Horoscope  
Astrologia
Spotkania
Program astrologiczny Urania
Biuletyn astrologiczny
Postacie polskiej astrologii
Symbole astrologiczne
Horoskop
   Horoskop tygodniowy
   Nowe horoskopy
   Zegar
   Tranzyty
SĹ‚ownik
System domĂłw
Galeria Szem'a
Katalog stron
Bibliografia
Astrologia > Horoskop > Tygodniowy > 2012-10-08


Horoskop tygodniowy od 8 do 14 października 2012

Agnieszka

Baran (21.03 – 19.04)

Może Wam trochę brakować sił, ale znaczy to jedynie, że powinnyście nieco zwolnić tempo życia i nie wymagać tyle od siebie. W pracy na razie nie będzie się działo nic specjalnego. Nie zrobicie wielkich postępów, ale też atmosfera powinna być dość spokojna. Samotni na razie powinni bardziej skoncentrować się na sprawach związanych z pracą i rodziną niż na poszukiwaniu drugiej połówki. Osoby, jakie będziecie spotykać, nie spełnią waszych oczekiwań. Zamiast umawiać się na randki w ciemno, spotkajcie się z przyjaciółmi. Poprawi to wasz nastrój i umocni wasze więzi. W stałym związku codzienne obowiązki pochłoną Was bardzo mocno, ale powinnyście choć jeden wieczór spędzić tylko we dwoje. W finansach stabilnie. Urodzeni od 5 do 9 kwietnia będą pod wpływem Jowisza, który przyniesie Wam optymizm, sprawi, że na waszej drodze pojawią się nowe możliwości rozwoju i ułatwi Wam wszelkie podejmowane działania.

Byk (20.04 – 20.05)

Przyda się Wam opanowanie i konsekwencja. Wiele spraw będzie wymagało uporządkowania, ale uda się Wam pokonać przeszkody dzięki wytrwałości. W pracy okaże się, że macie sporo spraw do uporządkowania. Nie zwlekajcie i nie odkładajcie na potem tego, co pilne, bo możecie sobie narobić niepotrzebnych zaległości i stresu. Jeśli jesteście samotne, to pojawi się szansa, żeby poznać kogoś, kto będzie w stanie utrzymać wasze zainteresowanie na dłużej. Pamiętajcie jednak, że powinnyście sprawdzić z kim macie do czynienia i bądźcie ostrożne zanim zaufacie. W stałym związku prawie wszystko będzie się między Wami układać idealnie. Urodzonym od 26 do 30 kwietnia Pluton będzie dodawał energii i przyczyni się do głębokich zmian, jakich zaczniecie dokonywać. Zacznijcie od własnego podejścia do życia. Możecie teraz wiele osiągnąć, bo Pluton niesie ze sobą potężny zastrzyk energii.

Bliźnięta (21.05 – 21.06)

Powinien Wam dopisać świetny nastrój i bardzo dobre samopoczucie. Będziecie odczuwać przypływ sił. Dzięki temu uda się Wam pokonać wszelkie trudności. Samotni poznają dużo osób, wśród nich może znaleźć się ktoś, kto też szuka drugiej połówki i wspólnego szczęścia. Będą okazje do randek i spotkań. W wielu sprawach dopisze Wam powodzenie i dacie radę pokonać trudności. Dzięki przychylnie nastawionym osobom zyskacie pomoc i wsparcie, które przyspieszą realizację waszych celów. Będziecie miały mnóstwo sił i werwy do działania. Warto więc konstruktywnie wykorzystać dobrą formę fizyczną i psychiczną. W stałym związku dogadacie się prawie bez słów. Wasza sytuacja finansowa będzie bardzo dobra. Urodzeni od 5 do 9 czerwca będą pod wpływem Jowisza, który przyniesie Wam mnóstwo entuzjazmu i optymizmu. Będziecie miały teraz wrażenie, że jesteście w stanie góry przenosić. Jowisz też będzie Was wspierał w zdobywaniu wiedzy i podróżach.

Rak (22.06 – 22.07)

Zadbajcie o siebie, bo możecie być trochę zmęczone. Nie bierzcie nadgodzin, bo parę groszy nie warte jest, żebyście płaciły za nie nadszarpniętym zdrowiem. W domu ustalcie harmonogram prac, dzięki temu inni domownicy zrobią coś dla Was, a Wy w tym czasie będziecie miały wolne. Atmosfera w pracy może być denerwującą, więc znajdźcie sposób, żeby w czasie wolnym się odprężyć. Jeśli jesteście samotne, to będą okazje, żeby poznać kogoś zainteresowanego Wami. Wychodźcie więc jak najczęściej ze znajomymi, bo wśród znanych Wam już osób może być ktoś, kto myśli o Was poważnie, ale być może brakuje mu odwagi, żeby zrobić pierwszy krok. Powinniście tę osobę zachęcić. W stałym związku wszystko będzie się układać po waszej myśli. Urodzonym od 21 do 24 czerwca Saturn przyniesie wzrost odpowiedzialności i ambicji. Mocniej niż zazwyczaj też skoncentrujecie się na karierze i skupienie się na obowiązkach przyjdzie Wam z łatwością.

Lew (23.07 – 22.08)

Będziecie w tym tygodniu w bardzo dobrym humorze. Zarówno życie prywatne jak i praca sprawią, że poczujecie satysfakcję. Przełożeni docenią waszą wyjątkowość i w pracy poczujecie się bezpiecznie i pewnie, ale nie znaczy to, że powinnyście spoczywać na laurach. Myślcie o dokształcaniu się i doskonaleniu swoich umiejętności zawodowych. Dobrym pomysłem byłby dodatkowy kurs albo szkolenie. To czas sprzyjający uczącym się i studiującym. Samotni powinni raczej skoncentrować się na pracy, bo w tej chwili okoliczności nie będą sprzyjały poznawaniu nowych osób. Pielęgnujcie też przyjaźnie i spotykajcie się ze znajomymi. W stałym związku sprawy codzienne pochłoną Was na tyle, że może Wam brakować czasu, żeby pobyć tylko we dwoje. Urodzeni od 28 lipca do 1 sierpnia będą pod wpływem Urana, który przyniesie Wam mnóstwo niezwykłych pomysłów i niespodzianek. Działajcie spontanicznie i nie bójcie się podejmować ryzyka.

Panna (23.08 – 22.09)

Skupicie się na kwestiach finansowych, ale nie popadajcie w przesadę. Będziecie też mieć dużo pracy, dzięki czemu polepszy się stan waszego konta, ale też postarajcie się racjonalnie gospodarować czasem. Nie zaniedbujcie znajomych i przyjaciół, bo zrównoważone życie prywatne jest tak samo ważne jak praca. Jeśli jesteście samotne, to na razie powinnyście zachować dystans i kierować się rozsądkiem. Mimo tego, że będziecie postrzegane jako atrakcyjne, to osoby zainteresowane Wami mogą nie spełnić waszych oczekiwań. Choć komplementy, jakie usłyszycie poprawią Wam humor, to zważcie, co się za nimi kryje. W stałym związku dobre porozumienie. W finansach unikajcie rozrzutności, natomiast przemyślcie, jak zainwestować posiadane już pieniądze. Urodzeni od 28 sierpnia do 1 września będą pod wpływem Plutona, który bardzo Was wzmocni. Wzrośnie wasza siła przebicia i asertywność. Będziecie w stanie osiągnąć więcej niż zazwyczaj i poznacie granice swoich możliwości.

Waga (23.09 – 22.10)

Będziecie w doskonałym nastroju. Sprawy zawodowe i prywatne będą układać się po waszej myśli. W pracy możecie teraz wiele osiągnąć jeśli tylko trochę się postaracie. Powinno Wam dopisywać bardzo dobre samopoczucie. Dzięki przypływowi optymizmu uda się Wam pokonać wszelkie trudności. Skoncentrujcie się na karierze, bo macie teraz dobrą passę i warto byłoby to wykorzystać. Jeśli jesteście samotne, to na razie powinnyście spojrzeć krytycznym okiem na osoby, które będziecie spotykać. Nie każdy, kto z Wami flirtuje wart będzie dłuższej uwagi i zanim dacie drugiej osobie szanse na bliższe poznanie, dobrze się zastanówcie. W stałym związku uczucia mogą zejść na dalszy plan z powodu wyzwań codzienności. W finansach powinno być na plus. Urodzonym od 8 do 12 października Jowisz przyniesie mnóstwo optymizmu i wiary w siebie. Samotnym urodzonym w tych dniach powinny się udać poszukiwania drugiej połówki.

Skorpion (23.10 – 21.11)

Możecie mieć gorsze samopoczucie, być może spowodowane przepracowaniem, więc nie powinnyście się przemęczać i dużo odpoczywać. Mimo, że odczujecie teraz spory przypływ ambicji i ważna się dla Was stanie kariera, to nie zaniedbujcie domu i bliskich sobie osób. Pamiętajcie o przyjaciołach i znajomych. Jeśli jesteście samotne, to są szanse, że poznacie kogoś, kto odwzajemni wasze zainteresowanie. Musicie jednak bywać wśród ludzi i być może trochę zmienić towarzystwo, w jakim przebywacie. Warto czasem poszerzyć horyzonty. Bardzo możliwe też, że poznacie kogoś dzięki pracy, albo poprzez znajomych z pracy. W stałym związku silna więź, jaka jest między Wami, jeszcze się umocni. W finansach bądźcie ostrożne. Urodzonym od 22 do 26 października Saturn pobudzi ambicje, ale może obniżyć witalność, uważajcie więc na zdrowie. Do Saturna dołączy swym oddziaływaniem Neptun, który pobudzi waszą wyobraźnię. Pomyślcie więc, jak zrealizować marzenia.

Strzelec (22.11 – 21.12)

Będziecie miały bardzo dobre samopoczucie. Poprawi się wasze zdrowie i kondycja. Warto więc wykorzystać ten czas i spróbować osiągnąć więcej niż zwykle. Sprawy zawodowe będą się układać doskonale, ale nie znaczy to, że nie musicie się starać. Przeciwnie, przełożeni docenią wasz trud. Możecie prosić o podwyżkę, ale nie przesadzajcie w tej kwestii. Jeśli jesteście samotne, to powinnyście uważać na wszelkiego rodzaju oszustów i osoby nieodpowiedzialne. Nie dajcie się emocjonalnie wykorzystywać. Postarajcie się racjonalnie ocenić osoby, z jakimi macie do czynienia i przyjrzyjcie się im przez pryzmat tego, co robią, a nie co mówią. W stałym związku powinnyście popracować nad umiejętnością kompromisu. Finansowo będzie dobrze, ale niech nie gubi Was przesada. Urodzonym od 7 do 11 grudnia Jowisz będzie dodawał wiary we własne siły, ale uważajcie, żeby nie popadać w przesadę, bo choć teraz okoliczności są sprzyjające, to sytuacja może się zmienić.

Koziorożec (22.12 – 19.01)

Zadbajcie o kondycję i odpowiedni odpoczynek. W pracy na razie będziecie mieć wrażenie, że nie zrobiłyście postępów, ale tylko Wam się tak będzie wydawać. W rzeczywistości powinnyście wykazać się cierpliwością. Nie zawsze postępy są widoczne jak na dłoni. Nie dawajcie się sprowokować niektórym osobom z waszego otoczenia i starajcie się zachować spokój ducha. Przyda się Wam wrodzony dystans i chłód. W miłości natomiast upragniona odmiana. Osoby, jakie teraz będziecie spotykać spełnią wasze oczekiwania i sprawdzą się jako partnerzy. Najpierw dobrze poznajcie, z kim macie do czynienia, a potem angażujcie się uczuciowo. Słuchajcie przy tym głosu intuicji, który okaże się bardzo przydatny. Nie oceniajcie po pozorach. W stałym związku miłość wyrazi się w sprawach praktycznych. Urodzonym od 21 do 25 grudnia Neptun pobudzi wyobraźnię, a Saturn przyniesie zdrowy rozsądek i ambicję niezbędną do sięgania szczytów.

Wodnik (20.01 – 18.02)

Świetny nastrój i doskonałe samopoczucie będą Wam towarzyszyć przez cały tydzień. W pracy same sukcesy, ale nie popadajcie w przesadę i choć trochę z siebie dajcie. Mimo że już wiele osiągnęłyście, to ciągle długa droga przed Wami. Poznacie teraz osoby, które będą dla Was inspiracją i zadziałają na Was motywująco. Dzięki temu, że znacie odpowiednie osoby, możecie zdobyć informacje, które dadzą Wam przewagę nad konkurencją. Jeśli jesteście samotne, to na razie nie będzie to zbyt sprzyjający romansom czas. Możecie co prawda poflirtować, ale raczej nie będzie to nic zobowiązującego i trwałego. Jeśli pragniecie dłuższego i opartego na prawdziwym uczuciu związku, to powinnyście dać sobie czas. W finansach bardzo dobrze, inwestujcie więc mądrze zarobione pieniądze. Urodzeni od 4 do 8 lutego będą pod wpływem Jowisza, który przyniesie Wam dużo szczęścia i powodzenie. Dzięki znajomościom z odpowiednimi osobami będziecie w stanie przeforsować swoje plany.

Ryby (19.02 – 20.03)

Na razie skupcie si na pracy i na zdrowiu, bo te dwie dziedziny mogą od Was wymagać uwagi. Nie zaniedbujcie nawet drobnych dolegliwości, bo mogą się one przerodzić w coś poważnego. Jeśli jesteście zmęczone, to odpoczywajcie. Jeśli brakuje Wam towarzystwa, idźcie spotkać się ze znajomymi. Nade wszystko starajcie się zachować równowagę. Zadbajcie też o sprawy zawodowe. Być może przydadzą się Wam dodatkowe kursy czy szkolenia. Pamiętajcie, że wiedza to bezcenny kapitał, który może się przydać w każdym momencie. Jeśli jesteście samotne, to możecie poflirtować, ale nie nastawiajcie się od razu, że spotkacie miłość swojego życia. Odrobina sceptycyzmu dobrze Wam zrobi, zwłaszcza w związku. Urodzonych od 18 do 22 lutego Neptun będzie uwrażliwiał i sprawi, że możecie zacząć duchowe poszukiwania. Jednak dzięki jednoczesnemu wpływowi Saturna zachowacie wystarczającą ilość zdrowego rozsądku, żeby nie popaść w tarapaty. Saturn też wzmocni wasze dążenia w karierze.Horoskop 2013