Horoscope  
Astrologia
Spotkania
Program astrologiczny Urania
Biuletyn astrologiczny
Postacie polskiej astrologii
Symbole astrologiczne
Horoskop
   Horoskop tygodniowy
   Nowe horoskopy
   Zegar
   Tranzyty
SĹ‚ownik
System domĂłw
Galeria Szem'a
Katalog stron
Bibliografia
Astrologia > Horoskop > Tygodniowy > 2012-10-15


Horoskop tygodniowy od 15 do 21 października 2012

Agnieszka

Baran (21.03 – 19.04)

Powinnyście zadbać o siebie i nie przemęczać się nadgodzinami. A jeśli pracujecie dłużej, niż miałyście w planach, to przynajmniej się wysypiajcie. Jeśli dobrze się zorganizujecie i będziecie przestrzegać postanowień, to wyrobicie się ze wszystkim na czas. Dużo tutaj zależy od waszego podejścia. Postarajcie się walczyć ze złymi nawykami na co dzień. To one są przyczyną większości opóźnień. Jeśli jesteście samotne, to na razie nie będziecie miały zbyt wielu okazji, żeby poznawać osoby zainteresowane związkiem. Lepiej skupcie się na przyjaźniach i sprawach codziennych. Na romanse przyjdzie jeszcze czas. W stałym związku może Wam trochę brakować romantyzmu, więc zaplanujcie czas w taki sposób, żeby udało się spędzić kilka chwil sam na sam. Urodzonym od 25 do 29 marca Mars z Uranem dodadzą energii. Te dwie planety razem to potężny impuls, który nie pozwoli Wam usiedzieć na miejscu. Realizujcie pomysły.

Byk (20.04 – 20.05)

Zadbajcie o harmonogram dnia i przestrzegajcie ustalonych godzin. W tej chwili dobra organizacja to podstawa i wiele zależy od Was. Weźcie sprawy w swoje ręce. Uważajcie na zdrowie i zwróćcie uwagę na to, co jecie i czy macie wystarczającą ilość ruchu. Jeśli prowadzicie siedzący tryb życia, to warto byłoby iść choćby na spacer. Atmosfera w pracy może Was stresować, więc ważne, abyście znalazły sposób na relaks. Jeśli jesteście samotne, to dobra wiadomość jest taka, że wokół Was będzie sporo adoratorów. Nie zostanie wam nic innego jak tylko wybierać. Okazje do flirtów i komplementy będą na porządku dziennym. W stałym związku wszystkie sprawy będą układać się harmonijnie, ale może Wam brakować czasu dla partnera z powodu licznych obowiązków. Urodzeni od 24 do 29 kwietnia mogą liczyć na silny impuls energetyczny, który pchnie Was ku istotnym i bardzo głębokim zmianom. Poczujecie moc przeznaczenia dzięki wpływowi Plutona.

Bliźnięta (21.05 – 21.06)

To dla Was dobry czas, więc wykorzystujcie swoje pięć minut, bo czy to w pracy czy w życiu osobistym będziecie grać pierwsze skrzypce. Jeśli jeszcze nie wykorzystałyście przysługującego Wam urlopu, to teraz możecie to nadrobić i odpocząć na całego. Wszelkie wyjazdy i podróże będą bardzo udane, więc gdy tylko pojawi się okazja na atrakcyjny urlop, to powinnyście jechać. Jeśli jesteście samotne, to na razie dajcie sobie spokój z randkami w ciemno, szkoda waszego czasu na niepotrzebne spotkania. Lepiej w tym czasie zadbać o istniejące już znajomości i starych kolegów i koleżanki. W stałym związku mogą być spięcia, ale gdyby było tak idealnie, to zanudziłybyście się na śmierć. Od razu mówcie drugiej połówce, co Wam na sercu leży. Urodzonym od 4 do 7 czerwca Jowisz przyniesie bardzo optymistyczne podejście i okoliczności sprzyjające realizacji celów. Jeśli dokonacie teraz dobrych wyborów, to powinnyście osiągnąć wiele korzyści.

Rak (22.06 – 22.07)

Na razie niewiele się będzie działo, ale dbajcie o siebie i zwracajcie uwagę na zdrowie, zwłaszcza, że praca będzie Was stresować. Trochę napięte terminy mogą spowodować niepokój psychiczny. Jeśli jednak właściwie o siebie zadbacie, to wszystko powinno być w porządku. Samotni będą mieli niewielkie szanse poflirtować i stać się obiektem czyjegoś zainteresowania. Nowych znajomych poznacie dzięki pracy. Na razie podchodźcie jednak ostrożnie do nowych osób. Dbajcie też o stare kontakty. Nigdy nie wiadomo kiedy mogą się przydać. W stałym związku sielankowa atmosfera. Powinno się Wam udać trochę urozmaicić wspólne życie. Na przełomy finansowe i polepszenie sytuacji przyjdzie Wam jeszcze poczekać. Urodzonym od 21 do 24 czerwca Saturn pomoże w lepszej organizacji pracy i osiąganiu długofalowych celów w karierze. Dzięki jego wpływowi odczujecie przypływ ambicji i będziecie bardziej wydajnie i efektywnie dysponować swoim czasem.

Lew (23.07 – 22.08)

Powinno Wam dopisać dobre samopoczucie, co będzie się przekładać na sukcesy w pracy i w życiu towarzyskim. W pracy dobra atmosfera sprawi, że poczujecie się niemal jak w domu, ale to wcale nie znaczy, że powinnyście zapomnieć o swoich obowiązkach. Będziecie bardzo atrakcyjne towarzysko. Jeśli jesteście samotne, to są duże szanse, że poznacie kogoś, kto przyciągnie waszą uwagę na dłużej. Będą też okazje do niezobowiązujących flirtów. W stałym związku dobra sytuacja, ale też codzienne obowiązki, praca i liczne zajęcia mogą Was trochę od siebie oddalić. Dbajcie więc o to, żeby znaleźć czas, który będziecie mogły spędzić razem. Wasza sytuacja finansowa powinna być dobra. W tej kwestii wiele zależy od Was. Urodzeni od 7 do 11 sierpnia będą pod wpływem Jowisza, który doda Wam optymizmu i nastawi pozytywnie do ludzi wokół. Nie przegapcie szansy!

Panna (23.08 – 22.09)

Będziecie miały dobry nastrój, więc osoby, które spotkacie na swojej drodze, też będą pozytywnie nastawione. W związku z tym wiele spraw, którymi się teraz zajmujecie powinno się udać. Zwłaszcza ważne spotkania ustalcie na ten tydzień. W tej chwili wasza sytuacja finansowa w ogromnej mierze zależy od Was. Jeśli jesteście samotne, to miejcie oczy szeroko otwarte, bo na waszej drodze może pojawić się ktoś interesujący, kogo być może warto lepiej poznać. Powinnyście więc uczestniczyć w jak największej liczbie spotkań towarzyskich. W stałym związku będzie między Wami bardzo dobrze. Wszystkie Panny usłyszą miłe komplementy pod swoim adresem i spotkają życzliwie nastawione osoby. Urodzonym od 22 do 26 sierpnia Saturn pomoże w dobrej organizacji i wydajności. Jeśli będziecie szczere same przed sobą i skupicie się na ścieżce kariery, którą wybrałyście, to wasz wysiłek się opłaci.

Waga (23.09 – 22.10)

Dobry humor i pozytywne nastawienie do świata zjednają do Was ludzi. W pracy wasza optymistyczna postawa udzieli się innym, dzięki temu łatwiej Wam będzie osiągnąć to, co planujecie. Będziecie widoczne w pracy, ale nie przesadzajcie z prośbami o podwyżkę. Tutaj wymagane jest duże wyczucie i takt. Dla samotnych na razie niewiele się zmieni, ale nie znaczy to, że powinnyście siedzieć w domu. Wręcz przeciwnie, odwiedzajcie znajomych i zapraszajcie przyjaciół do siebie. Im więcej ludzi będzie Was znało, tym większa szansa, że w końcu poznacie kogoś odpowiedniego dla Was. W stałym związku szara codzienność może zepchnąć na dalszy plan romantyzm, ale gdy przyjdzie właściwy moment, to nadrobicie stracony czas. W finansach całkiem nieźle. Urodzonym od 29 września do 2 października Pluton da popalić, ale za to potężny zastrzyk energii, jaki otrzymacie, pozwoli Wam przeprowadzić niezbędne zmiany w życiu.

Skorpion (23.10 – 21.11)

Wzrośnie wasza ambicja i sprecyzujecie swoje cele życiowe. Teraz będzie Wam łatwiej odrzucić wszystko to, co niepotrzebne i co nie spełniało pożytecznej funkcji w waszym życiu. Dotyczyć to będzie zarówno znajomości jak i zajęć. Staniecie się dużo wydajniejsze w gospodarowaniu swoim czasem. Uważajcie jednak na zdrowie, bo mogą się odezwać stare dolegliwości. Nie bagatelizujcie nawet drobnych objawów. Jeśli jesteście samotne, to wzbudzicie zainteresowanie i może się trafić gorący flirt. To czy przerodzi się on w dłuższy związek zależy przede wszystkim od Was. W stałym związku uda się Wam znaleźć równowagę między pracą, a czasem spędzanym we dwoje. W finansach na razie przyjdzie poczekać na poprawę. Urodzonym od 23 do 27 października Saturn przyniesie dużo obowiązków, ale jeśli podejdziecie do nich z rozsądkiem i nie będziecie się bać ciężkiej pracy, to przyniesie Wam ona mnóstwo satysfakcji. Tym bardziej, że zostaniecie docenione.

Strzelec (22.11 – 21.12)

Będziecie pełne werwy i zapału do działania. Może rwać się do nowych projektów i bez zastanowienia podejmować decyzje. Uważajcie, żeby nie spalić za sobą mostów, bo będziecie teraz „w gorącej wodzie kąpane”. Jeśli jeździcie samochodem, to zachowajcie szczególną ostrożność, bo Mars który obecnie przybywa w waszym znaku może skłaniać Was ku zbytniej gwałtowności. Samotni na razie mogą liczyć jedynie na przelotne flirty i choć może być gorąco, to nie nastawiajcie się, że od razu zbudujecie długotrwały związek. Z drugiej strony czasem warto iść na żywioł, bo w końcu życie jest dość krótkie i szkoda byłoby stracić przyjemne chwile. W stałym związku możliwe konflikty, ale za to będą okazje, żeby się pogodzić. Urodzonym od 26 do 30 listopada Mars w komitywie z Uranem dadzą energetycznego kopa. Nie usiedzicie spokojnie na miejscu, a pobudzone nowymi pomysłami i nietypowymi ideami zechce dokonać zmian w życiu pod wpływem chwili.

Koziorożec (22.12 – 19.01)

Możecie być trochę osłabione i czeka Was sporo stresów, więc postawcie na wypoczynek. Dla tych, którzy nie wykorzystali jeszcze urlopu, będzie to dobry moment na wyjazdy. W pracy atmosfera może być dość napięta. Będziecie musiały się sprężać, bo pogonią Was terminy i przełożeni będą od Was dużo wymagać, ale to dobrze, bo same też postawicie sobie wysoko poprzeczkę i dzięki temu będziecie w stanie wiele osiągnąć. Jeśli jesteście samotne, to szukajcie drugiej połówki, bo ten moment sprzyja flirtom i nowym znajomościom. Bardzo prawdopodobne, że poznacie kogoś dzięki pracy albo poprzez znajomych z pracy. W stałym związku atmosfera niczym w sielance. Jeśli tylko uda się Wam pogodzić życie zawodowe i miłość, to w ramionach partnera spędzicie bardzo udany czas. Urodzeni od 27 do 31 grudnia będą pod wpływem Plutona, który sprawi, że zmienicie się nie do poznania. Może wzrosnąć wasza siła przebicia i pewność siebie.

Wodnik (20.01 – 18.02)

Będzie się Wam całkiem dobre powodzić, bo przybędzie Wam energii i prawie wszystko, co teraz robicie powinno się udawać. W pracy przełożeni docenią wasze starania i możecie spodziewać się dodatkowej nagrody. Możliwe też, że trafią się dodatkowe zajęcia, które pomogą Wam podreperować kieszeń. Poza tym wasza sytuacja finansowa i tak będzie dobra. Mądrze inwestujcie zarobione pieniądze. Jeśli podejmiecie odpowiednią decyzję, to zaprocentują one na przyszłość. Samotni na razie nie powinni na siłę szukać drugiej połówki. Doceńcie przyjaciół, z którymi możecie dzielić radości i smutki. W stałym związku może Wam trochę brakować wspólnych wieczorów, więc starajcie się mądrze zorganizować swój czas. Urodzeni od 24 do 29 stycznia będą pod wpływem Urana, który przyniesie Wam prawdziwą wolność. Znajomości, jakie w tym czasie zawrzecie przyniosą Wam niezwykłe pomysły. Mogą ujawnić się skrywane dotąd talenty, a oryginalni znajomi będą Was inspirować.

Ryby (19.02 – 20.03)

Na razie niewiele się będzie działo. Przeczekajcie więc spokojnie ten czas. W pracy możecie mieć wrażenie, że nie zrobiłyście zbyt wielkich postępów, ale wkrótce przekonacie się, że warto było dawać z siebie wszystko. Jeśli jesteście samotne, to będą szanse na flirty, ale nie nastawiajcie się, że będzie z tego coś na dłużej. Po prostu cieszcie się chwilą. Pamiętajcie o przyjaciołach i starych znajomościach, które mogą okazać się przydatne. Czeka Was dużo spotkań, możliwe krótkie, ale przyjemne wyjazdy i będzie sporo niespodziewanych wizyt. Wasz telefon będzie się odzywał dość często. To dobry czas dla uczących się i studiujących. Nowa wiedza przyniesie Wam sporo satysfakcji. Urodzeni od 5 do 8 marca będą pod wpływem Jowisza, ale powinni uważać na przesadę. Mimo tego, że odczujecie duży optymizm powinnyście zachować umiar we wszystkich dziedzinach. Nie przesadzajcie z zakupami, bo przypływ pieniędzy może być chwilowy.Horoskop 2013