Horoscope  
Astrologia
Spotkania
Program astrologiczny Urania
Biuletyn astrologiczny
Postacie polskiej astrologii
Symbole astrologiczne
Horoskop
   Horoskop tygodniowy
   Nowe horoskopy
   Zegar
   Tranzyty
SĹ‚ownik
System domĂłw
Galeria Szem'a
Katalog stron
Bibliografia
Astrologia > Horoskop > Tygodniowy > 2012-10-29


Horoskop tygodniowy od 22 do 28 października 2012

Agnieszka

Baran (21.03 – 19.04)

Będziecie mieć sporo energii i siły przebicia. Uważajcie tylko, żeby się nie przeliczyć z rezultatami swoich działań. Potrzebna będzie dyscyplina i trzymanie się reguł w pracy. Dbajcie też o zdrowie, bo choć kusić Was będzie ryzyko, to może jednak lepiej kierować się zdrowym rozsądkiem, zamiast niepotrzebnie szukać adrenaliny. Jeśli prowadzicie własny biznes, to firmę czeka rozwój pod warunkiem, że przestrzegać będziecie zasad gry. Jeśli jesteście zatrudnione, to teraz w karierze pomoże Wam wzrost pewności siebie, ale nie przesadzajcie z asertywnością. Jeśli jesteście samotne, to mogą pojawić się w waszym otoczeniu osoby bardzo Wami zainteresowane, zatem możliwe flirty. Od Was wiele zależy, czy zechcecie się angażować w to głębiej. W stałym związku skupicie się na budowaniu harmonijnego współżycia. Urodzeni od 24 do 27 marca będą pod wpływem Urana, który sprawi, że będziecie niezwykle oryginalne i zechcecie uwolnić się od wszelkich ograniczeń.

Byk (20.04 – 20.05)

Czeka Was interesujący, ale pełen wyzwań tydzień, bo choć będziecie miały mnóstwo siły, to będziecie ciągle musiały wybierać, a to między praca, a to rodziną albo związkiem. W dziedzinie, na której skoncentrujecie swoją energię, czeka Was sukces i dużo satysfakcji, ale spełnienie ambicji nie przyjdzie ani szybko ani łatwo. Przygotujcie się na walkę z przeszkodami, w tym i z własnym lenistwem. Jeśli jesteście samotne, to na razie trudno Wam będzie znaleźć kogoś odpowiedniego, więc może lepiej dla Was, gdy skoncentrujecie energię na pracy i hobby. Dzięki temu będziecie duchowo bogatsze i bardziej interesujące dla potencjalnej drugiej połówki. W stałym związku wasza energia będzie ukierunkowana na umilanie sobie życia. Jeśli potrzebny jest kompromis, to teraz żadne z Was na tym nie straci. W finansach skoncentrujcie się na nowych kontaktach, dzięki temu zyskacie nowe możliwości. Urodzonym od 24 do 29 kwietnia Pluton przyniesie możliwości odnowy psychicznej i fizycznej.

Bliźnięta (21.05 – 21.06)

Choć będziecie mieć bardzo dużo energii, to potrzebna będzie dyscyplina, żeby okiełznać ten żywioł. Entuzjazm i chęć do działania trzeba będzie poprzeć konkretnymi czynami. Nie rozmieniajcie się na drobne w sprawach pracy. Przyda się Wam koncentracja i skupienie na długofalowym celu, więc takie cechy jak cierpliwość i skrupulatność będą w cenie. Jeśli jeszcze nie znalazłyście drugiej połówki, rozpocznijcie poszukiwania, bo czas będzie teraz sprzyjał spotkaniom towarzyskim, więc możecie się pokazać od jak najlepszej strony. Pary będące w związku czeka harmonia i dużo miłości i czułości. Odczujecie teraz poprawę finansów, pod warunkiem, że nie będziecie przesadzać z niepotrzebnymi wydatkami. Urodzeni od 4 do 9 czerwca będą pod wpływem Jowisza, który przyniesie Wam liczne szanse na rozwój i mnóstwo optymizmu. Sięgajcie śmiało po dary losu i maksymalizujcie możliwe zyski. Planeta podróży i poszerzania horyzontów służyć będzie uczącym się i zdobywającym nowych znajomych.

Rak (22.06 – 22.07)

Przypływ witalności i sił twórczych będziecie mogły ukierunkować na konkretne cele, a dzięki wrodzonej wytrwałości uda się Wam z czasem osiągnąć to, co sobie zamierzyłyście. Dobra organizacja i wytrwałe trzymanie się ustalonego planu przyjdzie Wam z łatwością. Zajmijcie się teraz porządkowaniem wszystkich ważnych spraw. Koniecznie róbcie wszystko na czas, a osiągniecie duży sukces. Choć kariera może się trochę opóźnić, to czekanie się opłaci, bo efekty waszej pracy będą wartościowe i zostaniecie wysoko ocenione. Jeśli się postaracie, to wzrosną wasze notowanie w firmie. Dla wchodzenia w związki partnerskie to nie jest najlepszy moment, ale możecie poflirtować. Jednak nie liczcie na to, że namiętna znajomość przerodzi się w trwałą więź. Urodzonym od 22 do 27 czerwca Saturn pomoże skrystalizować ambicje i pomóc osiągnąć poczucie bezpieczeństwa czy to zawodowego czy też materialnego. Choć na efekty trzeba będzie trochę poczekać, to warto pracować systematycznie i rzetelnie.

Lew (23.07 – 22.08)

Powinnyście uważać na zdrowie i zacząć się wreszcie przykładać do pracy. Tym razem nie uda się niedociągnięć nadrobić urokiem osobistym, bo przełożeni wyegzekwują od Was to, czego wymagają. Jeśli się skoncentrujecie, to uda się Wam spełnić wyśrubowane wymagania i będziecie mogły błyszczeć umiejętnościami i oryginalnością. To dobry czas na zawieranie i formalizowanie związków. Jeśli jesteście od dłuższego czasu ze swoją drugą połówką, to teraz wasze wspólne życie będzie się cudownie układać. Jeśli jesteście samotne, to macie duże szanse poznać kogoś wartościowego. Zarzućcie miłosne sieci i czekajcie, aż pojawią się kandydaci odpowiedni do stworzenia poważnego związku. Użyjcie swoich atutów. W finansach powodzenie, ale i tak zamiast wydawać powinnyście oszczędzać. Urodzeni od 6 do 11 sierpnia będą pod wpływem Jowisza, który nada rozmach waszym działaniom i przyniesie powodzenie zarówno dzięki życzliwości znajomych jak i osób nowo poznanych.

Panna (23.08 – 22.09)

Powinno Wam dopisywać dobre samopoczucie i sporo energii. Łatwo Wam będzie skupić się na pracy i wykonać rzetelnie wasze obowiązki. Możecie teraz bardzo dużo osiągnąć i jeśli tylko dacie z siebie wszystko, to efekty przyjdą w niedługim czasie. Na razie niewiele będzie okazji, żeby romansować, ale za to skupicie się na finansach i uda się Wam coś osiągnąć w tej dziedzinie życia, ale jeśli chodzi o wydatki, to wskazany jest umiar. Samotni powinni skupić się na przyjaciołach i znajomych, dzięki temu poczujecie się częścią grupy i zyskacie nowe możliwości. Dbajcie też o rodzinę i bliskich. Urodzeni od 23 do 28 sierpnia powinni szczególnie uważać na zdrowie. Możecie być trochę osłabione i być może przyda się Wam więcej odpoczynku niż do tej pory, bo wpływ Neptuna przyniesie Wam oprócz natchnienia też rozleniwienie. Ostrożnie z używkami i wszelkimi dziwnymi znajomymi.

Waga (23.09 – 22.10)

Skoncentrujecie się na sprawach finansowych i w związku z tym na pracy. Jeśli będziecie się przykładać, to na sukces co prawda przyjdzie Wam poczekać, ale tak czy owak on nastąpi. Będziecie mieć sporo energii do działania i możliwe, że zrobicie duże postępy w tym, czym się zajmujecie, ale grozi Wam lenistwo. Gdy wszystko przychodzi z łatwością, to można zapomnieć się i czekać aż manna spadnie z nieba, a to duży błąd. Powinnyście pomagać swojemu szczęściu jak tylko się da. Nie siedźcie biernie i nie czekajcie, aż zjawi się osoba chętna Wam pomóc, tylko same sięgajcie po to, czego pragniecie. Jeśli jesteście samotne, to są szanse, że właśnie teraz poznacie kogoś, kto może się dla Was okazać odpowiedni. Dużo zależy od tego, jak się zachowacie i co zrobicie z tym, co Wam przyniesie los. Urodzeni od 8 do 12 października będą pod wpływem Jowisza, który przyniesie Wam mnóstwo optymizmu i wiary we własne siły.

Skorpion (23.10 – 21.11)

Przybędzie Wam obowiązków, ale też łatwiej Wam będzie skupić energię na konkretnych celach i łatwiej odrzucicie to, co niepotrzebne. W pracy wykażecie się precyzją lasera i uda się Wam wiele osiągnąć, ale trzeba będzie się natrudzić. Jednak przy waszych wrodzonych zdolnościach koncentracji uwagi to co robicie okaże się wielkim sukcesem. Jednak przygotujcie się na długie wyczekiwanie. Jeśli jesteście samotne, to na razie nie szukajcie drugiej połówki na siłę. Spokojnie zajmujcie się tym, co do Was należy, a gdy pojawi się prawdziwa miłość, to na pewno rozpoznacie tę osobę. W stałym związku na razie sprawy zawodowe sprawią, że może Wam brakować czasu na wspólne wieczory. Urodzeni od 24 do 28 października będą pod wpływem Saturna, który przyniesie Wam mnóstwo koncentracji, ambicji, ale też więcej obowiązków. Wasze siły witalne mogą być nieco obniżone, więc uważajcie na siebie i nie forsujcie się niepotrzebnie.

Strzelec (22.11 – 21.12)

Będziecie teraz mieć mnóstwo energii i sił, ale grozi Wam zbyt szybkie podejmowanie decyzji i jeśli chcecie zachować zdrowy rozsądek, to nie popełnijcie błędu porywczości. Przyda się Wam teraz opanowanie, a nadmiar sił lepiej wykorzystać do sportu. Jeśli jesteście samotne, to bardzo możliwe, że poznacie kogoś interesującego i godnego zainteresowania. Będzie wiele nowych znajomości, więc będziecie mogły wybrać tego, kto się Wam najbardziej spodoba. W stałym związku bardzo dobry moment na wspólny wyjazd w zaciszne miejsce. Jeśli jeszcze nie wykorzystałyście urlopu, to taki wypad może Wam bardzo dobrze zrobić. Na razie możecie mieć trochę gorszą kondycję fizyczną, ale jeśli będziecie odpoczywać wystarczająco dużo, to dacie radę. Urodzeni od 25 do 29 listopada będą pod wpływem Urana, który przyniesie Wam doskonałą intuicję i impulsy oryginalności. Macie teraz doskonały moment, żeby zrobić coś inaczej niż zazwyczaj i efekty mogą być zaskakujące.

Koziorożec (22.12 – 19.01)

Będziecie w dobrej formie i z łatwością zregenerujecie swoje siły, więc nawet spory wysiłek nie będzie Wam teraz straszny. Możecie w pracy wiele osiągnąć i to co robicie przyniesie Wam sporo satysfakcji. Jeśli jesteście samotne, to na razie podchodźcie do nowych znajomości z dużą rezerwą i dystansem, bo osoby jakie pojawią się na waszej drodze mogą okazać się nieco inne niż na jakie się kreują. Więc do nowych znajomości zdrowy rozsądek obowiązkowo. W stałym związku dążyć będziecie do harmonii, ale nie zawsze może się udać pogodzić wasze potrzeby i oczekiwania, więc przyda się kompromis. Urodzonym od 21 do 25 grudnia Neptun przyniesie subtelną wrażliwość na piękno wokół, a jeśli nie odkryłyście w sobie do tej pory talentów artystycznych, to teraz będzie świetny moment na nauczenie się czegoś zupełnie nowego. Neptun może Wam też przynieść niezwykłe uduchowienie i głębię przeżyć.

Wodnik (20.01 – 18.02)

Czeka Was sporo napięć, ale jeśli twórczo wykorzystacie te energie, to możecie wiele osiągnąć. Mimo wszystko starajcie się minimalizować stres i jeśli uprawiacie sport albo nawet po prostu spacerujecie, to może to być doskonały moment na poprawienie kondycji, bo energia będzie Was wprost roznosić. Jeśli jesteście samotne, to może trafić się okazja, żeby poznać kogoś sympatycznego i chętnego na dłuższą znajomość. Jeśli wykażecie się otwartością na nowe, to możecie przeżyć nie tylko interesującą przygodę, ale i wzbogacić się wewnętrznie. W stałym związku bardzo dobry czas. Będziecie dla siebie oparciem i czułość umocni jeszcze waszą więź. Wasza sytuacja finansowa będzie bardzo dobra, ale to nie jest w żadnym wypadku powód do rozrzutności. Urodzonym od 23 do 27 stycznia Uran przyniesie elektryzujące niespodzianki. Teraz macie doskonały czas, żeby uczyć się czegoś nowego albo żeby zmienić swoje życie i przyjąć całkowicie nowy kierunek.

Ryby (19.02 – 20.03)

Poczujecie przypływ energii a jednocześnie koncentracja przyjdzie Wam z łatwością. W pracy będziecie miały niezbędną dyscyplinę i spokój ducha, żeby osiągnąć swoje cele. Jeśli przyłożycie się uczciwie i z ręką na sercu do swoich obowiązków, to możecie zrobić więcej niż to, co od Was wymagane i przełożeni docenią waszą wyjątkowość. Jeśli jesteście samotne, to na razie możecie zadowolić się jedynie przelotnymi flirtami. Na dłuższy i poważniejszy związek na razie nie liczcie. Za to przyjaciele Was nie zawiodą i będą z Wami, gdy ich będziecie potrzebować. W stałym związku dążyć będziecie do spokoju i zadowolenia obu stron, co uda się Wam całkiem nieźle. Urodzonym od 18 do 22 lutego Neptun przyniesie natchnienie, ale może dać niepewność, co do wyboru drogi, jaką zechce podążać. Uważajcie, żeby nie dać się zwieść wszelkiej maści oszustom i fałszywym prorokom.Horoskop 2013