Horoscope  
Astrologia
Spotkania
Program astrologiczny Urania
Biuletyn astrologiczny
Postacie polskiej astrologii
Symbole astrologiczne
Horoskop
   Horoskop tygodniowy
   Nowe horoskopy
   Zegar
   Tranzyty
SĹ‚ownik
System domĂłw
Galeria Szem'a
Katalog stron
Bibliografia
Astrologia > Horoskop > Tygodniowy > 2012-07-16


Horoskop tygodniowy od 16 do 22 lipca 2012

Agnieszka

Baran (21.03 – 19.04)

Będziecie mieć całkiem niezły nastrój. Skupicie się na sytuacji finansowej, bo mogą się trafiać całkiem niezłe okazje zarobienia pieniędzy, więc powinnyście je wykorzystać. Może się też trafić oferta dodatkowej pracy albo zwyczajnie wpadniecie na pomysł jak dorobić niewielkim nakładem czasu. Jeśli jesteście samotne, to macie duże szanse, żeby nadrobić zaległości we flirtach. Możliwe, że pojawi się teraz obok Was ktoś bardzo mocno Wami zainteresowany. Dajcie tej osobie szansę i spróbujcie przełamać jej nieśmiałość. Dla osób w stałym związku powinien to być doskonały czas miłości i oddania. Jeśli w tym roku jeszcze nie byłyście na wakacjach, to zróbcie sobie przerwę w pracy i pojedźcie gdzieś daleko, gdzie zapomnicie o problemach codzienności. Urodzeni od 26 do 29 marca będą pod wpływem Jowisza, który przyniesie Wam mnóstwo optymizmu i wiary we własne siły. Wykorzystujecie teraz do maksimum nadarzające się okazje.

Byk (20.04 – 20.05)

Dopisze Wam dobry humor i chęć integracji z rodziną. W pracy powinna być dobra atmosfera, zatem poczujecie się swobodnie i dacie radę wiele dokonać, nawet więcej niż wcześniej Wam się wydawało. Będziecie też dość mocno skoncentrowane na sprawach materialnych i możecie dzięki temu polepszyć swoją sytuację. Okazje mogą przyjść dzięki kontaktom ze znajomymi. Miejcie więc oczy szeroko otwarte i nadstawiajcie uszu. Natomiast w miłości może być lekki zastój. Więc samotni powinni raczej skupić się na sprawach codziennych i być może realizacji swoich pasji i zainteresowań. Nie warto zamartwiać się w samotności, tylko lepiej wyjdźcie do znajomych. W stałym związku na razie będzie spokojnie i stabilnie. Urodzeni od 21 do 24 kwietnia będą pod wpływem Neptuna, który przyniesie Wam inspirację i wrażliwość na innych i na wasze wewnętrzne potrzeby. Być może teraz jest dobry moment, żeby zacząć realizować marzenia.

Bliźnięta (21.05 – 21.06)

Czeka Was wyjątkowo udany czas w pracy i w życiu towarzyskim. Być może uda się Wam zrealizować część swoich celów i zrobić postęp na drodze kariery. Spotkacie wiele przychylnych osób, które będą w stanie Wam pomóc jeśli tylko włożycie odrobinę wysiłku w pracę. Możecie teraz zrobić ogromny postęp i przyjdzie on z łatwością. Jeśli zgłębiacie nową dziedzinę, to wchłoniecie wartościowe umiejętności jakby mimochodem. Czeka Was szczęście w życiu prywatnym i jeśli byłyście do tej pory samotne, to najwyższy czas to zmienić. Będziecie miały powodzenie, więc można będzie wybierać. Pojawią się adoratorzy chętni poznać Was bliżej. W stałym związku atmosfera będzie cudowna, więc powinnyście okazać drugiej połówce jak bardzo Wam zależy. Urodzeni od 27 do 31 maja będą pod wpływem Jowisza, który przyniesie Wam dużo radości i ułatwienia na każdym kroku. Spełniajcie teraz swoje marzenia, bo wszechświat będzie Wam sprzyjał na każdym kroku.

Rak (22.06 – 22.07)

Dopisze Wam dobre samopoczucie i niezły nastrój, ale jeśli planujecie dalszy rozwój zawodowy, to na razie może być lekki zastój. Choć i tak poczynicie postępy, to możecie mieć nieco mylne wrażenie, że nic się dzieje. Ale tak naprawdę idziecie do przodu, tylko potrzebna jest Wam teraz cierpliwość. Jeśli jesteście samotne, to na razie dajcie sobie spokój z poznawaniem kogoś na siłę i nie angażujcie się w niepotrzebne flirty i romanse, bo nie spełnią one waszych oczekiwań i będą tylko chwilową odskocznią od codzienności. Lepiej jednak poczekajcie na właściwą osobę. W stałym związku powinna być dobra atmosfera, choć sprawy domowe zejdą trochę na dalszy plan, bo będziecie zaangażowane w pracę i może Wam brakować czasu. Urodzeni od 22 do 25 czerwca będą pod wpływem Neptuna, który przyniesie Wam mnóstwo fantazji i sprawi, że zaczniecie rozwijać i tak już bogatą wyobraźnię.

Lew (23.07 – 22.08)

Czeka Was bardzo udany czas. Powinn0 być dużo spotkań ze znajomymi i przyjaciółmi i mnóstwo rozmów i żartów. Atmosfera ogólnie będzie sprzyjała odprężeniu, wyjazdom, podróżom i urlopom. Choć powinnyście uważać na zdrowie, bo ostatnio trochę się przemęczałyście, więc teraz, gdy tylko trafi się okazja, naładujcie baterie i zregenerujcie zdrowie. Jeśli jesteście samotne, to są duże szanse na poznanie kogoś ciekawego, kto przyciągnie waszą uwagę na dłużej. Jedno jest pewne, usłyszycie wiele komplementów pod swoim adresem. W stałym związku to dobry moment, żeby pomyśleć nad legalizacją związku, jeśli jeszcze nie nosicie obrączki. Druga strona może tylko czekać na zaręczyny. Urodzeni od 28 lipca do 2 sierpnia będą pod wpływem Jowisza, który przyniesie Wam wiele szans na rozwój. Jeśli jesteście samotne, to okazje, żeby kogoś poznać pojawiać się będą co krok. Powinna się też poprawić wasza sytuacja materialna, jeśli tylko podejmiecie nawet niewielki wysiłek, to efekty będą spektakularne.

Panna (23.08 – 22.09)

Powinno Wam się bardzo dobrze układać, ale nie przesadzajcie z wydatkami, bo możecie teraz łatwo ulegać pokusom, a okazje będą trafiać się co chwila. Sytuacja może od Was wymagać mobilizacji do pracy, wtedy gdy będziecie miały ochotę odpocząć. Powinnyście starać się znaleźć złoty środek i trochę wypocząć, ale też mieć wszystko pod kontrolą. Jeśli jesteście samotne, to będą pojawiać się okazje do flirtów, ale nie przesadzajcie z wyjściami do znajomych i imprezowaniem. Lepiej mieć dobry kontakt z kilkoma sprawdzonymi znajomymi niż skakać z kwiatka na kwiatek. W stałym związku atmosfera może być trochę napięta, więc starajcie się ją w jakiś bezkolizyjny sposób rozładować. Wasza sytuacja materialna będzie niezła, ale myślcie o przyszłości. Urodzeni od 29 sierpnia do 1 września są teraz pod wpływem Plutona, który doda Wam mnóstwo energii i siły przebicia. Pluton to również moc transformacji i przemiany oraz odrzucenia starego wzorca i zastąpienia go nowym. Wykorzystajcie moc regeneracji i zmieńcie swoje życie.

Waga (23.09 – 22.10)

Czeka Was wyjątkowo udany czas. Dopisze Wam powodzenie w pracy i w życiu towarzyskim. Postawcie na naukę i kursy, bo dzięki temu podniesiecie swoje umiejętności. Jeśli jesteście samotne, to powinnyście zacząć spędzać czas wolny wśród ludzi. Macie duże szanse, że poznacie kogoś, kto odwzajemni wasze zainteresowanie. Usłyszycie też wiele komplementów pod swoim adresem. W stałym związku atmosfera będzie sprzyjać czułym wyznaniom i spędzaniu czasu tylko we dwoje. Jeśli jeszcze nie byłyście na urlopie, to jedźcie gdzieś, gdzie odpoczniecie od codzienności. Wasza sytuacja materialna powinna być całkiem dobra, więc pomyślcie nad inwestycjami na przyszłość. Ktoś z domowników może potrzebować waszego wsparcia. Urodzeni od 29 września do 3 października będą pod wpływem Jowisza, który przyniesie Wam mnóstwo optymizmu i wiary we własne siły. Może czeka Was daleka podróż do egzotycznego kraju, dzięki czemu doładujecie się energią.

Skorpion (23.10 – 21.11)

Będziecie miały całkiem niezłe samopoczucie i sporo energii do działania, ale na efekty pracy przyjdzie Wam jeszcze trochę poczekać. Na razie wykazujcie się cierpliwością i spokojem, nawet jeśli wasz cel wydaje się na razie odległy, to jednak jesteście coraz bliżej osiągnięć. Wasza sytuacja materialna powinna być na razie całkiem niezła. Powinnyście teraz dużo się uczyć i zdobywać doświadczenie, bo przyda się Wam ono w przyszłości. W stałym związku będziecie się dobrze rozumieć, ale pod warunkiem, że od razu wyjaśnicie sprawy, które Wam leżą na sercu. Samotni powinni poczekać na lepszy moment, jeśli chodzi o poznawanie drugiej połówki. Urodzeni od 24 do 27 października będą pod wpływem Neptuna, który doda Wam fantazji i wrażliwości. Możecie teraz zacząć realizować wszystko to, co do tej pory wydawało się nierealne.

Strzelec (22.11 – 21.12)

Będziecie miały wspaniały humor i dopisze Wam szczęście na każdym kroku. Uda się Wam zrealizować wiele z tego, co sobie wcześniej założyłyście. Jeśli tylko będziecie wystarczająco wytrwałe i konsekwentne, to macie teraz duże szanse osiągnąć sukces. Uważajcie tylko, żeby się nie rozmieniać na drobne. W stałym związku powinno być prawie idealnie. Partner będzie dla Was inspiracją i oparciem w codzienności. Doceńcie więc swoją drugą połówkę i przygotujcie dla niej coś specjalnego, co jej sprawi przyjemność. Samotni będą mieli duże szanse, żeby poznać kogoś, kto może odmienić wasze życie na lepsze i wnieść mnóstwo radości i nowych pomysłów. Wasza sytuacja materialna będzie niezła, ale nie przesadzajcie z wydawaniem pieniędzy. Urodzeni od 28 listopada do 2 grudnia będą pod wpływem Jowisza, który doda Wam optymizmu i wiary w siebie. Jowisz przyniesie też sprzyjające Wam okoliczności i postawi na waszej drodze przyjaźnie nastawione osoby.

Koziorożec (22.12 – 19.01)

Na razie czeka Was dużo pracy i koncentracja na sprawach domowych. Może ktoś bliski będzie potrzebował waszego wsparcia i rozmowy. Samotni na razie powinni dać sobie spokój z umawianiem się na siłę, bo i tak są niewielkie szanse, że spotkacie kogoś dla Was atrakcyjnego pod każdym względem. Lepiej postawcie na przyjaźnie i spotkajcie się w gronie sprawdzonych znajomych, bo poprawią Wam oni nastrój i poczujecie się swobodnie. Pamiętajcie też o odpoczynku, bo nie samą pracą człowiek żyje i warto się zrelaksować w czasie wolnym. W stałym związku musicie uważać, żeby nie przesadzić, dlatego słuchajcie uważnie, co druga strona ma do powiedzenia. Na razie uważajcie z wydatkami. Urodzeni od 23 do 25 grudnia będą pod wpływem Neptuna, który przyniesie Wam mnóstwo fantazji, pomysłów i wrażliwi Was na sztukę, piękno i potrzeby innych ludzi. Rozwijajcie swoje talenty.

Wodnik (20.01 – 18.02)

Będziecie miały wspaniały nastrój i dopisze Wam świetne samopoczucie zarówno fizyczne jak i psychiczne. Jeśli jesteście samotne, to będzie teraz szansa, żebyście kogoś spotkały, kto sprawi, że wasze serce zabije mocniej. Pokazujcie się jak najwięcej wśród znajomych i nieznajomych, bo dzięki temu zwiększycie swe szanse na to, że spotkacie drugą połówkę. W pracy dopisze Wam szczęście i powodzenie. Macie teraz szanse na awans i możecie ubiegać się o podwyżkę. Szef na pewno doceni wasze poświęcenie dla firmy. Dla osób pozostających w stałym związku sielanka. Partner będzie o Was dbał i da Wam odczuć jak bardzo mu zależy. W finansach nieźle, więc odłóżcie trochę pieniędzy na przyszłość. Urodzeni od 26 do 30 stycznia będą pod wpływem Jowisza, który przyniesie Wam mnóstwo optymizmu i wiary we własne siły. Będzie Wam teraz dużo łatwiej osiągnąć wszystko to, co planujecie, bo wszechświat będzie sprzyjał waszym pragnieniom.

Ryby (19.02 – 20.03)

Dopisze Wam dobry nastrój, ale powinnyście uważać, żeby nie przesadzić zakupami. Bo choć wasza sytuacja finansowa będzie niezła, to jednak będziecie napotkać na różne okazje i wyprzedaże. Zastanówcie się, czego tak naprawdę pragniecie i jak to osiągnąć. W stałym związku będzie panować harmonia, ale powinnyście uważnie słuchać drugiej osoby i tego co ma do powiedzenia. Przydadzą się Wam umiejętności kompromisu i empatii. Samotni mogą poznać kogoś, kto może Wam się spodoba, ale powinnyście uważać i zachowywać się powściągliwie i nie odsłaniać wszystkich kart. Bądźcie trochę tajemnicze i nieodgadnione. To zawsze działa intrygująco. Postarajcie się pobyć w domu, bo bliscy mogą za Wami tęsknić. Urodzeni od 24 do 28 lutego będą pod wpływem Plutona, który przyniesie Wam ogromny przypływ energii i siły psychicznej. Możecie teraz całkowicie zmienić się na lepsze i odczuć siłę płynącą z waszego wnętrza.Horoskop 2012