Horoscope  
Astrologia
Spotkania
Program astrologiczny Urania
Biuletyn astrologiczny
Postacie polskiej astrologii
Symbole astrologiczne
Horoskop
   Horoskop tygodniowy
   Nowe horoskopy
   Zegar
   Tranzyty
SĹ‚ownik
System domĂłw
Galeria Szem'a
Katalog stron
Bibliografia
Astrologia > Horoskop > Tygodniowy > 2012-09-10


Horoskop tygodniowy od 10 do 16 września 2012

Agnieszka

Baran (21.03 – 19.04)

Będziecie miały dużo pracy, ale też dopiszą Wam siły i dacie radę zmobilizować się, by uporządkować wszystkie sprawy wymagające skupienia i koncentracji. Zajmijcie się też swoim zdrowiem i bądźcie aktywne fizycznie. To najlepszy sposób gwarantujący Wam odstresowanie się i lepsze zdrowie, a co za tym idzie lepsze samopoczucie i wydajność w pracy. Nadszedł dla Was czas na realizowanie nowych i niezwykłych pomysłów. Możecie też wprowadzić spore zmiany w życiu. Jeśli jesteście samotne, to wokół Was będzie sporo chętnych, żeby Was poznać. Wzbudzicie spore zainteresowanie, więc będziecie mogły sobie kogoś wybrać. W stałym związku będziecie rozumieć się bez słów. Jeśli znajdziecie trochę wolnego czasu, to starajcie się razem zrelaksować. Wasza sytuacja finansowa powinna być dobra. Urodzeni od 25 do 29 marca będą pod wpływem Urana, który przyniesie Wam nowe, oryginalne pomysły, błyskotliwość, ale też powinniście uważać, żeby nie wyczerpać się nerwowo.

Byk (20.04 – 20.05)

Dopisze Wam bardzo dobry humor i dużo energii. Jeśli czujecie taką potrzebę, to weźcie się za porządki, uda się Wam posegregować stare szpargały i pozbyć wszystkiego, co niepotrzebne. Jeśli jesteście samotne, to na razie nie liczcie na nic więcej niż przelotne znajomości i krótkotrwałe flirty. Na miłość życia przyjdzie Wam jeszcze poczekać, ale nie warto angażować się w nijakie związki bez przyszłości. W stałym związku możliwe drobne konflikty, które powinnyście starać się rozwiązywać od razu. Natomiast praca będzie Was cieszyć, bo zobaczycie efekty wprost proporcjonalne do wysiłku. Będzie panować dobra atmosfera i uda się Wam zmotywować zespół. W finansach powinno być całkiem dobrze, o ile powściągniecie miłość do zakupów. Urodzeni od 1 do 7 maja będą pod wpływem Marsa, który przyniesie Wam sporo energii, ale też podniesie stopień irytacji i konfliktowość. Uważajcie też w czasie jazdy samochodem.

Bliźnięta (21.05 – 21.06)

Przebywający właśnie w Bliźniętach Jowisz obdarzy Was obfitością, ale dużo nie zawsze znaczy dobrze. Uważajcie więc, żeby nie przesadzić z wydatkami i uważnie monitorujcie swoje finanse. Wasza sytuacja finansowa powinna być bardzo dobra, co rusz pojawiać się będą okazje do zarobienia pieniędzy i nowe pomysły. Przyda się Wam jednak sporo zdrowego rozsądku, żeby umieć odsiać ziarno od plew. W stałym związku dogadacie się i wszystko będzie się układać prawie idealnie. Jeśli jesteście samotne, to są szanse, że znajdziecie kogoś zainteresowanego nie tylko waszą powierzchownością, ale i charakterem. Niewskazany jest jednak pośpiech, bo możecie spłoszyć tę osobę. W stałym związku będzie się między Wami dobrze układać. Urodzeni od 5 do 8 czerwca będą pod wpływem Jowisza, który przyniesie Wam optymizm, wiarę we własne siły i dużo pozytywnych zbiegów okoliczności. O cokolwiek się teraz będziecie starać, Jowisz ułatwi Wam działania.

Rak (22.06 – 22.07)

Dobre samopoczucie i świetny humor jeszcze poprawi Wam wspaniała atmosfera w pracy. Ten tydzień powinien być wyjątkowo udany. Poczujecie, że oto zaczyna się nowy etap, więc starajcie się jak najlepiej wykorzystać pojawiające się możliwości. W stałym związku na razie będziecie skupione na kwestiach finansowych i polepszeniu sytuacji materialnej, tak że romantyczne wieczory zejdą na dalszy plan. Jeśli jesteście samotne, to na razie nie jest najlepszy moment, żeby szukać drugiej połówki. Możecie doznać rozczarowania, bo osoby jakie będziecie spotykać nie spełnią waszych oczekiwań. Natomiast jeśli jesteście w stanie zadowolić się przelotnym flirtem, to czemu nie. Urodzonym od 2 do 8 lipca Mars będzie dodawał energii, asertywności i siły przebicia. Jeśli już od jakiegoś czasu myślałyście, żeby zacząć ćwiczyć dla poprawienia kondycji, to teraz jest świetny moment. Mars pomoże Wam też przeforsować swoje zdanie i doda Wam stanowczości.

Lew (23.07 – 22.08)

Może Wam trochę brakować energii i powinnyście odpoczywać wystarczającą ilość czasu. Nie forsujcie się też na siłę i nie wymagajcie od siebie za dużo. W pracy na razie skoncentrujecie się na tym, żeby mieć z czego żyć, atmosfera powinna być neutralna, bez większych wzlotów czy upadków. Sprawy będą się toczyć własnym biegiem. Natomiast ci, którzy szukają stałego partnera będą mieli duże powodzenie. W znalezieniu odpowiedniej osoby pomoże Wam wrodzony urok osobisty i nietuzinkowe poczucie humoru. Będziecie atrakcyjną i pożądaną osobą na każdym spotkaniu towarzyskim, więc nie przegapcie szansy na znalezienie potencjalnej drugiej połówki. W stałym związku natomiast będzie kwitnąć miłość. Urodzonym od 29 lipca do 1 sierpnia Uran dodawał będzie oryginalności i przebłysków intuicji. Być może teraz jest wreszcie czas, żeby zająć się tym, co naprawdę kochacie i co daje Wam wolność.

Panna (23.08 – 22.09)

W tym tygodniu przypływ witalności i energii, dlatego powinnyście ją twórczo wykorzystać i zająć się tym, co lubicie i co przynosi Wam satysfakcję. W pracy udany czas. Zostaniecie docenione jako pracownicy i współpracownicy. Praca przyniesie Wam też dużo zadowolenia i radości. Powinna się poprawić wasza sytuacja finansowa, ale zamiast wydawać mądrze inwestujcie zarobione pieniądze. Jeśli jesteście samotne, to na razie powinnyście skupić się na pielęgnowaniu przyjaźni i starych znajomości. Nie jest to najlepszy moment na poznawanie potencjalnych partnerów czy partnerek, bo osoby jakie teraz spotkacie będą miały zupełnie inne niż Wy oczekiwania. W stałym związku na razie bez większych zmian. Trochę zwróćcie uwagę na wspólnie spędzany czas wolny i zaplanujcie go tak, żeby razem wypocząć. Urodzeni od 7 do 10 września będą pod wpływem Jowisza, który przyniesie sporo optymizmu, ale też skłonności do przesady. Jeśli więc pilnujecie diety, to szczególnie teraz uważajcie, żeby nie przesadzić z ilością jedzenia.

Waga (23.09 – 22.10)

Na razie możecie mieć wrażenie, że spadły na Was same obowiązki a trochę mało przyjemności. Jednak musicie uporządkować sprawy zawodowe i prywatne, żeby potem odetchnąć w spokoju. Pracy będzie sporo, ale jeśli się przyłożycie to efekty przejdą wasze najśmielsze oczekiwania i w efekcie będziecie zadowolone ze swoich dokonań. Nie zaniedbujcie dolegliwości zdrowotnych, lepiej dmuchać na zimne. Jeśli jesteście samotne, to są spore szanse, że poznacie kogoś interesującego. A na pewno będą okazje, żeby poflirtować i pobyć w miłym towarzystwie. W stałym związku odpuśćcie trochę obowiązki i razem się pobawcie. Wyjdźcie do kina albo na koncert. Cokolwiek, co oderwie Was od codzienności, znacznie poprawi Wasz nastrój. W finansach powinno być nieźle, ale też nie szalejcie z wydatkami. Urodzeni od 19 do 22 października będą pod wpływem Saturna, który przyniesie teraz konsekwencje waszych działań z przeszłości. Cokolwiek zrobiłyście źle albo dobrze, wróci teraz do Was podwójnie i zbierzecie plony ziarna, które posiałyście.

Skorpion (23.10 – 21.11)

Będziecie miały mnóstwo energii, może nawet dopisze Wam nadmiar sił, więc wykorzystajcie je pożytecznie. Wzrośnie też wasza asertywność i zdecydowanie. Entuzjazm i szybkość w działaniu powinnyście teraz wykorzystać w biznesie i zająć się poważnie tym, co podpowie Wam wasza doskonała intuicja. W stałym związku możliwe drobne zgrzyty. Trzeba będzie więc dojść do porozumienia i być może na chwilę ustąpić. Samotni na razie powinni sobie dać spokój z szukaniem na siłę drugiej połówki. Czekają Was jedynie przelotne flirty, które nie zaspokoją waszej potrzeby bliskości z drugą osobą. W finansach na razie trzeba będzie poczekać na poprawę. Urodzeni od 3 do 8 listopada będą pod wpływem Marsa, który doda Wam mnóstwa energii, ale też sprawi, że łatwo wpadniecie w irytację z byle powodu, więc spokój ponad wszystko. Koniecznie też uważajcie podczas jazdy samochodem, w tym wypadku pośpiech niewskazany.

Strzelec (22.11 – 21.12)

Czeka Was w tym tygodniu trochę napięć, stresów i nerwów, więc zadbajcie o właściwy odpoczynek. W pracy będzie trochę nerwowo i możecie być spóźnione z robotą, co jeszcze podniesie Wam ciśnienie. Ale spokojnie, chwila głębokiego oddechu i bez problemu opanujecie sytuację. W miłości powodzenie. Jeśli jesteście samotne, to czekają Was liczne flirty i mnóstwo komplementów. W stałym związku będzie doskonała atmosfera, okazujcie sobie czułość i zrozumienie. Druga połówka wykaże się cierpliwością i da Wam wsparcie, gdy będziecie go potrzebować. Na razie bądźcie ostrożne z wydatkami i mądrze przemyślcie inwestycje, bo od tego zależy wasza przyszłość. Ograniczcie niepotrzebne zakupy, bo mogą pochłonąć sporo waszych oszczędności. Urodzeni od 28 listopada do 1 grudnia będą pod wpływem Urana, który przyniesie Wam oryginalność, nietypowe pomysły i możliwość uwolnienia się z niekoniecznie sprzyjających okoliczności. Dobrze wykorzystajcie prezenty od losu.

Koziorożec (22.12 – 19.01)

Będziecie mieć mnóstwo sił i dobrego humoru. W pracy dobra passa. Zostaniecie docenione i wszystko pójdzie Wam jak z płatka. Wykorzystajcie natchnienie, żeby zrobić w tym tygodniu więcej niż zazwyczaj. Jeśli jesteście samotne, to na razie lepiej zająć się pracą zamiast szukać drugiej połówki. Możecie co prawda poflirtować i spotkać się ze znajomymi, ale na razie trzeba będzie poczekać na dłuższy związek, bo nie będzie do tego odpowiednich kandydatów. W stałym związku ustąpcie partnerowi, jeśli sytuacja będzie tego wymagać, nawet jeśli to Wy macie rację, jeśli będzie to konieczne dla zachowania harmonijnej relacji. W finansach na razie niewiele się zmieni, ale przemyślcie decyzje co do inwestycji. Urodzeni od 26 do 30 grudnia będą pod wpływem Urana i Plutona. Te planety wyzwolą w Was mnóstwo energii i nie pozwolą Wam usiedzieć na miejscu.

Wodnik (20.01 – 18.02)

Czeka Was na razie dużo pracy i sporo porządkowania zaległych spraw, ale dopisze Wam szczęście i pomocne osoby, dzięki którym uporacie się z wszystkim szybciej niż Wam się wydaje. Uważajcie jednak na zdrowie, żeby się nie przepracowywać. Dla samotnych w sprawach sercowych dobra passa. Wzbudzicie zainteresowanie i zewsząd słyszeć będziecie komplementy i pochwały. To czas, żeby znaleźć sobie kogoś na stałe. Możliwe, że poznacie kogoś zupełnie nowego, kto wzbudzi wasze zainteresowanie i z wzajemnością. Bierzcie więc od życia to, co akurat daje Wam los. Warto dać szanse drugiej osobie. W stałym związku bardzo dobre porozumienie i wzajemne wsparcie. W finansach powinno być bardzo dobrze, ale grozi Wam nadmierny optymizm, więc nie wydawajcie ponad stan, bo potem okaże się, że przesadziłyście. Urodzonym od 3 do 6 lutego Jowisz doda optymizmu, ale też może przynieść nadmiar dobrego.

Ryby (19.02 – 20.03)

Na razie nic specjalnego nie będzie się u Was działo poza tym, że pracy będzie sporo. Możliwe, że trzeba będzie wybierać między znajomymi i rodziną a obowiązkami i trzeba będzie zrezygnować z jednego albo drugiego. Jeśli jesteście samotne, to na razie nie szukajcie partnera, ale dbajcie o znajomych i przyjaciół. Warto pielęgnować przyjaźnie, bo w przyszłości to bliskie osoby będą mogły udzielić Wam wsparcia, gdy zajdzie taka potrzeba. Na razie możliwe jedynie przelotne flirty, więc do Was należy decyzja co zrobić. W stałym związku bez zmian, więc możecie być spokojne. Nie przejmujcie się finansami, tylko róbcie swoje, bo i tak na razie niewiele będziecie w stanie zmienić. Urodzonym od 19 do 21 lutego Neptun przyniesie natchnienie, ale też może trochę namieszać w życiu. Jeśli nie jesteście pewne, że coś jest słuszne, zrezygnujcie z tego.Horoskop 2012