Horoscope  
Astrologia
Spotkania
Program astrologiczny Urania
Biuletyn astrologiczny
Postacie polskiej astrologii
Symbole astrologiczne
Horoskop
   Horoskop tygodniowy
   Nowe horoskopy
   Zegar
   Tranzyty
SĹ‚ownik
System domĂłw
Galeria Szem'a
Katalog stron
Bibliografia
Astrologia > Horoskop > Tygodniowy > 2012-12-03


Horoskop tygodniowy od 3 do 9 grudnia 2012

Agnieszka

Baran (21.03 – 19.04)

Mocno skoncentrujecie się na pracy, ale jednocześnie dopisze Wam dobry nastrój i sporo energii. Jeśli miałyście do tej pory trochę problemów ze zdrowiem czy brakowało Wam sił, to teraz powinnyście się wzmocnić. Zrobicie krok naprzód jeśli chodzi o realizowanie ambicji. Postępy nie przyjdą szybko, ale za to dodadzą Wam motywacji do dalszych działań. Jeśli jesteście samotne, to na razie przygotujcie się na długie poszukiwania. Na prawdziwą miłość przyjdzie poczekać, a okazji do flirtów nie będzie zbyt wiele. Lepiej dbajcie o stare przyjaźnie i osoby bliskie. W stałym związku powinnyście dać tej drugiej osobie trochę przestrzeni, ale też i wsparcia jeśli zajdzie taka potrzeba. Urodzeni od 29 marca do 2 kwietnia będą pod wpływem Jowisza, który przyniesie Wam mnóstwo optymizmu i okazji do nawiązania nowych kontaktów i zrealizowania celów. Spotkacie teraz na waszej drodze bardzo życzliwie nastawione osoby, więc zróbcie dobry użytek z darów losu.

Byk (20.04 – 20.05)

Uważajcie na zdrowie i dbajcie o siebie, bo możecie być teraz nieco osłabione, więc nie warto podnosić sobie poprzeczki. Na razie w pracy nie zrobicie zbyt dużych postępów, więc nie stresujcie się bo tak czy owak zdrowie jest najważniejsze. Nie wdawajcie się w konflikty i dyskusje, jeśli chcecie uniknąć kłopotów zachowujcie się dyplomatycznie. Jeśli jesteście samotne, to możliwe, że pojawi się w waszym otoczeniu ktoś, kto wzbudzi wasze zainteresowanie, ale mimo wszystko odczujecie przewagę rozsądku nad emocjami. Będziecie dość krytyczne wobec potencjalnych partnerów i nic Wam nie umknie. W stałym związku starajcie się nie mieć przed sobą tajemnic, bo w przyszłości może to prowadzić do konfliktów. Urodzeni od 27 do 30 kwietnia będą pod wpływem Plutona, który przyniesie Wam wzmocnienie, silną wolę i nie tylko chęci, ale też możliwości wpływania na innych. Łatwiej Wam teraz będzie osiągnąć to, na czym Wam zależy.

Bliźnięta (21.05 – 21.06)

Być może trzeba będzie trochę poświęcić się dla pracy, ale będziecie w niezłym nastroju. Staniecie przed koniecznością wyboru między obowiązkami a przyjemnościami. W pracy na razie sporo wymagań, więc starajcie się im sprostać, ale też nie dajcie się stresowi. Jeśli się przyłożycie, to czeka Was rozwój i sporo nowych kontaktów. Jeśli jesteście samotne, to będziecie zainteresowane poważnymi znajomościami. W nowo poznanych osobach będziecie szukać głębi emocjonalnej i intensywności. Letnie uczucia nie wchodzą w grę. Jeśli teraz kogoś poznacie, to będzie gorąco i namiętnie. W stałym związku starajcie się od razu wyjaśniać ewentualne niedomówienia. Uważajcie na finanse, bo zbytnia rozrzutność nie jest w tej chwili wskazana. Urodzeni od 30 maja do 3 czerwca będą pod wpływem Jowisza, który przyniesie Wam pozytywne nastawienie i doskonały nastrój, który udzieli się ludziom wokół.

Rak (22.06 – 22.07)

Starajcie się nie forsować i jeśli czujecie się zmęczone, to dbajcie o odpowiednią ilość wypoczynku. Będziecie jednak zdyscyplinowane i uda się Wam realizować swoje ambicje krok po kroku. Łatwiej Wam będzie teraz przestrzegać swoich postanowień. Powinien to być dobry czas w pracy, bo choć na widoczne osiągnięcia trzeba będzie poczekać, to wasza praca przyniesie trwałe efekty. Uda się Wam teraz poskromić zachcianki i zapanować nad emocjami. Planowanie przyszłości dobrze Wam pójdzie. W stałym związku to świetny moment na zaręczyny albo wspólne plany na przyszłość. Będziecie oboje twardo stąpać po ziemi. Jeśli jesteście samotne, to macie spore szanse na namiętny romans, który przerodzi się w coś głębszego i trwalszego, jeśli odpowiednio do tego podejdziecie. Urodzeni od 26 do 30 czerwca będą pod wpływem Saturna, dzięki któremu łatwiej się Wam będzie skoncentrować na pracy i obowiązkach. To też bardzo dobry moment, żeby się zająć porządkowaniem wielu spraw.

Lew (23.07 – 22.08)

Będziecie mieć sporo energii do działania, ale też unikajcie zbytniego krytykowania samych siebie. Jeśli jeszcze nie udało się Wam osiągnąć tego, na czym Wam zależy, to nie jest to powód, żeby popadać w rozpacz. Przemyślcie co zrobiłyście źle i jak to zmienić. W stałym związku będziecie nastawione na umacnianie więzi między Wami. Okazujcie sobie więc jak najwięcej uczucia i rozmawiajcie o codziennych problemach. Samotni na razie powinni na trochę odpuścić poszukiwania drugiej połówki. Co prawda czekają na Was przelotne flirty, ale zastanówcie się, czy krótkotrwała znajomość to jest to, czego chcecie. Tutaj wiele zależeć będzie od Was. Przyjrzyjcie się uważnie swoim finansom. Urodzeni od 1 do 5 sierpnia będą pod wpływem Jowisza, który przyniesie Wam mnóstwo energii, pozytywnego nastawienia i sprzyjające sytuacje. Wykorzystujcie teraz możliwości rozwoju, jakie przynosi Wam los. Najgorsze, co możecie teraz zrobić, to uleganie lenistwu.

Panna (23.08 – 22.09)

Dopisze Wam dobry nastrój, ale oszczędzajcie się, bo nadmiar obowiązków może Was osłabić. Pamiętajcie więc o odpoczynku, odpowiedniej dawce ruchu i zrównoważonej diecie. Równie ważne jest to, co i jak myślicie o sobie i o innych, im więcej optymizmu i uśmiechu na co dzień, tym lepsze będzie wasze życie. Pozytywne nastawienie wpłynie też dobrze na waszą pracę, przez co czeka Was więcej sukcesów. Jeśli jesteście samotne, to są spore szanse, że teraz poznacie kogoś, kto w przyszłości okaże się Wam bliski. Szukajcie drugiej połówki wśród znajomych, całkiem możliwe też, że ktoś, kogo od jakiegoś czasu znacie, jest Wami zainteresowany na zupełnie innym poziomie. W stałym związku będzie bardzo namiętnie. Urodzeni od 30 sierpnia do 2 września będą pod wpływem Plutona, który przyniesie Wam mnóstwo energii i siły przebicia. Łatwiej Wam będzie teraz przekonać innych do tego, na czym Wam zależy.

Waga (23.09 – 22.10)

Powinien Wam dopisać dobry nastrój i wzrost sił witalnych. Wiele spraw będzie układać się po waszej myśli. W pracy poradzicie sobie ze wszystkim i zrobicie dobre wrażenie na przełożonych. Jeśli będziecie się wystarczająco starać, to dzięki waszemu urokowi konkurencja sama złoży broń. Jeśli jesteście samotne, to potrwa to już całkiem niedługo. Będziecie poznawać sporo osób, a wśród nich znajdzie się ta, która sprawi, że serce zacznie bić szybszym rytmem. Jednak najpierw dobrze poznajcie i oceńcie z kim macie do czynienia, bo szkoda żebyście angażowały się od razu emocjonalnie. W sprawach finansowych powodzenie, ale to nie znaczy, że macie kupować wszystko na co macie ochotę. Urodzeni od 3 do 6 października będą pod wpływem Jowisza, który przyniesie Wam ogromny entuzjazm, pozytywne myślenie i sprawi, że na waszej drodze okazje do rozwoju pojawią się same. Wystarczy tylko abyście sięgnęły po nie.

Skorpion (23.10 – 21.11)

Sporo się wydarzy, ale na sukcesy poczekacie, bo Saturn, który przebywa teraz w waszym znaku przyniesie sporo wymagań i konieczności ciężkiej pracy. Jednak z łatwością się skoncentrujecie na obowiązkach i wrośnie wasza wrodzona zawziętość w osiąganiu zamierzonego celu. Zaplanujcie teraz swoją przyszłość i zweryfikujcie plany zawodowe jeśli jest taka potrzeba. Powoli, ale nieugięcie będzie zbliżać się do tego, co chcecie zdobyć. W stałym związku czekają Was gorące i namiętne chwile. Uwolnijcie swoją fantazję i realizujcie z drugą stroną nawet nieco szalone pomysły. Samotni emanować będą nieodpartym urokiem i oczarują każdego, kto wzbudzi zainteresowanie. Możecie teraz poznać kogoś, kto sprawi, że wasze życie nabierze więcej smaku. Urodzeni od 30 października do 3 listopada będą pod wpływem Plutona, który wzmocni Was i sprawi, że wzrośnie wasza magnetyczna siła przyciągania. Łatwiej Wam teraz będzie przekonać innych do swoich racji.

Strzelec (22.11 – 21.12)

Będziecie mieć sporo energii do działania i ciągle nowe pomysły. W pracy będzie Wam bardzo dobrze szło i zarazicie innych entuzjazmem. Przełożeni zauważą wasze starania i zostaniecie docenione. Jeśli jesteście samotne, to na razie nie jest to najlepszy moment na poznawanie nowych osób. Flirty mogą Wam przynieść rozczarowania i jeśli już planujecie czas wolny, to lepiej postawcie na przyjaźnie i starych znajomych. W stałym związku możecie czuć się trochę przytłoczone codziennością. Dlatego postarajcie się znaleźć czas, żeby pobyć tylko we dwoje. Nie dawajcie się rutynie i urozmaićcie swoje codzienne życie. W finansach przyda się Wam ostrożność i rozwaga. Planujcie z wyprzedzeniem swoje wydatki. Urodzeni od 1 do 4 grudnia będą pod wpływem Jowisza, który przyniesie Wam mnóstwo optymizmu, entuzjazm i wiarę w przyszłość. Również los postawi na waszej drodze przyjaźnie nastawione osoby i okazje do rozwoju zarówno zawodowego jak i towarzyskiego.

Koziorożec (22.12 – 19.01)

W tym tygodniu uważajcie na zdrowie. Jeśli trzeba, to odpoczywajcie i nie dajcie się zmęczeniu. Możecie być dość pobudliwe, dlatego znajdźcie sposób, żeby odreagować codzienny stres. Nie wyładowujcie swoich nerwów na najbliższych, jeśli poczujecie, że dopada Was irytacja, wyjdźcie z domu na spacer albo zajmijcie się sportem. W pracy będziecie bardzo ambitne i będzie Wam zależało, żeby to co robicie było najwyższej jakości, dlatego też całkiem możliwe, że zapiszecie się na dodatkowe kursy i szkolenia, żeby podnieść swoje umiejętności. Samotni mają szanse na bardzo namiętny romans, ale też musicie choć trochę wykazać się inicjatywą. W stałym związku okazujcie sobie czułość. Urodzeni od 27 do 31 grudnia będą pod wpływem Saturna i Plutona, które przyniosą Wam ogromną mobilizację w pracy i konkretyzację planów na przyszłość. Będziecie teraz działać precyzyjnie, wydajnie i skutecznie.

Wodnik (20.01 – 18.02)

Dopisze Wam dobry humor, ale nie lekceważcie koniecznych obowiązków, bo zaległości dadzą się Wam we znaki. W pracy na razie spokojnie, jeśli tylko wcześniej przykładałyście się do tego, co leży w waszym zakresie obowiązków. Jeśli jesteście samotne, to na razie czekają Was jedynie przelotne flirty. Zatem szukający stałego związku powinni się zadowolić towarzystwem przyjaciół i znajomych albo zająć się swoim hobby. W stałym związku może panować nieco nerwowa atmosfera, dlatego jeśli jest coś, co Was dręczy, to od razu rozmawiajcie o tym z partnerem. Bądźcie bardzo ostrożne w finansach, bo choć dobra passa będzie Wam teraz dopisywać, to starajcie się kontrolować wydatki. Urodzeni od 29 stycznia do 2 lutego będą pod wpływem Jowisza, który przyniesie Wam sprzyjające okoliczności zarówno w pracy jak i w życiu towarzyskim. Dołóżcie teraz wszelkich starań, żeby osiągnąć swój cel, bo wszechświat będzie Wam sprzyjał.

Ryby (19.02 – 20.03)

Możecie być już trochę zmęczone krótkim dniem, w związku z czym przydałby się Wam urlop. Postarajcie się regenerować siły na bieżąco. W pracy będziecie bardzo skoncentrowane i zaplanujecie dokładnie każdy krok. Powinien to być dobry czas jeśli chodzi o waszą karierę, jeśli będziecie wytrwałe i zaczniecie realizować swoje plany krok po kroku. W stałym związku będzie się między Wami wspaniale układać. Czułe momenty jeszcze bardziej zbliżą Was do siebie. Samotni będą mieli szanse spotkać miłość. Jednocześnie zachowacie na tyle zdrowego rozsądku, że będziecie w stanie ocenić tę nowo spotkaną osobę i nie dacie się zwieść pozorom. Dzięki ostrożności w finansach uda się Wam zaoszczędzić. Urodzeni od 25 lutego do 1 marca będą pod wpływem Plutona, który przyniesie Wam ogromną energię i siłę przebicia. Dzięki intensywnemu magnetycznemu wpływowi na innych uda się Wam o wiele łatwiej niż do tej pory zrealizować swoje plany.Horoskop 2013