Horoscope  
Astrologia
Spotkania
Postacie polskiej astrologii
Biuletyn astrologiczny
Program astrologiczny Urania
Symbole astrologiczne
Horoskop
   Horoskop tygodniowy
   Nowe horoskopy
   Zegar
   Tranzyty
Słownik
System domów
Galeria Szem'a
Katalog stron
Bibliografia
Astrologia > Horoskop > Tygodniowy


Horoskop tygodniowy

Agnieszka Antosiewicz

Baran (21.03 – 19.04)

Byk (20.04 – 20.05)

Bliźnięta (21.05 – 21.06)

Rak (22.06 – 22.07)

Lew (23.07 – 22.08)

Panna (23.08 – 22.09)

Waga (23.09 – 22.10)

Skorpion (23.10 – 21.11)

Strzelec (22.11 – 21.12)

Koziorożec (22.12 – 19.01)

Wodnik (20.01 – 18.02)

Ryby (19.02 – 20.03)



Horoskop 2013
Horoskop Zegar astrologiczny 
2014-04-24 g.15:57:12 
Europa/Warszawa

Horoskop tygodniowy
Horoskop dzienny
Horoskop 2013
Tranzyty codzienne
Zegar Astro
Znaki Zodiaku
Baza horoskopów
Program astrologiczny

Horoskop codzienny film
Zamów horoskop


Tranzyty planet:

dzisiaj (24.04.2014):
08:55: Księżyc ingres Ryby
12:40: Księżyc sekstyl Merkury
16:13: Księżyc sekstyl Słońce
20:49: Księżyc koniunkcja Neptun

jutro (25.04.2014):
07:15: Wenus trygon Saturn
07:53: Księżyc sekstyl Pluton
08:54: Księżyc trygon Jowisz
20:47: Księżyc trygon Saturn
22:02: Księżyc koniunkcja Wenus

pojutrze (26.04.2014):
05:27: Słońce koniunkcja Merkury
12:00: Księżyc ingres Baran
18:13: Ceres opozycja Kora
19:26: Merkury sekstyl Neptun


Archiwum horoskopów tygodniowych:
2013:
Horoskop
Horoskop 11-18.02.2013
Horoskop 04-10.02.2013

Horoskop 28.01-03.02.2013
Horoskop 21-27.01.2013
Horoskop 14-20.01.2013
Horoskop 07-13.01.2013

2012:
Horoskop 31.12.2012-06.01.2013
Horoskop 24-30.12.2012
Horoskop 17-23.12.2012
Horoskop 10-16.12.2012
Horoskop 03-09.12.2012

Horoskop 26.11-02.12.2012
Horoskop 19-25.11.2012
Horoskop 12-18.11.2012
Horoskop 05-11.11.2012

Horoskop 2012
Horoskop 2011
Horoskop 2010