Horoscope  
Astrologia
Spotkania
Program astrologiczny Urania
Biuletyn astrologiczny
Postacie polskiej astrologii
Symbole astrologiczne
Horoskop
   Horoskop tygodniowy
   Nowe horoskopy
   Zegar
   Tranzyty
SĹ‚ownik
System domĂłw
Galeria Szem'a
Katalog stron
Bibliografia
Astrologia > Horoskop > Tygodniowy > 2012-09-24


Horoskop tygodniowy od 24 do 30 września 2012

Agnieszka

Baran (21.03 – 19.04)

Będziecie musiały wybierać między pracą, a życiem rodzinnym i związkiem. Powinnyście też zwrócić uwagę na samopoczucie i odpoczywać wystarczającą ilość czasu. Mimo wrodzonej zdolności do regeneracji wy też jesteście narażone na chorobę, więc nie ignorujcie różnych symptomów waszego organizmu. Powinnyście znaleźć skuteczny dla Was sposób rozładowywania stresu, odpowiedni do waszego temperamentu. Jeśli jesteście samotne, to macie szanse, żeby kogoś poznać, ale tutaj przyda się inicjatywa i chęć zawierania nowych znajomości. Dzięki żywiołowej naturze i urokowi osobistemu macie duże szanse zjednać sobie przyjazną duszę. W stałym związku powinno się między Wami dobrze układać. Będziecie wzajemnie rozumieć swoje potrzeby, co pozytywnie wpłynie na wasz nastrój. Urodzeni od 4 do 8 kwietnia będą pod wpływem Jowisza, który przyniesie Wam dobry nastrój, optymizm i powodzenie. Próbujcie teraz spełniać wasze marzenia, bo Jowisz wiele Wam ułatwi.

Byk (20.04 – 20.05)

Przyda się Wam teraz dużo wytrwałości i dobrej organizacji czasu, bo może okazać się, że zaniedbane sprawy nie będą Wam dawać spokoju. W pracy na razie nie zrobicie dużych postępów, ale nie przejmujcie się i róbcie swoje, a nagroda przyjdzie w odpowiednim czasie. Na razie więc zachowajcie spokój ducha i cierpliwość. W stałym związku możliwe drobne różnice zdań. Od razu wyjaśniajcie pojawiające się wątpliwości, żeby potem nie było niepotrzebnych dyskusji. Zwracajcie też drugiej stronie uwagę na to, co Wam się nie podoba i co chciałybyście zmienić. Jeśli jesteście samotne, to na razie możliwe będą jedynie krótkotrwałe znajomości i do Was należy decyzja, czy chcecie jedynie przelotnego flirtu, czy też wolicie poczekać na prawdziwe uczucie. Urodzonych od 10 do 16 maja Mars pobudzi do działania, ale też powinniście uważać, żeby nie podejmować pochopnych decyzji. Mars sprawi, że zwyczajnie stracicie cierpliwość, więc przyda się Wam opanowanie.

Bliźnięta (21.05 – 21.06)

Dobry nastrój i wspaniałe samopoczucie będą Wam towarzyszyć przez cały tydzień. Poprawi się też wasza kondycja i jeśli tylko wykorzystacie przypływ sił, to możecie zrobić postępy w pracy. Będziecie widoczne i możecie zostać docenione. Pomoże Wam w tym wrodzony wdzięk i poczucie humoru. Samotni będą mogli poimprezować i spotkać się ze znajomymi i jest szansa, że poznacie kogoś kto przypadnie Wam do gustu. Od Was będzie zależało czy zechcecie kontynuować znajomość. W stałym związku miłość będzie kwitnąć. Zatem dbajcie o nią i spędzajcie razem drogocenne chwile. Wasza sytuacja finansowa powinna być bardzo dobra, więc będziecie mogły zainwestować trochę pieniędzy. Urodzonym od 5 do 10 czerwca Jowisz przyniesie dużo optymizmu i ułatwienia w życiu. Powinno się Wam teraz prawie wszystko udawać. Zarówno starania o pracę czy wszelkie wyjazdy okażą się strzałem w dziesiątkę.

Rak (22.06 – 22.07)

Zadbajcie o kondycję i jeśli trzeba, to odpoczywajcie i zajmijcie się tylko sobą. Najlepiej, żeby odpoczynek był aktywny, dzięki temu rozruszacie się i polepszy się Wam samopoczucie. W pracy może być nieco napięta atmosfera, ale jeśli rozsądnie się odstresujecie, to uda się Wam osiągnąć spokój ducha mimo niesprzyjających warunków. W domu nastrój będzie sprzyjać relaksowi, a bliscy chętnie udzielą Wam wsparcia. Jeśli jesteście samotne, to na razie lepiej będzie dla Was, jeśli skoncentrujecie się na sprawach finansowych, niż na szukaniu drugiej połówki. Dopiero gdy zapewnicie sobie bezpieczeństwo i stabilizację, możecie przejść do przyjemniejszych czynności. W stałym związku skoncentrujecie się na sprawach codziennych i nie będzie czasu na romantyczne randki. Urodzonym od 21 do 26 czerwca Neptun pobudzi wyobraźnie i fantazję. Jeśli zajmujecie się twórczością, to może być wymarzony dla Was czas. Jeśli natomiast nie odkryłyście w sobie jeszcze talentu, to może warto dołączyć do nowych grup zainteresowań i rozwijać uzdolnienia.

Lew (23.07 – 22.08)

Będziecie tryskać optymizmem i dobrym humorem. Dla samotnych to świetny moment na szukanie drugiej połówki. Jeśli więc jeszcze nikt nie wpadł Wam w oko to warto pokręcić się wśród znajomych i próbować poznać kogoś, kto będzie w waszym typie. Będziecie wzbudzać spore zainteresowanie i usłyszycie miłe komplementy, które poprawią Wam nastrój. W stałym związku czułość i ciepłe słowa partnera dobrze wpłyną na więź między Wami. Postarajcie się zrobić drugiej połówce miłą niespodziankę i np. przygotujcie kolację przy świecach albo zaproście ukochaną osobę na romantyczny wieczór. Wasze finanse będą w niezłej kondycji, ale powinnyście myśleć o przyszłości i inwestować pieniądze z głową. Urodzeni od 7 do 12 sierpnia będą pod wpływem Jowisza, który przyniesie Wam optymizm i wiarę w przyszłość. Dzięki jego wpływowi okoliczności będą Wam sprzyjać i będziecie mogły wiele osiągnąć, jeśli tylko się postaracie.

Panna (23.08 – 22.09)

Na razie nic specjalnego nie będzie się działo, ale dzięki temu odpoczniecie trochę psychicznie i zregenerujecie się. Zadbajcie o zdrowie i relaks po pracy. Zajmijcie się też domem i bliskimi. Jeśli do tej pory z braku czasu nie poświęcałyście uwagi bliskiej osobie, to może się ona poczuć nieco odsunięta na dalszy plan. Postarajcie się to zmienić. Samotni powinni odpocząć od randkowania i zająć się sprawami przyziemnymi aczkolwiek wymagającymi uwagi. Możecie iść na dodatkowy kurs albo same zacznijcie uczyć się nowych rzeczy. Nauka sprawi Wam dużo przyjemności, a informacje okażą się pożyteczne. Szkoda czasu na angażowanie się w niepotrzebne romanse i flirty. W stałym związku na razie bez zmian. Przyjrzyjcie się finansom i nie szalejcie z wydatkami. Urodzonym od 28 do 31 sierpnia Pluton doda energii i wspomoże wasze działania. Możecie teraz wiele zmienić w życiu.

Waga (23.09 – 22.10)

Będziecie miały świetne samopoczucie i przybędzie Wam sił. Dzięki temu w pracy zostaniecie zauważone i docenione. Atmosfera będzie sprzyjać realizacji celów i zamierzeń. Traficie na sprzyjające okoliczności, które powinny zadziałać na waszą korzyść. Śmiało podejmujcie nowe wyzwania. Jeśli jesteście samotne, to będą okazje do flirtów i nowych znajomości. Wiele zależy od Was. Powinnyście jak najwięcej bywać wśród znajomych i poznawać jak najwięcej osób. Jest szansa, że wśród nich trafi się ktoś odpowiedni dla Was. W stałym związku bywajcie jak najwięcej poza domem. Dzięki temu przełamiecie rutynę i odświeżycie uczucia. W finansach stabilnie, o ile nie będziecie kupować nieco zbędnych rzeczy. Dobrze planujcie i przemyślcie swoje wydatki, tak abyście mogły zainwestować część pieniędzy. Urodzonym od 20 do 22 października Saturn przyniesie konsekwencje tego, co robiłyście w przeszłości. Jeśli ciężko pracowałyście, to odczujecie zadowolenie, natomiast ci, którzy mają sobie coś do zarzucenia będą musieli zweryfikować podejście do kariery.

Skorpion (23.10 – 21.11)

Mimo tego, że będziecie miały teraz nadmiar energii, powinnyście dbać o zdrowie, wypoczywać po wysiłku i nie przeceniać własnych możliwości. Pośpiech nie jest wskazany, zwłaszcza jeśli prowadzicie samochód. Z jednej strony przypływ sił możecie wykorzystać jeśli uprawiacie sport, a z drugiej możecie dość łatwo ulegać stanom irytacji. Na podejmujcie pochopnych decyzji, zwłaszcza w sprawach zawodowych i dbajcie o finanse. Już niedługo odczujecie na sobie odpowiedzialność i powinnyście się dobrze przygotować do podjęcia nowych wyzwań. Samotni na razie będą mieli tylko możliwość przelotnych flirtów. Na dłuższy i poważniejszy związek na razie poczekacie. W stałym związku możliwe drobne spięcia i różnice zdań, ale dzięki temu nie będziecie się nudzić. Urodzonym od 29 września do 2 października Pluton doda mocy, magnetyzmu i siły woli. Będziecie miały teraz wrażenie, że możecie góry przenosić i możecie naprawdę wiele dokonać.

Strzelec (22.11 – 21.12)

Będziecie miały sporo energii i dużo uwagi poświęcicie teraz na rozwijanie znajomości i pielęgnowanie starych przyjaźni. Wasi znajomi docenią wyjątkową osobowość, jaką jesteście. Dzięki rozwijaniu licznych talentów i zdolności zdobędziecie podziw i szacunek otoczenia. Jeśli jesteście samotne, to macie szanse zostać zauważone i być może powinnyście przyjrzeć się uważniej osobie, która może okazać się potencjalnym partnerem. Najpierw oceńcie ją w różnych sytuacjach, zanim zaangażujecie się w związek. Trochę sceptycyzmu nie zaszkodzi. W stałym związku dopisze Wam dobry humor i entuzjazm. Będziecie robić świetne wrażenie wśród znajomych. W finansach nieźle, ale nie ulegajcie wszystkim pokusom. Urodzeni od 7 do 11 grudnia będą pod wpływem Jowisza, który jednak może Wam przynieść nadmiar dobrego. Mimo ogromnego optymizmu i entuzjazmu, jaki teraz będziecie odczuwać, zachowajcie choć odrobinę zdrowego rozsądku i nie pakujcie się w niepotrzebne skandale.

Koziorożec (22.12 – 19.01)

Będziecie mieć sporo energii i możecie zauważyć, że jesteście dość pobudzone. Ponieważ teraz może być łatwo Was wyprowadzić z równowagi, to powinnyście ten przypływ sił wykorzystać w sposób konstruktywny. Zwłaszcza osoby ćwiczące nawet rekreacyjnie mogą zrobić teraz spore postępy. W pracy możliwe konflikty więc przyda się Wam opanowanie i spokój. Starajcie się nie działać pod wpływem emocji. Jeśli poczujecie się wyprowadzone z równowagi, policzcie do dziesięciu. Samotni powinni na razie skoncentrować się na życiu zawodowym i towarzyskim. Jeśli będziecie na siłę szukać miłości, to możecie się teraz rozczarować. Lepiej więc postawić na rozwój i pracę. A miłość pojawi się w odpowiednim momencie. W stałym związku na razie niewiele będzie się działo, ale możecie spać spokojnie. Urodzonym od 26 do 30 grudnia Pluton przyniesie wielkie zmiany. Jeśli chcecie zburzyć stare i wybudować na zgliszczach nowe, to macie ku temu świetną okazję.

Wodnik (20.01 – 18.02)

Szczęście będzie Wam sprzyjać zarówno w życiu zawodowym jak i osobistym. W pracy czekają Was spore sukcesy, oczywiście jeśli choć trochę wcześniej dałyście z siebie, to teraz zbierzecie plony swojej pracy, w której będzie bardzo dobra atmosfera. Zżyjecie się z kolegami i dzięki temu będziecie tam się czuć prawie jak w domu. Miła atmosfera też podniesie waszą wydajność. Dla samotnych dobry czas, będziecie wzbudzać spore zainteresowanie i zarówno znajomi jak i nieznajomi obsypią Was komplementami, które przyczynią się do waszego dobrego nastroju. Jeśli się trochę postaracie, to możecie szukać drugiej połówki. W stałym związku możliwe drobne różnice zdań i potrzeba będzie, żeby jedno z dwojga poszło na kompromis. W finansach bardzo dobrze. Urodzonym od 3 do 7 lutego Jowisz będzie przynosił dużo optymizmu i radości. Na pewno poznacie wielu interesujących i poszerzających wasze horyzonty ludzi. To również dobry czas na podróżowanie i urlopy.

Ryby (19.02 – 20.03)

Powinnyście w tej chwili uporządkować wszystkie sprawy, jakie wymagać będą uwagi. Pracujcie tak, żeby być ze wszystkim na bieżąco. Będziecie mieć sporo energii dzięki Marsowi zasilającemu teraz wszystkie znaki żywiołu wody. Wykorzystajcie dobrze tę energię. Możecie podjąć działania, do których wcześniej brakowało Wam odwagi albo siły przebicia. Bierzcie sprawy w swoje ręce. W pracy przyda się Wam wytrwałość, bo choć na pierwszy rzut oka może wydawać się, że nie posunęłyście się do przodu, to jednak postępy będą widoczne dopiero za jakiś czas. Samotni powinni na razie zachować ostrożność i kierować się sceptycyzmem i rozsądkiem, bo uczucia mogą Was zwodzić na manowce. Nie angażujcie się emocjonalnie, dopóki druga strona jasno nie określi swoich oczekiwań i planów na przyszłość. W stałym związku osoby z waszego otoczenia mogą mieć na Was spory wpływ. Urodzeni od 18 do 22 lutego będą pod wpływem Neptuna, który uwzniośli waszą wyobraźnię, ale uczyni Was podatnymi na wpływy innych. Trudno Wam będzie rozróżnić czy będą one dobre czy złe.Horoskop 2012