Horoscope  
Astrologia
Spotkania
Program astrologiczny Urania
Biuletyn astrologiczny
Postacie polskiej astrologii
Symbole astrologiczne
Horoskop
   Horoskop tygodniowy
   Nowe horoskopy
   Zegar
   Tranzyty
SĹ‚ownik
System domĂłw
Galeria Szem'a
Katalog stron
Bibliografia
Astrologia > Horoskop > Tygodniowy > 2012-06-25


Horoskop tygodniowy od 25 czerwca do 1 lipca 2012

Agnieszka

Baran (21.03 – 19.04)

Uważajcie na zdrowie i nie dajcie się wyprowadzać z równowagi. W pracy nie wszystko pójdzie po waszej myśli, ale to nie powód żeby poddawać się stresowi. Znajdźcie sobie po godzinach takie zajęcie, które sprawi, ze zapomnicie o obowiązkach i oderwiecie się od rzeczywistości. Przypilnujcie diety, żeby zdrowo się odżywiać. Wasi bliscy mogą potrzebować waszej uwagi. Dla samotnych to dobry czas na poznawanie nowych osób, nowe znajomości i kontakty. Są szanse, że poznacie teraz kogoś, dla kogo wasze serce mocniej zabije i kto sprawi, że zechcecie zacieśnić znajomość. W stałym związku atmosfera będzie sprzyjała czułości i okazywaniu sobie ciepłych uczuć. Urodzeni od 23 do 26 marca będą pod wpływem Jowisza, który przyniesie Wam powodzenie i optymizm. Są też spore szanse, że uda się Wam osiągnąć to, na czym Wam zależy. Powinna być poprawa sytuacji materialnej.

Byk (20.04 – 20.05)

Będziecie mieć niezłe samopoczucie i czeka Was przypływ energii. W pracy będzie się Wam całkiem nieźle wiodło, dzięki wytrwałości i zdecydowaniu. Co prawda na większe sukcesy przyjdzie Wam jeszcze poczekać, ale w tym momencie powinno być dość stabilnie. Rodzina będzie dla Was wsparciem i powinnyście poświęcić trochę czasu dla swoich najbliższych. Jeśli jesteście samotne, to na razie nie szukajcie nikogo na siłę. Lepiej zdajcie się w tej kwestii na los. Dla pozostających w parach będzie to dość udany czas. Okażcie drugiej stronie uczucie i miłość. Postarajcie się też znaleźć trochę czasu, żeby pobyć ze sobą sam na sam. Urodzeni od 24 kwietnia do 7 maja powinni odczuć przypływ energii. Poprawi się też wasze zdrowie i kondycja dzięki harmonijnemu wpływowi Słońca. Jednak przyjrzyjcie się uważnie finansom, bo może warto ograniczyć wydatki i zainwestować nieco.

Bliźnięta (21.05 – 21.06)

Będziecie miały wyjątkowo dobre samopoczucie dzięki Jowiszowi i Wenus, które właśnie teraz przebywają w waszym znaku. Wenus będzie dodawała Wam uroku, a Jowisz przyniesie ułatwienia. Możecie teraz z łatwością osiągnąć wszystko to, czego pragniecie. Wystarczy jedynie się postarać i uruchomić kontakty. Nie bez znaczenie będzie też wasz wrodzony urok osobisty i poczucie humoru. Uważajcie jedynie na figurę, bo możecie mieć tendencje do nadmiaru dobrego. Zatem ograniczcie słodycze i inne smakołyki. Choć trudno Wam będzie sobie odmówić łakoci, to jednak miejcie na uwadze zdrowie i figurę. Wasza sytuacja finansowa powinna się polepszyć, ale zamiast wydawać, inwestujcie. Urodzeni od 23 do 27 maja będą pod wpływem Jowisza, który powinien przynieść przypływ optymizmu, wiary w przyszłość i szczęście. Jeśli tylko dobrze wykorzystacie szanse, jakie teraz przynosi Wam los, to uda się Wam wiele zdziałać.

Rak (22.06 – 22.07)

Odczujecie przypływ sił i energii. Powinno się także poprawić wasze zdrowie i samopoczucie. Będziecie teraz działać w zgodzie ze sobą i uda się Wam zaspokoić potrzebę bezpieczeństwa. Życie rodzinne powinno kwitnąć. Spędźcie trochę czasu na łonie natury, to doładujecie baterie pozytywną energią. Samotni powinni na razie uzbroić się w cierpliwość i nie tracić dobrego humoru, jeśli w pobliżu nie znajdujecie interesującej osoby. W stałym związku postawcie na dobrą komunikację. Nie przemilczajcie pewnych problemów i jeśli tylko coś Wam nie leży od razu wyjaśniajcie sprawę, żeby nie kumulować niepotrzebnych emocji. Na poprawę sytuacji materialnej przyjdzie poczekać, a na razie powinnyście gromadzić doświadczenie i zdobywać nowe umiejętności. Zaprocentuje to na przyszłość. Urodzeni od 26 czerwca do 3 lipca odczują przypływ słonecznej energii. Będzie się z tym wiązać większa pewność siebie, siła przebicia i dobre samopoczucie. Będziecie też działać w zgodzie z sobą i łatwiej Wam będzie wyrazić to, co czujecie.

Lew (23.07 – 22.08)

Uważajcie na zdrowie i nie przemęczajcie się zbytnio, bo możecie mieć teraz nieco mniej energii niż zazwyczaj. Jednak szczęście będzie Wam sprzyjać tak czy owak. Pomocne tutaj będą kontakty i życzliwie nastawione do Was osoby, które chętnie wyciągną pomocną dłoń. W pracy może to być czas sukcesów, jeśli tylko wykorzystacie sprzyjające okoliczności i podejmiecie działania mające na celu poprawę waszej sytuacji. Nie czekajcie tylko aż inni wykonają za Was robotę. Dla samotnych to może być ciekawy moment. Na pewno będziecie miały mnóstwo okazji, żeby poznać kogoś interesującego. Warto więc pokazywać się wśród znajomych, bo będziecie wzbudzać zainteresowanie. W stałym związku panować będzie wspaniała atmosfera. Jeśli jeszcze nie sformalizowałyście waszego uczucia, to może teraz byłby dobry czas na oświadczyny? Urodzonym od 25 do 29 lipca szczęście będzie sprzyjać w każdej dziedzinie. Warto więc starać się o polepszenie sytuacji.

Panna (23.08 – 22.09)

Czeka Was całkiem niezłe samopoczucie. W pracy będą okazje do poprawy sytuacji, ale będziecie musiały iść na pewne drobne ustępstwa. Choć będziecie zadowolone, to nie wszystko będzie dokładnie tak, jak to sobie zaplanowałyście. Ale postarajcie się nie zwracać uwagi na szczegóły, bo zbytni krytycyzm nie przysłuży się waszemu dobremu humorowi. Grozi Wam przesada, wiec starajcie się zachować zdrowy rozsądek i przede wszystkim umiar. Samotni będę mieli okazje do flirtów i romansów, ale będę one przelotne i nie przyniosą Wam pełnej satysfakcji. W stałym związku powinna być dobra atmosfera o ile nie będzie zbyt długo upierać się przy swoim. Lepiej ustąpcie drugiej stronie, a dobrze na tym wyjdziecie. Urodzeni od 18 do 22 sierpnia powinni zachować szczególną ostrożność podczas prowadzenia samochodu i w trakcie zajęć wymagających skupienia uwagi. Możecie być teraz nadmiernie impulsywne za sprawą Marsa.

Waga (23.09 – 22.10)

Niezłe samopoczucie i przypływ optymizmu pozwolą Wam wiele osiągnąć, ale nie spoczywajcie na laurach. Jeśli tylko czujecie, że nie musicie wkładać żadnego wysiłku, a wszystko i tak się ułoży, to możecie się przeliczyć. Lepiej podjąć działania, bo właśnie teraz możecie osiągnąć sukces. Macie szanse na awans, jeśli tylko się wykażecie pracowitością i konsekwencją. Samotni będą mieli szanse na flirty i mogą się one przerodzić w dłuższy związek. Powinnyście tylko udzielać się towarzysko. Po pracy znajdźcie więc choć chwilę na to, żeby wyjść do ludzi. W stałym związku atmosfera będzie sprzyjała czułości i okazywaniu sobie uczucia. Partner będzie dla Was oparciem i będziecie się czuły kochane. Finanse bardzo dobrze. Urodzeni od 25 do 30 września będą mieli wyjątkowe powodzenie. Los uśmiechnie się do Was właśnie teraz, więc wykorzystujcie każdą sprzyjającą okoliczność, aby osiągnąć to, czego pragniecie.

Skorpion (23.10 – 21.11)

Powinien Wam dopisywać dobry nastrój. W pracy poradzicie sobie z wszystkim i inni będą też życzliwie do Was nastawieni. Powinna się też poprawić wasza kondycja i forma psychiczna. Tylko nie dawajcie się zbyt mocno we znaki współpracownikom. Wasza sytuacja finansowa powinna być całkiem niezła, ale też nie szalejcie z wydatkami. Uwaga na niezbyt życzliwie nastawione osoby, bo mogą trochę namącić w waszym życiu, więc lepiej milczcie, jeśli macie kąśliwą uwagę do powiedzenia. Dla samotnych to nie jest najlepszy czas na spotykanie się z nowymi osobami, bo będziecie odnosić wrażenie, że są one dla Was zbyt powierzchowne i materialistycznie nastawione. W stałym związku postawcie na szczerą rozmowę. Urodzeni od 16 do 21 października będą pod wpływem Marsa, który doda Wam energii i siły przebicia. Wykorzystajcie nadmiar sił w treningach i twórczych działaniach.

Strzelec (22.11 – 21.12)

Powinien Wam dopisać dobry nastrój i optymizm. Jednak uważajcie, żeby się nie przepracowywać, bo mimo wszystko możecie się trochę przeliczyć, jeśli chodzi o zapas sił. Dbajcie wiec o wypoczynek i nie harujcie dniami i nocami. A przynajmniej nie zabierajcie pracy do domu, jeśli nie musicie. Ważne jest, żebyście znalazły chwilę na relaks, tak żeby nie myśleć o obowiązkach. Dla samotnych czas sprzyja nowym znajomościom i jeśli akurat jesteście na etapie poszukiwania drugiej połówki, to pokazujcie się wśród znajomych i poznawajcie jak najwięcej nowych osób. Są szanse, że flirt przerodzi się w dłuższą znajomość. W stałym związku dobry moment na okazanie drugiej połówce uczucia i pokazanie, jak bardzo mocno Wam zależy. Wasza sytuacja finansowa będzie bardzo dobra, ale postarajcie się oszczędzać. Urodzeni od 26 do 30 listopada będą pod wpływem Jowisza, który przyniesie Wam łut szczęścia i powodzenie.

Koziorożec (22.12 – 19.01)

Powinnyście zadbać o zdrowie i skupić się na rodzinie, bo Wasi bliscy mogą potrzebować waszego zainteresowania. Dużo też odpoczywajcie, bo możecie mieć w ogóle tendencję do przepracowywania się. Warto więc byłoby zorganizować sobie czas wolny i zająć się czymś, co Was zrelaksuje. Dla samotnych to nie jest najlepszy moment na poszukiwanie tej jedynej albo tego jedynego. Nowe osoby Was rozczarują i trochę się zniechęcicie. Lepiej więc zająć się hobby. W stałym związku unikajcie niedopowiedzeń i wyjaśniajcie od razu co Wam leży na sercu. Bądźcie szczere z drugą połówką, a dobra atmosfera będzie dopisywać. W finansach na razie bez zmian. Urodzeni od 23 do 26 grudnia będą pod wpływem Neptuna, który Was bardzo uwrażliwi i przyniesie natchnienie. Jeśli wiec wasze zajęcie wymaga od Was fantazji, to będziecie jej miały aż za wiele.

Wodnik (20.01 – 18.02)

Będzie się Wam nieźle wiodło zarówno w pracy jak i w życiu prywatnym. Szczęście Wam teraz sprzyja, więc sięgajcie po marzenia i nie bójcie się realizować swoich pragnień. Możliwe, że w pracy poprawi się wasza sytuacja, jeśli tylko będziecie wystarczająco konsekwentne. Spotkacie teraz bardzo pozytywnie nastawione osoby, które będą dla Was inspiracją i zechcą służyć pomocną dłonią. Jeśli jesteście samotne, to powinnyście teraz wytrwale szukać. Są spore szanse, że spotkacie potencjalną drugą połówkę. Bardzo wiele zależy tutaj od Was. W stałym związku idealna harmonia i miłość wspaniale wpłyną na wasze samopoczucie. Będziecie pozytywnie nastawione do świata i ludzie wokół to wyczują. Urodzeni od 22 do 26 stycznia będą pod wpływem Jowisza, który przyniesie Wam optymizm, szczęście i wiarę we własne siły. Jowisz także sprawi, że polepszy się wasza sytuacja pod każdym względem, ale nie możecie siedzieć z założonymi rękami i czekać.

Ryby (19.02 – 20.03)

Dopisze Wam doskonałe samopoczucie i zdrowie. Polepszy się Wasz stan, jeśli do tej pory cierpiałyście na drobne niedomagania, to powinny one zniknąć. W pracy wszystko wreszcie ułoży się po waszej myśli i zrobicie dobre wrażenie zarówno na szefie jak i na klientach. Jeśli jesteście samotne, to są szanse na poznanie kogoś interesującego. Nie siedźcie tylko w domu i starajcie się wychodzić do ludzi, bo tylko w ten sposób zwiększacie swoje szanse, że poznacie partnera albo partnerkę. W stałym związku czas będzie sprzyjał rozmowom, dyskusjom i omawianiu różnych spraw. Jeśli są jeszcze przemilczane sprawy między Wami, to nie czekajcie aż urosną one do rangi problemów. Powinnyście mieć niezłą sytuację finansową. Urodzeni od 20 do 23 lutego będą pod wpływem Neptuna, który przyniesie Wam fantazję i natchnienie. Może warto zacząć rozwijać talenty artystyczne.Horoskop 2012