Horoscope  
Astrologia
Spotkania
Postacie polskiej astrologii
Biuletyn astrologiczny
Program astrologiczny Urania
Symbole astrologiczne
Horoskop
   Horoskop tygodniowy
   Nowe horoskopy
   Zegar
   Tranzyty
Słownik
System domów
Galeria Szem'a
Katalog stron
Bibliografia
Astrologia > Horoskop > Tygodniowy


Horoskop tygodniowy

Baran (21.03 – 19.04)

Byk (20.04 – 20.05)

Bliźnięta (21.05 – 21.06)

Rak (22.06 – 22.07)

Lew (23.07 – 22.08)

Panna (23.08 – 22.09)

Waga (23.09 – 22.10)

Skorpion (23.10 – 21.11)

Strzelec (22.11 – 21.12)

Koziorożec (22.12 – 19.01)

Wodnik (20.01 – 18.02)

Ryby (19.02 – 20.03)



Horoskop 2013
Horoskop Zegar astrologiczny 
2015-07-30 g.06:02:27 
Europa/Warszawa

Horoskop tygodniowy
Horoskop dzienny
Horoskop 2013
Tranzyty codzienne
Zegar Astro
Znaki Zodiaku
Sirius Astro
Baza horoskopów
Program astrologiczny


Tranzyty planet:

dzisiaj (30.07.2015):
07:50: Księżyc kwadratura Uran
12:42: Księżyc kwadratura Kora
13:24: Księżyc opozycja Mars
20:49: Księżyc sekstyl Saturn
23:40: Księżyc ingres Wodnik

jutro (31.07.2015):
01:04: Księżyc koniunkcja Ceres
12:42: Księżyc opozycja Słońce
17:27: Wenus ingres Lew

pojutrze (01.08.2015):
04:25: Księżyc opozycja Merkury
09:11: Księżyc sekstyl Uran
13:54: Księżyc sekstyl Kora
21:15: Księżyc opozycja Jowisz
21:49: Księżyc kwadratura Saturn


Archiwum horoskopów tygodniowych:
2013:
Horoskop
Horoskop 11-18.02.2013
Horoskop 04-10.02.2013

Horoskop 28.01-03.02.2013
Horoskop 21-27.01.2013
Horoskop 14-20.01.2013
Horoskop 07-13.01.2013

2012:
Horoskop 31.12.2012-06.01.2013
Horoskop 24-30.12.2012
Horoskop 17-23.12.2012
Horoskop 10-16.12.2012
Horoskop 03-09.12.2012

Horoskop 26.11-02.12.2012
Horoskop 19-25.11.2012
Horoskop 12-18.11.2012
Horoskop 05-11.11.2012

Horoskop 2012
Horoskop 2011
Horoskop 2010