Horoscope  
Astrologia
Spotkania
Program astrologiczny Urania
Biuletyn astrologiczny
Postacie polskiej astrologii
Symbole astrologiczne
Horoskop
   Horoskop tygodniowy
   Nowe horoskopy
   Zegar
   Tranzyty
SĹ‚ownik
System domĂłw
Galeria Szem'a
Katalog stron
Bibliografia
Astrologia > Horoskop > Tygodniowy > 2012-10-22


Horoskop tygodniowy od 22 do 28 października 2012

Agnieszka

Baran (21.03 – 19.04)

Odczujecie przypływ energii i witalności. Będziecie też nadzwyczaj asertywne i nastawione na sukces. Dzięki dobrej organizacji i sprzyjającym okolicznościom uda się Wam wiele osiągnąć w pracy. Powinnyście być w bardzo dobrej formie, a szczęście i wyczucie czasu pomogą Wam zdobyć to, na czym Wam zależy. Jeśli szukacie drugiej połówki, to na razie dajcie sobie czas i dobrze poznajcie potencjalnego kandydata czy kandydatkę, żeby ewentualnie wychwycić wszystkie drobiazgi, które mogą Was irytować w przyszłości. W stałym związku przyda się wam odrobina tolerancji wobec słabości drugiej strony. Wyrozumiałość i kompromis to to, czego aktualnie potrzebujecie. W finansach stabilnie, ale nie bądźcie rozrzutne. Urodzeni od 24 do 28 marca będą pod wpływem Urana, który sprawi, że poczujecie pęd ku wolności i możecie zacząć realizować szalone pomysły. Wychodźcie zmianom śmiało naprzeciw i spełniajcie marzenia. Czekają Was nowe, inspirujące znajomości.

Byk (20.04 – 20.05)

Będziecie miały sporo energii, ale możliwe, że trzeba będzie poświęcić rodzinę i bliskich dla pracy. Dlatego wewnętrznie możecie czuć się nieco rozdarte, bo tego typu wybory zawsze są trudne. Jednak szczęście będzie Wam sprzyjać i jeśli wykażecie się cierpliwością i spokojem, to możecie wiele osiągnąć. Do szukających pracy powinno uśmiechnąć się szczęście, ale przyda się Wam konsekwencja i zdecydowanie. Nie poddawajcie się szybko. Jeśli jesteście samotne, to pojawią się możliwości i sytuacje sprzyjające poznawaniu nowych ludzi. Będziecie mogły poflirtować i odprężyć się w miłym towarzystwie. Na razie jednak nie nastawiajcie się od razu na nowy związek. Wasza sytuacja finansowa powinna być dobra. Urodzeni od 20 do 23 kwietnia będą pod wpływem Saturna, który może przynieść Wam wiele obowiązków i mnóstwo pracy. Możliwe też, że Saturn opóźni realizację planów. Jednak jeśli będziecie ciężko i wytrwale pracować, to zostaniecie wynagrodzone. Szczególnie dbajcie o zdrowie.

Bliźnięta (21.05 – 21.06)

Dopisze Wam dobry humor, ale powinnyście dbać o zdrowie. W pracy potrzebna Wam będzie dyscyplina i porządek. Nie odkładajcie ważnych spraw na potem, bo narobicie sobie zaległości. Od razu róbcie wszystko to, co jest konieczne. Możecie być teraz trochę niecierpliwe, ale nadmiar energii starajcie się twórczo wykorzystać. Jeśli jesteście samotne, to nie będzie to najlepszy czas na flirty i romanse. Możecie się rozczarować, jeśli szukacie drugiej połówki na siłę. Lepiej dajcie sobie czas i bądźcie spontaniczne. W stałym związku mało istotne sprawy mogą Was odciągać od tego, co naprawdę istotne. Pielęgnujcie więc swoją miłość. Wasza sytuacja finansowa powinna być bardzo dobra, ale to nie znaczy, że powinnyście trwonić pieniądze. Urodzeni od 25 do 28 maja będą pod wpływem Urana, który przyniesie Wam niezwykłe możliwości i inspirujących znajomych. Natomiast urodzeni od 5 do 9 czerwca będą pod wpływem Jowisza, który przyniesie Wam mnóstwo optymizmu i ułatwień.

Rak (22.06 – 22.07)

W tym tygodniu dobre samopoczucie i przypływ sił sprawią, że łatwiej Wam będzie pokonywać codzienne wyzwania. Wzrośnie wasza siła przebicia, zdecydowanie i pewność siebie. Samotni będą mieli szanse na flirty. Będziecie teraz spotykać sporo osób i wśród nich znajdzie się może taka, która wzbudzi wasze zainteresowanie na dłużej. Poczujecie więcej luzu i możecie mieć wrażenie, że wiele spraw układa się teraz jakby z górki i bez wysiłku. W stałym związku atmosfera powinna być dobra i dojdziecie do porozumienia w tych sprawach, które mogły Was do tej pory różnić. Wasza sytuacja finansowa powinna być dość stabilna, ale starajcie się o zabezpieczenie na przyszłość. Urodzonym od 21 do 26 czerwca Saturn doda wytrzymałości, odpowiedzialności i sprawi, że skupicie się na karierze i osiągnięciach. Saturn pomoże Wam też przestrzegać dyscypliny i doda systematyczności i wytrwałości. Dzięki podejmowaniu dojrzałych decyzji możecie zmienić swoje życie na lepsze.

Lew (23.07 – 22.08)

Powinnyście wziąć się do roboty i nadrobić zaległości. Jednak nie popadajcie w przesadę i odpoczywajcie trochę. Jeśli macie tak dużo pracy, że nie radzicie sobie, to warto podzielić się obowiązkami z innymi. Jeśli jesteście samotne, to macie szanse na znalezienie kogoś, kto może ogrzać wasze serce i sprawi, że poczujecie się jeszcze bardziej atrakcyjne. Sukces w pracy może przyjść, ale tylko dzięki wytężonemu wysiłkowi. Nie nastawiajcie się teraz, że wszystko czego pragniecie, uda się Wam, bo mogą wystąpić nieoczekiwane przeszkody. W stałym związku powinnyście dogadywać się bez najmniejszych problemów, ale też dość mocno zaabsorbują Was sprawy finansowe. Możliwe, że sporo czasu pochłoną dodatkowe zajęcia. Urodzeni do 6 do 10 sierpnia będą pod wpływem Jowisza, który przyniesie Wam dużo pozytywnych myśli i optymistyczny nastrój. Zatem wykorzystajcie sprzyjające okoliczności, bo jeśli tylko dacie coś z siebie, to wasza kariera ruszy z miejsca.

Panna (23.08 – 22.09)

Uda się Wam z łatwością skoncentrować na obowiązkach i będziecie panować nad sytuacją. Dzięki wrodzonej pracowitości i poczuciu rzeczywistości uda się Wam przestrzegać ustalonego harmonogramu i wykonacie z łatwością wszystko, co sobie zaplanowałyście, a nawet więcej. Dlatego praca da Wam mnóstwo satysfakcji i zadowolenia. Jeśli jesteście samotne, to Wenus, która aktualnie przebywa w waszym znaku, powinna przynieść okazje do poflirtowania i poznania nowych osób, a nawet jeśli nie poznacie nikogo, to i tak miło spędzicie czas. Warto też pielęgnować stare znajomości. Przyjaciele powinni przynieść Wam sporo zadowolenia, a więzi emocjonalne dadzą Wam cenne wsparcie. W stałym związku bardzo dobrze. Urodzeni od 29 sierpnia do 2 września będą pod wpływem Plutona, który Was wzmocni. Zarówno wszystkie postanowienia jak i pomysły będzie Wam teraz łatwiej realizować. Pluton zadziała niczym odnowa psychiczna i biologiczna przynosząc Wam siłę i intuicję.

Waga (23.09 – 22.10)

Będziecie się teraz bardzo mocno skupiać na finansach i w związku z tym na pracy. Możecie wiele osiągnąć, ale to będzie od Was wymagało dużo skupienia i koncentracji. Przydadzą się Wam wrodzone zdolności i inteligencja, a dzięki umiejętnościom dyplomatycznym zjednacie sobie każdego. Jednak w pracy będziecie musiały jeszcze sporo zrobić. W stałym związku na razie kwestie codzienne zaabsorbują Was na tyle, że nie w głowie będą Wam romantyczne wypady. Dbajcie o zdrowie, bo możecie teraz mieć tendencję do przeforsowywania się. Jeśli czujecie się gorzej, to nie wymagajcie od siebie zbyt wiele i pamiętajcie też, żeby regenerować siły. Samotni na razie mogą być trochę rozczarowani nowymi znajomościami, więc nie szukajcie drugiej połówki, jeśli nie macie do końca przekonania. Urodzeni do 7 do 11 października będą pod wpływem Jowisza, który przyniesie Wam ułatwienia, optymizm i postawi na waszej drodze osoby bardzo życzliwe.

Skorpion (23.10 – 21.11)

Przypływ sił i wiary, że podążacie we właściwym kierunku. Poprawi się też wasze samopoczucie i odzyskacie optymizm. To dobry czas dla osób rozwijających karierę. Będziecie miały teraz więcej energii i łatwiej się Wam będzie skoncentrować. Nic Was już nie oderwie od waszego celu. Poprawi się wasze zdrowie i pojawią się nowe ambicje. Jeśli jesteście samotne, to na pewno pojawią się wokół Was osoby, którym warto będzie poświęcić uwagę. Zatem całkiem możliwy gorący romans, ale jeśli szukacie dłuższego związku, to podchodźcie sceptycznie do osób, które teraz spotkacie. Natomiast pary o dłuższym stażu będą ze sobą świetnie dogadywać się w sypialni i poza nią. W finansach nieźle, jeśli wcześniej pracowałyście, to teraz zbierzecie plony. Urodzonym od 23 do 27 października Saturn przyniesie teraz konsekwencje wszelkich działań z przeszłości. Zwłaszcza jeśli coś zaniedbałyście, to teraz odczujecie brak lub przeciwnie, gdy starałyście się i byłyście uczciwe same ze sobą, to macie szanse wiele osiągnąć.

Strzelec (22.11 – 21.12)

Na razie dbajcie o siebie i nie przemęczajcie się, jeśli nie musicie. W pracy najlepiej byłoby, gdybyście mogły zrobić sobie wolne. Jeśli macie zaległy urlop, to dobrym pomysłem będzie wykorzystać go. Przynajmniej spędzicie ten czas spokojnie, z dala od tłumów turystów. Jeśli jednak musicie pracować, to w czasie wolnym dużo odpoczywajcie, żebyście mogły zregenerować siły. Mimo, że możecie być niecierpliwe, to bądźcie ostrożne, bo Mars, który teraz przebywa w waszym znaku może pchać Was ku zachowaniom bardzo impulsywnym. Zanim więc podejmiecie nieprzemyślaną decyzję i spalicie za sobą mosty, zastanówcie się kilka razy. Uwaga też w czasie jazdy samochodem, bo pośpiech i nerwowe reakcje mogą Wam przynieść więcej złego niż dobrego. W miłości na razie dajcie sobie i partnerowi czas. Urodzonym od 6 do 10 grudnia Jowisz powinien przynieść mnóstwo optymizmu, ale nadmierna pewność siebie i buta mogą Wam paradoksalnie zaszkodzić.

Koziorożec (22.12 – 19.01)

Odczujecie przypływ energii i witalności. Wszystko w waszym życiu zacznie się układać po waszej myśli. Mimo koniecznych wysiłków w pracy świetnie sobie poradzicie. Napędzać Was będzie ambicja i chęć wspięcia się na szczyt osiągnięć zawodowych. Skupcie się teraz na pracy, to wiele osiągnięcie i będziecie mogły być z siebie dumne. Jeśli jesteście samotne, to teraz macie szanse, żeby poznać kogoś, kto może na dłużej zagościć w waszym sercu. Powinnyście jak najczęściej bywać wśród znajomych, bo w ten sposób zwiększycie szanse, że kogoś poznacie. W stałym związku wszelkie sprawy powinny się doskonale układać. Finansowo na razie niewiele się zmieni, ale będziecie do przodu. Urodzonym od 27 do 30 grudnia Pluton przyniesie mnóstwo okazji do transformacji postawy. To czas gruntownych zmian i pozbywania się z życia wszystkiego co niepotrzebne, odkryjecie teraz prawdziwe potrzeby duszy i zaczniecie realizować swoje powołanie.

Wodnik (20.01 – 18.02)

W pracy możliwe konflikty, dlatego unikajcie sytuacji, w których dochodzi do konfrontacji. Będziecie miały mnóstwo energii do działania i postawicie na rozmach, jednak nie przesadzajcie z pewnością siebie. Czasem warto trochę ustąpić z zajmowanego stanowiska. Wykorzystajcie pozytywnie przypływ sił. Zwłaszcza jeśli uprawiacie sport, to możecie teraz poprawić swoją kondycję. Samotni na razie nie powinni zbytnio zaprzątać sobie głowy, jeśli jeszcze nie znaleźli drugiej połówki. Nie próbujcie na razie niczego na siłę, a uczucie pojawi się samo. W stałym związku kwestie rachunków i pracy odsuną na dalszy plan wasze uczucia. Urodzonym od 3 do 7 lutego Jowisz przyniesie wiarę w przyszłość i sukcesy. To dla Was czas sprzyjający podróżom, nauce i poznawaniu nowych osób. Jeśli teraz nie spoczniecie na laurach, to możecie wiele osiągnąć.

Ryby (19.02 – 20.03)

Będziecie się świetnie czuły. Poprawi się wasze zdrowie, wzrośnie pewność siebie i wewnętrzne przekonanie co do celów życiowych. Jeśli jesteście samotne, to macie szanse poflirtować i nacieszyć się wolnością. Nie nastawiajcie się, że od razu spotkacie drugą połówkę. Dajcie sobie czas na poznanie się. Lepiej unikajcie znajomości przez internet i jak najszybciej starajcie się zweryfikować, co druga strona sobą reprezentuje. W stałym związku może między Wami dojść do różnicy zdań, więc przyda się tutaj umiejętność pójścia na kompromis. Dla tych, którzy pracują twórczo i wykorzystują wyobraźnię, może to być wspaniały czas. Rozwiniecie zdolności i osiągniecie wyższy poziom umiejętności. Urodzonym od 24 do 28 lutego Pluton doda energii i siły woli. Przejdziecie teraz same siebie i możecie pokonać słabości i problemy. To, co do tej pory sprawiało Wam wysiłek, nagle wyda się Wam łatwe.Horoskop 2013