Horoscope  
Astrologia
Spotkania
Program astrologiczny Urania
Biuletyn astrologiczny
Postacie polskiej astrologii
Symbole astrologiczne
Horoskop
   Horoskop tygodniowy
   Nowe horoskopy
   Zegar
   Tranzyty
SĹ‚ownik
System domĂłw
Galeria Szem'a
Katalog stron
Bibliografia
Astrologia > Horoskop > Tygodniowy > 2012-08-20


Horoskop tygodniowy od 20 do 26 sierpnia 2012

Agnieszka

Baran (21.03 – 19.04)

Na początku tygodnia dopisze Wam bardzo dobre samopoczucie i wena do pracy. Będziecie mogły na siebie zwrócić uwagę przełożonych i wykazać się. Jeśli jesteście samotne, to są szanse, że spotkacie kogoś zainteresowanego Wami, ale być może trzeba będzie tę osobę ośmielić i zachęcić, żeby poznała Was bliżej. W stałym związku będziecie się ze sobą świetnie dogadywać, spędźcie więc trochę czasu tylko we dwoje. Dzięki temu umocnicie więź między Wami. Pod koniec tygodnia warto byłoby zwrócić uwagę na zdrowie i kondycję. Być może będziecie potrzebować odpoczynku i spokoju. Urlop z dala od zgiełku to dobry pomysł. Wasze finanse powinny być w dobrym stanie, więc będziecie mogły pozwolić sobie na trochę wydatków. Urodzeni od 1 do 6 kwietnia będą pod wpływem Jowisza, który przyniesie Wam powodzenie i optymizm. Prawie wszystko co teraz robicie jest skazane na sukces, więc wykorzystajcie ten sprzyjający moment.

Byk (20.04 – 20.05)

Poczujecie przypływ energii i witalności. Poprawi się wasze samopoczucie i wzrośnie pewność siebie. Będziecie miały sporo zapału i werwy do działania. Dlatego nie poddawajcie się lenistwu, tylko śmiało realizujcie swoje cele. W pracy bardzo dobry moment, zostaniecie zauważone i docenione. Możliwe nawet, że wreszcie dostaniecie upragnioną podwyżkę. Prowadzący własną firmę powinni odczuć poprawę i spory ruch w interesach. Jeśli jesteście samotne, to pojawi się szansa na flirt. W stałym związku czułość jaką okaże Wam partner bardzo poprawi Wam humor i sprawi, że odczujecie przypływ pewności siebie i dumę. Wasza sytuacja finansowa będzie całkiem niezła, więc będziecie mogły pozwolić sobie na trochę zbytku. Urodzeni od 1 do 7 maja będą pod wpływem Wenus, która przyniesie Wam dobry nastrój, odprężenie i przyniesie okazje do spotkań towarzyskich i randek. Jeśli więc jesteście samotne, to powinnyście bywać jak najwięcej wśród ludzi.

Bliźnięta (21.05 – 21.06)

Czeka Was dobra passa i powodzenie. Dzięki temu dopisze Wam dobry humor i optymizm. W pracy zostaniecie docenione za profesjonalizm i inteligencję. Dajcie z siebie wszystko, a szefostwo na pewno doceni to, jak bardzo się staracie. Wasza sytuacja finansowa powinna być bardzo dobra, dzięki czemu może się Wam udać zaoszczędzić i zainwestować zaoszczędzone pieniądze. Nie popadajcie tylko w przesadę i nie wydawajcie jak szalone wszystkiego, co zarobicie. Jeśli jesteście samotne, to na razie spokojnie poczekajcie aż pojawi się w waszym życiu ktoś zainteresowany nie tylko powierzchownością, ale też interesującym charakterem. W stałym związku będziecie skupione na rodzinie i domu, więc może Wam trochę brakować weny na romantyczne wieczory przy świecach. Urodzeni od 2 do 6 czerwca będą pod wpływem Jowisza, który przyniesie Wam mnóstwo energii, optymizmu i wiary we własne siły. Jowisz może Wam przynieść sukcesy w pracy i powodzenie.

Rak (22.06 – 22.07)

W tym tygodniu powinien Wam się poprawić humor. Poczujecie też przypływ sił witalnych i powinno poprawić się wasze zdrowie. Jeśli jesteście samotne, to możliwe, że poznacie kogoś zainteresowanego waszą osobą. Jednak pod warunkiem, że będziecie bywać wśród znajomych i dacie innym szanse, żeby Was poznali. W stałym związku wszystko ułoży się po waszej myśli, więc możecie spać spokojnie. W pracy lepszy czas dopiero pod koniec tygodnia. Jeśli chodzi o finanse na razie zachowajcie ostrożność. Powinnyście ograniczyć wydatki na tyle, na ile dacie radę. Dbajcie o zdrowie i nie bagatelizujcie faktu gorszego samopoczucia. Urodzeni od 22 do 26 czerwca będą pod wpływem Neptuna, który przyniesie Wam natchnienie i rozwój wyobraźni. Rozwijajcie więc swoje talenty i kierujcie się głosem serca w tym co robicie. Jednak bądźcie choć odrobinę sceptyczne wobec osób, jakie spotykacie.

Lew (23.07 – 22.08)

Czeka Was sporo kontaktów i spotkań. Możliwe niedalekie podróże w sprawach służbowych. W pracy sporo się będzie działo, więc nie będziecie się nudzić. Zostaniecie docenione za dowcip i elokwencję. To również dla Was dobry moment na naukę. Możecie zatem zrobić dodatkowe kursy i szkolenia. Samotni na razie powinni wykazać się cierpliwością i nie szukać drugiej połówki na siłę, bo spotkacie odpowiednią osobę, gdy przyjdzie właściwy moment. Tymczasem pielęgnujcie stare znajomości i przyjaźnie. Związek na razie zejdzie trochę na dalszy plan, bo będziecie zaabsorbowane pracą i obowiązkami. Jednak postarajcie się wygospodarować trochę czasu tylko we dwoje. Wasze finanse będą w niezłej kondycji, więc możecie pomyśleć o inwestycjach. Urodzeni od 4 do 9 sierpnia będą pod wpływem Jowisza, który przyniesie Wam mnóstwo optymizmu, radości i powodzenie. Prawie wszystko o co się będziecie starać, powinno się udać.

Panna (23.08 – 22.09)

Przybędzie Wam sił witalnych i energii do działania. Jednak od poniedziałku starajcie się nie forsować. W pracy również prawie wszystko będzie się układać po waszej myśli. Powinno się poprawić wasze samopoczucie i będziecie miały większą siłę przebicia. Jeśli więc trochę zaniedbałyście niektóre sprawy, to teraz będzie czas, żeby nadrobić zaległości. Samotni będą mieli szanse, żeby poznać kogoś interesującego. Tylko bywajcie wśród znajomych, dzięki czemu zwiększycie swoje szanse na spotkanie tej osoby. W stałym związku to dobry czas na czułość i okazywanie uczuć. Druga strona doceni wasze starania. W finansach powinno być nieźle, ale na znaczną poprawę przyjdzie Wam jeszcze poczekać. Urodzeni od 29 sierpnia do 1 września będą pod wpływem Plutona, który przyniesie Wam mnóstwo energii, doda pewności siebie i może przynieść niezwykły sukces. Jeśli tylko będziecie działać konsekwentnie, to wiele osiągniecie.

Waga (23.09 – 22.10)

Powinnyście odpoczywać. Unikajcie też stresu, bo nadmiar negatywnych emocji może niekorzystnie odbić się na waszym zdrowiu. W pracy na razie niewiele się będzie działo i sprawy będą się toczyć swoim własnym rytmem. Jeśli jesteście samotne, to na razie będziecie musiały zadowolić się przelotnymi flirtami. Choć jest niewielka szansa, że poznacie osobę godną większego zainteresowania. Bądźcie jednak sceptyczne wobec nowych znajomości i najpierw przetestujcie czy możecie zaufać. W stałym związku wszystko będzie się między Wami bardzo dobrze układać. Warto spędzić choć jeden wieczór tylko we dwoje. Wasza sytuacja finansowa powinna być bardzo dobra, więc zastanówcie jak najlepiej ulokować swoje oszczędności. Urodzeni od 5 do 9 października będą pod wpływem Jowisza, który sprawi, że posuniecie się do przodu niemalże w każdej dziedzinie życia. Jowisz przyniesie Wam szczęście i powodzenie. Może nawet spotkacie swoją drugą połówkę.

Skorpion (23.10 – 21.11)

Powinnyście mieć całkiem niezły nastrój, co sprawi, że zarówno w pracy jak i w domu wszyscy będą do Was lgnąć. Pracy będzie całkiem sporo, ale przyniesie Wam ona dużo satysfakcji i zadowolenia. Na większy sukces przyjdzie Wam jeszcze poczekać, ale drobne zwycięstwa przyniosą Wam dużo satysfakcji. Jeśli jesteście samotne, to są szanse, że spotkacie kogoś, kto odwzajemni wasze zainteresowanie. W stałym związku dobrze się będzie między Wami układać. To dobry moment, żeby wyjaśnić ewentualne niedopowiedzenia. Mimo sporego rozwoju zawodowego na poprawę finansów będziecie musiały na razie poczekać. Zwróćcie uwagę na dietę i zdrowie. Może warto byłoby zwiększyć ilość czynnego wypoczynku, co znacznie poprawi waszą kondycję fizyczną. Urodzeni od 23 do 27 października będą pod wpływem Neptuna, który przyniesie Wam mnóstwo nietypowych znajomości z bardzo inspirującymi osobami. Zajmijcie się też duchowością i rozwojem osobistym, bo czas będzie sprzyjał koncentracji na własnej psychice i jej potrzebach.

Strzelec (22.11 – 21.12)

Będziecie w dobrym nastroju, ale powinnyście zwrócić uwagę na zdrowie i właściwie się odżywiać i pamiętać o ruchu na świeżym powietrzu. W pracy niektórzy mogą wyprowadzać Was z równowagi, więc starajcie się zachować spokój mimo wszystko. Ważne jest, żebyście potrafiły zrelaksować się w czasie wolnym. Dla samotnych na razie to nie jest najlepszy moment na szukanie drugiej połówki. Zamiast umawiać się na randki w ciemno, zróbcie imprezę z przyjaciółmi. W stałym związku może Wam brakować czasu, żeby pobyć razem, ale mimo wszystko postarajcie się znaleźć choć jeden wieczór, żeby spędzić go romantycznie. W finansach całkiem dobrze, ale panujcie nad rozrzutnością. Urodzeni od 3 do 8 grudnia będą pod wpływem Jowisza, który przyniesie nadmiar optymizmu i przesadę. Patrzcie więc śmiało w przyszłość, ale nie podejmujcie na razie pochopnych decyzji, bo możecie teraz patrzeć na rzeczywistość przez różowe okulary.

Koziorożec (22.12 – 19.01)

Wasze samopoczucie poprawi się i odczujecie przypływ energii do działania. Zatem bierzcie sprawy w swoje ręce i poświęćcie więcej uwagi pracy, a efekty przyjdą już niedługo. Choć na razie pozornie niewiele się będzie działo, to jednak zrobicie znaczny postęp w pracy i będziecie mogły być z siebie dumne. Jeśli jesteście samotne, to jest szansa, że poznacie teraz kogoś odpowiedniego. Warto może dać szanse tej osobie i jednocześnie uważnie jej się przyjrzeć zanim obdarzycie ją zaufaniem. W stałym związku niewiele się będzie działo i raczej poświęcicie swój czas rodzinie i sprawom wymagającym uwagi. W finansach na razie bez zmian. Na poprawę trzeba będzie jeszcze poczekać. Urodzeni od 22 do 26 grudnia będą pod wpływem Neptuna, który przyniesie Wam przypływ natchnienia, pobudzi waszą wyobraźnię i uaktywni wasze zdolności twórcze. Rozwijajcie swoje talenty, póki macie taką możliwość.

Wodnik (20.01 – 18.02)

W pracy udany czas, ale baczcie uważnie na samopoczucie i pamiętajcie o zdrowiu, które jest niezwykle ważne. Będziecie mieć sporo pracy, ale poradzicie sobie ze wszystkim. Możliwe nawet, że zostaniecie awansowane. Samotni będą mieli okazje spotkać kogoś interesującego. Bywajcie tylko jak najwięcej wśród ludzi. Możliwe, że zainteresuje się Wami ktoś z grona waszych znajomych, kogo znacie od dawna, ale teraz spojrzycie na niego w zupełnie innym świetle. Dbajcie też o przyjaźnie i stare znajomości, bo ostatnio mogłyście zaniedbać waszych przyjaciół. W stałym związku panować będzie atmosfera zrozumienia i harmonii. Wasza sytuacja finansowa będzie bardzo dobra, więc będziecie mogły sobie na wiele pozwolić. Urodzeni od 31 stycznia do 5 lutego będą pod wpływem Jowisza, który przyniesie Wam mnóstwo energii, pozytywne myślenie i postawi na waszej drodze osoby bardzo przyjaźnie do Was nastawione. Możecie teraz zrealizować swoje zamierzenia.

Ryby (19.02 – 20.03)

Będziecie musiały wybierać między pracą a bliskimi. Możliwe, że wasze życie rodzinne trochę ucierpi z powodu nadmiaru obowiązków, dlatego musicie starać się znaleźć równowagę w obu tych dziedzinach. Jeśli jesteście samotne, to są szanse, że kogoś poznacie, pod warunkiem, że będziecie wychodzić i pokazywać się wśród ludzi. Możliwe, że wpadłyście w oko jednemu ze znajomych i trzeba będzie tę osobę nieco ośmielić. W stałym związku dobra atmosfera, więc powinnyście dzięki temu zachować dobry nastrój. Wasza sytuacja finansowa może się poprawić, ale pod warunkiem, że będziecie się starały. Uważajcie też, żeby nie wydawać za dużo, bo mogą Was kusić różne tak naprawdę zupełnie niepotrzebne drobiazgi. Urodzonym od 25 do 28 lutego Pluton będzie dodawał energii i siły przebicia. Dzięki asertywności i niebywale sprzyjającym zbiegom okoliczności będziecie mogły teraz osiągnąć więcej niż zazwyczaj. Pluton będzie też sprzyjał regeneracji zarówno psychicznej jak i fizycznej.Horoskop 2012