Horoscope  
Astrologia
Spotkania
Program astrologiczny Urania
Biuletyn astrologiczny
Postacie polskiej astrologii
Symbole astrologiczne
Horoskop
   Horoskop tygodniowy
   Nowe horoskopy
   Zegar
   Tranzyty
SĹ‚ownik
System domĂłw
Galeria Szem'a
Katalog stron
Bibliografia
Astrologia > Horoskop > Tygodniowy > 2013-01-07


Horoskop tygodniowy od 7 do 13 stycznia 2013

Agnieszka

Baran (21.03 – 19.04)

W pracy przyda się Wam spokój i wytrwałość, bo możecie natrafiać na drobne przeciwności. Nie poddawajcie się jednak, bo wszystko to minie. Nie dajcie się sprowokować i zachowujcie spokój. W stałym związku w tej chwili niewiele się będzie działo i docenicie stabilizację. Starajcie się okazywać partnerowi uczucie i mówcie otwarcie o swoich problemach. Samotni na razie powinni skoncentrować się na pracy i rozwijaniu hobby. Zawsze możecie zwrócić się do swoich przyjaciół i bliskich, jeśli akurat będziecie potrzebować wsparcia. Wasza sytuacja finansowa powinna być niezła, więc będziecie mogły pozwolić sobie na dodatkowe wydatki i wymarzone zakupy. Urodzeni od 23 do 26 marca będą pod wpływem Urana, który przyniesie Wam mnóstwo nietypowych pomysłów. Nagle mogą pojawić się okazje do realizacji waszych osobistych dążeń. Możecie teraz przeprowadzić coś w rodzaju rewolucji w swoim życiu.

Byk (20.04 – 20.05)

To bardzo dobry moment jeśli chodzi o pracę i sprawy zawodowe. Będziecie widoczne dla szefa i powinnyście zostać docenione za swój profesjonalizm i rzeczowe podejście do obowiązków. Mimo że trzeba będzie popracować, to niedługo zobaczycie efekty swoich działań. Jeśli jesteście samotne, to nie czekajcie aż druga osoba przejmie inicjatywę, tylko bierzcie sprawy w swoje ręce i śmiało zaproście tego, kto Wam się podoba na spotkanie. Macie teraz sprzyjający czas jeśli chodzi o poznawanie nowych osób. Może się to przerodzić w dłuższą znajomość. W stałym związku to czas stabilizacji i spokoju. Poczujecie, że będziecie mogły liczyć na partnera i wiążą Was nie tylko uczucia, ale i wspólne plany na przyszłość. Urodzeni od 28 kwietnia do 1 maja będą pod wpływem Plutona, który przyniesie Wam mnóstwo energii i wzmocnienie organizmu. Będziecie teraz dysponować sporą siłą przebicia i wspaniałą organizacją.

Bliźnięta (21.05 – 21.06)

Może być Wam teraz trudno, ale za to odczujecie silną mobilizację do działania i chęć dokonania dość sporych zmian. Możecie odczuwać naciski z zewnątrz, a energia będzie Was wręcz rozpierać. Jeśli jesteście samotne, to wskazana jest ostrożność wobec nowo poznanych osób. Powinnyście zatem patrzeć krytycznie na potencjalnych kandydatów czy kandydatki do związku. Lepiej, jeśli zadbacie o przyjaciół i znajomych. W stałym związku powinnyście uzbroić się w cierpliwość, bo może Wam teraz brakować czasu na romantyczne wieczory. Bądźcie też wyrozumiałe wobec drugiej połówki, bo może mieć nieco trudniejszy czas i potrzebować wsparcia. Sprawy finansowe ułożą się zgodnie z waszymi oczekiwaniami. Urodzeni od 25 do 29 maja będą pod wpływem Jowisza, który przyniesie Wam mnóstwo optymizmu i powodzenie we wszystkim, co akurat robicie. Samotni będą mieli okazję poznać kogoś odpowiedniego, a bezrobotni dostaną szansę na znalezienie pracy.

Rak (22.06 – 22.07)

Konieczność dokonania wyboru między obowiązkami w pracy a domem może spowodować spory stres i napięcie, dlatego musicie znaleźć sposób na odreagowanie. Znajdźcie sobie coś, co lubicie robić i skoncentrujcie się na tym, a wasz nastrój na pewno się poprawi. Jeśli jesteście samotne, to mogą pojawić się pewne możliwości, żeby poznać kogoś interesującego. Uważajcie jednak zanim w pełni zaufacie. Sprawdźcie z kim macie do czynienia, zanim zaangażujecie się emocjonalnie. W stałym związku praca może stać na przeszkodzie do realizacji romantycznych fantazji. Nie pozwólcie jedna by szara rzeczywistość ostudziła w Was gorące uczucia. Finansowo bywało lepiej, ale dacie radę. Urodzeni od 30 czerwca do 3 lipca będą pod wpływem trygonu Saturna, który przyniesie Wam wzrost ambicji, odpowiedzialności i koncentracji na sprawach kariery. Będziecie teraz w stanie sprostać wymaganiom z zewnątrz i jednocześnie uporządkujecie swoje sprawy.

Lew (23.07 – 22.08)

Będziecie musiały wziąć się ostro do pracy i nie uda się Wam wykręcić wymówkami. Jeśli jednak będziecie uczciwie pracować, to w końcu zobaczycie efekty swoich działań. Przyda się Wam dyscyplina i wytrwałość. W pracy ważne będą dokładność i dbałość o szczegóły. Może się też okazać, że pewne sprawy prywatne wymagać będą uporządkowania. Jeśli jesteście samotne, na razie powinnyście podchodzić bardzo sceptycznie do wszelkich nowych znajomości i okazji do flirtowania, bo możecie się rozczarować, wiec emocje trzymajcie na wodzy. W stałym związku niewiele się będzie działo i docenicie spokój i stabilność. W ramionach drugiej połówki znajdziecie ukojenie. W finansach za to nieźle, ale zbytnia rozrzutność może się negatywnie odbić na waszym portfelu. Urodzeni od 28 lipca do 1 sierpnia będą pod wpływem Jowisza, który przyniesie Wam mnóstwo energii, optymizmu i wiary we własne siły. Będzie Wam teraz łatwiej osiągnąć swoje cele.

Panna (23.08 – 22.09)

Dopisze Wam bardzo dobry nastrój i poczujecie przypływ sił witalnych. Zatem to świetny moment, żeby zająć się pracą i codziennymi obowiązkami, więc przygotujcie plan na przyszłość i zacznijcie realizować go krok po kroku. Jeśli zajmiecie się wytrwale swoją karierą, to może ona całkiem nieźle przyspieszyć. Bądźcie tylko konsekwentne i realizujcie swoje cele. Samotni będą mogli liczyć na całkiem nowe znajomości i flirty. Całkiem możliwe też, że zwrócicie uwagę na kogoś, kto do tej pory był tylko znajomym, a może okazać się, że to niezwykle interesująca postać, z którą możecie całkiem przyjemnie spędzić czas i połączy Was wiele wspólnych tematów rozmowy. W finansach wskazana jest daleko idąca ostrożność i rozwaga. Urodzeni od 31 lipca do 3 sierpnia będą pod wpływem Plutona, który wzmocni Was zarówno fizycznie jak i psychicznie. Dzięki temu wpływowi będziecie w stanie pokonać swoje własne ograniczenia.

Waga (23.09 – 22.10)

Możecie natrafić na pewne obiektywne trudności, więc dobrze byłoby gdybyście uzbroiły się w cierpliwość. Postarajcie się wypełniać wszystkie obowiązki skrupulatnie i wkładajcie serce w swoją pracę. Nie wdawajcie się też w niepotrzebne sprzeczki i zatargi. Gdy tylko zauważycie, że kroi się konflikt, to szybko użyjcie swojego wrodzonego uroku i dyplomacji, a wszelkie niesnaski zostaną szybko zażegnane. Jeśli jesteście samotne, to na razie nie będzie to najbardziej sprzyjający czas poznawaniu potencjalnej drugiej połówki. Co prawda krótkotrwałe flirty czy romanse mogą się Wam przydarzyć, ale to Wy musicie zdecydować czy zechcecie brnąć w to głębiej. W stałym związku równowaga i spokój. W finansach niewielki postęp na plus. Urodzeni od 29 września do 1 października będą pod wpływem Jowisza, który przyniesie Wam optymizm, radość i sporo zaraźliwego entuzjazmu. Jowisz postawi na waszej drodze przyjaźnie nastawione osoby.

Skorpion (23.10 – 21.11)

Odczujecie przypływ sił i jeśli do tej pory czułyście się trochę zmęczone, to teraz odpoczniecie i uda się Wam zregenerować siły i zrelaksować się. W pracy powinien to być udany czas, bo wiele spraw, które do tej pory się opóźniały, nabierze tempa. To też doskonały moment na uczenie się wszystkiego co nowe i interesujące. Dla szukających pracy i uczących się pojawią się nowe szanse i możliwości. Jeśli jesteście samotne, to na waszej drodze pojawią się osoby, które mogą okazać się świetnymi kandydatami na nowy związek. Dajcie się poznać i same zachowajcie ostrożność zanim zaangażujecie się emocjonalnie. W finansach starajcie się postępować racjonalnie. Urodzeni od 31 października do 3 listopada będą pod wpływem Plutona, który wzmocni Was i sprawi, że trudno się będzie oprzeć waszemu urokowi. Macie teraz szanse osiągnąć o wiele więcej niż do tej pory.

Strzelec (22.11 – 21.12)

Będziecie teraz dość mocno skoncentrowane na sprawach finansowych. Spróbujcie się nie przepracowywać i zastanówcie się czy warto brać nadgodziny, bo może zdrowie jednak jest ważniejsze. W tej chwili trudno Wam będzie znaleźć drugą połówkę, jeśli jesteście samotne, choć krótkotrwałe flirty nie są wykluczone. Przez to, że sporą uwagę poświęcicie pracy, może Wam brakować czasu na hobby i inne zajęcia, ale powinnyście znaleźć chwilę, żeby odpocząć. Poza tym osoby, jakie teraz będziecie spotykać nie do końca będą spełniać kryteria tego, kogo szukacie. W stałym związku powinnyście uważać, żeby sprawy związane z życiem codziennym nie przytłoczyły waszego uczucia. Znajdźcie choć jedną chwilę na romantyczny wieczór tylko we dwoje. Urodzeni od 27 do 30 listopada będą pod wpływem Jowisza, który przyniesie Wam mnóstwo energii, optymizmu i entuzjazmu. Uważajcie jednak, bo nadmiar dobrego i zbytnia przesada mogą mieć negatywne skutki, więc we wszystkim, co robicie, postarajcie się znaleźć złoty środek.

Koziorożec (22.12 – 19.01)

Odczujecie bardzo silny przypływ energii. Będziecie teraz w stanie wiele dokonać i przejść trudności, które wydawały się niemożliwe do przejścia. W pracy to dobry moment, bo zostaniecie zauważone i docenione, dzięki czemu poczujecie się pewniejsze siebie. Powinnyście teraz starać się o awans, a wszyscy ci, którzy szukają pracy mają duże szanse załapać się na całkiem przyzwoitą posadę. Musicie tylko zdwoić swoje wysiłki i podjąć działania. Jeśli jesteście samotne, to będzie to dobry moment na udzielanie się w pracy i reklamowanie samej siebie. W stałym związku wszystko będzie się układać po waszej myśli, więc możecie liczyć na partnera. Wasze finanse powinny być w całkiem niezłej kondycji, więc będziecie mogły pozwolić sobie na ekstra wydatki. Urodzeni od 30 grudnia do 2 stycznia będą pod wpływem Saturna, który przyniesie Wam wzrost ambicji, koncentrację na celu i dużą wydajność w pracy. Choć Saturn sprawi, że na waszej drodze pojawią się spore wymagania, to da jednocześnie szanse ich realizacji.

Wodnik (20.01 – 18.02)

Możecie aktualnie być trochę zmęczone, więc powinnyście sporo odpoczywać i zająć się własnym zdrowiem, bo może ono wymagać uwagi. W pracy na razie bez większych zmian i uda się Wam trochę odetchnąć. Nie dajcie się prowokować, jeśli tylko widzicie, że sytuacja Was przerasta, to postarajcie się uspokoić i weźcie głęboki oddech albo policzcie do dziesięciu. Jeśli mimo wszystko będziecie czuć nadmiar agresji, to dobrym rozwiązaniem jest, żebyście poświeciły trochę czasu na sport. W stałym związku wasze uczucia mogą zejść trochę na dalszy plan, ale starajcie się znaleźć czas tylko dla siebie. Samotni na razie powinni zachować sceptycyzm wobec nowo poznanych osób. Wasza sytuacja finansowa będzie całkiem niezła. Urodzeni od 25 do 28 stycznia będą pod wpływem Jowisza, który przyniesie Wam dobry nastrój, optymizm i entuzjastyczne podejście do wielu kwestii. Jowisz pomoże Wam uzyskać teraz to, na czym Wam zależy.

Ryby (19.02 – 20.03)

Choć będziecie czas spędzać pracowicie, to jednak bardzo przyjemnie. Zawodowo bardzo się rozwiniecie, może to być dobry moment na kursy i szkolenia, dzięki którym zdobędziecie nowe kwalifikacje. Jeśli jesteście samotne, to będą okazje, żeby spotkać kogoś, kto przypadnie Wam do gustu. Ważne tylko, abyście wychodziły z domu i poznawały jak najwięcej ludzi, bo wśród nich znajdzie się ktoś bardzo interesujący. W stałym związku panować będzie harmonia i spokój. Dzięki temu poprawi się Wam humor i łatwiej będzie się Wam zmagać z codziennością. Być może ktoś bliski potrzebował będzie waszej pomocy i rady. Zatem nie zwlekajcie, tylko bądźcie wsparciem, jeśli zajdzie taka potrzeba. Urodzeni od 26 lutego do 1 marca będą pod wpływem Plutona, który przyniesie Wam dużo skupienia, koncentrację i siłę przebicia. Łatwiej Wam teraz będzie osiągnąć swoje cele i zmienić się na lepsze.Horoskop 2013