Horoscope  
Astrologia
Spotkania
Program astrologiczny Urania
Biuletyn astrologiczny
Postacie polskiej astrologii
Symbole astrologiczne
Horoskop
   Horoskop tygodniowy
   Nowe horoskopy
   Zegar
   Tranzyty
SĹ‚ownik
System domĂłw
Galeria Szem'a
Katalog stron
Bibliografia
Astrologia > Horoskop > Tygodniowy > 2012-10-01


Horoskop tygodniowy od 1 do 7 października 2012

Agnieszka

Baran (21.03 – 19.04)

Powinnyście zadbać o zdrowie i wypoczynek. Możliwe, że trzeba będzie poświęcić trochę życie towarzyskie i rodzinne z powodu pracy. Nie dawajcie się też wyprowadzić z równowagi współpracownikom. Jeśli jesteście samotne, to pojawią się okazje do flirtów. Uważajcie jednak z tym, kogo obdarzycie zaufaniem. Najpierw może warto poznać dobrze tę osobę. Jednak nie będzie Wam brakować chętnych do romansu. Możecie się więc dobrze bawić, a może przy okazji pojawi się uczucie. W stałym związku miłość będzie kwitnąć, ale to nie znaczy, że nie musicie dbać o drugą połówkę. Warto od czasu do czasu zrobić dla ukochanej osoby coś miłego. W finansach bardzo dobrze, planujcie więc swoją przyszłość i odpowiednie zabezpieczenie. Urodzeni od 23 do 28 marca będą pod wpływem Urana, który może wywrócić wasze życie do góry nogami. Z drugiej strony to dobry moment, bo znajdziecie w sobie odwagę na wprowadzenie radykalnych zmian.

Byk (20.04 – 20.05)

Przyda się Wam teraz trochę dobrej organizacji i wytrwałości. Możecie mieć wrażenie, że robicie postępy w ślimaczym tempie, ale grunt, że idziecie do przodu i nie poddajcie się. Ważne teraz będzie dla Was, abyście uważały na zdrowie. Racjonalnie się odżywiajcie, jedzcie wszystko to, co zawiera witaminy. Dbajcie też o wystarczającą ilość ruchu i rekreację na świeżym powietrzu. Samotni będą mogli poznać kogoś interesującego, kto odwzajemni wasze zainteresowanie. W stałym związku zrozumienie i miłość. Znajdźcie choć jeden wieczór, żeby spędzić go tylko we dwoje. To umocni wasze uczucia i sprawi, że oderwiecie się od codzienności. W finansach bywało lepiej, ale jeśli trochę z siebie dacie, to możecie wiele osiągnąć. Urodzeni od 19 do 22 kwietnia będą pod wpływem Neptuna, który przyniesie inspirację i pobudzi waszą twórczą wyobraźnię. Możecie teraz zacząć rozwijać ukryte talenty co powinno przynieść Wam wiele satysfakcji.

Bliźnięta (21.05 – 21.06)

Będziecie w doskonałym nastroju i dopisze Wam szczęście. W pracy zostaniecie docenione i we wszystkim, co będziecie robić czeka Was powodzenie. Sięgajcie teraz po marzenia, bo macie szanse je spełnić. Jeśli jesteście samotne, to możliwe, że poznacie kogoś, kto zagości w waszym sercu na dłużej. Wspólne zainteresowania zbliżą Was do siebie. Dlatego warto zajmować się hobby i rozwijać się w czasie wolnym. W stałym związku atmosfera zrozumienia i miłości. Będziecie dość zajęte, ale nie grozi Wam nuda. Finansowo to powinien być bardzo dobry moment. Starajcie się rozsądnie zainwestować zarobione pieniądze. Urodzeni od 6 do 10 czerwca będą pod wpływem Jowisza, który przyniesie Wam optymizm i postawi na waszej drodze życzliwie nastawione osoby. To też dobry moment na podróże, naukę i urlopy, które powinny być bardzo udane. Postarajcie się dobrze wykorzystać sprzyjające okoliczności.

Rak (22.06 – 22.07)

Dopisze wam doskonałe samopoczucie. Dzięki swojej niezwykłej zdolności skupiania się zadziwcie tych, którzy zazwyczaj są skoncentrowani. W pracy przyda się Wam wytrwałość i spokój, bo nie wszystko będzie się układać po waszej myśli. Czekajcie więc cierpliwie na poprawę sytuacji. Samotni będą mieli szanse poznać interesującą osobę, która sprawi, że poczujecie się uwielbiane i atrakcyjne. Bardzo możliwe, że wśród waszych znajomych jest ktoś bardzo mocno wami oczarowany. Pomóżcie tej osobie zrobić pierwszy krok, a potem pójdzie już z górki. W stałym związku dzięki harmonii i uczuciu polepszy się Wam nastrój. Dbajcie o finanse, bo będą wymagać uwagi. Urodzeni od 16 do 22 lipca będą pod wpływem Marsa, który doda Wam energii. Jeśli uprawiacie sport, to teraz możecie osiągnąć spore sukcesy. Mars doda Wam też asertywności i siły przebicia.

Lew (23.07 – 22.08)

Będziecie miały sporo energii do pracy, więc wykorzystajcie ten przypływ sił i powalczcie o swoje. Przełożeni docenią wasze zaangażowanie i możecie starać się o podwyżkę. W negocjacjach trzeba będzie wyczuć odpowiedni moment. Możecie teraz wiele osiągnąć i zrealizować ambicje, ale przyda się Wam cierpliwość. Mimo dobrych chęci, możecie napotkać na przeszkody, więc potrzebna będzie konsekwencja. W końcu wasz wysiłek zostanie nagrodzony. Jeśli jesteście samotne, to powinnyście szukać drugiej połówki wśród znajomych. Najlepiej, żeby ta osoba miała podobne do waszych zainteresowania, wtedy łatwo będzie znaleźć wspólny temat. W stałym związku wspólne życie ułoży się bezproblemowo. Mimo dobrej passy dbajcie o finanse i odkładajcie środki na przyszłość. Urodzonym od 7 do 11 sierpnia Jowisz dodawał będzie optymizmu, radości i siły przebicia. Macie teraz bardzo sprzyjający czas i warto wyciągnąć korzyści z tego, co dostajecie od losu.

Panna (23.08 – 22.09)

Skoncentrujecie się teraz na finansach. Uważajcie jednak, żeby nie przesadzić i rozróżnić, co ma prawdziwą wartość. Może okazać się, że czas jaki poświęcicie rodzinie i bliskim jest tak naprawdę bezcenny. Zachowajcie więc umiar i zdrowy rozsądek. Przyjaźnie i znajomości będą odgrywać dużą rolę w waszym życiu. Zadbajcie o przyjaciół i udzielcie im wsparcia, jeśli będą go potrzebować. Samotni mogą co prawda spotkać osoby zainteresowanie flirtem, ale może to być bardzo przelotne. Od Was zależy czy zechcecie poświęcić czas i energię na takie krótkotrwałe znajomości, czy wolicie poczekać na coś trwalszego. W stałym związku oboje będziecie dość mocno skoncentrowani na pracy więc możecie odczuwać lekki niedosyt i brak czasu. Wasza sytuacja finansowa będzie dobra, pod warunkiem, że będziecie sporo pracować. Urodzeni od 29 sierpnia do 1 września będą pod wpływem Plutona, który przyniesie Wam ogromny zastrzyk energii i sprawi, że znajdziecie w sobie siłę, żeby przeprowadzić zmiany.

Waga (23.09 – 22.10)

Będziecie miały mnóstwo energii i sił dzięki czemu prawie wszystko będzie układać się w waszym życiu pomyślnie. W pracy dobra passa. Zostaniecie docenione zarówno przez przełożonych jak i przez kolegów. Przydadzą się Wam umiejętności dyplomatyczne i opanowanie, dzięki którym zjednacie sobie ludzi. Jeśli jesteście samotne, to są szanse, że poznacie kogoś, kto może okazać się waszą potencjalną połówką. Ważne tylko abyście bywały wśród ludzi, którzy sprawią, że poczujecie się swobodnie i będziecie mogły bez przeszkód wyrażać swój indywidualizm. W stałym związku bardzo dobre porozumienie. Będziecie czuły się kochane i szanowane. Jeśli jeszcze nie stanęłyście przed ołtarzem, to może warto pomyśleć o tym właśnie teraz. Urodzeni od 8 do 12 października będą pod wpływem Jowisza, który przyniesie Wam mnóstwo wiary w siebie, optymizmu i ułatwień w każdej prawie dziedzinie życia. Możecie teraz wiele dokonać, jeśli się choć trochę postaracie.

Skorpion (23.10 – 21.11)

Choć będziecie miały teraz mnóstwo asertywności, to uważajcie na to, żeby nie dawać się sprowokować, bo możecie być teraz dość pobudliwe i choć zwykle nie dajecie po sobie poznać, to teraz łatwo Was będzie zirytować. Postarajcie się wykorzystać konstruktywnie nadmiar energii. Jeśli jesteście samotne, to pojawią się szanse, że poznacie kogoś godnego uwagi. W pracy pojawią się okazje do flirtów, ale też bądźcie ostrożne w kwestiach tego, komu możecie zaufać. Faktem jednak jest, że będziecie wzbudzać spore zainteresowanie i choć wasz urok z posmakiem niebezpieczeństwa nie do każdego trafi, to z pewnością znajdzie się miłośnik mocnych wrażeń w związku. W stałym związku powinnyście spędzić choć trochę czasu tylko we dwoje. Umocni to waszą miłość. Urodzeni od 22 do 25 października będą pod wpływem Saturna, który przyniesie Wam wzrost ambicji i koncentrację na osiąganiu celów w karierze zawodowej.

Strzelec (22.11 – 21.12)

Będziecie miały sporo energii i dobry nastrój. W pracy będzie się Wam nieźle powodzić. Dzięki temu, że znacie odpowiednie osoby, zyskacie pomoc i wsparcie, gdy będziecie go potrzebować. W stałym związku bardzo dobrze się ze sobą dogadacie i okaże się, że prócz przyjaźni łączy Was także namiętność. Warto pobyć ze sobą sam na sam. Jeśli jesteście samotne, to istnieje duża szansa, że spotkacie kogoś, kto bardzo przypadnie Wam do gustu. Czy dacie tej osobie szanse na kolejne spotkanie, zależy od Was. Wasza sytuacja finansowa powinna być całkiem niezła, ale nie bądźcie rozrzutne, bo nadmiar optymizmu może się niekorzystnie odbić na stanie waszego konta. Urodzeni od 7 do 11 grudnia będą pod wpływem Jowisza, który przyniesie mnóstwo wiary w siebie, otwartość i szukanie nowych doznań i wrażeń. Będziecie poznawać teraz mnóstwo ciekawych osób, które poszerzą wasze horyzonty. Podróże powinny być bardzo udane.

Koziorożec (22.12 – 19.01)

W pracy potrzebna będzie wytrwałość i spokój ducha, bo atmosfera może Was trochę wyprowadzać z równowagi. Uważajcie też na zdrowie i dbajcie o to by w odpowiedni sposób wypoczywać. Godzina dziennie poświęcona na sport czy nawet lekką gimnastykę znacznie lepiej Wam się przysłuży niż ślęczenie przed monitorem. Nawet jeśli wydaje się Wam, że nie macie czasu na aktywny wypoczynek, to może warto przeanalizować plan dnia pod kątem lepszej organizacji czasu. Samotni będą mieli szanse na poznanie kogoś ciekawego, kto wniesie trochę ciepła i czułości w wasze życie. Ponieważ nie tylko same będziecie czuły się atrakcyjne, ale inni też to zauważą, to możecie wybierać wśród osób zainteresowanych Wami. Urodzeni od 27 do 31 grudnia będą pod wpływem Urana z Plutonem. To potężne, ale i niebezpieczne energie, które zmuszą Was do gruntownych zmian w życiu. Dobrze się zastanówcie, bo z raz obranej drogi nie będzie można już zawrócić.

Wodnik (20.01 – 18.02)

Będziecie w bardzo dobrym nastroju. W pracy prawie same sukcesy, które jeszcze poprawią Wam humor. Dzięki wynalazczości i inteligencji zostaniecie zauważone i pracodawcy docenią jak wyjątkowego pracownika mają. W stałym związku będziecie rozumieć się prawie bez słów. Zadbajcie o to, żeby mieć czas na wypoczynek razem, dzięki temu poczujecie się znowu jak para nastolatków. Samotni na razie powinni skoncentrować się na swoich zainteresowaniach i przyjaźniach. Rozwijajcie się w każdej możliwej dziedzinie, a miłość sama przyjdzie w odpowiednim momencie. Finansowo powinien to być bardzo dobry dla Was czas. Inwestujcie mądrze zarobione pieniądze, tak żeby zaprocentowało to w przyszłości. Urodzeni od 4 do 8 lutego będą pod wpływem Jowisza, który sprawi, że będziecie tryskać optymizmem, entuzjazmem i zjednacie sobie każdego, kto stanie na waszej drodze. W pracy to czas awansów, a w życiu prywatnym sukcesy i mnóstwo radości.

Ryby (19.02 – 20.03)

Na razie przyda się Wam wytrwałość i spokój ducha. W pracy wiele spraw będzie wymagało uporządkowania i twardej ręki. Musicie być bezwzględne i zajmować się swoimi sprawami w sposób bardzo konsekwentny i egzekwować od siebie samych jak najwięcej. Jeśli jesteście samotne, to na pewno poznacie mnóstwo osób. Wśród nich znajdzie się potencjalny partner czy partnerka. Jednak starajcie się ocenić racjonalnie cechy przyszłej drugiej połówki. Nie rzucajcie się od razu w wir romansu, tylko sprawdźcie jak ta osoba reaguje w różnych sytuacjach. W stałym związku atmosfera będzie miła, ale może się okazać, że trzeba będzie sobie wzajemnie ustępować w pewnych kwestiach. Urodzeni od 24 do 28 lutego będą pod wpływem Plutona, który doda Wam mnóstwo energii i sprawi, że znajdziecie teraz w sobie siłę, o którą nawet nie podejrzewałyście się. Macie moc zmienić swoje życie na lepsze.Horoskop 2013