Horoscope  
Astrologia
Spotkania
Program astrologiczny Urania
Biuletyn astrologiczny
Postacie polskiej astrologii
Symbole astrologiczne
Horoskop
   Horoskop tygodniowy
   Nowe horoskopy
   Zegar
   Tranzyty
SĹ‚ownik
System domĂłw
Galeria Szem'a
Katalog stron
Bibliografia
Astrologia > Horoskop > Tygodniowy > 2012-09-03


Horoskop tygodniowy od 3 do 9 września 2012

Agnieszka

Baran (21.03 – 19.04)

Na pewno sporo się będzie u Was działo dzięki energetyzującemu wpływowi Urana i pobudzającego Jowisza. Czeka Was jednak dość sporo pracy i przyda się zdyscyplinowanie i wytrwałość. Będziecie jednak miały dużą wolę walki. Warto tę energię wykorzystać konstruktywnie i zająć się tym, co lubicie najbardziej. Dobrze byłoby poświęcić trochę czasu na ruch na świeżym powietrzu. Dzięki temu poprawi się wasza kondycja nie tylko fizyczna ale i psychiczna, i zyskacie lepszą wydajność w pracy. Jeśli jesteście samotne, to na razie nie szukajcie nikogo na siłę. Możecie się rozczarować nowymi znajomościami, zamiast tego dbajcie o przyjaźnie. W stałym związku rodzinna atmosfera. Wasza sytuacja finansowa powinna być dobra. Urodzeni od 27 do 30 marca będą pod wpływem Urana, który przyniesie mnóstwo niespodzianek i pozwoli wykorzystać ukryte dotąd możliwości. Uran będzie też sprzyjał rozpoczynaniu nowych projektów i uwolnieniu się od starych i niesprawdzających się do tej pory systemów.

Byk (20.04 – 20.05)

Czeka Was przypływ sił witalnych i dobrego samopoczucia. W pracy będzie się Wam świetnie wiodło. Zostaniecie docenione za wytrwałość i profesjonalizm. Praca przyniesie Wam sporo satysfakcji. Jeśli jesteście samotne, to macie szanse poznać kogoś interesującego. Ważne tylko, żebyście nie siedziały same w domu. Dzięki przyjaciołom i znajomym możecie poznać kogoś, kto okaże się chętny do dalszej znajomości. W stałym związku dogadacie się prawie we wszystkim. Drobne nieporozumienia starajcie się rozwiązać jak najszybciej. Wasza sytuacja finansowa powinna być dobra, ale będziecie sporo myśleć nad zdobyciem dodatkowych źródeł dochodu. Może warto realizować nowe idee drobnymi krokami. Urodzeni od 26 kwietnia do 2 maja będą pod wpływem Marsa, który może nastawić Was awanturniczo i bojowo. Znajdźcie więc konstruktywne ujście dla tej energii. Dobrze byłoby wyładować się na przykład w sporcie. Powinnyście też uważać podczas jazdy samochodem, bo Mars może Wam przynieść niepotrzebny pośpiech.

Bliźnięta (21.05 – 21.06)

Dopisze Wam powodzenie i pojawią się liczne możliwości rozwoju zarówno w pracy jak i w życiu prywatnym. Możecie poznać ciekawych ludzi, którzy zainspirują Was do zajęcia się czymś niezwykle interesującym. Rozwijajcie nowe hobby. Powinnyście tylko często bywać wśród znajomych i udzielać się towarzysko. W pracy przyda się Wam trochę wytrwałości i dobrej organizacji czasu, jeśli więc marzycie o awansie, to weźcie się do roboty i nie odkładajcie pilnych spraw. W stałym związku powinna panować dobra atmosfera, okazujcie drugiej połówce uczucie, a w zamian otrzymacie czułość. Jeśli jesteście samotne, to powinnyście na razie cieszyć się wolnością i dbać o przyjaźnie, a miłość przyjdzie, gdy najmniej się jej będziecie spodziewać. Urodzeni od 5 do 9 czerwca będą pod wpływem Jowisza, który przyniesie Wam dużo optymizmu, niezwykłe okazje do rozwoju, ale i może przełożyć się na nieoczekiwane wydatki. Jeśli więc macie skłonności do nieprzemyślanych zakupów, to starajcie się nad nimi panować.

Rak (22.06 – 22.07)

Dopisze Wam dobry nastrój i będziecie miały niezłą kondycję. Uważajcie tylko na dietę. Jeśli jesteście miłośnikami słodyczy, to powinnyście ograniczyć ich ilość, bo może się to niekorzystnie odbić na waszym zdrowiu. Lepiej umówcie się na spacer z bliską osobą. W ten sposób rozruszacie się i pooddychacie świeżym powietrzem. Jeśli jesteście samotne, to są duże szanse, że spotkacie kogoś chętnego umawiać się na randki, ale pod warunkiem, że nie będziecie spędzać wieczorów przed komputerem albo telewizorem. W stałym związku wspaniałe porozumienie, będziecie nadawać na tej samej fali. Wasze finanse powinny być stabilne. Urodzonym od 1 do 6 lipca Mars będzie dodawał energii do działania. To dla Was dobry czas, żeby zacząć uprawiać sport. Jeśli do tej pory trudno Wam było znaleźć motywację do codziennej dawki ruchu na świeżym powietrzu, to teraz przyjdzie Wam to z łatwością.

Lew (23.07 – 22.08)

Skupicie się teraz na finansach. Być może podejmiecie nowe zajęcie, ale pamiętajcie, że wasz zasób energii i czasu jest ograniczony i mądrze rozplanujcie swoje obowiązki. Na razie może warto zapomnieć o ambicji, a skupić się na bardziej przyziemnych celach, jakimi są codzienne wydatki. Zastanówcie się też na co chcecie przeznaczyć swój czas. Jeśli jesteście samotne, to na razie nie jest to najlepszy moment na randkowanie. Lepiej skupcie się na przyjaciołach i pracy. Jeśli jeszcze nie spotkałyście swojej drugiej połówki, to trudno. Na razie cieszcie się swobodą. W stałym związku pochłoną Was dość mocno sprawy codzienne, ale mimo tego powinniście sobie okazywać, jak wiele dla siebie znaczycie. Wasze finanse powinny być w całkiem niezłej kondycji, ale to nie powód, żeby marnotrawić pieniądze. Urodzeni od 28 do 31 lipca będą pod wpływem Urana, który pobudzi waszą intuicję i wynalazczość. Uran może też przynieść nieoczekiwane zmiany w życiu na lepsze.

Panna (23.08 – 22.09)

Będziecie w swoim żywiole. Dopisze Wam zarówno energia jak i sprzyjające okoliczności. Możecie teraz wiele osiągnąć. Powinna się też poprawić wasza kondycja. Jeśli jesteście miłośnikami sportu, to jego uprawianie powinno Wam przynieść dużo radości. Nawet zwykłe spacery sprawią Wam frajdę. Wykorzystajcie ten moment przypływu sił witalnych, żeby zrealizować wszystko to, o czym od dawna myślałyście. Macie teraz szanse przeskoczyć swoje własne ograniczenia. Jeśli jesteście samotne, to jest szansa na flirt, który w przyszłości może przerodzić się w coś więcej. Postarajcie się jednak nie spłoszyć wybranka czy wybranki i postępujcie rozsądnie. Czasem warto wysłuchać osoby starszej i bardziej doświadczonej. W finansach będzie nieźle o ile unikniecie niepotrzebnych wydatków. Urodzeni od 4 do 10 września będą pod wpływem Słońca, które pomoże Wam spontanicznie wyrazić siebie i wspomoże wasze zdrowie i siły. Wasze samopoczucie powinno się znacznie poprawić.

Waga (23.09 – 22.10)

Ten czas może być dla Was trochę trudny. Okaże się, że macie sporo obowiązków, jednak z drugiej strony będziecie miały szanse na wypracowanie w sobie odpowiedzialności i zdrowego rozsądku, niezbędnych do skutecznego pokonywania trudności. Dzięki temu macie szanse na ugruntowanie swojej pozycji zawodowej. Jeśli wystarczająco się postaracie, to znajdziecie w sobie siłę, żeby dać z siebie wszystko. Nie dawajcie się tylko lenistwu. W stałym związku na razie bez większych zmian. Skupicie się na domu, ale to nie znaczy, że powinnyście zapominać o romantyzmie. Partner na pewno doceni wasze starania. Samotni na razie powinni odpuścić poszukiwania drugiej połówki i zrelaksować się w miłym towarzystwie. Dzięki temu jest możliwość, że mimochodem kogoś poznacie. Urodzonym od 19 do 22 października Saturn trochę da w kość, ale nauczy też dyscypliny. Może okazać się, że same z siebie zechcecie przestrzegać np. racjonalnej diety i wreszcie znajdziecie w sobie siłę do pokonania własnych słabości i kompleksów.

Skorpion (23.10 – 21.11)

Będziecie miały teraz mnóstwo energii. Możliwe nawet, że z nadmiaru emocji będziecie chodziły lekko nabuzowane, więc nie dawajcie się prowokować byle czym i trzymajcie nerwy na wodzy. Samotni mogą liczyć na spore powodzenie, jeśli tylko nie będziecie wobec zalotników zbyt agresywne, bo nadmierna pewność siebie może odstraszyć bardziej nieśmiałe osoby. W pracy będziecie teraz dysponować dużą siłą przebicia, ale też nie przesadzajcie z asertywnością, bo lepiej w niektórych sytuacjach milczeć niż otwarcie wyrażać własne zdanie. W stałym związku bardzo dobre porozumienie, ale mimo to czasem ustąpcie swojej drugiej połówce. W finansach na razie bez zmian, ale dzięki niesamowitym umiejętnościom przetrwania dacie sobie radę w każdej sytuacji. Urodzeni od 29 października do 4 listopada będą pod wpływem Marsa, który przyniesie Wam mnóstwo energii, ale i niecierpliwość. Nie działajcie w sposób nieprzemyślany i narwany, choć może Was korcić.

Strzelec (22.11 – 21.12)

Na razie przyda się Wam cierpliwość w pracy, bo nie wszystko będzie się układać po waszej myśli. Skupcie się więc na tym, co pozytywne i pamiętajcie, że szklanka jest do połowy pełna. Dzięki wrodzonemu optymizmowi i sile ducha uda się Wam wybrnąć z każdej trudnej sytuacji. A poczuciem humoru rozładujecie niezręczną ciszę. Przyda się Wam wytrwałość i choć możecie mieć ochotę zmienić kierunek, to może warto trochę się pomęczyć dla oczekiwanej nagrody. W stałym związku na razie bez zmian, ale nie znaczy to, że powinnyście czekać, aż druga strona zrobi ruch. Możecie przecież przygotować romantyczną kolację i stworzyć wspaniałą atmosferę. Samotni na razie będą mieć lekki zastój w uczuciach, ale i tak poznacie wiele interesujących osób. Urodzeni od 28 listopada do 1 grudnia będą pod wpływem Urana, który zainspiruje Was do szalonych pomysłów i wniesie w wasze życie powiew świeżości i niezwykłości.

Koziorożec (22.12 – 19.01)

Dopisze Wam doskonałe samopoczucie i świetny nastrój. W pracy wszystko ułoży się po waszej myśli, a wiele spraw, o które się starałyście, uda się wreszcie i zacznie układać tak, jak tego oczekiwałyście. Możecie mieć teraz wiele świetnych pomysłów na rozwój zawodowy i zauważycie, że wasze wcześniejsze starania wreszcie powoli zaczynają przynosić owoce. W stałym związku powinno być całkiem nieźle o ile nie będziecie przedkładać kariery nad miłość. Zadbajcie o swoją drugą połówkę. Samotni na razie powinni zadowolić się towarzystwem przyjaciół i nie narzekać. Miłość Was znajdzie wcześniej czy później. A na razie doskonalcie swoje umiejętności, bo nigdy nie wiadomo kiedy Wam się przydadzą kursy. Urodzeni od 27 do 30 grudnia będą pod wpływem Plutona, który pomoże Wam przeprowadzić gruntowne, od dawna oczekiwane zmiany. Pamiętajcie jednak, że są sytuacje, z których nie ma powrotu i miejcie to na uwadze, podejmując ważne decyzje.

Wodnik (20.01 – 18.02)

Czeka Was sporo pracy, ale mimo wszystko dopisze Wam szczęście i na swojej drodze napotkacie ludzi życzliwie nastawionych. Jeśli dobrze wykorzystacie okazje, jakie przyniesie Wam los, to uda się Wam wiele osiągnąć i możecie znacznie polepszyć swoją sytuację życiową. Wasze finanse powinny być również w niezłej formie, ale nie szastajcie pieniędzmi. Poprawa stanu konta to nie powód, żeby bezmyślnie chodzić na zakupy. W stałym związku na razie bez zmian, więc nie dawajcie się rutynie i zróbcie od czasu do czasu swojemu ukochanemu miłą niespodziankę. Jeśli jesteście samotni, to na razie los nie będzie sprzyjał zakochiwaniu się, ale za to poznacie sporo osób, które mogą na Was wpłynąć inspirująco i wypełnią braki w życiu. Urodzeni od 26 do 29 stycznia będą pod wpływem Urana, który będzie Was pobudzał do nietypowych działań i postawi na waszej drodze niezwykle inspirujące osoby, które mogą zmienić wasze dotychczasowe życie.

Ryby (19.02 – 20.03)

Możecie być trochę rozdarte między domem a pracą i możliwe, że jedna z tych dziedzin ucierpi kosztem drugiej. W tym tygodniu możecie stanąć przed koniecznością wyboru, czy spędzić więcej czasu w pracy czy z bliskimi, i może się okazać, że trzeba będzie poświęcić życie rodzinne. W stałym związku bardzo dobre porozumienie, partner będzie wspierał Was w waszych dążeniach i okaże się bardzo pomocny, jeśli będziecie miały trudniejsze dni. Samotni mają szanse poznać kogoś interesującego i jednocześnie opiekuńczego. Nie siedźcie tylko za dużo w domu i wyjdźcie czasem ze znajomymi na kawę albo do kina. Postarajcie się zorganizować sobie rozrywkę tak, żeby odpocząć po ciężkim dniu. Wasza sytuacja finansowa może się poprawić, ale tylko wtedy, gdy wykażecie się wytrwałością. Urodzeni od 20 do 23 lutego będą pod wpływem Neptuna, który przyniesie Wam inspirację, ale może jednocześnie narazić na kontakty z osobami niegodnymi zaufania. Bądźcie więc sceptyczne wobec cudownych okazji.Horoskop 2012