Horoscope  
Astrologia
Spotkania
Program astrologiczny Urania
Biuletyn astrologiczny
Postacie polskiej astrologii
Symbole astrologiczne
Horoskop
   Horoskop tygodniowy
   Nowe horoskopy
   Zegar
   Tranzyty
SĹ‚ownik
System domĂłw
Galeria Szem'a
Katalog stron
Bibliografia
Astrologia > Horoskop > Tygodniowy > 2012-07-02


Horoskop tygodniowy od 2 do 8 lipca 2012

Agnieszka

Baran (21.03 – 19.04)

Od poniedziałku dobre samopoczucie, ale powinnyście uważać na zdrowie i nerwy. Domownicy mogą Was trochę irytować, więc nie wyładowujcie na nich negatywnych emocji, tylko lepiej idźcie na spacer albo pobiegać. W pracy powinno Wam dopisać powodzenie. Będzie sporo możliwości rozwoju zawodowego. Jeśli jesteście samotne, to nadszedł czas, żeby zmienić ten stan i zająć się poszukiwaniami drugiej połówki. Powinnyście jak najwięcej pokazywać się wśród znajomych i udzielać w towarzystwie. W stałym związku dobra atmosfera wpłynie na Was bardzo pozytywnie. Wasz dobry nastrój sprawi, że zjednacie sobie innych. Powinnyście mieć niezłą sytuację finansową, więc zainwestujcie trochę pieniędzy w rozwój osobisty. Urodzeni od 27 do 30 marca będą pod wpływem Urana, który przyniesie powiew świeżości w waszym życiu. To czas na zmiany i uczenie się wszystkiego co nowe i niezwykłe. Uran doda Wam też odwagi w podejmowaniu wyzwań.

Byk (20.04 – 20.05)

Będziecie mieć dobry humor. Czeka Was też przypływ optymizmu, ale nie przesadzajcie z wydatkami i nie szastajcie pieniędzmi, lecz lepiej je zainwestujcie. Jeśli jesteście samotne, to teraz nie jest najlepszy czas na poznawanie drugiej połówki. Co prawda możecie nastawić się na przelotny flirt albo romans, ale zastanówcie się czy to jest to, czego oczekujecie od związku. W stałym związku powinno być namiętnie, choć możliwe drobne nieporozumienia, które powinnyście starać się od razu wyjaśniać, bo inaczej zgromadzą się nad wami burzowe chmury. Wasza sytuacja finansowa będzie dobra, ale musicie uważać, żeby nie trwonić pieniędzy na drobiazgi. Urodzeni od 27 do 30 kwietnia będą pod wpływem Plutona, który przyniesie Wam zastrzyk ogromnej energii i siłę przebicia. Będziecie w stanie teraz dokonać o wiele więcej niż do tej pory, więc wykorzystajcie możliwości w twórczy sposób.

Bliźnięta (21.05 – 21.06)

Będzie to dla Was wyjątkowo udany czas. W pracy czekają Was spore sukcesy i jeśli tylko dobrze wykorzystacie sprzyjające okoliczności, to macie szanse polepszyć swoją sytuację. Poszukującym pracy szczęście powinno sprzyjać. Powinno się Wam powodzić także w miłości i jeśli do tej pory byłyście samotne, to bywajcie teraz jak najczęściej wśród ludzi, bo są spore szanse, że poznacie kogoś interesującego. Będzie Wam sprzyjać szczęście i przyciągniecie do siebie ciekawe osoby. Możliwe nawet, że wasze serce zacznie mocniej dla kogoś bić. W stałym związku partner będzie Wam okazywał czułość i miłość. Jeśli jeszcze nie sformalizowałyście tego uczucia, to może nadszedł czas, żeby pomyśleć o oświadczynach. Urodzeni od 24 do 27 maja będą pod wpływem Jowisza, który przyniesie Wam powodzenie i szczęście. Dopisze Wam też wspaniały nastrój i optymizm. Powinnyście rozwijać teraz swoje umiejętności, bo wiedza będzie Wam teraz wchodzić do głowy z łatwością i sprawi Wam mnóstwo radości.

Rak (22.06 – 22.07)

Poprawi się wasza kondycja i samopoczucie. W pracy bardzo dobra atmosfera, która będzie sprzyjać kontaktom zawodowym i rozwojowi. Będziecie wsparciem i ostoją rodziny, więc bliscy docenią wasze zaangażowanie. Natomiast jeśli jesteście samotne, to na razie okoliczności nie będą sprzyjać romansom i flirtom. Co prawda możecie poznawać wiele osób, ale raczej nie będą one spełniać waszych oczekiwań. Lepiej więc skoncentrujcie się na pracy i na hobby. Rozwijajcie swoje umiejętności, bo nigdy nie wiadomo do czego mogą się one przydać w przyszłości. W stałym związku może Wam brakować trochę czasu i będziecie odczuwać lekki niedosyt. Dlatego wygospodarujcie trochę czasu w weekend, żeby go spędzić tylko we dwoje. Urodzeni od 29 czerwca do 2 lipca będą pod wpływem Urana, który przyniesie Wam gwałtowne zmiany i ważne przełomy. Powitajcie z radością nowe doświadczenia i nie oglądajcie się w przeszłość.

Lew (23.07 – 22.08)

Dopisze Wam powodzenie, ale uważajcie na zdrowie i nie popadajcie w pracoholizm. Jeśli jesteście samotne, to są spore szanse, że wreszcie poznacie drugą połówkę. Powinnyście tylko jak najwięcej się pokazywać wśród znajomych, zamiast siedzieć samotnie w domu. Możliwe, że poznacie kogoś, dla kogo wasze serce zacznie bić przyspieszonym rytmem i są szanse na to, że ta osoba odwzajemni to uczucie. W stałym związku doskonała harmonia. Będziecie się we wszystkim zgadzać, a druga połówka zasypie Was komplementami i czułością. Wasza sytuacja finansowa powinna być bardzo dobra i jeśli tylko wykorzystacie powodzenie, to jeszcze możecie ją polepszyć. Urodzonym od 26 do 30 lipca powinno dopisać wyjątkowe powodzenie i szczęście. Jeśli macie ważne sprawy do załatwienia, to wszystko powinno się ułożyć po waszej myśli. Dopisze Wam też powodzenie w miłości i w pracy, więc warto dać z siebie wszystko.

Panna (23.08 – 22.09)

Mimo dobrego nastroju i powodzenia w wielu dziedzinach życia, powinnyście uważać na skłonności do przesady. Lepiej zachowajcie umiar, zwłaszcza jeśli chodzi o wydatki, bo dzięki dobrej sytuacji finansowej mogą Was korcić nieprzemyślane zakupy. Trochę czasu poświęćcie na sport albo choć spacery, dzięki czemu zachowacie świetny stan psychiczny. Jeśli jesteście samotne, to na razie czekają Was jedynie przelotne flirty i romanse, co niekoniecznie będzie Was satysfakcjonowało. Na rozpoczęcie dłuższego związku powinnyście poczekać na bardziej sprzyjające okoliczności. Natomiast posiadający drugą połówkę będą w całkiem niezłym nastroju. Urodzeni od 30 sierpnia do 3 września będą pod wpływem Plutona, który przyniesie Wam mnóstwo energii, ale też nakłoni Was do istotnych zmian. To czas sprzyjający pozbywaniu się wszystkiego co w waszym życiu zbędne, a z drugiej strony otrzymacie impuls do zmian.

Waga (23.09 – 22.10)

Uważajcie na zdrowie i nie forsujcie się zanadto. Jednak dopisze Wam powodzenie w pracy i w związkach. Możecie teraz poszerzyć swoje wpływy, a dzięki wrodzonej dyplomacji i korzystnym układom planet z łatwością zjednacie sobie nawet osoby wcześniej niezbyt przychylnie do Was nastawione. Samotni nie będą wprost mogli opędzić się od wielbicieli. Więc będziecie miały w kim wybierać. W stałym związku wszystko będzie się bardzo dobrze układać, dlatego może powinnyście pomyśleć o wspólnych wakacjach. Jeśli to niemożliwe, to dobrze byłoby choć pojechać na krótką wycieczkę, żeby oderwać się od zgiełku codzienności. Wasza sytuacja finansowa powinna być bardzo dobra, więc rozsądnie inwestujcie zarobione pieniądze. Urodzeni od 26 do 29 września będą pod wpływem Jowisza, który doda Wam powodzenia i przyniesie mnóstwo optymizmu. Jeśli tylko wykorzystacie możliwości, które przynosi Wam los, to będziecie mogły znacznie polepszyć swoją sytuację.

Skorpion (23.10 – 21.11)

Na początku tygodnia dobre samopoczucie, jednak na większe sukcesy przyjdzie poczekać. Możliwe, że bliskie Wam osoby będą potrzebować waszej uwagi, więc na chwilę odłóżcie pracę i udzielcie wsparcia rodzinie. Jeśli jesteście samotne, to ten stan potrwa jeszcze jakiś czas. Nie szukajcie nikogo na siłę. Lepiej poczekajcie na prawdziwą miłość. A tymczasem rozwijajcie swoje zainteresowania i spotykajcie się z przyjaciółmi. W stałym związku nie wszystko może układać się tak, jakbyście tego chciały. Przede wszystkim może Wam brakować czasu. Może się też okazać, że będziecie musiały wziąć nadgodziny, więc okoliczności mogą trochę pokrzyżować wasze szyki. Urodzonym od 25 do 28 października Neptun będzie dodawał fantazji i wrażliwości. Możliwe, że odkryjecie teraz w sobie niezwykłe zdolności, o których nie miałyście wcześniej pojęcia. Warto więc zagłębić się w potrzeby duszy i pobyć z dala od zgiełku.

Strzelec (22.11 – 21.12)

Wiele się teraz będzie działo w waszym życiu, ale nie podejmujcie chaotycznych decyzji, tylko zastanówcie się spokojnie, zanim podejmiecie jakieś kroki. Choć co prawda będzie Wam dopisywać teraz powodzenie, to jednak nie róbcie niczego pochopnie i nie palcie za sobą mostów. W pracy powinno się nieźle układać, ale nie bądźcie zbyt wylewne i zachowajcie swoje opinie dla siebie. Jeśli jesteście samotne, to są szanse na romanse, ale będą one raczej przelotne. Pragnące dłuższego związku single powinny poczekać na bardziej sprzyjające okoliczności. Natomiast osoby w parach będą się doskonale czuły. Okazujcie drugiej połówce jak bardzo Wam zależy i pielęgnujcie uczucia. Urodzeni od 12 do 16 grudnia będą mieli szanse na sukces, ale tylko jeśli poprzecie swoje działania dyscypliną i wytrwałością. Saturn może Wam przynieść nagrodę w postaci stabilizacji i bezpieczeństwa.

Koziorożec (22.12 – 19.01)

Zwolnijcie trochę tempo życia i pobyć z bliskimi i rodziną. W pracy natomiast trzeba będzie wykazać się wytrwałością i spokojem. Możliwe lekkie opóźnienia w realizacji celów. W miłości na razie zastój, więc jeśli jesteście samotne, to nie szukajcie nikogo na siłę. Mimo, że będziecie miały powodzenie, to nie znajdzie się wśród waszych adoratorów osoba, która wzbudziłaby wasze zainteresowanie na dłużej. Natomiast w stałym związku przyda się Wam cierpliwość i dobra wola, bo druga połówka może mieć inne oczekiwania co do przyszłości i trzeba będzie iść na kompromis. Wyjaśniajcie od razu wszelkie niedopowiedzenia. Wasza sytuacja finansowa powinna być niezła, ale też nie szalejcie z wydatkami. Urodzonym od 23 do 26 grudnia Neptun będzie dodawał natchnienia i fantazji. Zacznijcie rozwijać zdolności, wrażliwość i duchowość.

Wodnik (20.01 – 18.02)

Dopisze Wam dobry nastrój, ale powinnyście uważać na zdrowie, bo możecie być osłabione z przepracowania. Przydałby się Wam choć niewielki wypoczynek. Jeśli jesteście samotne, to ten stan powinien się niedługo zmienić, bo wasze szanse na znalezienie drugiej połówki znacząco wzrosną. Jednak powinnyście pomóc losowi i bywać wśród ludzi. Możliwe też, że wśród osób, jakie widujecie na co dzień jest ktoś, kto bardzo miałby ochotę poznać Was bliżej. Miejcie więc oczy szeroko otwarte. Dla osób w stałym związku powinien to być wspaniały czas. Partner będzie Wam okazywał miłość i szacunek. Wasza sytuacja materialna powinna być bardzo dobra, więc zamiast kupować niezbyt tak naprawdę potrzebne rzeczy z wyprzedaży, pomyślcie nad rozsądnymi inwestycjami. Jeśli urodziłyście się od 9 do 12 lutego, to Saturn będzie Wam dodawał wytrwałości i zdecydowania. Możecie teraz wiele osiągnąć, jeśli będziecie konsekwentne w działaniu.

Ryby (19.02 – 20.03)

W tym tygodniu dobre samopoczucie i sporo energii do pracy. Miła atmosfera w domu uspokoi Was i sprawi, że nabierzecie chęci do działania. Jeśli jesteście samotne, to powinnyście na razie zaczekać cierpliwie, aż przyjdzie moment bardziej sprzyjający miłości. Jeśli nie chcecie się rozczarować, to nie poznawajcie nikogo na siłę. Lepiej poświęćcie ten czas na spotkania z przyjaciółmi niż na randki. W stałym związku możliwe drobne nieporozumienia, więc dyskutujcie ze sobą, jeśli w czymś się nie zgadzacie. Nie doprowadzajcie do sytuacji, w której narastać będą negatywne emocje. Lepiej oczyścić atmosferę od razu. Wasza sytuacja materialna powinna się wkrótce poprawić. Urodzonym od 21 do 24 lutego Jowisz będzie dodawał optymizmu, ale uważajcie, żeby nie popadać w przesadę i nie podejmujcie teraz pochopnych i nieprzemyślanych decyzji. Jednak powinien Wam dopisać łut szczęścia i powodzenie.Horoskop 2012