Horoscope  
Astrologia
Spotkania
Program astrologiczny Urania
Biuletyn astrologiczny
Postacie polskiej astrologii
Symbole astrologiczne
Horoskop
   Horoskop tygodniowy
   Nowe horoskopy
   Zegar
   Tranzyty
SĹ‚ownik
System domĂłw
Galeria Szem'a
Katalog stron
Bibliografia
Astrologia > Horoskop > Tygodniowy > 2012-08-27


Horoskop tygodniowy od 27 sierpnia do 2 września 2012

Agnieszka

Baran (21.03 – 19.04)

Będziecie mieć dużo pracy i przyda się Wam wytrwałość i dobra organizacja czasu. Jeśli będziecie konsekwentne w działaniu, to możecie wiele osiągnąć, ale na razie powinnyście poczekać na efekty swoich działań. Nie podejmujcie też pochopnych decyzji w związku z pracą. Lepiej zastanówcie się dwa razy, zanim coś powiecie. Jeśli jesteście samotne, to nie szukajcie kogoś na siłę. Lepiej będzie dla Was, żebyście skoncentrowały się na przyjaciołach i bliskich. W stałym związku będzie możecie mieć trochę problemów ze znalezieniem wspólnego języka. Starajcie się więc otwarcie mówić o swoich uczuciach i od razu wyjaśnijcie swoje wątpliwości. Powinnyście odczuć poprawę finansów, więc będziecie mogły pozwolić sobie na nieco więcej niż zazwyczaj wydatków. Urodzeni od 26 marca do 30 marca są pod wpływem Urana i Plutona. Te dwie planety pomogą Wam przeprowadzić rewolucję w życiu. Nie oglądajcie się więc za siebie i przyjmijcie to, co daje Wam los.

Byk (20.04 – 20.05)

Dopisze wam dobry nastrój. Będziecie też miały sporo energii do działania i nowe pomysły. Realizujcie je więc wytrwale, a na efekty nie trzeba będzie długo czekać. Wasza sytuacja finansowa powinna być niezła, więc dzięki temu na pewno polepszy się wasze samopoczucie i wzrośnie poczucie bezpieczeństwa. Jeśli jesteście samotne, to powinnyście umawiać się ze znajomymi i z tymi, których jeszcze nie znacie, bo są szanse, że ktoś się Wami zainteresuje i to z wzajemnością. A nawet jeśli nie, to przynajmniej spędzicie czas w towarzystwie. W stałym związku natomiast domowa i ciepła atmosfera. Okażcie partnerowi jak bardzo Wam zależy na nim albo na niej. Spędźcie trochę czasu tylko we dwoje. Urodzeni od 24 do 30 kwietnia będą pod wpływem Plutona, który wzmocni wasze siły, zintensyfikuje emocje i pragnienia. Da Wam też siłę niezbędną do przeprowadzenia gruntownych zmian w życiu.

Bliźnięta (21.05 – 21.06)

Będziecie mieć dobry nastrój i w pracy czeka Was udany czas. Zostaniecie docenione i będziecie się rozwijać. Jeśli weźmiecie teraz udział w kursach i szkoleniach, to przyniesie to Wam mnóstwo satysfakcji i znacząco poszerzycie swoją wiedzę. Powinnyście wykorzystywać wszystkie szanse rozwoju i nawiązywać jak najwięcej kontaktów, bo możecie wiele osiągnąć i mieć sporo satysfakcji. Wiele będzie zależało od Was. Wasza sytuacja finansowa powinna być bardzo dobra, o ile będziecie w stanie powstrzymać się od nadmiernych wydatków. Jeśli jesteście samotne, to na razie powinnyście odpocząć od randek i poszukiwania partnera. Zamiast tego spotkajcie się z przyjaciółmi. W stałym związku natomiast dobra atmosfera pozytywnie wpłynie na wasze samopoczucie. Urodzeni od 3 do 6 czerwca będą pod wpływem Jowisza, który przyniesie Wam powodzenie we wszystkim, co robicie. Uważajcie jednak aby nie popadać w przesadę i nadmierny optymizm.

Rak (22.06 – 22.07)

Będziecie miały duże powodzenie i poprawi się wasze samopoczucie. W pracy powodzenie i dobra passa, choć zajęć będzie całkiem sporo. Dzięki urokowi osobistemu będziecie teraz w stanie zjednać do siebie prawie każdego. Jeśli jesteście samotne, to jest duża szansa, że poznacie kogoś, kto odwzajemni wasze zainteresowanie. Dlatego powinnyście jak najwięcej pokazywać się wśród ludzi. W stałym związku bardzo dobra atmosfera. Wspólny wyjazd dobrze Wam zrobi i umocni waszą więź emocjonalną. W finansach na razie bez zmian i trzeba będzie poczekać na poprawę sytuacji, ale bądźcie wytrwałe i nie poddawajcie się. Urodzeni od 26 do 30 czerwca będą pod wpływem Urana i Plutona. To dwie planety gwałtownych zmian i nieoczekiwanych rewolucji. Nie bójcie się zatem przeprowadzić generalnych porządków w życiu i jeśli coś się nie sprawdzało zastąpcie to nowym i lepszym. Powinnyście teraz szczególnie dbać o zdrowie i skutecznie walczyć ze stresem.

Lew (23.07 – 22.08)

Skoncentrujecie się na finansach i z tego powodu możecie wziąć nawet nadgodziny. Jednak nie przesadzajcie z ilością pracy i dbajcie też o życie prywatne. W stałym związku atmosfera powinna być iście domowa. Zadbajcie więc o nastrój i zróbcie dla swojej drugiej połówki coś miłego. Jeśli jesteście samotne, to na razie niewiele się będzie działo, ale nie znaczy to, że powinnyście rezygnować ze spotykania się z innymi. Bywajcie wśród znajomych, zwiększy to wasze szanse na to, że spotkacie kogoś ciekawego. Wasza sytuacja finansowa będzie całkiem niezła, ale też postarajcie się rozsądnie gospodarować budżetem. Urodzeni od 5 do 9 sierpnia będą pod wpływem Jowisza, który przyniesie Wam szanse na rozwój kariery i pobudzi wasze życie towarzyskie. Dzięki Jowiszowi będziecie mogły spotkać nowe, inspirujące osoby. Natomiast urodzonym od 29 lipca do 1 sierpnia Uran przyniesie oryginalne pomysły i pobudzi do realizacji nietypowych projektów.

Panna (23.08 – 22.09)

Będziecie w doskonałym nastroju i w świetnej formie. Wzrośnie wasza witalność i poradzicie sobie ze wszystkim świetnie. To czas zbierania plonów waszej pracy. Możecie teraz zostać docenione i zauważone więc dawajcie z siebie wszystko, a wasz wysiłek na pewno przyniesie korzyści. Samotni będą mieli szanse na poznanie kogoś, kto może poruszyć wasze uczucia. Możliwe, że wśród starych znajomych będzie ktoś, kto stanie się Wam bliski. Powinnyście dać tej osobie szanse i postarać się ją poznać. Nie dajcie się też zwieść pozorom i nie oceniajcie powierzchownie. W stałym związku bardzo dobra atmosfera, harmonia i zrozumienie. Wasza sytuacja finansowa powinna być niezła, ale nie szastajcie pieniędzmi. Urodzonym od 29 sierpnia do 1 września Pluton będzie dodawał energii i siły przebicia. Będziecie w stanie pokonać teraz swoje słabości i przezwyciężyć problemy. Powinno się poprawić wasze zdrowie i samopoczucie.

Waga (23.09 – 22.10)

Mimo niezłego samopoczucia powinnyście uważać na zdrowie i nie przemęczać się. Pamiętajcie o odpoczynku po pracy i o właściwej diecie. Jeśli jesteście samotne, to na razie czekają Was jedynie przelotne flirty i romanse. Postarajcie się zachować sceptycyzm wobec nowo poznanych osób. Nie rzucajcie się od razu w romanse. Najpierw sprawdźcie czy wasz wybranek albo wybranka są godni zaufania. W stałym związku będziecie zbyt skoncentrowani na sprawach codziennych i trudno Wam będzie znaleźć czas na romantyczne chwile razem. Możliwe że ktoś bliski będzie potrzebował waszego wsparcia. Wasza sytuacja materialna powinna być całkiem niezła, jeśli tylko odpowiednio o nią zadbacie. Urodzonym od 6 do 9 października Jowisz przyniesie dużo szczęścia. Postarajcie się jak najlepiej wykorzystać okazje czy to zawodowe czy w życiu prywatnym. Możecie teraz zrealizować swoje ambicje, jeśli tylko nie poddacie się lenistwu.

Skorpion (23.10 – 21.11)

Powinnyście mieć całkiem niezły nastrój i w pracy dopisze Wam wena. Mimo że na razie nie odniesiecie jeszcze znaczących sukcesów, to poczujecie, że ruszyłyście do przodu i zrobiłyście mały krok w drodze na szczyt. Nie przesadzajcie jednak z ilością nadgodzin i zadbajcie też o życie prywatne. Będziecie mieć teraz dużo energii, ale z drugiej strony łatwo będziecie wpadać w irytację, więc poszukajcie sobie sposobu walki ze stresem, jeśli dotychczasowe się nie sprawdzały. Samotni mają szanse poznać kogoś interesującego, jednak może być Wam trochę trudno przełamać wrodzoną rezerwę i dystans. W stałym związku bardzo dobra atmosfera. Może powinnyście zaplanować wspólny wypad w odludne miejsce, żeby pobyć tylko we dwoje. Zajmijcie się uważnie swoimi finansami. Może warto byłoby trochę oszczędzić. Urodzeni od 24 do 29 października będą pod wpływem Marsa, który przyniesie Wam mnóstwo energii, ale też możecie być dość niecierpliwe i porywcze. Uważajcie więc z podejmowaniem ważnych decyzji i nie palcie za sobą mostów.

Strzelec (22.11 – 21.12)

Będziecie mieć sporo pracy i powinnyście zadbać o zdrowie. Zwłaszcza unikajcie przesady, bo czy to nadmiar zabaw, czy to dobrego jedzenia może przyczynić się do różnych dolegliwości. Dlatego czy to imprezujecie czy pracujecie, zachowajcie zdrowy rozsądek i umiar. W pracy możecie być trochę niecierpliwe i bardziej opieszałe osoby mogą Wam działać na nerwy, więc wykażcie się zrozumieniem. Samotni powinni na razie odpuścić szukanie kogoś na siłę i skupić na bliskich i przyjaciołach. Prawdziwa miłość znajdzie Was sama, kiedy nie będziecie się jej spodziewać. Na razie przyjmujcie świat takim jaki jest. W przyjaźni również możecie odnaleźć sens życia. W stałym związku mimo drobnych różnic zdań dogadacie się. Nie przesadzajcie z wydatkami, bo mimo dobrej sytuacji finansowej rozrzutność może nadszarpnąć budżet domowy. Urodzeni od 28 listopada do 1 grudnia będą pod wpływem Urana, który przyniesie nowe, niespodziewane pomysły i zaskakujące rozwiązania.

Koziorożec (22.12 – 19.01)

Praca przyniesie Wam nie tylko pieniądze, ale sporo satysfakcji. To czas, żeby uporządkować sprawy zawodowe i ustalić hierarchię ważności. Będziecie realizowały plan zajęć krok po kroku i niewielkie postępy już będą widoczne. Przyniesie Wam to dużo radości i zadowolenia. Również wasze finanse stopniowo się poprawią i wyjdziecie w końcu na prostą. Zobaczycie, że wcześniejsze wysiłki opłaciły się, co podniesie wasze morale. W stałym związku atmosfera będzie pełna ciepła i miłości, ale może okazać się, że potrzeby drugiej połówki będą od Was wymagać abyście nieco ustąpiły. Samotni mogą spotkać kogoś zainteresowanego Wami, ale wrodzona rezerwa i dystans mogą ochłodzić entuzjazm tej osoby, starajcie się więc okazać trochę ciepła. Urodzonym od 23 do 27 grudnia Mars doda energii i woli walki z przeciwnościami. To dobry moment, żeby wykazać się asertywnością i zwrócić na siebie uwagę.

Wodnik (20.01 – 18.02)

Przyda się Wam wytrwałość i dobra organizacja. Pracy będzie sporo, ale przyniesie Wam ona mnóstwo satysfakcji. Pieniądze również nie będą bez znaczenia. Jeśli jesteście samotne, to na razie powinnyście zadowolić się swoim własnym towarzystwem i towarzystwem przyjaciół. Na prawdziwą miłość jeszcze przyjdzie czas. Na razie cieszcie się wolnością i rozwijajcie swoje zainteresowania i hobby. Zawsze dobrze mieć znajomych, którzy dzielą wasze pasje i jest z nimi o czym pogadać. W stałym związku atmosfera będzie rodzinna i domowa, jednak bez większych zmian. Wasza sytuacja finansowa powinna być bardzo dobra, ale nie zaszkodzi jeśli zamiast wydawać pieniądze, zainwestujecie je. Urodzonym od 2 do 6 lutego Jowisz przyniesie okazje do rozwoju i ułatwienia we wszystkim co robicie. Jeśli dobrze i rozsądnie wykorzystacie szanse, jakie przynosi Wam los, czeka Was sukces i powodzenie. Możecie wiele osiągnąć.

Ryby (19.02 – 20.03)

Czeka Was sporo pracy, ale będziecie w całkiem niezłym nastroju i dacie sobie radę ze wszystkimi obowiązkami. Dzięki dobrej organizacji i kompetencjom uda się Wam pokonać wszelkie przeszkody i poradzić sobie z wszystkim, co stanie na waszej drodze. Spotkacie też życzliwie nastawione osoby, chętnie udzielić Wam pomocy. Jeśli tylko właściwie wykorzystacie szanse dane od losu, możecie teraz wiele osiągnąć. Mimo, że wasza sytuacja finansowa jeszcze się poprawi, to na razie będziecie na plus. Samotni mogą spotkać osobę życzliwie nastawioną i chętną poznać Was bliżej. Dzięki wrodzonej wrażliwości i empatii zostaniecie docenione jako koledzy i partnerzy. W stałym związku będzie panować atmosfera miłości i harmonii. Urodzonych od 24 do 28 lutego Pluton wzmocni i uwolni waszą wewnętrzną siłę. Będziecie mieć teraz mnóstwo energii, dlatego to jest odpowiedni czas, żeby wprowadzić zmiany zarówno w waszym otoczeniu jak i w sobie.Horoskop 2012