Horoscope  
Astrologia
Spotkania
Program astrologiczny Urania
Biuletyn astrologiczny
Postacie polskiej astrologii
Symbole astrologiczne
Horoskop
   Horoskop tygodniowy
   Nowe horoskopy
   Zegar
   Tranzyty
SĹ‚ownik
System domĂłw
Galeria Szem'a
Katalog stron
Bibliografia
Astrologia > Horoskop > Tygodniowy > 2012-07-23


Horoskop tygodniowy od 23 do 29 lipca 2012

Agnieszka

Baran (21.03 – 19.04)

Będziecie mieć doskonały nastrój i dopisze Wam świetne samopoczucie. W pracy bardzo dobra passa. Zostaniecie zauważone i docenione, dlatego jeśli staracie się o podwyżkę, to poproście właśnie teraz. Pojawią się możliwości rozwoju zawodowego, o jakich marzyłyście, więc wykorzystujcie szanse od losu. To dobry czas na podróże, wiec jeśli od dawna marzyłyście o wakacjach, to właśnie teraz może udać się to zrealizować. Postawcie na spontaniczne działania i zaufajcie intuicji. Powinna się poprawić wasza sytuacja finansowa, ale nie przesadzajcie z wydatkami, bo możecie teraz wydawać pieniądze zbyt lekką ręką. Dla samotnych świetny moment, bo będziecie poznawać bardzo dużo osób i wśród nich możecie znaleźć tę jedyną czy tego jedynego. W stałym związku miła atmosfera, co poprawi Wam humor. Urodzeni od 27 do 31 marca będą pod wpływem Jowisza, który przyniesie Wam optymizm, powodzenie i ułatwienia na drodze do realizacji celów.

Byk (20.04 – 20.05)

Możecie być trochę nerwowe i powinnyście uważać na zdrowie. Nie przemęczajcie się, odpocznijcie i zajmijcie się swoim hobby i tym, co Wam sprawia przyjemność. Starajcie się w czasie wolnym nie myśleć o pracy i znajdźcie sobie zajęcie, dzięki któremu się zrelaksujecie. Nie wdawajcie się w konflikty ze współpracownikami i jeśli tylko zauważycie, że dzieje się coś, co zaczyna wyprowadzać Was z równowagi, starajcie się mimo wszystko zachować zimną krew. Dla samotnych to nie jest najlepszy moment na poznawanie nowych osób w celu matrymonialnym. Jeśli szukacie drugiej połówki na siłę, to możecie się trochę rozczarować, więc lepiej poświęćcie ten czas przyjaciołom i znajomym. W stałym związku na razie bez zmian, więc możecie odpocząć w ramionach partnera. W finansach sporo się będzie działo, więc wykorzystajcie dobry moment. Urodzeni od 21 do 24 kwietnia będą pod wpływem Neptuna, który uwrażliwi Was, doda polotu artystycznego i wyobraźni. Rozwijajcie swoje talenty.

Bliźnięta (21.05 – 21.06)

Czeka Was wyjątkowo udany czas dzięki planecie uroku i piękna Wenus oraz planecie obfitości i bogactwa, Jowiszowi. Możecie teraz rozwijać się wewnętrznie i spełniać swoje marzenia. Powinnyście teraz robić wszystko, żeby się wykazać. Dzięki temu zostaniecie zauważone i macie duże szanse na polepszenie pozycji w pracy i zdobycie upragnionej stabilizacji. Choć wasza sytuacja finansowa będzie dobra, to uważajcie na liczne pokusy, przez które możecie rozmieniać się na drobne. Jeśli jednak tylko rozsądnie zainwestujecie pieniądze, to w przyszłości możecie osiągnąć całkiem niezły zysk. Jeśli uczycie się lub chodzicie na kursy, to nowa wiedza przyjdzie Wam z łatwością. W miłości wiele się będzie działo i jeśli jesteście samotne, to macie duże szanse, że poznacie kogoś interesującego. Urodzeni od 28 maja do 2 czerwca będą pod wpływem Jowisza, który przyniesie Wam wiele dobrego. Uważajcie tylko, żeby nie popadać w przesadę.

Rak (22.06 – 22.07)

Skupicie się na sprawach materialnych i pracy. W związku z tym macie szanse polepszyć swoją sytuację dzięki rozsądnemu dysponowaniu pieniędzmi. Trochę powinnyście jednak uważać na zdrowie, żeby się nie przepracować, i pamiętajcie o relaksie. Rodzina również powinna udzielić Wam wsparcia i pomocy w codziennych obowiązkach. Nie bierzcie wszystkiego na swoją głowę. W stałym związku miła atmosfera poprawi Wam humor. Zawsze możecie przytulić się do swojej drugiej połówki, gdy poczujecie taką potrzebę. Natomiast samotni powinni na razie odpocząć od randek i zająć się sobą, przyjaciółmi i swoimi zainteresowaniami. Poczujecie satysfakcję przebywając same ze sobą i z osobami o podobnych zainteresowaniach. Urodzeni od 27 do 30 czerwca będą pod wpływem Plutona, który przyniesie Wam mnóstwo istotnych zmian. Nie wahajcie się zrezygnować z tego, co stanie na drodze do waszego rozwoju. W waszym życiu nadszedł teraz czas na nowe i przebudowę, a może nawet wyburzenie wszystkiego, co stare i niefunkcjonalne.

Lew (23.07 – 22.08)

Czeka Was doskonały czas zarówno w życiu prywatnym jak i zawodowym. W pracy zostaniecie zauważone dzięki swojej pomysłowości i sile przebicia. Dopisze Wam świetny nastrój i zjednacie sobie innych. Łatwiej Wam teraz będzie uzyskać to, na czym Wam zależy, więc powinnyście zdwoić wysiłki, żeby osiągnąć swój cel. Spotkacie też na swojej drodze przychylnie nastawione osoby. Jeśli jesteście samotne, to jest szansa, że pojawi się ktoś, dla kogo wasze serce mocniej zabije. Dajcie tylko tej osobie szansę, a może okazać się, że wyniknie z tego coś na dłużej. W stałym związku doskonałe porozumienie, więc jeszcze polepszy się Wam dzięki temu humor. Wasza sytuacja finansowa będzie bardzo dobra. Urodzeni od 30 lipca do 2 sierpnia będą pod wpływem Jowisza, który przyniesie Wam mnóstwo optymizmu i wiary we własne siły. Teraz jest czas, żeby realizować to, o czym marzyłyście. Jowisz będzie też sprzyjał podróżom, tym bliskim i tym dalekim.

Panna (23.08 – 22.09)

Możecie mieć teraz nieco gorsze samopoczucie, więc nie powinnyście się specjalnie forsować, raczej szukajcie relaksu. W pracy na razie lekki zastój i nie będzie się działo nic specjalnego. Na podwyżkę przyjdzie jeszcze czas, więc wykażcie się teraz cierpliwością. Powinnyście pomyśleć o wakacjach i zaplanować odpoczynek, a jeśli nie macie możliwości wyjechać na dłużej, to chociaż pozwiedzajcie okolicę i postarajcie się odpoczywać na świeżym powietrzu. Dla samotnych to nie jest najlepszy moment na poznawanie drugiej połówki. Zamiast szukać kogoś na siłę, lepiej zajmijcie się swoimi zainteresowaniami. W stałym związku na razie bez zmian, więc możecie być spokojne. W finansach poczekacie trochę na poprawę. Urodzeni od 28 sierpnia do 2 września poczują potężny przypływ energii dzięki wpływowi Plutona, który Was wzmocni i doda wiary we własne siły. Jeśli więc od dłuższego czasy myślałyście nad zmianami w życiu, to teraz jest czas, żeby wprowadzić je w życie.

Waga (23.09 – 22.10)

Powinien Wam dopisać bardzo dobry nastrój i rewelacyjne samopoczucie. Wiele spraw, na których Wam zależało, ma szanse się udać. W pracy czeka Was bardzo dobry czas, zostaniecie docenione i zauważone. Zarówno koledzy jak i szefowie docenią wasz profesjonalizm. Jeśli pracujecie twórczo, to będzie to bardzo udany tydzień. Samotni powinni jak najwięcej udzielać się towarzysko, bo są duże szanse, że spotkacie kogoś, kto zechce Was dogłębnie poznać. W stałym związku wszystko będzie się układać po waszej myśli. Możliwe, że właśnie teraz uda się Wam zrealizować wspólne plany z drugą połówką. Dobrze by Wam zrobiły wspólne wakacje. Nawet jeśli nie jedziecie nigdzie na dłużej, to choć jeden dzień wygospodarujcie, żeby spędzić go tylko we dwoje. Umocni to waszą więź. Urodzeni od 30 września do 4 października będą pod wpływem Jowisza, który przyniesie Wam optymizm i wiarę we własne siły. Macie teraz spore szanse na realizację swoich planów.

Skorpion (23.10 – 21.11)

Wasza sytuacja może Was trochę irytować, dlatego unikajcie stresu i postarajcie się znaleźć sobie takie zajęcie, które Was odpręży i zrelaksuje. W pracy na razie lekki zastój, więc powinnyście uzbroić się w cierpliwość i za wszelką cenę zachować spokój i pogodę ducha. Przyda się Wam też wytrwałość na drodze do celu, bo obecnie mogą pojawić się nieprzewidziane wcześniej przeszkody. Starajcie się ignorować denerwujące Was osoby. To najlepsza strategia. Dla samotnych to niezbyt dobry czas na poznanie drugiej połówki. Osoby, które teraz spotkacie mogą Was rozczarować, dlatego lepiej pielęgnujcie znajomości z przyjaciółmi. Rozwijajcie też swoje hobby i umiejętności, które przynoszą Wam zadowolenie. W stałym związku niewiele się będzie działo. Możliwe, że z powodu nadmiaru pracy spędzicie z drugą połówką mniej czasu niż wcześniej planowałyście. Urodzeni od 24 do 27 października będą pod wpływem Neptuna, który wyostrzy waszą wrażliwość i fantazję.

Strzelec (22.11 – 21.12)

Dopisze Wam świetny humor i bardzo dobre samopoczucie. Będziecie mieć wrażenie, że rozwijacie skrzydła i świetnie sobie radzicie. Zostaniecie zauważone i docenione. Starajcie się teraz wyjść poza schemat i zróbcie coś nietypowego. Może się to okazać właśnie strzałem w dziesiątkę. Możecie się też starać o podwyżkę. Jeśli jesteście samotne, to są duże szanse, że poznacie kogoś, kto zatrzyma waszą uwagę na dłużej. Musicie jedynie dać szansę losowi i wychodzić z domu. Pokażcie się od jak najlepszej strony i wykażcie optymizmem. To zawsze robi dobre wrażenie i zjednuje ludzi. W stałym związku wszystko jak najlepiej. Jeśli jeszcze nie zaręczyłyście się, to teraz jest dobry moment, żeby składać propozycje matrymonialne. Wasza sytuacja finansowa będzie dobra, ale nie bądźcie rozrzutne. Urodzonym od 29 listopada do 2 grudnia Jowisz przyniesie mnóstwo wiary w siebie, ale uważajcie, żeby nie popadać w przesadę.

Koziorożec (22.12 – 19.01)

Możecie być trochę osłabione. W pracy na razie lekki zastój, więc powinnyście zdobywać wiedzę, nowe umiejętności i szlifować stare. Na razie przystopujcie nieco swoje ogromne ambicje. Przyjdzie jeszcze czas, że zostaniecie docenione. Tymczasem uważnie obserwujcie sytuację i starajcie się zbudować podstawy, dzięki którym już niedługo ruszycie z miejsca. W uczuciach niewiele się będzie działo i jeśli jesteście samotne, to powinnyście spokojnie poczekać aż pojawi się ktoś godzien waszej uwagi. Na razie rozsądnie oceńcie kandydatów i kandydatki na drugą połówkę. Może warto na spokojnie umówić się z kilkoma osobami, a potem wybrać tę właściwą. Jeśli nie czujecie potrzeby umawiania się z płcią przeciwną, to postawcie na przyjaźń, która da Wam oparcie. W stałym związku to czas na przedyskutowanie ważnych spraw i poszukanie porozumienia. Urodzeni od 28 do 31 grudnia będą pod wpływem Plutona, który może niczym powódź albo trzęsienie ziemi wymieść z waszego życia wszystko to, co się do tej pory nie sprawdzało.

Wodnik (20.01 – 18.02)

Dopisze Wam świetny humor i całkiem niezłe samopoczucie, ale nie przeceniajcie własnych możliwości i konstruktywnie wykorzystajcie przypływ energii. W pracy będzie się Wam układać, ale nie do końca poczynicie takie postępy, jak to sobie zaplanowałyście. Na podwyżkę na razie przyjdzie poczekać, a tymczasem powinnyście się cieszyć tym, co macie. W uczuciach wiele się będzie działo, bo nie dość, że spotykać będziecie mnóstwo interesujących osób, to jeszcze będą one Was mocno inspirować. Będziecie tryskać pomysłami i warto byłoby wcielić w życie choć część z nich. W stałym związku wszystko ułoży się idealnie, dzięki czemu wzrośnie wasz poziom satysfakcji z życia. Urodzeni od 27 do 31 stycznia będą pod wpływem Jowisza, który przyniesie Wam mnóstwo energii i zapału do działania. Jowisz postawi też na waszej drodze życzliwie nastawione osoby, które chętnie pomogą w osiągnięciu waszych celów i posłużą radą i dobrym słowem.

Ryby (19.02 – 20.03)

Powinnyście uważać na zdrowie i nie przemęczać się. Jeśli macie dużo pracy i mimo wszystko nie możecie iść na urlop, to przynajmniej w czasie wolnym znajdzie codziennie chwilę na odpoczynek i relaks. Niech to będzie cokolwiek, byle tylko sprawiało Wam przyjemność i powodowało, że zapomnicie o problemach codzienności. Samotni na razie powinni skupić się na sobie. Choć co prawda będziecie spotykać dużo osób, to jeśli szukacie stałego związku, możecie doznać rozczarowania. Lepiej podejdźcie z dystansem do wszelkich flirtów i romansów i postawcie na przyjaźń. Może się okazać, że w rodzinie potrzebne będzie wasze wsparcie. Nie dajcie się jednak wykorzystywać i powiedzcie „nie”, gdy tylko zajdzie taka potrzeba. W stałym związku na razie bez zmian. Wasze finanse będą w niezłej kondycji, o ile przystopujecie z wydatkami. Urodzonym od 25 do 28 lutego Pluton doda energii, siły przebicia i zdecydowania. Możecie teraz dokonać zmian, o których już długo myślałyście, ale brakowało Wam odwagi.Horoskop 2012