Horoscope  
Astrologia
Spotkania
Program astrologiczny Urania
Biuletyn astrologiczny
Postacie polskiej astrologii
Symbole astrologiczne
Horoskop
   Horoskop tygodniowy
   Nowe horoskopy
   Zegar
   Tranzyty
SĹ‚ownik
System domĂłw
Galeria Szem'a
Katalog stron
Bibliografia
Astrologia > Horoskop > Tygodniowy > 2012-07-30


Horoskop tygodniowy od 30 lipca do 5 sierpnia 2012

Agnieszka

Baran (21.03 – 19.04)

Będziecie miały mnóstwo sił witalnych i dopisze Wam świetne samopoczucie. W pracy bardzo dobry czas. Przełożeni zauważą wasze zaangażowanie i docenią nie tylko pochwałą, ale być może podwyżką. Realizujcie teraz swoje pomysły. Dzięki wpływowi Urana będziecie mieć też nietypowe a nawet genialne pomysły. Nawet jeśli zaskoczycie wszystkich wokół, to możecie teraz zrewolucjonizować rzeczywistość. Idźcie śmiało do przodu, bo naprawdę macie szanse rozwinąć skrzydła. Dla samotnych będzie szansa na nową znajomość, która może przerodzić się w stały związek. Jeśli tylko będziecie spotykać się z ludźmi, to są spore szanse na poznanie kogoś zachwycającego. W stałym związku wspaniały czas miłości i czułości. Urodzeni od 27 do 30 marca będą pod wpływem Urana, który przyniesie Wam niezwykle oryginalne pomysły i potrzebę uwolnienia się ze starych wzorców. Teraz będziecie mieć odwagę postąpić w taki sposób, jaki wcześniej wydawał się Wam niewyobrażalny.

Byk (20.04 – 20.05)

Zajmiecie się twórczością i dobrze byłoby, gdybyście mogły wziąć urlop i zająć się swoim hobby. W pracy możliwe niewielkie konflikty, więc starajcie się zachować zimną krew i nie dajcie się sprowokować do kłótni. Jak tylko zauważycie, że atmosfera robi się gorąca, to albo nie zwracajcie uwagi, albo wyjdźcie. Trochę też uważajcie na zdrowie, a zwłaszcza na nerwy i starajcie się znaleźć odpowiedni relaks. W czasie wolnym róbcie to, co sprawia Wam największą przyjemność i stanowi oderwanie od codzienności. Dla samotnych to nie jest najlepszy moment na zawieranie nowych znajomości z płcią przeciwną. Lepiej spotkajcie się ze znajomymi i przyjaciółmi. A na poszukiwania drugiej połówki przyjdzie jeszcze odpowiedni czas. W stałym związku na razie bez zmian. Wasza sytuacja finansowa powinna być dobra, ale powinnyście nauczyć się oszczędzać. Urodzeni od 26 do 29 kwietnia będą pod wpływem Plutona, który przyniesie Wam siłę i doda energii do działania.

Bliźnięta (21.05 – 21.06)

Dopisze Wam doskonały nastrój oraz poprawi się wasze zdrowie i kondycja. Uważajcie tylko, żeby nie przesadzić z przyjemnościami, zwłaszcza z dobrym jedzeniem. Będziecie teraz miały możliwość dużo podróżować, zarówno blisko jak daleko. Czas sprzyja wakacjom, wyjazdom i nawiązywaniu ciekawych kontaktów. Jeśli szukacie pracy, to są bardzo duże szanse, że właśnie teraz uda się Wam znaleźć coś, co przyniesie Wam sporo satysfakcji. Samotni będą mieli duże szanse poznać kogoś, kto zagości w waszym sercu na dłużej. W stałym związku powinna być wspaniała atmosfera. Pomyślcie o legalizacji związku, jeśli jeszcze do tej pory nie zaręczyłyście się. Powinna się poprawić wasza sytuacja finansowa, więc jeśli planujecie inwestycje, to dobrze przemyślcie temat. Urodzonym od 30 maja do 3 czerwca Jowisz przyniesie dużo szczęścia i powodzenie w każdej dziedzinie życia. Jeśli pojedziecie teraz na wakacje, to powinny być niezwykle udane.

Rak (22.06 – 22.07)

Skupicie się na pracy i zarabianiu pieniędzy, jednak na razie będziecie musiały nieco poczekać na efekty swoich działań. Przyda się Wam cierpliwość i pogoda ducha. Powinnyście pamiętać też o relaksie i jeśli jeszcze nie byłyście w tym roku na wakacjach, to może warto byłoby pomyśleć o dłuższym wyjeździe i przejrzeć oferty biur podróży. Wybierzcie takie miejsce, które będzie Wam odpowiadać najbardziej. Jeśli jesteście samotne, to na razie powinnyście poczekać na bardziej odpowiedni moment zanim poznacie kogoś, kto stanie się bliski waszemu sercu. W stałym związku na razie bez większych zmian. Nie dajcie się tylko wykorzystywać bliskim i sprawiedliwie podzielcie obowiązki domowe. Urodzonym od 22 do 26 czerwca Neptun będzie dodawał fantazji i natchnienia. Rozwijajcie teraz ukryte talenty, bo to bezcenny kapitał na przyszłość. Odkryjecie światy, na które do tej pory nie zwracałyście uwagi i będziecie niezwykle wyczulone na piękno i sztukę.

Lew (23.07 – 22.08)

Słońce doda Wam pewności siebie, energii i witalności. Dopisze Wam wspaniałe samopoczucie i optymistyczny nastrój. Jeśli jesteście samotne, to macie duże szanse na poznanie kogoś nietuzinkowego, kto jeszcze Was zainspiruje do działania. Będziecie się czuły niepokonane i w istocie zarazicie otoczenie swoim dobrym nastrojem. Łatwo Wam będzie teraz zjednać do siebie ludzi. Jeśli staracie się w pracy, żeby zabłysnąć, to teraz macie szanse na osiągnięcie czegoś więcej niż Wam się do tej pory wydawało. Macie spore szanse na poznanie ewentualnej drugiej połówki, jeśli jesteście samotne. Na waszej drodze pojawią się bardzo życzliwie nastawione osoby, które pomogą Wam osiągnąć to, czego pragniecie. W stałym związku wszystko będzie układać się doskonale. Poprawią się wasze finanse, więc myślcie o inwestycjach. Urodzeni od 30 lipca do 2 sierpnia będą pod jednoczesnym wpływem Jowisza i Urana, które zagrzeją Was do zmian i nietypowych działań. To czas sprzyjający uwalnianiu się ze starych struktur, możecie teraz łatwo zerwać z nałogiem np. palenia.

Panna (23.08 – 22.09)

Możecie mieć teraz lekki spadek sił witalnych, więc pamiętajcie o tym, żeby odpoczywać jak najwięcej. Jeśli potrzebujecie odosobnienia, to powinnyście skupić się na sobie i pomedytować. Nie bierzcie na swoje barki zbyt wielu obowiązków i zajmijcie się swoim hobby, tak żeby odetchnąć od codzienności. Jeśli jesteście samotne, to na razie nie jest to najlepszy czas na poznawanie drugiej połówki, ale nie rezygnujcie ze spotkań z ludźmi i pielęgnujcie przyjaźnie. W stałym związku jak najczęściej szczerze rozmawiajcie z partnerem, żeby nie było miedzy wami niepotrzebnych niedopowiedzeń. Wasza sytuacja materialna powinna być całkiem niezła, ale mimo to starajcie się oszczędzać. Urodzonym od 28 sierpnia do 1 września Pluton będzie dodawał energii i asertywności. Wykorzystajcie tę potężną dawkę mocy do pracy nad sobą i realizacji wytyczonych celów. Pluton pomoże Wam wykorzystać ukryte i niedostępne dotąd zasoby, z których nie zdawałyście sobie sprawy.

Waga (23.09 – 22.10)

Będziecie w świetnym humorze i poczujecie przypływ energii i sił do działania. W pracy staniecie się widoczne i zostaniecie docenione. Jeśli jesteście samotne, to macie teraz bardzo duże szanse na poznanie kogoś, kto w przyszłości stanie się bliską osobą. Więc jak najwięcej starajcie się udzielać towarzysko. Dbajcie też o siebie, żeby zrobić dobre pierwsze wrażenie. Skropcie się dobrymi perfumami i starajcie się wyglądać estetycznie, dzięki czemu przyciągniecie uwagę. A potem będzie już z górki. Dla par w stałym związku to bardzo dobry czas. Będziecie dla siebie wzajemnie inspiracją i wsparciem. Jeśli już znudziło się Wam siedzenie w domu, to powinnyście wybrać się razem na wczasy i umocnić w ten sposób swoją więź. Wasza sytuacja finansowa powinna pozwolić Wam na dodatkowe wydatki. Urodzeni od 7 do 12 października będą pod wpływem Marsa, który doda Wam energii, ale też sprawi, że łatwo będziecie popadać w konflikty. Nie spieszcie się!

Skorpion (23.10 – 21.11)

W pracy przyjdzie Wam poczekać na nieco lepszy moment. Powinnyście też zadbać o dobre samopoczucie i dużo odpoczywać. Niech Wam się nie zdaje, że jesteście niezniszczalne. Wy też potrzebujecie odpoczynku i spokoju, więc jeśli tylko trafi się okazja, powinnyście jechać na urlop albo choć zrobić sobie krótką wycieczkę w czasie wolnym. Nie dajcie się wyprowadzić z równowagi i za wszelką cenę zachowajcie spokój, nawet jeśli trzeba będzie robić dobrą minę do złej gry. Samotni powinni na razie dać sobie spokój z randkowaniem i zająć się biznesem. W stałym związku możliwe drobne nieporozumienia, więc od razu wyjaśniajcie wszelkie wątpliwości. Wasza sytuacja finansowa na razie bez zmian. Urodzeni od 23 do 27 października będą pod wpływem Neptuna, który przyniesie Wam mnóstwo fantazji, natchnienie i niezwykłe pomyły. Rozwijajcie teraz swoje zdolności, bo może się to okazać dobrą inwestycją.

Strzelec (22.11 – 21.12)

Będziecie miały świetne samopoczucie i mnóstwo sił witalnych. Wasze sprawy zawodowe będą przebiegać zgodnie z oczekiwaniami i życie osobiste ułoży się harmonijnie. Jeśli jesteście samotne, to możecie poznać kogoś, kto sprawi, że świat wyda się Wam cudownym miejscem. Musicie tylko dać szanse losowi i wyjść z domu. Osoby, jakie teraz poznacie będą dla Was inspiracją. Uważajcie tylko, żeby nie popaść w przesadę i bacznie obserwujcie swoje wydatki, bo mimo że wasza sytuacja finansowa się polepszy, to możecie mieć teraz tendencję do przesady. W stałym związku bardzo dobra komunikacja, ale słuchajcie uważnie co druga strona ma do powiedzenia. Urodzeni od 1 do 6 grudnia będą pod wpływem Jowisza, który przyniesie Wam optymizm i wiarę we własne siły, a także postawi na waszej drodze osoby chętne wyciągnąć do Was pomocną dłoń.

Koziorożec (22.12 – 19.01)

Czeka Was trochę napięć i przyda się dobry i wypróbowany sposób na relaks. Nie podchodźcie do życia tak nerwowo, bo tylko same sobie szkodzicie. Lepiej czasem pozostawić sprawy swojemu biegowi, a wszystko się wyklaruje w swoim czasie. Znajdźcie sobie takie zajęcie, które będzie Was odprężać i sprawi, że oderwiecie się od codzienności. Nie forsujcie teraz na siłę zmian, bo przyjdą one same, ale też nie trzymajcie się kurczowo pewnych spraw. Pozwólcie unosić się z prądem życia, a zobaczycie jak wiele możliwości do tej pory nieosiągalnych, jest tak naprawdę w zasięgu ręki. Samotni powinni na razie skupić się na sobie, zamiast szukać kogoś do pary. W stałym związku na razie bez zmian. Urodzeni od 26 do 30 grudnia będą pod wpływem Plutona, który przyniesie Wam potężny zastrzyk energii, który powinnyście starać się jak najlepiej wykorzystać.

Wodnik (20.01 – 18.02)

Dopisze Wam bardzo dobre samopoczucie i odczujecie przypływ sił witalnych. To dobry czas na treningi i ruch na świeżym powietrzu. Jeśli chcecie teraz zrzucić trochę kilogramów, to przy odrobinie dyscypliny, powinno się Wam udać. W pracy doskonały moment na realizację własnych celów. Zostaniecie docenione i usłyszycie pochwały, ale uważajcie na osoby, które niezbyt dobrze Wam życzą. Lepiej więc nie chwalcie się osiągnięciami i bądźcie powściągliwe w słowach. Dla samotnych to świetny moment, żeby kogoś poznać. Bywajcie więc jak najwięcej wśród znajomych i zarażajcie swoim optymizmem innych, a na pewno poznacie kogoś godnego uwagi. W stałym związku idealnie. Wasza sytuacja materialna będzie się polepszać. Urodzeni od 28 stycznia do 2 lutego będą pod wpływem Jowisza, który przyniesie Wam optymizm, sprzyjające sytuacje i pomoże zrealizować marzenia. Śmiało dążcie do celu, a są duże szanse, że Wam się uda. Jednak musicie wziąć sprawy w swoje ręce.

Ryby (19.02 – 20.03)

Jeśli tylko możecie pozwolić sobie na trochę wolnego, to dobrze byłoby gdybyście odpoczęły od pracy. A skoro sytuacja Wam nie pozwoli na plażowanie się, to powinnyście chociaż znaleźć sobie najodpowiedniejszy dla Was rodzaj relaksu. Jeśli jesteście samotne, to na razie czekają Was jedynie przelotne flirty i krótkotrwałe romanse. Nie warto więc zaprzątać sobie niepotrzebnie głowy osobami, które niekoniecznie zostaną waszymi towarzyszami życia. Zwróćcie uwagę na zdrowie i nie forsujcie się zbytnio jeśli nie musicie. W stałym związku może być trochę zamieszania, ale jeśli tylko szczerze porozmawiacie, to uda się Wam wyjaśnić wszelkie niedopowiedzenia i wszystko szybko wróci do normy. Wasza sytuacja finansowa będzie niezła, więc możecie sobie pozwolić na trochę ekstra wydatków. Urodzonym od 24 do 27 lutego Pluton będzie dodawał energii i wiary we własne siły. Teraz jest dla Was czas na przeprowadzanie zmian w życiu i nie wahajcie się zrezygnować z tego, co Wam do tej pory nie odpowiadało, bo nowe może okazać się właśnie czymś, co było niezbędne.Horoskop 2012