Horoscope  
Astrologia
Spotkania
Program astrologiczny Urania
Biuletyn astrologiczny
Postacie polskiej astrologii
Symbole astrologiczne
Horoskop
   Horoskop tygodniowy
   Nowe horoskopy
   Zegar
   Tranzyty
SĹ‚ownik
System domĂłw
Galeria Szem'a
Katalog stron
Bibliografia
Astrologia > Horoskop > Tygodniowy > 2012-07-09


Horoskop tygodniowy od 9 do 15 lipca 2012

Agnieszka

Baran (21.03 – 19.04)

Skoncentrujecie się na życiu rodzinnym i poprawie swojej sytuacji materialnej. W związku z tym przyłożycie się dość mocno do obowiązków w pracy i przyniesie to spodziewane efekty. Wasza sytuacja materialna będzie całkiem niezła i uda się Wam odłożyć trochę środków na przyszłość. Jednak powinnyście też pamiętać o wypoczynku po pracy i spędzaniu czasu ze swoimi bliskimi. Jeśli potrzebujecie wsparcia psychicznego, to są osoby gotowe udzielić go Wam. Jeśli jesteście samotne, to są spore szanse, że kogoś poznacie. Musicie tylko wyjść z domu i dać szanse drugiej osobie. Możliwe, że wśród znajomych jest ktoś, komu wpadłyście w oko. W stałym związku atmosfera będzie sprzyjała planowaniu przyszłości. Jeśli urodziłyście się od 28 do 31 marca, to Uran będzie dodawał Wam teraz oryginalności. Macie szanse wyrwać się ze schematu i przełamać rutynę. Nie bójcie się zmian w życiu, tylko wyjdźcie im naprzeciw.

Byk (20.04 – 20.05)

Powinnyście mieć całkiem niezłe samopoczucie. W pracy będzie panować przyjemna i wręcz rodzinna atmosfera, dzięki czemu poprawi się wasza wydajność. A w domu też bliscy będą wykazywać się dużym zrozumieniem wobec waszej osoby. Jeśli jesteście samotne, to na razie powinnyście skupić się na życiu zawodowym, i zbudować sobie podstawy bezpieczeństwa finansowego. Wasza praca zacznie przynosić pierwsze plony i od razu poczujecie się dzięki temu pewniej. Możecie ubiegać się o podwyżkę. W stałym związku dobre porozumienie z waszą drugą połówką przyniesie Wam wspaniały nastrój. Postarajcie się wyjechać razem na weekend, żeby pobyć tylko we dwoje. Urodzeni od 21 do 24 kwietnia będą pod wpływem rozmarzonego Neptuna, który przyniesie Wam natchnienie, inspirację i może nawet spełnienie marzeń. Mierzcie tylko wysoko i nie poddawajcie się na drodze do celu, który jest w zasięgu waszej ręki.

Bliźnięta (21.05 – 21.06)

Dopisze Wam wyjątkowe szczęście, ale powinnyście uważać, żeby z nadmiaru optymizmu nie szastać pieniędzmi. Wasza sytuacja finansowa może się teraz znacznie poprawić, pod warunkiem jednak, że zachowacie zdrowy rozsądek i mądrze zainwestujecie zarobione pieniądze. To dla Was bardzo sprzyjający czas, bo Wenus doda Wam uroku i czaru, a Jowisz ułatwi wszystko, co robicie. Starajcie się teraz o awans albo podwyżkę, musicie się jednak wykazać najwyższym profesjonalizmem i skrupulatnością. Jeśli jesteście samotne, to są duże szanse, że poznacie kogoś, dla kogo wasze serce zabije mocniej. Możliwe nawet, że znajomość przerodzi się z czasem w długotrwały związek. Natomiast w stałym związku wspaniała atmosfera, która poprawi Wam samopoczucie. Urodzonym od 26 do 30 maja Jowisz powinien przynieść wyjątkowe powodzenie i szczęście. Jeśli tylko pracowałyście wcześniej wytrwale, to teraz zbierzecie plony swoich działań i przyniosą Wam one mnóstwo satysfakcji.

Rak (22.06 – 22.07)

Dopisze Wam dobry humor i poprawi się wasze zdrowie i kondycja. W pracy będzie się Wam całkiem nieźle wiodło i może to jest właśnie moment na awans albo podwyżkę. Jeśli do tej pory nieźle się spisywałyście, to są duże szanse, że szef właśnie teraz to doceni. Więc starajcie się najlepiej jak potraficie. Jeśli jesteście samotne, to lepiej skupcie się na pracy i na rozwijaniu własnych zdolności i talentów, bo na razie czas nie sprzyja romansowaniu. Nie wdawajcie się w krótkotrwałe flirty, bo możecie doznać rozczarowania. Zamiast tego zadbajcie o znajomych i przyjaciół. W stałym związku ważne będzie ustalenie wspólnych celów i planów na przyszłość. Urodzeni od 22 do 25 czerwca będą pod wpływem Neptuna, który mocno Was uwrażliwi na potrzeby innych i wzmocni wasza fantazję. To czas na rozwijanie ukrytych talentów.

Lew (23.07 – 22.08)

Możecie mieć nieco gorsze samopoczucie i jeśli czujecie, że brakuje Wam sił, to zwolnijcie nieco obroty i odpocznijcie. Czeka Was jednak dużo spotkań ze znajomymi i możliwy niespodziewany wyjazd. To też czas sprzyjający nauce i rozwojowi intelektualnemu. Jeśli macie ochotę i odczuwacie potrzebę, to zacznijcie nowy kurs i dokształcajcie się. Może Wam to wyjść tylko na dobre i na pewno zaprocentuje w przyszłości. Dla samotnych to czas sprzyjający poznawaniu nowych osób. Będziecie pełne czaru i uroku i zwrócicie na siebie uwagę, dlatego starajcie się wychodzić z domu jak najwięcej i jak najwięcej przebywać w towarzystwie. W stałym związku wspaniały czas miłości i porozumienia. Urodzeni od 27 do 31 lipca będą pod wpływem Jowisza, który przyniesie Wam powodzenie i łut szczęścia. Jeśli macie ważne spotkania czy staracie się o coś, na czym bardzo Wam zależy, to powinnyście zdwoić swoje wysiłki, bo macie duże szanse na powodzenie.

Panna (23.08 – 22.09)

Dopisze Wam dobry humor i sporo energii. Jednak będziecie musiały wybierać między bliskimi a obowiązkami, i jedno może trochę ucierpieć kosztem drugiego. Możecie mieć teraz skłonności do przesady, więc starajcie się znaleźć złoty środek między czasem poświęcanym na pracę, a tym, który przeznaczacie na odpoczynek. Jeśli jesteście samotne, to co prawda będą przelotne flirty, ale nie przyniosą Wam one zbyt wiele satysfakcji. Lepiej więc podchodźcie do nowo poznanych osób z dystansem i rozsądkiem. W stałym związku powinnyście wykazać się kompromisowością i wysłuchać racji partnera. Być może jedno z Was będzie musiało ustąpić. Urodzeni od 24 do 28 sierpnia będą pod wpływem Neptuna, który może wprowadzić w życiu sporo zamieszania i niepewności. Z drugiej strony może Wam dopisywać natchnienie i jeśli macie uzdolnienia artystyczne, to warto je rozwijać i być może dobrze byłoby zainwestować trochę czasu w rozwój talentu.

Waga (23.09 – 22.10)

Choć nie wszystko będzie układać się po waszej myśli i czeka Was sporo obowiązków, to są szanse, że osiągniecie swoje cele. I mimo tego, że będzie dużo pracy, to jednak dopisze Wam powodzenie i spotkacie osoby bardzo życzliwie do Was nastawione. Powinien to być bardzo dobry czas dla związków partnerskich. Jeśli długo jesteście z ukochaną osoba i Wasz związek nie jest jeszcze sformalizowany, to być może nadszedł czas, żeby pomyśleć o zaręczynach. Natomiast samotni będą mieli sporo okazji do flirtów i zawierania nowych znajomości, które mogą przerodzić się w szczere uczucie. Powinnyście więc jak najwięcej udzielać się towarzysko i starać się pokazywać wśród znajomych i nieznajomych. Wasza sytuacja finansowa powinna się poprawić. Urodzeni od 27 września do 1 października będą pod wpływem Jowisza, który przyniesie Wam szczęście i powodzenie, dlatego starajcie się osiągnąć swoje cele.

Skorpion (23.10 – 21.11)

Powinno Wam dopisać dobre samopoczucie i zdrowie, dzięki czemu będziecie miały dużo siły do pracy i nowych wyzwań. Nie jest to jednak najlepszy moment jeśli szukacie nowego związku, bo osoby jakie spotkacie niekoniecznie będą Wam odpowiadać. Najlepiej więc skupcie się teraz na tym co najważniejsze i zajmijcie się rozwojem wewnętrznym, dzięki czemu będziecie jeszcze bardziej interesujące. Dla osób pozostających w stałym związku będzie to bardzo miły czas, ale uwaga na pewne drobne różnice zdań. Być może lepiej byłoby jednak, gdybyście czasem ustąpiły drugiej połówce, nawet jeśli to Wy macie rację. Wasza sytuacja finansowa powinna być całkiem niezła, więc dobrze inwestujcie zarobione pieniądze. Urodzeni od 24 do 28 października będą pod wpływem Neptuna, który przyniesie Wam natchnienie, inspirację i uwrażliwi Was na potrzeby ludzi wokół. Możliwe, że właśnie teraz odkryjecie w sobie talent artystyczny, który warto rozwijać.

Strzelec (22.11 – 21.12)

Będziecie pełne optymizmu, ale mimo to powinnyście uważać na zdrowie i nie przepracowywać się, bo możecie teraz nieco przecenić własne siły. Nie róbcie też kilku rzeczy naraz i lepiej skupcie się na jednej, najwyżej dwóch dziedzinach, bo ciężko Wam będzie dojść do wysokiego poziomu, jeśli będziecie rozmieniać się na drobne. W miłości wiele się będzie działo i może być Wam ciężko wybrać, ale jeśli jesteście samotne, to na pewno nie będziecie się nudzić. W swoich wyborach kierujcie się głosem wewnętrznym i intuicją. Natomiast Strzelce w stałym związku czeka mnóstwo namiętnych chwil, dlatego wygospodarujcie czas, żeby spędzić go tylko we dwójkę. Wasza sytuacja finansowa będzie dobra, ale też nie bądźcie z tego powodu rozrzutne. Urodzeni od 29 listopada do 2 grudnia będą pod wpływem Urana, który zachęci Was do zmian w życiu i nietypowych zachowań. Macie teraz czas na eksperymenty i nowości, więc śmiało próbujcie nieznanego.

Koziorożec (22.12 – 19.01)

Będziecie teraz wolały skupić się na bliskich, rodzinie i ukochanych niż na pracy. Może to i dobrze, bo Wam też należy się trochę odpoczynku. Jeśli jesteście samotne, to nie jest to najlepszy moment na poznawanie nowych osób, bo możecie doznać rozczarowań. Lepiej zajmijcie się swoim hobby i rozwijajcie zainteresowania, zamiast tracić czas na miałkie i prowadzące donikąd znajomości. W stałym związku powinnyście zainteresować się sprawami partnera i spędzić być może trochę więcej czasu razem. Druga osoba może potrzebować waszego wsparcia psychicznego. Jeśli chodzi o finanse, to powinnyście skupić się teraz tym, jak podnieść swoje umiejętności, bo jest to dla Was najlepsza inwestycja, jeśli chodzi o przyszłość. Urodzonym od 22 do 25 grudnia Neptun będzie dodawał wrażliwości i fantazji. Może odkryjecie w sobie całkiem nowe zainteresowania i talenty, które warto rozwijać. Również ważne będą potrzeby innych.

Wodnik (20.01 – 18.02)

Dopisze Wam doskonałe samopoczucie i powodzenie. W pracy wszystko będzie się układało po waszej myśli i osiągniecie sukces. Ugruntuje się wasza pozycja zawodowa i zostaniecie docenione za profesjonalizm. Będzie się Wam wspaniale układało, jednak grozi Wam przepracowanie i powinnyście pamiętać o odpoczynku. Może zróbcie sobie krótkie wakacje, albo choć niewielki urlop od codziennych zajęć. Jeśli jesteście samotne, to są całkiem spore szanse, ze poznacie kogoś interesującego, kto będzie w stanie zatrzymać waszą uwagę na dłużej. Wychodźcie więc jak najwięcej do ludzi, bo w ten sposób zwiększycie wasze szanse na poznanie tej albo tego jedynego. W stałym związku będzie wspaniała atmosfera, dzięki czemu jeszcze polepszy się wasze samopoczucie. Urodzonym od 24 do 28 stycznia Jowisz przyniesie wiele szczęścia i możliwe, że spełnicie niektóre swoje marzenia. Starajcie się o pracę, bo wzrosną teraz wasze szanse na zatrudnienie, jeśli miałyście z tym do tej pory problem.

Ryby (19.02 – 20.03)

Dopisze Wam dobry nastrój, ale nie powinnyście mimo tego brać na siebie zbyt wielu obowiązków. Jeśli w domu sobie nie radzicie, to rozpiszcie grafik tak, żeby każdy pomagał w codziennych pracach. W miłości może być dość burzliwie i osoby, które poznacie będą raczej szukać przelotnych romansów, a nie stałego związku. Jeśli więc nie chcecie się rozczarować, to zachowajcie sceptycyzm i zdrowy rozsądek. W stałym związku natomiast choć namiętnie, to jednak możliwe między Wami tarcia, więc nie bądźcie zawzięte, tylko wysłuchajcie spokojnie drugiej strony. Wasza sytuacja finansowa powinna być całkiem niezła, ale nie szalejcie w związku z tym z wydatkami. Urodzonym od 25 do 28 lutego Pluton będzie dodawał potężnej energii i siły przebicia. Możecie teraz wiele zmienić w swoim życiu, więc śmiało podejmujcie nowe wyzwania. Poprawi się też wasze samopoczucie.Horoskop 2012