Horoscope  
Astrologia
Spotkania
Program astrologiczny Urania
Biuletyn astrologiczny
Postacie polskiej astrologii
Symbole astrologiczne
Horoskop
   Horoskop tygodniowy
   Nowe horoskopy
   Zegar
   Tranzyty
SĹ‚ownik
System domĂłw
Galeria Szem'a
Katalog stron
Bibliografia
Astrologia > Horoskop > Tygodniowy > 2012-09-17


Horoskop tygodniowy od 17 do 23 września 2012

Agnieszka

Baran (21.03 – 19.04)

Będziecie musiały się napracować, ale szczęście Wam dopisze. Właśnie teraz uda się Wam skoncentrować na długofalowych celach i osiągnąć dzięki wytrwałości to, czego pragniecie. Jeśli jesteście samotne, to są szanse, że ktoś się Wami zainteresuje i jeśli zrobicie pierwszy krok mający na celu zainicjowanie znajomości, to dacie sobie szansę na budowanie związku. Natomiast osoby mające swoją drugą połówkę porozumieją się bez najmniejszych problemów. Powinnyście przebywać ze znajomymi i spędzać razem z nimi jak najwięcej czasu wolnego. Znajdźcie zajęcie które Was odstresuje i oddajcie się mu nie myśląc w tym czasie o pracy i obowiązkach. Żyjcie i cieszcie się chwilą. W finansach bardzo dobrze, optymizm i pozytywne podejście. Urodzeni od 23 do 29 marca będą pod wpływem Urana, który przyniesie Wam genialne pomysły, spotkania z niezwykłymi ludźmi i możliwość zmiany swojego życia na lepsze. Właśnie teraz będzie możliwa zmiana upodobań o 180 stopni.

Byk (20.04 – 20.05)

Będziecie w dobrym nastroju i w pracy czekają Was sukcesy. Poczujecie satysfakcję z tego, czego dokonałyście i chęć dalszych zmian na lepsze. Macie teraz dobrą pozycję i zostaniecie docenione za wkład i wysiłek. Warto inwestować w siebie, bo taka inwestycja zawsze się zwróci i przyniesie korzyści. Samotnych czekają przelotne flirty i romanse, jeśli jednak szukacie szczęścia przy czyimś boku na dłużej, to może Wam być trudno w tej chwili znaleźć stabilność. W stałym związku postawcie na oryginalność i zaskoczcie drugą połówkę nietypowym sposobem spędzenia wolnego czasu. Mała odmiana wyjdzie Wam na dobre. W finansach powinno być całkiem nieźle, o ile nie będziecie przesadzać z zakupami. Urodzeni od 24 do 28 kwietnia będą pod wzmacniającym wpływem Plutona, który pomoże Wam zdefiniować i skoncentrować się na realizowaniu ambicji. Pluton też będzie sprzyjał regeneracji zarówno fizycznej jak i psychicznej.

Bliźnięta (21.05 – 21.06)

Ten czas powinien być udany zarówno w pracy jak i w życiu towarzyskim. Postawcie w tej chwili na rozwój osobisty i zawodowy i uczcie się wszystkiego, co może wydawać się Wam przydatne. Ta wiedza w przyszłości może okazać się drogocenna. Dla samotnych to dobry czas, bo nie dość, że będziecie spotykać mnóstwo osób, to jeszcze będziecie sobie mogły wybrać tę najodpowiedniejszą. Jeśli szukacie drugiej połówki, to macie spore szanse na poznanie kogoś właściwego. Wiele tutaj będzie zależało od tego, kogo wybierzecie. W stałym związku ten czas powinien być doskonały. Wasze porozumienie będzie prawie idealne. Nie szczędźcie więc sobie czułości i nie bójcie się okazywać uczuć. W finansach bardzo dużo zależy od waszego podejścia. Urodzeni od 5 do 8 czerwca będą pod wpływem Jowisza, który przyniesie Wam mnóstwo energii, zapału i optymizmu. Dzięki Jowiszowi też uda się Wam zrealizować swoje cele. Uważajcie jednak by nie przesadzić, bo zbyt wiele dobrego może przynieść skutki odwrotne do zamierzonych.

Rak (22.06 – 22.07)

Będziecie miały sporo energii i siły przebicia. W osiągnięciu celu pomoże Wam wytrwałość w działaniu. Możecie teraz mieć spore sukcesy, jednak trzeba będzie w nie włożyć wysiłek. Będziecie pewniejsze w działaniu i możecie wzmocnić swoją kondycję. Jeśli zajmujecie się sportem nawet hobbystycznie i jedynie dla poprawy samopoczucia, to teraz macie szanse poczynić spore postępy, co powinno być dla Was dużą motywacją. W finansach nieźle i jeśli do tej pory mądrze inwestowałyście pieniądze, to teraz powinny się Wam zwrócić. W stałym związku oboje skupicie się trochę na tym, żeby dobrze wypaść przed znajomymi i jeśli akurat zapraszacie ich do domu albo sami wybieracie się na imprezę, to ważne będzie dla Was, żeby pokazać się od jak najlepszej strony. Samotni na razie powinni skupić się na pracy i finansach, bo jeśli chodzi o nowe znajomości, to czekają Was jedynie krótkotrwałe flirty i romanse. Jeśli szukacie stałego związku, to na razie wasze wysiłki mogą okazać się daremne. Urodzeni od 15 do 22 lipca będą pod wpływem Słońca, dzięki któremu odczują przypływ witalności.

Lew (23.07 – 22.08)

Rozkwitniecie i poczujecie się piękne nie tylko na zewnątrz, ale i wewnątrz. To czas sprzyjający małym przyjemnościom i spotkaniom towarzyskim. W pracy drobne sukcesy i niewielkie kroczki na drodze do osiągnięć poprawią Wam humor i utwierdzą w przekonaniu, że warto było poświęcać się i ciężko pracować. Samotni będą mieli szanse poznać kogoś interesującego, kto być może zagości w waszym sercu na dłużej, jeśli zechcecie dać tej osobie szansę. Będziecie promieniały i zewsząd usłyszycie komplementy. W stałym związku atmosfera miłości i czułości. Jeśli jeszcze nie zalegalizowałyście swojej miłości, to może właśnie teraz nadszedł odpowiedni czas na oświadczyny. Urodzeni od 2 do 9 sierpnia będą pod wpływem Wenus, która przyniesie Wam dobry nastrój, interesujące kontakty towarzyskie i ułatwienia w sprawach codziennych. Urodzonym w tych dniach będzie sprzyjać szczęście w związkach z innymi.

Panna (23.08 – 22.09)

Powinnyście być w bardzo dobrym nastroju. Sprawy zawodowe i osobiste będą układać się po waszej myśli, choć samotni powinni na razie odpocząć od poszukiwania drugiej połówki. W pracy zaimponujecie innym doskonałą organizacją i umiejętnym planowaniem czasu. To dobry moment, żeby zwrócić na siebie uwagę i wykazać się wyjątkowością, Jeśli jesteście samotni, to na razie czeka Was lekki zastój w sprawach sercowych. Lepiej więc zajmijcie się przyjaciółmi i nie zaniedbujcie starych znajomości, bo nowe na razie nie spełnią waszych oczekiwań. W stałym związku ważne będzie dla Was to, jak jesteście postrzegani. Jeśli więc wychodzicie do znajomych, to dopnijcie wszystko na ostatni guzik. Wasza sytuacja finansowa będzie dobra, więc starajcie się trzymać fason. Urodzeni od 16 do 22 września będą pod wpływem Słońca, które doda Wam witalności i poprawi samopoczucie. Wasz organizm będzie się teraz szybko regenerował.

Waga (23.09 – 22.10)

Szczęście będzie Wam sprzyjać, więc łapcie okazje od życia i wykorzystujcie możliwości rozwoju. Dzięki kontaktom z innymi macie szanse wznieść się na wyższy poziom wiedzy. Wszelkie kursy i dodatkowe szkolenia przyniosą Wam wiele korzyści i w przyszłości wiedza okaże się bardzo przydatna. Nie zaniedbujcie więc wykształcenia. W pracy macie szanse na awans, jeśli dobrze rozegracie sytuację i wykorzystacie swoje atuty. Samotni mają spore szanse na poznanie kogoś odpowiedniego do dłuższego związku. Nie siedźcie więc w domu, tylko bywajcie jak najwięcej wśród znajomych i przyjaciół. Poznawajcie tez nowe osoby. W stałym związku ten czas powinien być bardzo dobry. Porozumienie między Wami będzie prawie idealne. Również na finanse nie będziecie narzekać. Urodzeni od 8 do 11 października będą pod wpływem Jowisza, który przyniesie Wam powodzenie i dużo optymizmu. Warto wykorzystać wiarę w siebie do rozpoczynania nowych przedsięwzięć.

Skorpion (23.10 – 21.11)

Będziecie w dobrym humorze i dopisze Wam mnóstwo energii. Możliwe, że aż za dużo. Nie spieszcie się więc i nie działajcie pochopnie, bo możecie podjąć niewłaściwą decyzję. Przyjrzyjcie się uważnie swojej kondycji, bo może trzeba by ją trochę poprawić, ale też jeśli zaczniecie ćwiczyć, to nie popadajcie w przesadę, bo grozi Wam przemęczenie. Jeśli jesteście samotne, to na razie krótkotrwałe flirty i przelotne znajomości. Zastanówcie się więc, co jest dla Was ważne i jakie macie w życiu priorytety. Dbajcie też o przyjaciół i osoby Wam bliskie, bo dzięki nim poprawi się wasze samopoczucie. W stałym związku na razie bez zmian, ale może powinniście czasem wyjść z domu i spędzić trochę czasu wśród znajomych. Urodzonym od 7 do 10 listopada Mars będzie dodawał energii, ale może sprawić, że łatwo Was będzie wyprowadzić z równowagi.

Strzelec (22.11 – 21.12)

Będziecie w dobrym nastroju i pozytywnie nastawione do wszystkiego wokół, co też udzieli się waszym znajomym. Zarazicie optymizmem każdego, ale uważajcie, bo na niektórych przesadna ekspresja może zadziałać negatywnie. Jeśli więc jesteście samotne i szukacie drugiej połówki, to postarajcie się być choć trochę powściągliwe, przynajmniej na początku znajomości. Możliwe, że dzięki znajomym spotkacie osobę, która okaże się potencjalnym kandydatem do związku. W stałym związku czeka Was wiele miłych wspólnie spędzonych chwil, które sprawią, że więź między Wami jeszcze się zacieśni. Wasza sytuacja finansowa będzie bardzo dobra, ale też nie jest to powód, żeby wydawać wszystkie oszczędności. Dobrze zainwestujcie zarobione pieniądze. Urodzeni od 28 listopada do 1 grudnia będą pod wpływem Urana, który przyniesie Wam niezwykłe ożywienie i nietypowe pomysły. Właśnie teraz może nastąpić w waszym życiu długo oczekiwany przełom i mnóstwo inspiracji.

Koziorożec (22.12 – 19.01)

Będzie się Wam bardzo dobrze wiodło. Zostaniecie docenione za ciężką pracę i profesjonalne podejście do zawodu. Wasza wiedza i umiejętności zyskają uznanie i macie szanse na awans. Jeśli do tej pory pracowałyście wytrwale, to teraz zbierzecie owoce swoich działań. Nawet drobne sukcesy będą Was cieszyć, bo utwierdzą Was w przekonaniu, że podążacie właściwą drogą i dodadzą Wam energii do dalszych działań. Samotni powinni skoncentrować się na karierze, bo flirty mogą Wam przynieść rozczarowania, więc lepiej zainwestujcie swoją energię w to, co przynosi efekty. W stałym związku na razie bez zmian, choć możliwe drobne nieporozumienia. Wyjaśniajcie od razu, co Wam leży na sercu. Jeśli chodzi o finanse, to tutaj wiele zależy od waszego zaangażowania. Urodzonym od 26 do 30 grudnia Pluton może przynieść mnóstwo istotnych zmian, ale być może potrzebujecie silnego wstrząsu.

Wodnik (20.01 – 18.02)

Szczęście będzie Wam dopisywać, więc możecie śmiało realizować swoje najdziwniejsze nawet wizje. Jeśli jesteście samotne, to możecie spotkać kogoś odpowiedniego i bardzo tolerancyjnego, kto zaakceptuje Was z wszystkimi waszymi zaletami i wadami. Nie szukajcie daleko, bo wasze szczęście może stać tu za rogiem i być może czeka, aż wyciągniecie rękę. Powinnyście też odnosić sukcesy w pracy, jeśli wcześniej wystarczająco się starałyście. Przełożeni docenią waszą innowacyjność, inteligencję i umiejętność wymyślania rozwiązań na poczekaniu. W stałym związku, jeśli jeszcze nie zdecydowałyście się na zaręczyny, to może teraz nadszedł właściwy czas. Pozostali będą cieszyć się bliskością emocjonalną. Finansowo powinno być obiecująco, ale kierujcie się zdrowym rozsądkiem. Urodzeni od 3 do 7 lutego będą pod opieką dobroczynnego Jowisza, który ułatwi Wam wszystko, co teraz robicie. Wykorzystajcie sprzyjający moment, jeśli szukacie pracy czy drugiej połówki.

Ryby (19.02 – 20.03)

Na razie nie forsujcie się zanadto, bo może się to odbić na waszym zdrowiu. W pracy spokojnie i stabilnie. Po prostu róbcie swoje, a w końcu i tak zostaniecie docenione. W stałym związku na razie bez zmian. Cieszcie się bliskością, jeśli znajdziecie wspólny czas. Samotni powinni postawić teraz na rozwój osobisty i zainwestować trochę czasu w zainteresowania. Jeśli zauważyłyście, że wasze hobby leżało ostatnio nieco odłogiem, to teraz najwyższa pora, żeby to zmienić. Nie angażujecie się w znajomości z góry skazane na niepowodzenie. Dzięki swojej wyjątkowej intuicji jesteście w stanie wyczuć, kto będzie dla Was odpowiedni, a kto tylko spowoduje kłopoty. W finansach bez większych wzlotów czy upadków. Urodzonym od 24 do 28 lutego Pluton przyniesie potężny zastrzyk energii i konkretyzację planów i ambicji. Nie marnujcie więc czasu, tylko podążajcie za głosem serca i realizujcie się zawodowo.Horoskop 2012