Horoscope  
Astrologia
Spotkania
Program astrologiczny Urania
Biuletyn astrologiczny
Postacie polskiej astrologii
Symbole astrologiczne
Horoskop
   Horoskop tygodniowy
   Nowe horoskopy
   Zegar
   Tranzyty
SĹ‚ownik
System domĂłw
Galeria Szem'a
Katalog stron
Bibliografia
Astrologia > Horoskop > Tygodniowy > 2012-08-13


Horoskop tygodniowy od 13 do 19 sierpnia 2012

Agnieszka

Baran (21.03 – 19.04)

Dopisze Wam doskonały nastrój i wspaniałe samopoczucie. W pracy wszystko ułoży się po waszej myśli, a miła atmosfera sprawi, że będziecie pełne energii. Szukający zajęcia powinni zintensyfikować wysiłki mające na celu znalezienie posady, bo są teraz duże szanse, że Wam się uda. Nie jest to natomiast najlepszy moment w uczuciach, zwłaszcza samotni powinni teraz zrobić przerwę w poszukiwaniach drugiej połówki, bo osoby, na jakie traficie nie spełnią waszych oczekiwań. W stałym związku bez większych zmian. Będziecie dość mocno skupione na domu i rodzinie, co pochłonie mnóstwo waszej energii. W finansach pomyślność, więc korzystnie zainwestujcie zarobione pieniądze. Jeśli urodziłyście się od 1 do 6 kwietnia, to będziecie pod wpływem Jowisza, który przyniesie Wam powodzenie i szczęście. Jowisz będzie Wam dodawał optymizmu i wiary w lepsze jutro. Powinna się polepszyć wasza sytuacja finansowa, ale mimo to uważajcie, żeby nie przesadzać z wydatkami.

Byk (20.04 – 20.05)

Będziecie czuły potrzebę, żeby skupić się na twórczości i odpoczynku. To dobry moment, żeby jechać na urlop, jeżeli jeszcze nie wykorzystałyście przysługujących Wam wolnych dni. W pracy nie wszystko będzie Wam teraz szło tak, jak to sobie zaplanowałyście i mogą być drobne opóźnienia, ale niech one nie wybijają Was z rytmu, bo tak czy owak dojdziecie do celu. Samotni będą mieli okazję poznać kogoś ciepłego i serdecznego, kto zechce się Wami zaopiekować. Powinnyście jedynie dać szanse losowi i wyjść do ludzi. W ten sposób dacie się zauważyć. W stałym związku miłość i troska, jaką obdarzy Was partner będzie jak miód na wasze serce. Powinno się poprawić wasze samopoczucie, ale też dużo odpoczywajcie. Wasza sytuacja finansowa będzie niezła, ale raczej mądrze inwestujcie zamiast kupować niezbyt potrzebne rzeczy. Urodzonym od 20 do 24 kwietnia Neptun będzie dodawał fantazji i uwrażliwiał. Ale też staniecie się bardziej podatne na wpływy, zarówno te złe jak i dobre.

Bliźnięta (21.05 – 21.06)

Macie teraz wspaniały okres w życiu. Jedyne czego powinnyście unikać to przesada. Jowisz, który jeszcze wiele miesięcy będzie przebywał w waszym znaku, przyniesie Wam szczęście i postawi na waszej drodze odpowiednich ludzi, którzy pomogą Wam osiągnąć wasze cele. Zarówno w pracy, jak i w życiu prywatnym będzie Wam teraz dopisywać bardzo dobra passa. Jeśli jesteście samotne, to są szanse, że spotkacie kogoś odpowiedniego dla Was. A okazji do wyjść i spotkań towarzyskich powinno być całkiem sporo. Będziecie wręcz rozchwytywane dzięki waszej elokwencji, dowcipowi i urokowi. W stałym związku bardzo dobra atmosfera. Skoncentrujecie się też więcej niż do tej pory na rodzinie. Urodzeni od 21 do 25 maja powinni jednak mieć się na baczności i uważać na zdrowie, bowiem Neptun może wprowadzić do waszego życia trochę zamieszania. Jeśli jednak właściwie wykorzystacie natchnienie, to możecie rozwinąć swoje uzdolnienia.

Rak (22.06 – 22.07)

Będziecie w bardzo dobrym nastroju. A czarem i urokiem osobistym zjednacie sobie wiele osób. Łatwiej Wam też będzie osiągnąć swoje cele, bo sprzyja Wam teraz szczęście i okoliczności będą ułatwiać to, czego pragniecie. Dla samotnych to moment sprzyjający poznawaniu nowych osób. Możecie teraz spotkać kogoś, kto stanie się Wam bliski. W stałym związku atmosfera pełna ciepła i świetne porozumienie. Powinnyście zatem znaleźć chwilę, żeby pobyć tylko we dwoje. Jeśli tylko macie możliwość, to powinnyście wyjechać z domu i oderwać się od codzienności. Na poprawę sytuacji finansowej powinnyście poczekać, a tymczasem zajmijcie się pracą. Nagroda na pewno przyjdzie. Urodzonym od 28 do 30 czerwca Uran przyniesie potrzebę zmian. Nie działajcie jednak zbyt pochopnie i impulsywnie, choć możecie mieć genialne pomysły. Natomiast urodzeni od 22 do 26 czerwca będą pod wpływem Neptuna, który bardzo Was uwrażliwi i może zesłać natchnienie.

Lew (23.07 – 22.08)

W tym tygodniu doskonały nastrój i świetne samopoczucie. Powinno się teraz poprawić wasze zdrowie i jeśli do tej pory cierpiałyście na brak energii, to właśnie teraz odczujecie przypływ sił witalnych. W pracy wszystko ułoży się po waszej myśli i spotkacie się z sympatią przełożonych. Jeśli jesteście samotne, to są spore szanse, że poznacie kogoś, kto z czasem stanie się Wam bliski. Dajcie tylko losowi szanse i starajcie się bywać wśród znajomych. W stałym związku harmonia i spokój. Będziecie cieszyć się swoją obecnością, a chwile czułości tylko polepszą wasz humor. Wasza sytuacja finansowa pozwoli Wam na dodatkowe wydatki. Urodzeni od 3 do 8 sierpnia będą pod wpływem Jowisza, który przyniesie Wam mnóstwo energii i wiary we własne możliwości. Jowisz będzie też sprzyjał wszelkim przedsięwzięciom, w jakich weźmiecie udział, więc powinnyście maksymalnie wykorzystać sprzyjające Wam okoliczności.

Panna (23.08 – 22.09)

Na razie powinnyście w miarę możliwości odpocząć i zająć się swoim zdrowiem. Zwróćcie uwagę na samopoczucie i jeśli jesteście dość często zmęczone, to zróbcie podstawowe badania. Nie bagatelizujcie tego, co się dzieje w waszym organizmie. W pracy na razie lekki zastój, więc spokojnie wykonujcie swoje obowiązki. Przyjdzie czas, że wasze życie zawodowe ruszy jeszcze do przodu. Nie poddawajcie się, tylko róbcie swoje, a w końcu zostaniecie docenione za profesjonalizm i wytrwałość. Samotni będą mieli okazję poznać kogoś ciekawego. Możliwy mały flirt, który poprawi Wam humor. W stałym związku okazujcie sobie uczucia, żeby druga strona odczuła, jak bardzo Wam zależy. W finansach nieźle, ale nie przesadzajcie z rozrzutnością. Urodzeni od 29 sierpnia do 1 września będą pod wpływem Plutona, który da Wam ogromny zastrzyk energii. Wykorzystajcie tę siłę, aby zmienić swoje życie na lepsze.

Waga (23.09 – 22.10)

Ten tydzień powinien być bardzo udany. Powinnyście odczuć przypływ energii, witalności i zapału do działania. W pracy wszystko pójdzie gładko. Jeśli macie ważne sprawy do załatwienia, to również natraficie na życzliwie nastawione osoby i świetnie sobie poradzicie z każdym zadaniem. Są spore szanse, że wasza sytuacja materialna się poprawi i będziecie miały nadwyżki finansowe. Jeśli wybieracie się na urlop, to zregenerujecie swoje siły i wrócicie z entuzjazmem do pracy, natomiast ci, którzy muszą zostać w pracy, powinni zorganizować sobie czas wolny w taki sposób, żeby dobrze odpocząć. Dla samotnych pojawi się szansa, żeby spotkać bratnią duszę. Natomiast w stałym związku bardzo dobre porozumienie sprawi, że nabierzecie jeszcze większego optymizmu. Urodzeni od 4 do 9 października będą po wpływem Jowisza, który ułatwi wszystko, co teraz robicie. Nie dajcie się jednak lenistwu, tylko śmiało realizujcie swoje plany.

Skorpion (23.10 – 21.11)

Przyda Wam się trochę wytrwałości, ale nie powinnyście się przemęczać, bo możecie popadać w przesadę w pracy. Zróbcie sobie od czasu do czasu wolne i zajmijcie się swoim hobby i pozwólcie sobie na odrobinę przyjemności. Jeśli jesteście samotne, to jest szansa, że właśnie teraz spotkacie zainteresowaną Wami osobę. Ale wykażcie odrobinę cierpliwości w czasie zalotów. W stałym związku panować będzie atmosfera ciepła i zrozumienia. Wasza opiekuńczość zostanie doceniona i partner odwdzięczy się Wam szczerym uczuciem. W finansach na razie trzeba będzie poczekać na poprawę, więc na razie nie szalejcie z wydatkami i zastanówcie się, co może poczekać, a co jest niezbędne. Urodzeni od 29 października do 2 listopada będą pod wpływem Plutona, który dodawał Wam będzie magnetyzmu, tajemniczości i niezwykłej energii. Możecie teraz zmienić nie tylko siebie, ale i otoczenie, a jeśli się postaracie, to możecie bardzo wiele osiągnąć.

Strzelec (22.11 – 21.12)

Będziecie w wyśmienitym humorze dzięki przypływowi energii, jaki teraz odczujecie. W pracy będzie się świetnie układać. Dacie sobie radę ze wszystkim i poradzicie w każdej sytuacji. Wykorzystajcie sprzyjający moment w karierze. Jeśli jesteście samotne, to są szanse, że znajdziecie teraz kogoś, kto zechce z Wami dzielić troski i radości dnia codziennego. W stałym związku będziecie zajmować się domem i rodziną, więc możecie trochę zaniedbać więź między Wami. Starajcie się mimo wszystko znaleźć czas, żeby pobyć ze sobą tylko we dwoje. Ktoś z waszych bliskich może potrzebować waszego wsparcia. Starajcie się przekazać tej osobie trochę z waszego wrodzonego optymizmu. Pod względem finansowym powinno być całkiem nieźle, o ile nie będziecie popadać w przesadę i zachowacie umiar. Urodzonym od 29 listopada do 3 grudnia Uran przyniesie natchnienie i niesamowite, oryginalne pomysły. Będziecie teraz miały szanse raz na zawsze uwolnić się ze starych schematów.

Koziorożec (22.12 – 19.01)

Jeśli nie możecie pozwolić sobie teraz na wolne, to przyda się Wam trochę dyscypliny i wytrwałości w pracy, bo na efekty wysiłków będziecie musiały trochę poczekać. Jeśli jesteście samotne, to są szanse, że spotkacie bardzo przyjaźnie nastawione do Was osoby. Nie martwcie się jednak, jeśli okaże się, że nie zaczniecie się ze sobą spotykać, bo przyjaźń też jest bardzo ważna. W stałym związku partner będzie dla Was wsparciem i będzie Wam okazywał szczere uczucie i oddanie. Powinnyście również zrobić coś, co ukaże jak bardzo Wam zależy na nim. Na poprawę sytuacji finansowej jeszcze poczekacie, choć na razie będzie całkiem nieźle. Postarajcie się znaleźć sposoby na relaks w wolnym czasie, dzięki temu polepszy się wasze samopoczucie. Urodzonym do 27 do 30 grudnia Pluton przyniesie niesamowity zastrzyk energii i potrzebę dokonania zmian w życiu. Cokolwiek teraz zrobicie, będzie to miało wpływ na waszą przyszłość, więc dokonajcie rozsądnego wyboru.

Wodnik (20.01 – 18.02)

Dopisze Wam dobry nastrój, ale możecie być trochę rozdarte między koniecznością obowiązków w pracy a życiem prywatnym. Postarajcie się znaleźć złoty środek, żeby wasi bliscy byli zadowoleni. Pamiętajcie też o odpoczynku i jeśli akurat nie możecie sobie pozwolić na wakacje, to zajmijcie się swoim hobby. Nie zaniedbujcie sportu, powinniście znaleźć czas na wypoczynek na świeżym powietrzu. Jeśli jesteście samotne, to jest szansa, że poznacie kogoś, kto wzbudzi wasze zainteresowanie. Dajcie tej osobie szanse, ale nie rzucajcie się od razu w wir romansu, zanim nie poznacie się lepiej. W stałym związku będą Wam dopisywać dobre nastroje więc odpocznijcie razem. Wasza sytuacja finansowa będzie bardzo dobra, więc to czas na inwestycje. Urodzeni od 30 stycznia do 4 lutego będą pod wpływem Jowisza, który przyniesie Wam szczęście, powodzenie i dobry nastrój. Nie spoczywajcie jednak na laurach, tylko działajcie, żeby wykorzystać sprzyjające okoliczności.

Ryby (19.02 – 20.03)

Powinnyście dużo odpoczywać i unikać w miarę możliwości stresów. Nie stawiajcie sobie zbyt wysoko poprzeczki i pamiętajcie o wyrozumiałości wobec samych siebie. Jesteście tylko ludźmi i też macie swoje potrzeby. Nie pozwólcie innym, aby żerowali na waszej dobroci i współczuciu. Trochę zdrowego egoizmu Wam się przyda. W stałym związku bardzo dobre porozumienie będzie źródłem radości i dobrego humoru. Samotni mają szanse spotkać bratnią duszę. Możliwe, że poznacie drugą połówkę dzięki rodzinie albo znajomym. Wasza sytuacja materialna na razie będzie bez zmian, ale przy odrobinie cierpliwości w końcu wybijecie się na prostą. Starajcie się pielęgnować optymizm, bo dzięki temu unikniecie wielu niepotrzebnych zmartwień. Urodzonych od 24 do 27 lutego wzmocni Pluton. Dzięki niemu wzrośnie wasza pewność siebie, siła przebicia i wewnętrzny blask. Będziecie teraz miały szanse zająć się tym, na czym Wam naprawdę zależy.Horoskop 2012