Horoscope  
Astrologia
Spotkania
Program astrologiczny Urania
Biuletyn astrologiczny
Postacie polskiej astrologii
Symbole astrologiczne
Horoskop
   Horoskop tygodniowy
   Nowe horoskopy
   Zegar
   Tranzyty
SĹ‚ownik
System domĂłw
Galeria Szem'a
Katalog stron
Bibliografia
Astrologia > Horoskop > Tygodniowy > 2012-11-19


Horoskop tygodniowy od 19 do 25 listopada 2012

Agnieszka

Baran (21.03 – 19.04)

Czeka Was sporo wyzwań. Musicie uzbroić się w cierpliwość, jeśli chodzi o osoby wokół Was. Nie każdy podejmuje decyzje tak szybko jak Wy, więc dajcie innym trochę czasu, zanim się zabiorą do roboty. Na postępy w pracy będziecie musiały jeszcze poczekać. Jeśli jesteście samotne, to będą okazje do flirtów. Jednak nie nastawiajcie się, że od razu spotkacie miłość swojego życia. Bierzcie życie takim, jakie jest i cieszcie się chwilą obecną. W stałym związku będziecie dążyć do kompromisu i choć na romantyczne chwile razem na razie poczekacie, to docenicie więź emocjonalną, jaka Was łączy. W finansach bądźcie ostrożne. Urodzeni od 23 do 27 marca będą pod wpływem Urana, który zainspiruje Was do nietypowych działań i zainicjujecie zmiany na lepsze. Nie popadajcie jednak w przesadę i nie palcie za sobą mostów.

Byk (20.04 – 20.05)

W tym tygodniu dużo pracy, ale dzięki temu odczujecie satysfakcję ze swoich dokonań. Choć na efekty poczekacie, to mimo wszystko zobaczycie dość spory postęp. Uważajcie na zdrowie i nie zaniedbujcie nawet drobnych dolegliwości. Samotni na razie powinni skupić się na pracy i zainteresowaniach. Nie będzie zbyt wielu okazji do flirtów i same też niekoniecznie będziecie w nastroju do nawiązywania nowych znajomości. Lepiej zajmijcie się hobby, co powinno Wam przynieść sporo satysfakcji. W stałym związku może Wam trochę brakować czasu na wspólne wieczory, ale wykażcie się cierpliwością. Jeśli chodzi o finanse, to powinnyście zacząć oszczędzać. Urodzeni od 27 do 30 kwietnia będą pod wpływem Plutona, który przyniesie Wam mnóstwo energii i siły woli. Dzięki asertywności uda się Wam teraz osiągnąć o wiele więcej niż zazwyczaj. Przybędzie Wam też asertywności i siły przebicia.

Bliźnięta (21.05 – 21.06)

Dobre samopoczucie będzie Wam sprzyjać i dzięki temu uda się Wam wiele zdziałać. Dzięki wrodzonemu optymizmowi i poczuciu humoru zostaniecie docenione za umiejętność kreowania pozytywnej atmosfery. W pracy dobry moment na nawiązywanie nowych znajomości i szukanie wsparcia dzięki znajomym. Jeśli jesteście samotne, to macie duże szanse na poznanie kogoś, kto będzie odpowiadał waszemu wyobrażeniu partnera. Pojawią się okazje do flirtów i romansów, a dobra zabawa będzie sprzyjać poznawaniu nowych osób. To również dobry czas jeśli chodzi o podróże i naukę. Wiedza będzie Wam wchodzić do głowy przy minimalnym wysiłku. Jeśli będziecie rozsądne, to wasza sytuacja finansowa powinna się poprawić. Urodzeni od 25 do 28 maja będą pod wpływem Urana, który przyniesie Wam wyjątkowo oryginalne pomysły, inspirację i dążenie do wolności. Dzięki nowym znajomościom poszerzycie swoje horyzonty. Jeśli się postaracie, to będzie to dla Was czas rozwoju.

Rak (22.06 – 22.07)

Będzie Wam dopisywał dobry humor i energia do działania. W związku z tym bieżcie sprawy w swoje ręce. W pracy to dobry moment na wspinanie się na szczyty. Podnoście teraz swoje kwalifikacje i starajcie się być jak najlepsze w tym, co robicie. Są duże szanse, że zostaniecie docenione. Jednak musicie dawać z siebie wszystko, jednocześnie bądźcie uczciwe same wobec siebie. Możecie teraz dokonać trzeźwej oceny swoich możliwości i działać zgodnie z ustalonym planem. Jeśli jesteście samotne, to na razie nie nastawiajcie się, że poznacie miłość swojego życia. Lepiej zainwestujcie czas w rozwój osobisty. W stałym związku na razie bez zmian. Urodzeni od 22 do 26 czerwca będą pod wpływem Neptuna, który przyniesie Wam inspirację i wrażliwość. Zwracajcie teraz uwagę na podszepty intuicji, bo będzie ona mocno wyczulona. Możecie odczuć potrzebę pomagania innym.

Lew (23.07 – 22.08)

Powinnyście wykazać się teraz cierpliwością, bo możliwy będzie lekki zastój. W pracy nie będzie się działo nic ciekawego, więc możecie odetchnąć, ale nie popadajcie przy tym w lenistwo. Powinnyście dbać o zdrowie i dużo odpoczywać. Nie zapominajcie też o znajomych i przyjaciołach. Spotkania z osobami bliskimi poprawią Wam humor i podniosą Was na duchu. Jeśli jeszcze nie wykorzystałyście urlopu, to jest to dobry moment, żeby jechać na wakacje. Nabierzecie sił do codziennych zmagań. W stałym związku to dobry czas na okazywanie sobie miłości i czułych wyznań. Postarajcie się spędzić choć chwilę tylko we dwoje, dobrze Wam to zrobi. Urodzeni od 5 do 8 sierpnia będą pod wpływem Jowisza, który przyniesie Wam mnóstwo optymizmu, sprzyjające okoliczności i ludzi chętnych udzielić Wam wsparcia. Jeśli na czymś albo na kimś Wam bardzo zależy, to warto teraz walczyć o swoje.

Panna (23.08 – 22.09)

Będziecie w dobrym nastroju i uda się Wam wiele dokonać. Dzięki dużej koncentracji i wytrwałości dużo osiągniecie. W pracy będziecie świetnie zorganizowane i ze wszystkim sobie poradzicie na czas. To dobry moment na systematyczne zajęcie się swoim zdrowiem. Będziecie mieć teraz dużo dyscypliny i ambicji, więc o wiele łatwiej pokonacie wszelkie trudności i łatwiej Wam będzie przestrzegać harmonogramu. W miłości miłe chwile, ale tylko jeśli macie partnera. Okazujcie sobie czułość i zainteresowanie. Natomiast samotni powinni na razie skupić się na pracy i hobby. Lepiej nie nastawiajcie się, że spotkacie teraz kogoś, kto spełni wasze oczekiwania. W finansach bardzo stabilnie. Urodzeni od 30 sierpnia do 3 września będą pod wpływem Plutona, który przyniesie Wam mnóstwo energii i siły woli. Możecie teraz przekroczyć swoje własne ograniczenia i wznieść się na wyższy poziom. Dobrze wykorzystajcie szanse od losu.

Waga (23.09 – 22.10)

Skoncentrujecie się teraz bardzo mocno na pracy i finansach. Będziecie mieć sporo zajęć i dużo obowiązków, ale uda się Wam wszystko zrobić na czas, a nawet jeszcze będziecie miały trochę wolnego. Jeśli jesteście samotne, to są szanse, żeby spotkać kogoś ciekawego, kto będzie nie tylko dobrym przyjacielem, ale może okazać się materiałem na partnera. W stałym związku miłość będzie kwitnąć. Okazujcie drugiej połówce swoje uczucia, a będą one odwzajemnione. W finansach na razie stabilnie, ale nie bądźcie rozrzutne. Warto kierować się zdrowym rozsądkiem i zacząć inwestować. Zakupy, wyprzedaże i okazje mogą poczekać. Urodzeni od 5 do 8 października będą pod wpływem Jowisza, który przyniesie Wam mnóstwo optymizmu, wiary w przyszłość i ułatwi Wam wszystko, o co się staracie. Jowisz będzie sprzyjał nauce, poznawaniu nowych ludzi i podróżom. Wykorzystajcie więc szanse od losu.

Skorpion (23.10 – 21.11)

Będziecie mieć dużo energii, ale też trudno Was będzie oderwać od tego, co zaabsorbuje waszą uwagę. W pracy na sukcesy trzeba będzie poczekać, ale będziecie pracować wytrwale i wydajnie. Nic Was nie zatrzyma na waszej drodze do celu. Inni lepiej powinni Wam zejść z drogi. Dzięki rozsądkowi i doskonałej intuicji uda się Wam ocenić na kim można polegać a na kim nie. Przeanalizujecie też grono znajomych i przyjaciół. Jeśli ktoś nie zasługuje na wasze towarzystwo, to taka znajomość może się zakończyć. Zechcecie zostawić obok siebie tylko osoby, na których możecie polegać. W miłości na razie lekki zastój, więc jeśli jesteście samotne, to nie jest to najlepszy moment na poszukiwanie drugiej połówki. Urodzonym od 28 do 30 października Saturn sprawi, że same siebie zaczniecie oceniać bardzo surowo i odczujecie przypływ ambicji. W sprawach zawodowych powolny i stały wzrost pozycji.

Strzelec (22.11 – 21.12)

Na początku tygodnia możecie być jeszcze trochę osłabione, ale od czwartku Słońce w waszym znaku zasili Was energią. Poprawi się wasze samopoczucie i poczujecie przypływ sił. W pracy sytuacja powinna się polepszyć, ale i tak będziecie musiały się przykładać. Nadchodzi czas, żebyście wyszły z domu i odświeżyły stare znajomości. Samotni powinni dać się porwać przygodzie i cieszyć się spontanicznością. Często najlepsze momenty są nieplanowane, więc dajcie się ponieść namiętności. Jeśli jednak szukacie kogoś na stałe, to może być trochę trudniej. W stałym związku panować będzie harmonia i spokój. Urodzeni od 3 do 6 grudnia będą pod wpływem Jowisza, który przyniesie Wam optymizm, ale też może sprawić, że zaczniecie mieć skłonności do przesady. Ostrożnie więc z wydatkami i z tym, co mówicie do innych, bo zbytnia wylewność może w pewnych przypadkach Wam zaszkodzić.

Koziorożec (22.12 – 19.01)

Dopisze Wam dobry humor i sporo energii do działania. Będziecie też skupione i ukierunkowane na cel, tak że nie będziecie tracić czasu na zbędne zajęcia. W pracy będzie to czas sukcesów, ale nie przyjdą one bez wysiłku. Będziecie musiały się postarać i dać z siebie wszystko. Jednocześnie bądźcie sobą i nie starajcie się udawać kogoś, kim nie jesteście. Jesteście wystarczająco dobre w tym co robicie, żeby zostać docenione. Przydadzą się Wam teraz wcześniej nabyte umiejętności i doświadczenie zawodowe. Jeśli będziecie uczciwe same ze sobą i szczerze przyłożycie się do pracy, to możecie naprawdę wiele osiągnąć. W miłości na razie niewiele się będzie działo, za to macie szanse, żeby zbudować sobie stabilizację finansową. Urodzeni od 26 do 29 grudnia będą pod wpływem Saturna, który pomoże Wam wiele osiągnąć dzięki skupieniu i ambicji. Właśnie teraz jest wasz czas, żeby zacząć działać dla swojej kariery.

Wodnik (20.01 – 18.02)

Nie będzie się działo nic szczególnego, więc jeśli macie czas wolny, to powinnyście przeznaczyć go na wypoczynek i zająć się zaległymi sprawami. Możecie trochę ulegać lenistwu, bo dobra passa mogła sprawić, że nie będzie się Wam chciało specjalnie wysilać, ale walczcie z tym. Czas będzie sprzyjał poznawaniu nowych osób i nauce. Jeśli więc studiujecie czy chodzicie na kursy, to będziecie pochłaniać wiedzę. Jeśli chodzi o romanse, to na razie niewiele się wydarzy, ale za to szukający kogoś na stałe mają szanse spotkać kogoś ciekawego, z kim warto byłoby poznać się bliżej. W sprawach finansowych postępy. Urodzeni od 1 do 4 lutego będą pod wpływem Jowisza, który przyniesie Wam wiele optymizmu, radości i szczęśliwych zbiegów okoliczności. Nie przesadźcie tylko z imprezowaniem i pamiętajcie, że przydałoby się też od czasu do czasu popracować, więc jeśli ogarnie Was lenistwo, to nie poddawajcie się mu, bo możecie teraz wiele osiągnąć.

Ryby (19.02 – 20.03)

Będziecie bardzo skoncentrowane na pracy i uda się Wam zwiększyć efektywność. Dzięki wrażliwości i umiejętności słuchania zyskacie sprzymierzeńców i osoby życzliwie do Was nastawione, które w przyszłości mogą Wam pomóc. Dzięki swoim umiejętnościom wczuwania się w sytuację innych będziecie mogły lepiej współpracować z resztą zespołu w pracy, a wasza intuicja okaże się bardzo przydatna. Zaplanujcie teraz co chciałybyście osiągnąć w przyszłości i zacznijcie powoli realizować ten plan krok po kroku. Niewielkie postępy będą Was cieszyć i dodadzą Wam wiary we własne siły. W miłości na razie powinnyście odpocząć od poszukiwań drugiej połówki. Znajdzie się sama, gdy nadejdzie odpowiedni moment. W finansach stabilnie i bez wielkich zmian. Urodzeni od 25 do 29 lutego będą pod wpływem Plutona, który wzmocni wasze siły i dążenia. Będziecie teraz dysponować sporą dawką energii, więc róbcie to, co Wam w duszy gra.Horoskop 2013