Horoscope  
Astrologia
Spotkania
Program astrologiczny Urania
Biuletyn astrologiczny
Postacie polskiej astrologii
Symbole astrologiczne
Horoskop
   Horoskop tygodniowy
   Nowe horoskopy
   Zegar
   Tranzyty
SĹ‚ownik
System domĂłw
Galeria Szem'a
Katalog stron
Bibliografia
Astrologia > Horoskop > Tygodniowy > 2013-01-28


Horoskop tygodniowy od 28 stycznia do 3 lutego 2013

Agnieszka

Baran (21.03 – 19.04)

Dzięki dobremu nastrojowi uda się Wam zjednać do siebie ludzi, a w pracy zrobicie spore postępy i uda się Wam wiele dokonać. Jest szansa na poprawę samopoczucia. Dolegliwości, na które cierpiałyście powinny ustąpić. Będziecie miały mnóstwo pomysłów, więc sukcesywnie je realizujcie, przy okazji wybierając te, które mają największe szanse na urzeczywistnienie. Jeśli jesteście samotne, to powinnyście trochę poczekać na bardziej sprzyjający czas, bo umawianie się z kimś na siłę nie przyniesie pożądanych efektów. W stałym związku oboje możecie być trochę przepracowani i zmęczeni. Jeśli więc macie możliwość, to zróbcie sobie wspólny dzień wolnego. W finansach na razie bez zmian. Urodzeni od 23 do 27 marca będą pod wpływem Urana, który przyniesie Wam niezwykłe pomysły, spotkania z inspirującymi ludźmi i nieoczekiwane możliwości. Bądźcie więc czujne, aby w porę wykorzystać pojawiającą się ewentualność.

Byk (20.04 – 20.05)

Na razie przyda się Wam trochę wytrwałości i wrodzonego spokoju ducha. Sprawy zawodowe, na których Wam zależy mogą się dość znacznie opóźniać. Nie podejmujcie w tej chwili ważnych decyzji, bo możecie niewłaściwie oceniać sytuację. Poczekajcie, aż będziecie miały więcej danych. Przyda się Wam teraz dobra organizacja i wytrwałość, bo sprawy w pracy niekoniecznie ułożą się tak, jakby Wam na tym zależało. Jeśli jesteście samotne, to są szanse, że poznacie kogoś odpowiedzialnego, kto może być zainteresowany poważnym związkiem i szukający kogoś takiego jak Wy. W stałym związku na razie bez zmian, ale oboje powinniście dać sobie trochę luzu. Pamiętajcie, że zaborczość może zostać źle odebrana. Kryzys może dać Wam się trochę we znaki i konieczne będzie ograniczenie wydatków. Urodzeni od 29 kwietnia do 2 maja będą pod wpływem trygonu Plutona, który przyniesie Wam mnóstwo energii, asertywności i siły przebicia.

Bliźnięta (21.05 – 21.06)

Czeka Was wyjątkowo udany czas i to zarówno w pracy jak i w życiu towarzyskim. Będziecie w doskonałym nastroju, co udzieli się ludziom wokół. Mimo kryzysu będzie Wam doskonale szło w pracy. Dla posiadających własny biznes powinien to być czas rozwoju. Pieniądze zainwestowane w reklamę powinny się właśnie teraz zwrócić. Poprawi się wasze zdrowie i kondycja. Jeśli jesteście samotne, to na razie powinnyście poczekać na bardziej odpowiedniego kandydata i nie umawiać się, jeśli napotkana osoba nie do końca się Wam podoba. W stałym związku sprawy przyziemne dość mocno zaprzątną waszą głowę. Na razie więc jedynie odpocznijcie. Urodzeni od 25 do 28 maja będą pod wpływem Jowisza i Urana, które sprawią, że wiedza sama wejdzie Wam do głowy. To sprzyjający czas na podróże, naukę i poznawanie nowych inspirujących osób. Jeśli jesteście samotne, możecie właśnie teraz poznać kogoś, kto okaże się dla Was odpowiedni.

Rak (22.06 – 22.07)

Możecie czuć się trochę osłabione i wyczerpane zimową pogodą. Poza tym w pracy lekki zastój. Przyda się Wam też umiejętność porządkowania i obowiązkowość, bo jeśli teraz narobicie zaległości, to potem będzie Wam trudno poradzić sobie z nawałem pracy. W miłości niewiele się będzie teraz działo. Jeśli jesteście samotne, to na razie nie powinnyście gorączkowo szukać drugiej połówki, bo możecie się rozczarować. Lepiej poświęćcie czas i energię na spotkania z przyjaciółmi i bliskimi. Jeśli czujecie się już bardzo zmęczone, to rodzina udzieli Wam wsparcia. W finansach na razie lekka konsolidacja, więc ograniczcie wydatki. Urodzeni od 21 do 25 czerwca będą pod wpływem Neptuna, który jeszcze bardziej Was uwrażliwi i przyniesie inspirację. Zatem jeśli jeszcze nie odkryłyście w sobie talentów artystycznych, to może jest to doskonały moment, aby zająć się tym, co sprawia Wam przyjemność i rozwija waszą kreatywność.

Lew (23.07 – 22.08)

Może Wam teraz trochę brakować energii do działania, dlatego odpocznijcie i zajmijcie się tym, co sprawia Wam przyjemność. Powinnyście uważać na zdrowie i dietę. Zwłaszcza unikajcie niezdrowego jedzenia, bo mogą się odezwać dolegliwości żołądkowe. Jeśli jesteście samotne, to na razie powinnyście sobie odpuścić poszukiwania drugiej połówki. Dzięki temu unikniecie rozczarowań. Dbajcie natomiast o hobby i zainteresowania. Może warto byłoby wybrać się na kurs, dzięki któremu podniesiecie swoje umiejętności zawodowe? W stałym związku oboje będziecie mieć tyle obowiązków, że możecie zupełnie zapomnieć o czasach, kiedy spędzaliście chwile tylko we dwoje. Powinnyście rozsądnie zarządzać finansami, żeby mieć coś odłożone na przyszłość. Urodzeni od 27 do 29 lipca będą pod wpływem Jowisza, który przyniesie Wam mnóstwo optymizmu i szczęście w wielu sprawach. Jowisz ułatwi Wam teraz wszystko, o co się staracie i otworzy przed Wami wiele drzwi.

Panna (23.08 – 22.09)

Przyda się Wam wrodzony zmysł organizacyjny, bo może okazać się, że właśnie teraz macie trochę zaległości. W pracy na razie niewiele się będzie działo, ale dzięki temu uporządkujecie swoje sprawy. Nie pozwólcie, aby drobiazgi popsuły Wam nastrój i wyprowadziły Was z równowagi. Zajmijcie się zdrowiem i czynnie wypoczywajcie. Jeśli jesteście samotne, to są pewne szanse, że spotkacie kogoś interesującego, kto też pragnie czegoś na stałe. Dajcie tej osobie szansę, ale najpierw trochę ją poznajcie. W stałym związku dobra atmosfera. Odczujecie, że jesteście dla siebie wsparciem, a wasze uczucie jest czymś wspaniałym i dającym mnóstwo satysfakcji. W finansach na razie bez zmian, ale jeśli wcześniej dobrze przemyślałyście strategię, to teraz będziecie mogły cieszyć się stabilizacją. Urodzeni od 1 do 4 września będą pod wpływem Plutona, który znacznie Was wzmocni, będzie sprzyjał regeneracji i osiąganiu swoich celów.

Waga (23.09 – 22.10)

Będziecie miały mnóstwo energii i dopisze Wam świetny humor. W pracy bardzo dobry czas ze względu na to, że zostaniecie docenione zarówno przez kolegów, jak i przełożonych. Zatem w tej chwili jest dobry moment, żeby się wybić w tym, co robicie. W dodatku inni okażą się pomocni i przyjaźnie nastawieni. Jeśli jesteście samotne, to na razie skoncentrujcie się na przyjaźniach. Nie jest to zbyt obiecujący czas na poznawanie potencjalnej drugiej połówki, ale zajęcie się swoim hobby przyniesie Wam sporo satysfakcji i spełnienia. W stałym związku na razie bez zmian, ale partner będzie dla Was wsparciem i zadziała na Was inspirująco. W finansach dobry czas. Mądrze inwestujcie zarobione pieniądze i wiedzcie, że edukacja też jest kapitałem na przyszłość. Urodzeni od 26 do 29 września będą pod wpływem Jowisza, który przyniesie Wam mnóstwo optymizmu, wiarę we własne siły, a także sprawi, że znajdziecie się w sprzyjających okolicznościach we właściwym miejscu o właściwym czasie.

Skorpion (23.10 – 21.11)

Możecie być trochę poirytowane i łatwo Was będzie wyprowadzić z równowagi, dlatego trzymajcie nerwy na wodzy i na wszelki wypadek zróbcie kilka głębokich oddechów, jeśli czujecie, że sytuacja wymyka się Wam spod kontroli. Powinnyście uważać na zdrowie, bo nadmiar stresu i przepracowanie mogą się negatywnie odbić na waszej kondycji. Ale nie popadajcie w pesymizm, bo stały związek da Wam oparcie i uczucie. Wasza druga połówka wykaże się wobec Was anielską cierpliwością. Samotni natomiast mogą spodziewać się, że spotkają kogoś, kto spełni najgłębsze pragnienia. Tylko wykażcie trochę dobrej woli, żeby nie spłoszyć nowo poznanej osoby. W finansach powinnyście być rozważne i oszczędne. Urodzeni od 1 do 4 listopada będą pod wpływem Plutona, który przyniesie Wam mnóstwo energii, wzmocni waszą siłę woli i przyniesie okazje do sporych zmian. Pluton sprawi też, że łatwiej Wam będzie zmobilizować się.

Strzelec (22.11 – 21.12)

Dzięki dobremu humorowi łatwiej Wam będzie teraz osiągnąć to, na czym Wam zależy. Wasz optymizm udzieli się innym. W pracy bardzo dobry czas, bo zarówno koledzy jak i szefowie docenią Was. Jeśli jesteście samotne, to na razie poczekajcie na lepszy moment. Teraz natomiast pamiętajcie o przyjaciołach i znajomych. Warto odnowić stare kontakty, nawet jeśli ostatnio nieco je zaniedbałyście. W stałym związku to dobry moment na zajęcie się rachunkami i wspólnymi planami na przyszłość. Wspaniałe samopoczucie pozwoli Wam funkcjonować na najwyższych obrotach dzięki czemu będziecie bardzo wydajne. W finansach niewielki wzrost, ale mimo to bądźcie czujne i myślcie o przyszłości. Urodzeni od 26 do 29 listopada będą pod wpływem Jowisza, który przyniesie mnóstwo optymizmu, spokój ducha i sprawi, że na waszej drodze pojawią się sprzyjający Wam ludzie. Warto teraz podjąć działania, żeby polepszyć swoją sytuację.

Koziorożec (22.12 – 19.01)

Będziecie teraz dość mocno skupione na finansach, ale postarajcie się, żeby nie przesłoniło to innych kwestii w waszym życiu. Możecie mieć więcej pracy niż zazwyczaj, więc będzie Wam brakować czasu dla siebie. Jeśli jesteście samotne, to możliwe, że spotkacie teraz kogoś zainteresowanego dłuższą znajomością. Ważne tylko, żebyście dały temu komuś szanse i zanim ocenicie i wydacie wyrok, postarajcie się poznać, z kim macie do czynienia. W stałym związku dobry czas harmonii i zrozumienia. Postarajcie się pamiętać o rodzinie, bo może ktoś bliski będzie potrzebował waszego wsparcia. I przy okazji dbajcie o zdrowie i dietę, bo nadmierny stres może się odbić na waszym samopoczuciu. Urodzeni od 30 grudnia do 2 stycznia będą pod wpływem Plutona, który przyniesie Wam mnóstwo napięć, ale też da możliwość zmiany spojrzenia na świat. Możecie teraz zyskać moc regeneracji i wewnętrzną siłę o jaką byście się nie podejrzewały.

Wodnik (20.01 – 18.02)

Doskonały nastrój, świetne samopoczucie i wena zarówno do pracy jak i spotkań towarzyskich. Dzięki optymizmowi i dobremu humorowi zjednacie sobie teraz nawet te osoby, które do tej pory mogły być waszymi oponentami. Wykorzystajcie w pracy dobrą passę, powinnyście zdwoić wysiłki, jeśli jest coś na czym Wam zależy. W miłości na razie lekki zastój, ale nie powinno Was to martwić, bo będziecie tak zajęte i rozchwytywane przez znajomych, że nawet przez chwilę nie pomyślicie o braku drugiej połówki. Osoby pozostające w związku powinny choć trochę czasu zarezerwować dla partnera, bo może się okazać, że się mijacie. W finansach lekki postęp. Urodzeni od 24 do 27 stycznia będą pod wpływem Jowisza, który przyniesie Wam mnóstwo optymizmu, entuzjazm dzięki któremu przekonacie do siebie innych i sprzyjające okoliczności. Teraz jest Wasz czas i powinnyście go konstruktywnie wykorzystać.

Ryby (19.02 – 20.03)

Dbajcie o siebie i nie przemęczajcie się, a jeśli już okaże się, że mimo wszystko musicie wziąć nadgodziny, to zadbajcie też o odpowiednią ilość odpoczynku. Unikajcie teraz zwłaszcza długiego siedzenia przed komputerem czy telewizorem w nocy. Zamiast tego wyśpijcie się, a zauważycie różnicę, kiedy rano wstaniecie wypoczęte z łóżka. W pracy na razie nic ciekawego się nie będzie działo. Ot sprawy będą płynąć nieco sennym rytmem. W miłości też bez większych wzlotów czy upadków. Samotni powinny wykorzystać ten czas na doskonalenie się. Szkoda żebyście traciły energię na randki, które i tak będą stratą czasu. Osoby w stałym związku, choć teraz nie będą przeżywać wielkich uniesień, to i tak powinny być zadowolone, bo partner da Wam poczucie bezpieczeństwa. W finansach na razie spokój. Urodzeni od 19 do 22 lutego będą pod wpływem Neptuna, który powinien Wam przynieść sporo natchnienia i wrażliwości.Horoskop 2013