Horoscope  
Astrologia
Spotkania
Program astrologiczny Urania
Biuletyn astrologiczny
Postacie polskiej astrologii
Symbole astrologiczne
Horoskop
   Horoskop tygodniowy
   Nowe horoskopy
   Zegar
   Tranzyty
SĹ‚ownik
System domĂłw
Galeria Szem'a
Katalog stron
Bibliografia
Astrologia > Horoskop > Tygodniowy > 2012-12-31


Horoskop tygodniowy od 31 grudnia 2012 do 6 stycznia 2013

Agnieszka

Baran (21.03 – 19.04)

Przygotujcie się dobrze do zabawy sylwestrowej, bo będzie szansa, że spotkacie kogoś, kto może stać się waszą drugą połówką. Dlatego samotni powinni mieć oczy szeroko otwarte i być przygotowanym na romans. Również w stałym związku czeka Was wspaniały czas. Zorganizujcie romantyczny wieczór i zabawę sylwestrową. Nowy Rok przyniesie Wam miłe niespodzianki, ale też starajcie się bawić z umiarem. W pracy na razie spokój. Wszystko po staremu, więc możecie w tej chwili odetchnąć. Trochę zadbajcie o dom, bo bliskie osoby mogą Was potrzebować, więc bądźcie dla nich wsparciem. W finansach bez zmian i jeśli nie nadszarpniecie budżetu zabawą sylwestrową, to będziecie mogły spać spokojnie. Urodzeni od 26 do 29 marca będą pod wpływem Jowisza, który przyniesie Wam mnóstwo optymizmu i entuzjazmu i pomoże Wam zdobyć to, na czym Wam zależy. Ludzie jakich teraz spotkacie będą dobrze nastawieni i chętni do współpracy.

Byk (20.04 – 20.05)

Początek nowego roku przyniesie Wam dobre samopoczucie i świetny nastrój. Natomiast uważajcie, żeby nie przesadzić podczas zabawy sylwestrowej. Jeśli jesteście samotne, to i tak powinnyście świętować Sylwestra i Nowy Rok. Zaproście znajomych albo umówcie się na domową imprezę, jeśli nie zdążycie zarezerwować miejsca w lokalu. W stałym związku na razie bez zmian. Powinnyście dobrze się bawić i znaleźć czas tylko we dwoje. Początek roku będzie dla Was bardzo obiecujący, jeśli tylko uda się Wam zachować umiar i zdrowy rozsądek, bo nawet w dobrej zabawie wskazane są granice. W finansach na razie bez zmian, więc będziecie mogły sobie pozwolić na trochę wydatków. Urodzeni od 28 kwietnia do 1 maja otrzymają zastrzyk potężnej energii dzięki wpływowi Plutona, który przyniesie Wam ogromną wiarę w siebie i potrzebę głębokich zmian. Będziecie teraz w stanie pokonać wiele przeciwności, które wcześniej mogły wydawać się niemożliwe do przejścia, a to wszystko dzięki sile woli i sprzyjającym okolicznościom.

Bliźnięta (21.05 – 21.06)

W tym tygodniu możecie mieć nieco mniej energii niż zazwyczaj, dlatego nie wymagajcie od siebie zbyt wiele. Dla samotnych to dobry moment na nowe znajomości. Nawet jeśli jeszcze nic nie zaplanowałyście na Sylwestra, to entuzjastyczny pomysł w ostatniej chwili może okazać się strzałem w dziesiątkę i zupełnie niespodziewanie wspaniale spędzicie początek nowego roku. Samotni mogą kogoś poznać, więc koniecznie zorganizujcie imprezę albo nawet wproście się do znajomych na ostatnią chwilę. Takie spontaniczne spotkania są zazwyczaj najprzyjemniejsze. A nuż będzie tam ktoś nowy, kto sprawi, że wasze serce zacznie szybciej bić. W finansach bardzo dobrze, ale to nie znaczy, że powinnyście wydawać jak szalone. Urodzeni od 27 do 30 maja będą pod wpływem Jowisza, który przyniesie Wam mnóstwo optymizmu i wiary we własne siły. Jeśli w tym czasie macie ważne plany, to jest bardzo duże prawdopodobieństwo, że sprawy ułożą się po waszej myśli.

Rak (22.06 – 22.07)

Możecie być nieco osłabione, więc nie przygotowujcie zbyt dużej imprezy na Sylwestra i nie pozwólcie, by cała praca spoczęła na waszych barkach. W stałym związku na razie nie wymagajcie ani od siebie, ani od partnera zbyt wiele. Postarajcie się odpocząć od codzienności i zajmijcie się tym, co Was odpręża i interesuje. Warto byłoby choć na trochę wyjechać z domu i oderwać się od codziennych problemów. Nowy rok może Wam przynieść trochę wyzwań w pracy, ale jednocześnie pojawią się przed Wami możliwości rozwoju. Samotni na razie powinni skupić się na sprawach bieżących i nie szukać drugiej połówki na siłę. Wyjdzie Wam na dobre, jeśli spędzicie Sylwestra i Nowy Rok w gronie sprawdzonych przyjaciół. Urodzeni od 21 do 24 czerwca będą pod wpływem Neptuna, który przyniesie Wam mnóstwo inspiracji, wrażliwości i natchnienia. Jeśli wasza praca związana jest z twórczością, to czeka Was świetny czas, natomiast wszyscy urodzeni w tych dniach odczują przypływ natchnienia.

Lew (23.07 – 22.08)

Nie szalejcie na razie z imprezami. Pozwólcie sobie trochę odpocząć i jeśli nie czujecie się na siłach, to zostańcie w domu i odpocznijcie. Sylwester w kameralnym gronie może przynieść Wam lepszą zabawę niż drogie wyjście na bal. Zorganizujcie coś z dobrymi znajomymi. Jeśli jesteście samotne, to teraz może pojawić się szansa na nową, interesującą znajomość. Wiele zależy od Was, czy zechcecie wychodzić z domu czy też zostaniecie wśród bliskich. Wasza sytuacja finansowa może wymagać trochę uwagi, więc nie planujcie na razie dużych wydatków. Raczej zajmijcie się oszczędzaniem i pomyślcie z czego mogłybyście zrezygnować, żeby mieć na koncie trochę więcej środków. Dla urodzonych od 28 do 31 lipca Jowisz przyniesie mnóstwo pozytywnych akcentów. Dzięki wpływowi planety ekspansji poczujecie się pewniejsze siebie, a wasz entuzjazm i optymizm będą zaraźliwe. Macie teraz szanse wiele osiągnąć, a szczęście i pozytywne zbiegi okoliczności będą Wam sprzyjać.

Panna (23.08 – 22.09)

Będziecie miały mnóstwo energii i uda się Wam zrealizować wszystko, co miałyście zaplanowane z dość dużym wyprzedzeniem. Spróbujcie w czasie wolnym zapomnieć o pracy i zorganizować sobie wolne chwile tak, żeby się zrelaksować i zapomnieć o codzienności. Będzie to też dla Was moment na podsumowania, czego dokonałyście. Jednak nie zamartwiajcie się pracą ani przyszłością. Na razie spróbujcie żyć chwilą i być tu i teraz. W stałym związku zechcecie oderwać się od szarej codzienności, więc Sylwester gdzieś z dala od domu, to bardzo dobry pomysł. Dbajcie o dobry nastrój swój i partnera, bo dzięki temu spędzicie cudowny i romantyczny czas. Urodzeni od 31 sierpnia do 3 września będą pod wpływem Saturna, który przyniesie Wam dużo rozwagi i odpowiedzialności, ale też jednocześnie sporą ambicję, żeby osiągnąć swoje cele. To będzie doskonały czas, żeby osiągnąć stabilizację w pracy i umocnić swoją pozycję zawodową.

Waga (23.09 – 22.10)

Powinnyście potraktować się teraz ulgowo i pamiętać o wypoczynku. Jeśli jesteście samotne, to będzie doskonały moment, żeby poznać kogoś, kto sprawi, że wasze serce zacznie bić szybciej. Dlatego postarajcie się zorganizować zabawę sylwestrową albo wyjdźcie ze znajomymi. Na pewno będziecie się doskonale bawić. Nie bójcie się spróbować czegoś innego niż do tej pory. W stałym związku wszystko ułoży się po waszej myśli i będziecie bardzo zadowolone. Możliwe, że partner zrobi Wam miłą niespodziankę i okaże się, że Sylwestra i Nowy Rok spędzicie poza domem. A nawet jeśli będziecie tylko we dwoje, to przeżyjecie romantyczne chwile. W finansach nieźle, ale dbajcie o stabilizację. Urodzeni od 29 września do 2 października będą pod wpływem Jowisza, który przyniesie Wam mnóstwo energii, optymizmu i wiary we własne siły. Jeśli jest coś, na czym Wam bardzo zależy, to są duże szanse, że dzięki sprzyjającej sytuacji zrealizujecie swój plan.

Skorpion (23.10 – 21.11)

Jeśli sumiennie wypełniłyście wszystkie obowiązki, to teraz będziecie mogły zająć się zabawą, ale postarajcie się wyluzować. Zabawa sylwestrowa i Nowy Rok powinny być udane, jeśli tylko uda się Wam zrelaksować i nie będziecie myśleć o obowiązkach. Wiedzcie, że nie cały czas trzeba żyć pracą. Samotni na razie powinni odpocząć od związków i postawić na stare przyjaźnie i znajomości, bo w jeśli chodzi o nowe flirty, to ich efekty mogą być niezbyt udane. W stałym związku może Was oboje gnać w świat i zechcecie wolne spędzić w sposób nietypowy, więc zaryzykujcie spędzenie nocy sylwestrowej gdzieś indziej niż zazwyczaj. W finansach może być lekki zastój, więc ograniczcie wydatki. Urodzeni od 31 października do 3 listopada będą pod wpływem Plutona, który przyniesie Wam mnóstwo energii, wzmocni waszą siłę woli i sprawi, że trudno będzie się Wam oprzeć.

Strzelec (22.11 – 21.12)

Czeka Was miły i przyjemnie spędzony czas i to niezależnie od tego czy pojedziecie na Sylwestra czy spędzicie go w domu. Samotni będą mieli szanse na znalezienie kogoś interesującego, kto zaspokoi nie tylko wasze emocjonalne potrzeby, ale i intelektualne. Usłyszycie wiele komplementów, zapowiada się też świetna zabawa. W stałym związku wspaniale się ze sobą dogadacie. Miło spędzony czas tylko wzmocni waszą więź. Romantyczny wieczór i noc poprawią Wam humor i w Nowy Rok wejdziecie jak nowo narodzone. W pracy szefowie mogą stawiać przed Wami trochę wymagań, więc trzeba będzie się skupić i zająć obowiązkami. Bądźcie wiec uczciwe same ze sobą. Urodzeni od 28 listopada do 1 grudnia będą pod wpływem Jowisza, który przyniesie Wam mnóstwo optymizmu, ale i skłonności do przesady, dlatego uważajcie zwłaszcza na wydatki, bo te mogą uderzyć w waszą kieszeń. Zatem nadmiar optymizmu może przynieść szkody, jeśli nie będziecie miały wystarczająco dużo zdrowego rozsądku.

Koziorożec (22.12 – 19.01)

Czeka Was przypływ sił witalnych. Będziecie w swoim żywiole i dopisze Wam mnóstwo energii i być może same zorganizujecie imprezę sylwestrową. W Nowy Rok wejdziecie pełne nowych pomysłów i twórczych idei. Jeśli starczy Wam wytrwałości, to całkiem możliwe, że osiągniecie teraz sukces. W pracy dobry czas, zostaniecie zauważone i docenione. Samotni na razie powinni zrezygnować z poszukiwań drugiej połówki, bo randki w ciemno mogą Wam raczej przynieść rozczarowanie niż miłość. Lepiej spędźcie czas z przyjaciółmi, a zabawa będzie przednia. W stałym związku może Was trochę ciągnąć w stronę wycieczek i podróży. Zatem jeśli macie tylko taką możliwość, to nie siedźcie w domu. Urodzeni od 29 grudnia do 1 stycznia będą pod wpływem Plutona, który przyniesie Wam mnóstwo energii i sprawi, że zechcecie dokonać zmiany nie tylko w sobie, ale też w innych. Ważne abyście pamiętały, że nie można innych zmuszać do przyjęcia waszego punktu widzenia.

Wodnik (20.01 – 18.02)

Z jednej strony nerwowość i impulsywność będą Was pchać do przodu, a z drugiej możecie być nieco osłabione zimą i brakiem słońca. Nie przemęczajcie się więc na razie i pozwólcie znajomym wszystko zorganizować. Jeśli jesteście samotne, to jest szansa, że właśnie teraz spotkacie kogoś, kto przypadnie Wam do gust i z wzajemnością. Ale nie rzucajcie się od razu w wir romansu, tylko dajcie sobie czas na poznanie się. W stałym powinno być namiętnie i bardzo gorąco, bo mimo aury na zewnątrz namiętność będzie płonąć. Wasza sytuacja finansowa powinna być całkiem niezła, więc będziecie mogły pozwolić sobie na odrobinę ekstrawagancji. Urodzeni od 26 do 29 stycznia będą pod wpływem Jowisza, który przyniesie optymizm i szczęśliwe zbiegi okoliczności. Jowisz sprzyja podróżom, nauce i wyjazdom zagranicznym, więc będziecie miały okazje, żeby poszerzyć swoje horyzonty. Miejcie oczy szeroko otwarte, a okazje pojawią się same.

Ryby (19.02 – 20.03)

Dopisze Wam dobry humor i będziecie świetnie zorganizowane zarówno w pracy jak i w życiu towarzyskim. Jeśli jesteście samotne, to przyda się Wam trochę zdrowego rozsądku i umiaru, bo mimo okazji do flirtów możecie przeżyć rozczarowanie. Osoby, jakie teraz spotkacie, nie będą spełniać waszych oczekiwań i mogą mieć na myśli tylko zabawę a nie poważny związek. Pary, które już są ze sobą od jakiegoś czasu marzyć będą o wyjeździe i może się udać. Zatem szukajcie okazji last minute, bo możecie przeżyć całkiem udany wyjazd za bardzo niską cenę. W pracy na razie niewiele się będzie działo. Przydałoby się Wam trochę wolnego, więc jeśli jest taka możliwość, to weźcie urlop. Urodzeni od 26 lutego do 1 stycznia będą pod wpływem Plutona, który przyniesie Wam mnóstwo siły woli i energii. Będziecie mogły teraz pokonać wszystkie trudności, które wcześniej mogły wydawać się zupełnie nie do przejścia. Zrobicie spory postęp w życiu i zmienicie się na lepsze.Horoskop 2013