Horoscope  
Astrologia
Spotkania
Program astrologiczny Urania
Biuletyn astrologiczny
Postacie polskiej astrologii
Symbole astrologiczne
Horoskop
   Horoskop tygodniowy
   Nowe horoskopy
   Zegar
   Tranzyty
SĹ‚ownik
System domĂłw
Galeria Szem'a
Katalog stron
Bibliografia
Astrologia > Horoskop > Tygodniowy > 2012-11-12


Horoskop tygodniowy od 12 do 18 listopada 2012

Agnieszka

Baran (21.03 – 19.04)

Potrzebna będzie wytrwałość i dobra organizacja czasu. Nie odkładajcie niczego na potem, bo takie działania zemszczą się na Was. Powinnyście zadbać o zdrowie, bo może Wam trochę brakować sił i przyda się odpoczynek. Samotni będą mogli poflirtować, ale na razie nie liczcie na trwałe znajomości. Na razie cieszcie się chwilą obecną i nie myślcie o przyszłości. W stałym związku uda się Wam osiągnąć konsensus. Choć możliwe, że trzeba będzie trochę ustąpić z zajmowanej pozycji. Zadbajcie o sprawy finansowe. Być może trzeba zacząć oszczędzać i przyjrzeć się wydatkom. Urodzeni od 1 do 4 kwietnia będą pod wpływem Jowisza, który przyniesie Wam dużo optymizmu, wiary w siebie i siły przebicia. Musicie tylko uważać, żeby nie poddać się pokusie słodkiego lenistwa, bo gdy wszystko idzie gładko, możecie zechcieć czekać, aż manna spadnie Wam z nieba i nie wykorzystać szansy od losu.

Byk (20.04 – 20.05)

Możecie być nieco rozdarte koniecznością dokonania wyboru. Możliwe, że będziecie musiały trochę więcej czasu poświęcić na pracę i może trochę ucierpieć wasze życie prywatne i rodzinne. Jednocześnie uważajcie na zdrowie i nie przemęczajcie się. Starajcie się też z wszystkim być na czas, bo jeśli teraz narobicie sobie zaległości, to potem będzie Wam bardzo trudno je nadrobić, więc starajcie się być na bieżąco w pracy. W finansach może być lekki zastój, więc zaciśnijcie pasa i oszczędzajcie. Kierujcie się zdrowym rozsądkiem, to wasza sytuacja się poprawi. W stałym związku partner będzie dla Was wsparciem. Samotni na razie powinni poczekać na bardziej sprzyjający randkowaniu moment. Urodzeni od 26 do 30 kwietnia będą pod wpływem Plutona, który przyniesie Wam dużo energii, asertywności i siły przebicia w wielu sprawach. Poznacie teraz swoją psychiczną siłę i będziecie działać w zgodzie ze sobą.

Bliźnięta (21.05 – 21.06)

Będziecie dość wytrwale i intensywnie pracować, ale mimo to efekty przyjdą z opóźnieniem. Powinnyście uważać na zdrowie i dbać o samopoczucie, bo możecie być teraz trochę osłabione i będziecie potrzebować więcej wypoczynku niż zazwyczaj. Jeśli jesteście samotne, to będą szanse na spotkania i flirty. Szukajcie więc kogoś odpowiadającego waszemu wyobrażeniu drugiej połówki wśród znajomych. Jeśli tylko będziecie bywać w towarzystwie, to macie szanse na to, że wzbudzicie spore zainteresowanie. W stałym związku bardzo dobry czas na spędzanie chwil tylko we dwoje. Bądźcie ostrożne w sprawach finansowych, bo mimo że na razie macie dobrą passę, to lepiej zająć się rozsądnym inwestowaniem niż nieprzemyślanymi wydatkami. Urodzeni od 1 do 4 czerwca będą pod wpływem Jowisza, który przyniesie Wam mnóstwo optymizmu, wiary we własne siły i powodzenia. Jeśli na czas wykorzystacie szanse i okazje, to możecie właśnie teraz osiągnąć sukces.

Rak (22.06 – 22.07)

Czeka Was przypływ energii, siły i koncentracji. Uda się Wam realizować swoje ambicje. W pracy, mimo że nie wszystko pójdzie zgodnie z planem, to jednak zrobicie spory postęp i przełożeni docenią wasze starania i wytrwałość. Ogólnie powinno się poprawić wasze zdrowie. A samopoczucie będzie zależało w dużej mierze od tego, jak o siebie dbacie. Im więcej teraz wysiłku włożycie w przedsięwzięcia na których Wam zależy, tym większy sukces Was czeka. Jeśli jesteście samotne, to przyda się Wam teraz spokój i wytchnienie. Nie szukajcie nikogo na siłę. Miłość zawita do Was w swoim czasie. W stałym związku będziecie nastawione na wspólne spędzanie czasu i przyjemne chwile. Okazujcie drugiej połówce uczucie, tego nigdy za wiele. Wasze finanse będą stabilne. Urodzeni od 21 do 24 czerwca będą pod wpływem Neptuna, który przyniesie Wam dużą wrażliwość, ale też możecie ulegać rożnym iluzjom. To dobry czas na odkrywanie talentów artystycznych.

Lew (23.07 – 22.08)

W pracy może być trochę stresów, więc starajcie się unikać zatargów i jeśli poczujecie, że tracicie nad sobą kontrolę, to starajcie się znaleźć kreatywny sposób na rozładowanie stresu. Jeśli jesteście samotne, to będą szanse na poznanie kogoś, kto wzbudzi wasze zainteresowanie, ale pod warunkiem, że nie będziecie siedziały w domu, tylko wyjdziecie do ludzi. W stałym związku dobry moment na dogadywanie się w wielu kwestiach. Jeśli w przeszłości coś Was poróżniło i problem do tej pory nie został rozwiązany, to może warto do niego właśnie teraz wrócić i dojść do porozumienia. W finansach trzeba będzie zacząć się ograniczać z wydatkami. Kupujcie tylko to, co najpotrzebniejsze. Na ekstrawagancje przyjdzie czas. Urodzeni od 4 do 7 sierpnia będą pod wpływem Jowisza, który przyniesie Wam mnóstwo optymizmu, nowe znajomości i dużo kontaktów z inspirującymi osobami.

Panna (23.08 – 22.09)

Dopisze Wam dobre samopoczucie i koncentracja. Będziecie świetnie zorganizowane i poradzicie sobie ze wszystkim bardzo dobrze. Dzięki dobrej formie fizycznej i psychicznej osiągnięcie swoje cele. W pracy może to być czas awansu, ale trzeba będzie się natrudzić. Zostaniecie jednakże docenione za swój profesjonalizm. W stałym związku skupicie się na codzienności i romantyczne wieczory będą musiały poczekać. Jeśli jesteście samotne, to na razie podchodźcie do nowych znajomości ze sceptycyzmem. Osoby, jakie teraz spotkacie mogą nie spełnić waszych oczekiwań i na prawdziwy związek trzeba będzie poczekać. W sprawach finansowych na razie stabilnie i choć postęp będzie nieduży, to jednak będziecie mogły być zadowolone. Urodzeni od 26 do 29 sierpnia będą pod wpływem Saturna, który przyniesie Wam dużo ambicji i koncentrację na karierze. Łatwiej teraz Wam będzie realizować plany życiowe i konsekwentnie wywiązywać się ze swoich postanowień.

Waga (23.09 – 22.10)

Skupicie się na pracy i sprawach finansowych, w związku z czym inne dziedziny mogą trochę zejść na dalszy plan. Pochłonie Was budowa zabezpieczenia materialnego. Nawet jeśli do tej pory wydawało się Wam, że finanse nie są ważne, to teraz przekonacie się, że jednak bez środków trudno się obejść. Uda się Wam powoli stworzyć sobie zaplecze, dzięki któremu poczujecie się pewniej. Jeśli jesteście samotne, to będą szanse na poznanie kogoś ciekawego. Będziecie teraz pełne magnetyzmu i uroku, więc z łatwością zjednacie sobie innych. W stałym związku to doskonały czas na czułe wyznania. Śmiało mówcie o swoich uczuciach. Urodzeni od 5 do 8 października będą pod wpływem Jowisza, który przyniesie Wam mnóstwo optymizmu, wiary we własne siły i sprawi, że okoliczności będą sprzyjać realizacji marzeń. Nie popadajcie w lenistwo, tylko bierzcie sprawy w swoje ręce.

Skorpion (23.10 – 21.11)

Dopisze Wam dobre samopoczucie i będziecie miały dużo zapału, a jednocześnie silna ambicja i chęć osiągnięcia więcej niż do tej pory zmotywują Was do jeszcze wydajniejszej pracy. Jeśli będziecie pracować wystarczająco wytrwale i wykażecie się cierpliwością, to możecie dużo osiągnąć. Samotni na razie powinni poczekać na bardziej sprzyjający czas. Choć będziecie spotykać dość atrakcyjne osoby, to na razie nie wzbudzą one w Was głębszego zainteresowania. Zatem skupcie się na obowiązkach i hobby. W stałym związku oboje będziecie dążyć do kompromisu, więc powinna panować dobra atmosfera między Wami. W finansach przyda się przezorność. Urodzeni od 29 października do 2 listopada będą pod wpływem Plutona, który wzmocni Was i sprawi, że będziecie w stanie pokonać własne ograniczenia. Będziecie mogły teraz dokonać więcej niż zwykle i los będzie sprzyjał realizowaniu ambicji i celów życiowych.

Strzelec (22.11 – 21.12)

Możecie być nieco osłabione, więc zwolnijcie obroty i nie wymagajcie od siebie zbyt wiele. Jeśli nie dajecie ze wszystkim rady, to odpocznijcie i zróbcie sobie przerwę. W pracy nie wszystko musi być na waszej głowie. Nie zaniedbujcie jednak swoich hobby, bo one mogą Wam dać siłę do dalszego działania. Nie musicie być na najwyższych obrotach i czasem trzeba trochę poleżeć. Możliwe, że potrzeba Wam zmiany otoczenia i jeśli pobędziecie z dala od zgiełku, to naładujecie baterie i wrócicie do pracy jak nowe. Samotni maja szanse spotkać kogoś ciekawego, ale czy wyniknie z tego dłuższy związek, to już będzie zależało od Was. Urodzeni od 4 do 7 grudnia będą pod wpływem Jowisza, który obok optymizmu może Wam przynieść też przesadę, więc jeśli należycie do osób dbających o linię, to panujcie nad apetytem.

Koziorożec (22.12 – 19.01)

Będziecie skupione, ukierunkowane na cel i wytrwałe w swych działaniach. Nie wyjawiajcie swych planów innym. Im mniej osób będzie wiedziało, czym aktualnie się zajmujecie, tym lepiej dla Was. W pracy przypływ ambicji sprawi, że przyłożycie się bardziej do swoich codziennych zajęć. Jeśli jesteście samotne, to na razie czekają Was jedynie przelotne flirty. Nie warto więc może zaprzątać sobie nimi głowy. Lepiej skupcie się na karierze, bo sukcesy będą źródłem satysfakcji. W stałym związku będziecie nastawione na szukanie dyplomatycznych rozwiązań i nawet jeśli nie wszystko będzie Wam pasować, to zręcznie wmanewrujecie drugą stronę w to, na czym Wam zależy. Urodzeni od 24 do 27 grudnia będą pod wpływem Saturna, który przyniesie mnóstwo koncentracji i dążenie do kariery. Saturn obdarzy Was także realizmem i trzeźwą oceną sytuacji, ale też dzięki precyzji i profesjonalizmowi osiągniecie bardzo wiele. Nie poddawajcie się tylko w swej drodze na szczyt.

Wodnik (20.01 – 18.02)

Grozi Wam nerwowość, więc pamiętajcie o konieczności odreagowywania stresu. Jeśli jesteście samotne, to możecie poznać kogoś, kto będzie Wam przeznaczony. Wiele jednak od Was zależy i od tego jak rozegracie sytuację. W stałym związku harmonia i spokój. Będziecie wreszcie miały trochę czasu, żeby nacieszyć się sobą i pobyć we dwoje. W pracy pojawi się mnóstwo szans i okazji do polepszenia sytuacji materialnej i awansowania na lepsze stanowisko. Możecie teraz wiele osiągnąć, jeśli nie poddacie się lenistwu. Wykorzystujcie rozsądnie dary od losu i nie przegapcie szans na lepsze życie. Urodzeni od 1 do 4 lutego będą pod wpływem Jowisza, który przyniesie Wam mnóstwo optymizmu. Dzięki sprzyjającym osobom możecie wiele osiągnąć, ale też dużo zależy od waszego zaangażowania w sprawę. Możliwy awans lub podwyżka, więc dajcie z siebie wszystko.

Ryby (19.02 – 20.03)

Odczujecie przypływ witalności, a jednocześnie skupienie pozwoli Wam przekroczyć własne ograniczenia. Dzięki niezwykłej sile koncentracji dacie radę systematycznie pracować i wiele osiągnąć dzięki temu. Jeśli jesteście samotne, to pojawią się możliwości, żeby poflirtować i usłyszeć komplementy. Jeśli jednak szukacie trwałego związku, to możecie się lekko rozczarować. Cieszcie się więc chwilą i nie oczekujcie cudów. Doceńcie tych, których poznajecie, ale też nie popadajcie w przesadę. Nie liczcie, że każda osoba, z którą miło spędzicie czas nadaje się na dłuższy związek. Kierujcie się w tych sprawach nie tylko sercem, ale też rozsądkiem. Ci, którzy mają stałego partnera, bardzo dobrze się ze sobą dogadają. Urodzeni od 21 do 25 lutego będą pod wpływem Saturna, który przyniesie Wam wzrost ambicji. Skoncentrujecie się teraz na sprawach kariery i uda się Wam wiele osiągnąć w tym kierunku dzięki dużej koncentracji.Horoskop 2013