Horoscope  
Astrologia
Spotkania
Program astrologiczny Urania
Biuletyn astrologiczny
Postacie polskiej astrologii
Symbole astrologiczne
Horoskop
   Horoskop tygodniowy
   Nowe horoskopy
   Zegar
   Tranzyty
SĹ‚ownik
System domĂłw
Galeria Szem'a
Katalog stron
Bibliografia
Astrologia > Horoskop > Tygodniowy > 2012-12-10


Horoskop tygodniowy od 10 do 16 grudnia 2012

Agnieszka

Baran (21.03 – 19.04)

Dopisze Wam dobre samopoczucie i dużo energii. W pracy wykorzystajcie dobrą passę i przykładajcie się jeszcze bardziej do tego, co robicie. Przełożeni powinni docenić wasze starania, dlatego to dobry czas, żeby poprosić o podwyżkę. Jeśli jesteście samotne, to na razie skupcie się na karierze i pracy, a przyniesie Wam ona sporo zadowolenia. W miłości na razie lekki zastój, więc możecie jedynie zadowolić się przelotnymi flirtami. W stałym związku skupicie się na sprawach przyziemnych i będziecie oczekiwać dużej odpowiedzialności. Czeka Was przypływ namiętności. W finansach bądźcie ostrożne. Urodzeni od 29 marca do 2 kwietnia będą pod wpływem Jowisza, który przyniesie Wam mnóstwo entuzjazmu, powodzenie i sprzyjające okoliczności. Jeśli staracie się o pracę, awans albo kogoś na kim Wam zależy, to Jowisz ułatwi Wam zdobycie tego wszystkiego.

Byk (20.04 – 20.05)

Przyda się Wam dyscyplina i dobra organizacja czasu, bo może się okazać, że macie zaległości w pracy i trzeba będzie nadrobić stracony czas. Koniecznie starajcie się być na bieżąco ze wszystkim co robicie. Uważajcie też na zdrowie i odpoczywajcie wystarczająco długo. Wiedzcie też, że wypoczynek to nie tylko leżenie na kanapie, ale też aktywne spędzanie wolnego czasu. Dbajcie więc o wystarczającą ilość ruchu, zwłaszcza jeśli prowadzicie siedzący tryb życia. W miłości możliwe, że będziecie musiały nieco ustąpić drugiej połówce i starać się iść na kompromis. Codzienne obowiązki mogą stać na przeszkodzie do wspólnego spędzania czasu. Samotni mają szanse na nową znajomość, ale nie możecie biernie czekać, tylko musicie wziąć sprawy w swoje ręce. Uważajcie na finanse i ograniczajcie zbędne wydatki. Urodzeni od 24 do 29 kwietnia będą pod wpływem Saturna, który przyniesie Wam mnóstwo obowiązków i konsekwencje waszego postępowania w przeszłości. Jeśli dotrze do waszej świadomości, że popełniłyście błędy, to starajcie się je naprawić, zamiast brnąć w nie dalej.

Bliźnięta (21.05 – 21.06)

Powinien Wam dopisywać bardzo dobry nastrój i mnóstwo optymizmu. Wykorzystajcie więc przypływ twórczej energii do pracy i starania się o to, na czym Wam zależy najbardziej. Macie teraz szanse na spełnienie marzeń, więc nie siedźcie z założonymi rękami tylko działajcie. Dla wytrwałych los przyniesie nagrody. W miłości na razie nie jest to najlepszy moment na poznawanie drugiej połówki. Nowe osoby mogą Wam rozczarować, dlatego lepiej dbajcie o przyjaciół i starych znajomych. Postarajcie się też zająć swoim hobby, bo przyniesie Wam ono mnóstwo satysfakcji. W stałym związku odczujecie znów namiętność niczym za dawnych lat. W finansach grozi Wam ekstrawagancja, ale zanim pójdziecie na kolejne zakupy, zastanówcie się co jest Wam tak naprawdę potrzebne. Urodzeni od 30 maja do 2 czerwca będą pod wpływem Jowisza, który sprzyjał będzie wszelkim przedsięwzięciom. Spotkacie osoby chętne Wam pomóc i wyciągnąć pomocną dłoń jeśli trzeba.

Rak (22.06 – 22.07)

Będziecie skoncentrowane i ukierunkowane na cel. Efekty waszej pracy będą niewielkie, ale czeka Was stały wzrost zarówno umiejętności jak i satysfakcji z tego, co robicie na co dzień. Wewnętrzna dyscyplina i opanowanie zrobią doskonałe wrażenie na przełożonych, więc ugruntuje się wasza pozycja w firmie. Będziecie teraz pewne, co robić, a dzięki umiejętnościom i wiedzy pogłębicie poczucie własnej wartości. W miłości możecie odnaleźć tego, kto jest Wam przeznaczony. Kierujcie się głosem serca, a wybierzecie dobrze. W stałym związku miłość będzie kwitła. Jednocześnie jeśli do tej pory jeszcze nie wzięłyście ślubu, to teraz zaczniecie myśleć bardzo poważnie o małżeństwie. W finansach stabilnie, więc spokojnie zaoszczędzicie i zainwestujecie zarobione pieniądze. Urodzeni od 28 czerwca do 1 lipca będą pod wpływem Plutona, która przyniesie Wam mnóstwo wyzwań, ale też sporo trudnych sytuacji. Nie forsujcie własnego zdania na siłę, bo jedyne co napotkacie to opór.

Lew (23.07 – 22.08)

Dzięki przypływowi sił witalnych codzienne problemy wydadzą się wam jakby mniejsze i łatwiej Wam będzie pokonać opór materii. Nie zapominajcie jednak o codziennej higienie, diecie i wysiłku fizycznym. Od siedzenia w fotelu wcale nie poczujecie się lepiej, dlatego warto aktywnie spędzać czas. W pracy zrobicie postępy, ale będą one okupione dużym wysiłkiem. Warto jednak się starać, bo dzięki temu odczujecie sporą satysfakcję i zostaniecie wynagrodzone nie tylko materialnie. Pochwały zadziałają niczym miód lany na wasze serce. W uczuciach będzie gorąco i namiętnie, ale nie obejdzie się bez zgrzytów. Jeśli więc jest coś, co nie daje Wam spokoju, to od razu powiedzcie o tym partnerowi. Samotni na razie powinni być cierpliwi w swych poszukiwaniach drugiej połówki. Urodzeni od 1 do 3 sierpnia będą pod wpływem Jowisza, który przyniesie Wam dużo optymizmu i satysfakcji z życia.

Panna (23.08 – 22.09)

Choć będziecie mieć sporo energii, to powinnyście mimo wszystko przyjrzeć się swojemu zdrowiu. Jeśli czujecie się zmęczone, to odpocznijcie i dobrze się odżywiajcie. Zwłaszcza teraz wasz organizm będzie potrzebował dużo składników odżywczych. W pracy wszystko powinno układać się po waszej myśli, ale też starajcie się być obowiązkowe. W uczuciach to dobry moment na szczere wyznania. Jeśli jesteście samotne, to są duże szanse, że właśnie teraz kogoś znajdziecie. Musicie tylko wzmocnić czujność, bo potencjalna druga połówka może na Was czekać w zupełnie niespodziewanym miejscu. W stałym związku namiętność będzie kwitnąć. W finansach stabilnie i spokojnie, więc możecie zacząć planować przyszłość. Urodzeni od 30 sierpnia do 2 września będą pod wpływem Plutona, który doda Wam wiary w siebie, wzmocni waszą asertywność i siłę przekonywania. Pluton przyniesie też Wam ogromną energię niezbędną do przeprowadzania zmian w życiu. Łatwiej zdobędziecie sojuszników.

Waga (23.09 – 22.10)

Dobre samopoczucie i pomysłowość sprawią, że uda się Wam pokonać problemy. Poprawi się wasze zdrowie i będziecie w stanie zmierzyć się z prawie każdą przeszkodą. Możecie starać się o awans albo lepsze stanowisko. Jeśli jesteście samotne, to teraz będziecie szukać autentycznej głębi i namiętności. Nie zadowolą Was powierzchowne flirty i romanse. Możliwe, że spotkacie kogoś, kto Wam odpowiada. Najpierw poznajcie się dobrze i na razie starajcie się nie angażować uczuciowo. W stałym związku przypływ uczuć, ale też nie obejdzie się bez problemów. Mogą Was przytłoczyć codzienne sprawy, ale najważniejsze, żebyście umiały rozmawiać spokojnie o tym, co Was gryzie. W finansach wskazana jest rozwaga i zdrowy rozsądek. Urodzeni od 1 do 4 października będą pod wpływem Jowisza, który przyniesie Wam mnóstwo optymizmu i wiary w przyszłość. Los będzie Wam teraz sprzyjał w wielu przedsięwzięciach, więc warto żebyście dały z siebie wszystko.

Skorpion (23.10 – 21.11)

Ten tydzień będzie dla Was interesujący, ale i pełen wyzwań. W pracy pojawią się nowe możliwości, ale powinnyście uważać na zdrowie i nie forsować się ponad miarę. Same wobec siebie będziecie też dość mocno wymagające, jednak pamiętajcie, że mimo wrodzonej wytrzymałości jednak macie pewne ograniczenia i musicie je respektować. Wy również potrzebujecie odpoczynku i spokoju. Jeśli jesteście samotne, to będzie to dobry czas na poznawanie nowych osób. Wasz wrodzony magnetyzm i urok osobisty przyciągną innych i sprawią, że znajdą się w waszym otoczeniu adoratorzy. Pozostanie Wam wybrać tę odpowiednią osobę. W stałym związku powaga sytuacji zmusi Was do przedyskutowania jeszcze raz wielu spraw, ale w końcu wszystko się ułoży. W finansach wskazane jest zastanowienie. Urodzeni od 31 października do 3 listopada będą pod wpływem Plutona, który przyniesie Wam mnóstwo energii, wspomoże wszelkie działania i sprawi, że waszej sile nikt i nic nie będzie się w stanie oprzeć.

Strzelec (22.11 – 21.12)

W tym tygodniu mnóstwo energii i siły przebicia. Dzięki dobremu samopoczuciu i zaraźliwemu optymizmowi przyciągniecie do siebie bardzo pozytywnie nastawione osoby i wiele spraw ułoży się po waszej myśli. To dobry czas sprzyjający regeneracji i zbieraniu sił. Jeśli jesteście samotne, to na razie nie nastawiajcie się na szukanie drugiej połówki. Możecie się rozczarować, więc lepiej włóżcie swoją energię w pracę, hobby i przyjaźnie. W stałym związku mogą wyjść na jaw tajemnice, dlatego starajcie się zachować spokój i wyrozumiałość wobec partnera. W finansach trzymajcie rękę na pulsie i jeśli zauważycie, że wasze oszczędności zbyt szybko topnieją, to jeszcze raz zweryfikujcie wydatki i zastanówcie się nad tym, czego tak naprawdę potrzebujecie. Urodzeni od 30 listopada do 3 grudnia będą pod wpływem Jowisza, który przyniesie Wam optymizm, ale i może ujawnić wasze skłonności do przesady. Pamiętajcie więc, że za dużo dobrego też może Wam zaszkodzić, zatem starajcie się zachować umiar we wszystkim, co robicie.

Koziorożec (22.12 – 19.01)

Możecie być trochę osłabione, więc wrzućcie na luz i nie wymagajcie od siebie cudów. Wam też należy się chwila przerwy w pracy. Może Wam brakować teraz energii, zatem nie bierzcie nadgodzin i starajcie się spędzać czas wolny w taki sposób, żeby się jak najlepiej zrelaksować. Jeśli macie taką możliwość, to weźcie urlop i zajmijcie się tym, co sprawia Wam największą przyjemność. W uczuciach będziecie dużo wymagać zarówno od siebie jak i od innych, więc warto może czasem przymknąć oko na niedociągnięcia innych. Ponieważ wy same nie jesteście doskonałe, to nie oczekujcie, że inni będą zawsze bez skazy. W finansach będzie stabilnie i spokojnie, więc możecie przemyśleć inwestycje i poczynić plany na przyszłość. Urodzeni od 29 grudnia do 1 stycznia będą pod wpływem Plutona, który przyniesie Wam mnóstwo energii, wzrost pewności siebie i większą asertywność.

Wodnik (20.01 – 18.02)

Energia i oryginalne pomysły przyniosą szanse na sukces. W pracy będziecie dawać z siebie wszystko i uda się Wam wiele dokonać. Jeśli jesteście samotne, to na razie powinnyście znaleźć sobie inne zajęcia niż randkowanie. Warto zadbać o przyjaźnie i znajomych. Spędzajcie czas w taki sposób, żeby odprężyć się i zrelaksować. Pamiętajcie o swoim hobby, bo ono wzbogaci Was duchowo i będziecie się czuły lepszymi ludźmi. W stałym związku możliwe drobne scysje i nieporozumienia, ale za to będą okazje, żeby się pogodzić, co doda pikanterii w waszym życiu codziennym. W rodzinie ktoś bliski będzie potrzebował waszego wsparcia, dlatego wykażcie się wyrozumiałością. W finansach niewskazane są ekstrawagancje. Urodzeni od 28 do 31 stycznia będą pod wpływem Jowisza, który przyniesie Wam mnóstwo optymizmu, wiary w przyszłość i okazji do rozwoju. Studiujący i uczący się mają teraz świetny czas na zdobywanie wiedzy.

Ryby (19.02 – 20.03)

W miarę możliwości odpoczywajcie, bo nadmiar stresu odbije się negatywnie na waszym zdrowiu. Musicie tez pomyśleć poważnie o wakacjach i dłuższym wypoczynku. W pracy możliwe spięcia, więc nie pozwólcie wyprowadzić się z równowagi. Znajdźcie sposób skutecznego relaksu, a od razu poczujecie się lepiej. Jeśli jesteście samotne, to jest to ostatni dzwonek przed świętami, żeby poznać kogoś fascynującego. Flirty i romanse będą na porządku dziennym, tylko nie szalejcie za bardzo. Równowaga i spokój są jak najbardziej wskazane. W stałym związku powinnyście w końcu coś urozmaicić, jeśli do tej pory trochę się Wam nudziło. Popuśćcie wodze fantazji i zacznijcie realizować swoje ukryte pragnienia. W finansach po staremu, ale nie przejmujcie się, bo nadmiar stresów szkodzi urodzie. Urodzeni od 18 do 22 lutego będą pod wpływem Neptuna, który przyniesie Wam inspirację, wrażliwość i wzmocni waszą już i tak wrodzoną intuicję. Dzięki niezwykle trafnym przeczuciom uda się uniknąć życiowych pułapek.Horoskop 2013