałym związku bardzo dobrze się będzie między Wami układało. Partner będzie dla Was wsparciem i budzącą zaufanie ostoją. W finansach na razie bez zmian. Urodzeni od 27 lutego do 3 stycznia będą pod energetyzującym wpływem Plutona, który zintensyfikuje wszelkie wasze dążenia i sprawi, że łatwiej Wam będzie osiągnąć swoje cele. Będziecie teraz dysponować zniewalającą siłą przyciągania.Horoskop 2013