Horoscope  
Astrologia
Spotkania
Program astrologiczny Urania
Biuletyn astrologiczny
Postacie polskiej astrologii
Symbole astrologiczne
Horoskop
   Horoskop tygodniowy
   Nowe horoskopy
   Zegar
   Tranzyty
SĹ‚ownik
System domĂłw
Galeria Szem'a
Katalog stron
Bibliografia
Astrologia > Horoskop > Tygodniowy > 2012-12-17


Horoskop tygodniowy od 17 do 23 grudnia 2012

Agnieszka

Baran (21.03 – 19.04)

Ważne sprawy zaplanujcie na początek tygodnia, bo podczas weekendu będziecie biegać za prezentami i przygotowywać się do świąt. W karierze na razie wszystko trochę zwolni za to w uczuciach spore ożywienie. Samotni powinni rozglądać się wokół siebie dość intensywnie. Jeśli jeszcze nie spotkałyście swojej drugiej połówki, to teraz będą spore szanse. Wzbudzicie zainteresowanie i dzięki wrodzonemu urokowi osobistemu uda się Wam oczarować tego, na kim Wam zacznie zależeć. W stałym związku na nowo zapłonie namiętność. Dobrze by Wam zrobił romantyczny wyjazd. W finansach kierujcie się zdrowym rozsądkiem. Panujcie też nad apetytem, bo przesada może odbić się niekorzystnie na waszej figurze. Dzięki wsparciu bliskich osób poprawi Wam się humor i odzyskacie wiarę we własne siły. Urodzeni od 23 do 26 marca będą pod wpływem Urana, który przyniesie Wam mnóstwo niezwykłych pomysłów i okazje do uwolnienia się od starych, niewygodnych przyzwyczajeń. Będziecie mogły wykazać się oryginalnością.

Byk (20.04 – 20.05)

Postarajcie się wyluzować i nie wymagajcie od siebie zbyt dużo. W pracy przyda się Wam dobra organizacja i przestrzeganie planu działań na co dzień. Może się okazać, że macie trochę zaległości do nadrobienia, ale nie dajcie się zwariować z tego powodu. Powoli i spokojnie wszystko nadrobicie. W uczuciach na razie powinnyście się wyciszyć i poczekać na lepszy czas. Samotni lepiej zrobią, jeśli skoncentrują się na przyjaciołach i rodzinie. Dbajcie o istniejące już więzi i okazujcie swoim bliskim, że Wam na nich zależy. W stałym związku bądźcie cierpliwe wobec drugiej osoby. Nie warto stresować się przedświąteczną atmosferą. Podczas obmyślania prezentów starajcie się wyczuć potrzeby bliskich osób. Liczy się gest i staranie, a niekoniecznie pieniądze. Urodzeni od 24 do 30 kwietnia będą pod wpływem Plutona, który przyniesie Wam bardzo dużo siły przebicia, magnetyzm i wiarę we własne siły. Dzięki temu uda się Wam teraz zmienić podejście do wielu spraw w życiu.

Bliźnięta (21.05 – 21.06)

Przypływ energii sprawi, że uda się Wam teraz zrobić więcej niż zazwyczaj. Mimo świątecznej atmosfery w pracy postawią przed Wami duże wymagania, więc przyjdzie Wam jeszcze poczekać na taryfę ulgową. Jednak jeśli się postaracie, to uda się wykonać wszystko na czas. Możliwe jednak, że konieczne będą wyrzeczenia i trzeba będzie poświęcić czas wolny i popracować. Przedświąteczna atmosfera poprawi Wam nastrój i zechcecie zaszaleć z prezentami, ale powinnyście zaplanować wydatki w taki sposób, żeby nie nadszarpnęły waszego budżetu. Samotni będą mieli okazje do flirtów i romansów, ale niekoniecznie wyniknie z tego coś na dłużej. Dlatego cieszcie się chwilą i nie stresujcie się przyszłością. W stałym związku na razie niewiele się będzie działo. Urodzonym od 29 maja do 2 czerwca Jowisz przyniesie dużo szczęścia i okazje do rozwoju osobistego i zawodowego. Zwłaszcza uczący się studiujący powinni mieć bardzo miły czas.

Rak (22.06 – 22.07)

Będzie Wam potrzebna dyscyplina i bardzo dobra organizacja w pracy. Uwaga też na zdrowie. W domu podzielcie obowiązki pomiędzy wszystkich, tak żeby trochę się odciążyć. Podczas przygotowań świątecznych postawcie na umiar. Góry jedzenia naprawdę nie są potrzebne. Wystarczy jedna dobra potrawa, a wszyscy i tak będą Wam gratulować talentu kulinarnego. Podczas wybierania prezentów wykażcie się oryginalnością i nawet lepiej by było, jeśli same coś zrobicie. Zostanie to odpowiednio docenione. W uczuciach na razie lekki zastój. Mimo że poznacie wiele osób, to nie znajdziecie wśród nich tego jedynego, ale macie przecież przyjaciół i bliskich. W stałym związku dobrze by Wam zrobiły święta poza domem. W ten sposób miałybyście prawdziwe wolne. Urodzeni od 28 czerwca do 2 lipca będą pod wpływem Saturna, który przyniesie Wam bardzo dużo wewnętrznej dyscypliny, wytrwałości i ambicji. Zaplanujecie teraz rozwój swojej kariery i systematycznie zrealizujecie plan.

Lew (23.07 – 22.08)

Zrobicie postępy w pracy, bo odczujecie przypływ energii. Dobre samopoczucie pozwoli Wam działać na wyższych obrotach i nadrobicie teraz zaległości, jeśli wcześniej nie dawały Wam spokoju. W uczuciach niewielkie ożywienie, ale też nie spodziewajcie się, że akurat teraz spotkacie tego jedynego, natomiast dzięki flirtom, komplementom i optymistycznemu nastrojowi bardzo przyjemnie spędzicie czas. Być może narodzi się z tego głębsze uczucie, ale dajcie sobie chwilę na zastanowienie czy to jest ta właściwa osoba. Świąteczna atmosfera sprawi, że poczujecie ciepło rodzinne i odkryjecie w sobie chęć dzielenia się z innymi tym, co macie. Jednak wiedzcie, że niekoniecznie liczą się bardzo wystawne prezenty, a sam fakt, że starałyście podarować coś praktycznego i potrzebnego. W stałym związku nie pozwólcie rodzinie zdominować całego dnia. Dobrze byłoby, gdybyście znalazły choć jeden wieczór tylko dla siebie. Urodzonym od 30 lipca do 2 sierpnia Jowisz przyniesie mnóstwo optymizmu.

Panna (23.08 – 22.09)

Przyda się Wam sporo cierpliwości, bo chociaż chęci będą Was gnać w świat, to teraz może nie być możliwości, żeby wykazać się otwartością. Jednak sprawy rodzinne i życie domowe mogą okazać się ważniejsze, a konieczność świątecznych przygotowań pochłonie mnóstwo waszego czasu. Nie dajcie się jednak zwariować świątecznym porządkom. Bardziej liczy się poczucie bliskości i więzi rodzinne. Sprawy sercowe mogą teraz zejść na trochę dalszy plan. Jeśli więc jesteście samotne, to zadbajcie o bliskie Wam osoby. W stałym związku unikajcie konfliktów i nie wprowadzajcie koszarowej atmosfery. Przymknijcie oko na drobne wady partnera, a zostanie to docenione. Dzięki wrodzonym zdolnościom wynajdowania okazji, uda się Wam kupić świąteczne prezenty w promocyjnej cenie. Urodzeni od 30 sierpnia do 2 września będą pod wpływem Saturna i Plutona, które urealnią wasze ambicje, bo Pluton doda Wam energii, a Saturn pomoże przekuć idee w czyny i oparte na realnych przesłankach działania.

Waga (23.09 – 22.10)

Dzięki przypływowi sił i energii każde wyzwanie będzie dla Was niemalże zabawą i nawet z najtrudniejszymi zadaniami poradzicie sobie bez trudu. W pracy zostaniecie docenione i same odczujecie satysfakcję z tego, co robicie. Świąteczny nastrój sprawi, że jeszcze mocniej zwiążecie się z rodziną. Nie wydawajcie majątku na prezenty, ale kupcie albo zróbcie dla każdego coś ładnego. W przygotowaniach do świąt postawcie na atmosferę i ogólnie wrażenie, a nie ilość potraw na stole. Liczy się gest i starania, a nie uginający się od nadmiaru stół. Samotni mają szanse na świąteczny romans, a może i coś głębszego. W uczuciach spore ożywienie i w stałym związku będziecie mieć bardzo oryginalne pomysły. Urodzeni od 30 września do 2 października będą pod wpływem Jowisza, który przyniesie Wam optymizm, entuzjazm i doskonały humor, który udzieli się ludziom wokół. Być może wpadniecie na pomysł spędzenia świąt w egzotycznym miejscu z dala od domu.

Skorpion (23.10 – 21.11)

Skupicie się na sprawach finansowych, a przedświąteczne przygotowania dość mocno Was pochłoną. Nie przesadzajcie tylko z nadmiarem pracy, bo zmęczenie może się odbić na waszym zdrowiu. Dzięki doskonałej intuicji i umiejętności wyczuwania cudzych potrzeb wybierzecie dla każdego idealny prezent. Nie bierzcie kredytu na święta, bo nawet jeśli teraz wasza sytuacja jest całkiem niezła, to możecie się trochę przeliczyć. Samotni na razie powinni sobie odpuścić randkowanie. Możecie się dość mocno rozczarować, dlatego ten czas lepiej poświęćcie na spotkania z przyjaciółmi i bliskimi. W stałym związku dzięki pozytywnemu wpływowi partnera udzieli się Wam optymistyczny nastrój. Zadbacie o rodzinę, co zostanie docenione. Urodzeni od 30 października do 2 listopada będą pod wpływem Plutona, który przyniesie Wam przypływ mocy i energii. Wyostrzy się wasza intuicja i uda się Wam przeforsować swoją wolę. Powinnyście jednak unikać pokusy manipulowania otoczeniem.

Strzelec (22.11 – 21.12)

Czeka Was szalony czas. Będziecie niesamowicie zabiegane, ale to jest to, co daje Wam energię. Możliwe, że odezwą się starzy znajomi, zatem warto pielęgnować nieco zaniedbane kontakty. Dzięki entuzjazmowi i poczuciu humoru zabłyśniecie w pracy. W miłości doskonały czas. Zatem jeśli jeszcze jesteście samotne, to do dzieła. Szybko znajdziecie kogoś, kto sprawi, że wasze serce zacznie szybciej bić. Powinnyście tylko być otwarte na nowych ludzi i jak najczęściej wychodzić z domu. Możliwe, że miłość waszego życia będzie czekać na Was tam, gdzie się jej najmniej spodziewacie. Przedświąteczne przygotowania mogą Was trochę wybić z rytmu, ale dzięki uśmiechowi i zaraźliwemu poczuciu humoru zjednacie sobie innych. Urodzeni od 25 do 28 listopada będą pod wpływem Urana, który jak przystało na władcę niespodzianek przyniesie Wam spotkania z interesującymi ludźmi i nagłe olśnienia. Bądźcie więc czujne, bo właśnie teraz mogą w waszym życiu pojawić się okazje.

Koziorożec (22.12 – 19.01)

Do przedświątecznych przygotowań podejdziecie metodycznie i z wyczuciem. Jednak to wcale nie znaczy, że musicie się trzymać planu w sposób kurczowy. Pozwólcie sobie na odrobinę spontaniczności. W miłości nie będzie to czas na uniesienia, ale za to zyskacie poczucie bezpieczeństwa i dzięki zdrowemu rozsądkowi mądrze wybierzecie. Samotni na razie powinni czekać spokojnie aż przyjdzie bardziej odpowiedni moment na poznawanie drugiej połówki. W tej chwili lepiej zrobicie, jeśli zajmiecie się przyjaciółmi i znajomymi. Wspólne zakupy to dobry pomysł, bo dzięki pomysłowości innych dobrze dobierzecie prezenty. W stałym związku może być trochę przeszkód i opóźnień, ale jeśli tylko będziecie cierpliwe, to spokojnie uda się Wam osiągnąć kompromis. Urodzeni od 24 do 28 grudnia będą pod wpływem Urana, który może Wam przynieść sporo niespodzianek, dlatego na razie niczego nie planujcie i postawcie na spontaniczność. Starajcie się w miarę możliwości unikać stresów.

Wodnik (20.01 – 18.02)

Przedświąteczny czas wprawi Was w bardzo dobry nastrój. Czeka Was sporo spotkań ze znajomymi i przyjaciółmi. Będziecie mogły sobie pozwolić na wydatki i gest podczas kupowania prezentów. Planowanie podarków dla bliskich sprawi Wam wiele radości. Jeśli jesteście samotne, to są duże szanse, że uda się Wam poznać kogoś, kto będzie Wam odpowiadał pod wieloma względami, ale najpierw dajcie sobie czas na sprawdzenie tej osoby. W stałym związku będzie to czas na wyznania i okazywanie sobie czułości. Doskonała harmonia między Wam poprawi Wam nastrój i wniesie optymizm w życie. W pracy czeka Was sporo sukcesów, i nie będziecie musiały w nie wkładać aż tak wiele wysiłku. Starajcie się więc wykorzystać dobrą passę i nadarzające się Wam okazje. Urodzeni od 27 do 30 stycznia będą pod wpływem Jowisza, który przyniesie Wam mnóstwo optymizmu, entuzjazm i zjedna Wam innych.

Ryby (19.02 – 20.03)

Powinnyście do świąt podejść spokojnie, bo choć będziecie dość mocno zabiegane i może okazać się, że wiele spraw nie jest załatwionych tak jak trzeba, to uda się Wam wyrobić ze wszystkim na ostatnią chwilę. Dla samotnych to nie jest najlepszy moment na poszukiwanie drugiej połówki, bo choć mogą się Wam po drodze przytrafiać flirty i romanse, to na razie nie wyniknie z nich nic na dłuższą metę. Od Was zależy czy wolicie poczekać czy zadowolicie się na razie tym, co przynosi Wam los. W stałym związku przyda się Wam sztuka kompromisu, bo może okazać się że różnicie się między sobą w podejściu do niektórych kwestii dnia codziennego. W finansach powinnyście postawić na oszczędzanie. Urodzeni od 25 do 28 lutego będę pod wpływem Plutona, który przyniesie Wam ogromny przypływ sił i zdecydowania. Będziecie teraz nieugięte i trudno się będzie oprzeć waszemu urokowi osobistemu i sile perswazji.Horoskop 2013