Horoscope  
Astrologia
Spotkania
Program astrologiczny Urania
Biuletyn astrologiczny
Postacie polskiej astrologii
Symbole astrologiczne
Horoskop
   Horoskop tygodniowy
   Nowe horoskopy
   Zegar
   Tranzyty
SĹ‚ownik
System domĂłw
Galeria Szem'a
Katalog stron
Bibliografia
Astrologia > Horoskop > Tygodniowy > 2012-06-18


Horoskop tygodniowy od 18 do 24 czerwca 2012

Agnieszka

Baran (21.03 – 19.04)

Będziecie mieć sporo energii i czeka Was udany czas w pracy. Natomiast od czwartku skupicie się raczej na sprawach domu i rodziny. Poświęćcie trochę czasu swoim bliskim, a okażą Wam wdzięczność. Postarajcie się nie przeforsowywać, bo w pracy może być trochę stresu i jeśli nie musicie, to nie bierzcie nadgodzin. Dbajcie o zdrowie i samopoczucie, bo czeka Was teraz niewielki spadek formy, więc odpocznijcie w miarę możliwości. Samotni będą mieli szanse poflirtować i poznać nowe osoby. Nie czekajcie więc aż to Was znajdą, tylko wyjdźcie do ludzi. W stałym związku partner będzie dla Was oparciem. Urodzeni od 21 do 25 marca będą pod pozytywnym wpływem Jowisza, który przyniesie Wam szanse na rozwój i nowe znajomości. Jowisz też ułatwi wszystko to o co się staracie i możecie polepszyć waszą sytuację materialną.

Byk (20.04 – 20.05)

Na początku tygodnia może być trochę napięć, natomiast od czwartku poprawi się Wam humor i przybędzie sił witalnych. Spojrzycie na świat z większym optymizmem i w pracy sprawy zaczną się układać po waszej myśli. Skoncentrujcie się na swoich potrzebach emocjonalnych i potrzebach swoich bliskich. Możliwe, że ktoś z rodziny będzie potrzebował waszego wsparcia, ale też z drugiej strony rodzina będzie dla Was dużą podporą. Dla samotnych to nie jest najlepszy moment na romansowanie. Osoby w związku powinny z większą wyrozumiałością spojrzeć na wady partnera. Pamiętajcie, że i wy same nie jesteście przecież doskonałe. Urodzonym od 13 do 16 maja Mars będzie dodawał energii do działania i siły przebicia. To dobry czas, żeby postawić na swoim, ale też zająć się sportem albo wszystkim tym, co będzie od Was wymagać siły fizycznej.

Bliźnięta (21.05 – 21.06)

Jowisz wraz z Wenus będą dodawać Wam optymizmu i uroku. Chodź od czwartku niewielki spadek formy, to ten tydzień będzie dla Was bardzo udany. Samotni będą poznawać wiele nowych osób. Zrobicie dobre wrażenie i uda się Wam osiągnąć swoje cele. Jeśli tylko pokażecie się od jak najlepszej strony, to możecie nawet poznać osobę, z którą uda się zbudować związek. Osobom w stałym związku dopisze bardzo dobry nastrój. Komunikacja będzie przebiegać idealnie i dogadacie się we wszystkim. To świetny czas, jeśli chciałybyście oświadczyć się lub zalegalizować swój związek, jeśli jeszcze tego nie zrobiłyście. W finansach powinno być bardzo dobrze, ale pomyślcie też o inwestycjach, zamiast tylko wydawać. Urodzeni od 22 do 25 maja będą pod wpływem Jowisza, który przyniesie Wam optymizm i powodzenie. Możecie teraz wiele osiągnąć i jeśli szczególnie Wam na czymś zależy, to wasze starania właśnie teraz zostaną wynagrodzone.

Rak (22.06 – 22.07)

Będzie trochę stresów, ale od czwartku poczujecie zdecydowany przypływ energii i witalności. Jeśli do tej pory miałyście problemy ze zdrowiem, to właśnie teraz powinny one zniknąć, a wasze samopoczucie poprawi się zdecydowanie. Wzrośnie wasza siła przebicia i pewność siebie, więc jeśli teraz staracie się o coś mocno, to możecie to z łatwością osiągnąć. Natomiast w uczuciach to nie jest najlepszy moment, bo osoby, jakie będziecie spotykać nie do końca spełnią wasze oczekiwania. Lepiej dajcie sobie trochę czasu i jeśli jesteście samotne, to zainteresujcie się intensywniej swoimi hobby i pasjami, a może pewnego dnia miłość przyjdzie sama. W stałym związku lepiej od razu szczerze rozmawiajcie, jeśli coś Wam nie pasuje. Urodzonym od 20 do 24 czerwca Słońce będzie dodawać energii i zdecydowania. Wykorzystajcie siłę przebicia, żeby załatwić sprawy, na których Wam zależy.

Lew (23.07 – 22.08)

Będziecie mieć całkiem dobry humor, ale powinnyście uważać na zdrowie i nie przeforsowywać się. Choć w pracy i w życiu prywatnym będzie Wam się nieźle wiodło, to oszczędnie korzystajcie z rezerw organizmu. Pamiętajcie o odpoczynku i właściwym, racjonalnym odżywianiu. Jeśli jesteście samotne, to będzie naprawdę spora szansa, żeby poznać kogoś interesującego. Dopisze Wam szczęście i spotkacie na swojej drodze życzliwych ludzi. W towarzystwie zrobicie furorę, wasz humor i urok osobisty sprawią, że będziecie gwiazdą każdej imprezy, na której się pojawicie. W stałym związku panować będzie atmosfera czułości i miłości. Partner będzie dla Was oparciem i wprawi Was w dobry nastrój. W tym tygodniu powinna nastąpić poprawa sytuacji finansowej. Urodzeni od 24 do 27 lipca będą pod wpływem Jowisza, który przyniesie Wam optymizm, wspaniały humor i ułatwi osiągnięcie wszystkiego, czego pragniecie.

Panna (23.08 – 22.09)

Możecie mieć nieco gorsze samopoczucie, natomiast stopniowo poprawi się ono i poczujecie się pewniejsze siebie. W pracy będzie Wam się całkiem nieźle wiodło, zyskacie poważanie i zostaniecie docenione. Może właśnie teraz nadszedł moment, żeby poprosić o podwyżkę. W stałym związku może Wam trochę brakować czasu dla siebie, więc postarajcie się spędzić trochę chwil tylko we dwoje w weekend. Samotni powinni na razie poczekać na bardziej sprzyjający moment, żeby realizować się w związku. Choć co prawda będą okazje do flirtów, to osoby, jakie teraz napotkacie, niekoniecznie zaspokoją wasze oczekiwania. W finansach powinno być nieźle, ale nie przesadzajcie z wydatkami. Urodzeni od 14 do 17 września będą pod silnym wpływem Marsa, który co prawda dodawał Wam będzie energii fizycznej i psychicznej, ale podwyższy wam poziom irytacji i odbierze cierpliwość. Nie pozwólcie więc, aby drobiazgi wyprowadziły Was z równowagi i nade wszystko nie podejmujcie w tym tygodniu pochopnych decyzji.

Waga (23.09 – 22.10)

Ten tydzień powinien być dla Was bardzo udany. Choć powinnyście dbać o zdrowie, to jednak Jowisz wraz z Wenus przyniosą Wam dużo optymizmu i dobrego samopoczucia. Los postawi też na waszej drodze bardzo życzliwie nastawione osoby. Jeśli tylko otworzycie się na możliwości, to zauważycie że wokół Was dzieje się wiele dobrego i wystarczy po to wyciągnąć dłoń. Samotni będą spotykać wiele osób i możliwe, że wśród nich spotkacie tego jedynego albo tę jedyną. Wasza sytuacja finansowa ulegnie poprawie, ale też korcić Was będą wszelkiego rodzaju przeceny i promocje. Zanim naruszycie oszczędności zastanówcie się czy warto ulegać pokusie. Urodzeni od 23 do 27 września będą pod wpływem Jowisza, który przyniesie Wam doskonałe samopoczucie i sprawi, że okoliczności będą sprzyjać realizacji waszych pragnień. To też doskonały czas na naukę i zdobywanie nowych umiejętności.

Skorpion (23.10 – 21.11)

Nie wszystko pójdzie od razu po waszej myśli, ale od czwartku czeka Was przypływ optymizmu i chęci do działania. Powinno się poprawić wasze samopoczucie i zdrowie, choć jeszcze wiele będzie do zrobienia. Zwłaszcza w pracy przyda się Wam cierpliwość. Wiele spraw będzie wymagało uporządkowania, ale poradzicie sobie świetnie dzięki wrodzonym zdolnościom organizacyjnym. Dla samotnych to nie jest najlepszy moment na poszukiwanie drugiej połówki, bo choć wasza osoba będzie wzbudzać silne emocje, to będzie Wam teraz bardzo trudno znaleźć kogoś odpowiedniego. W stałym związku powinnyście szczerze porozmawiać i wyjaśnić sobie wszelkie niedopowiedzenia. Finanse są na razie na etapie stabilizowania się. Urodzeni od 30 października do 1 listopada będą pod wpływem Plutona, który przyniesie Wam impuls do dogłębnych zmian i wzmocni waszą siłę woli. Możecie teraz bardzo wiele osiągnąć jeśli tylko będziecie konsekwentne i wytrwałe.

Strzelec (22.11 – 21.12)

Możliwe, że będziecie musiały wybierać między pracą a bliskimi. Choć dopisze Wam optymizm i doskonałe samopoczucie, to będziecie mieć mnóstwo zajęć. Zatem pod koniec tygodnia możecie zacząć odczuwać zmęczenie i warto byłoby pomyśleć o wypoczynku. Samotni będą mieli mnóstwo szans na nowe znajomości. Jeśli tylko macie okazję, to wychodźcie z domu i randkujcie, bo macie tylko jedno życie i warto je przeżyć w taki sposób, abyście nie żałowały ani jednego momentu. W stałym związku dużo czułości i miłości, co od razu polepszy Wam humor. Sytuacja finansowa będzie niezła, ale może powinnyście postarać się oszczędzić trochę pieniędzy. Urodzeni od 22 do 26 listopada będą pod wpływem Jowisza, który prócz optymizmu i werwy do działania może skłaniać Was ku przesadzie. Nie pędźcie więc bez opamiętania, tylko czasem zatrzymajcie się na chwilę.

Koziorożec (22.12 – 19.01)

Przyda się Wam trochę skupienia na sprawach domu i rodziny. Możliwe, że ktoś bliski będzie potrzebował waszego wsparcia i powinnyście choć na chwilę zapomnieć o karierze, a zająć się tą osobą. Możecie być też nieco osłabione, więc może warto wziąć urlop i zastanowić się nad tym, co dla Was jest w życiu najważniejsze. Dla samotnych to nie będzie najlepszy moment na poszukiwanie drugiej połówki. Lepiej skupcie się na tym, co dla Was teraz jest istotne. Osoby, które spotkacie mogą Wam zupełnie nie odpowiadać i nie warto ciągnąć nowej znajomości na siłę. W stałym związku od razu wyjaśniajcie wszystko to, czego nie jesteście pewne. Może warto byłoby iść na małe ustępstwa. Urodzeni od 28 do 30 grudnia będą pod silnym wpływem Plutona, który wyzwoli w Was pokłady ogromnej energii. Zróbcie z niej użytek, tak aby nikomu nie zaszkodziła.

Wodnik (20.01 – 18.02)

Dopisze Wam doskonały nastrój i na każdym kroku będziecie napotykać sprzyjające okoliczności i przychylnie nastawione osoby. Warto poukładać sprawy zawodowe i osobiste, bo jest teraz szansa na lepsze. W pracy będzie Wam się doskonale powodziło i może warto zawalczyć o wyższą pozycję. W każdym razie są teraz szanse, że wszystko ułoży się po waszej myśli. Samotni powinni jak najwięcej pokazywać się w towarzystwie, bowiem macie ogromne szanse, że właśnie teraz spotkacie osobę, która zainteresuje Was na dłużej. Nie bójcie się przed nią otworzyć i zaryzykujcie. Może się okazać, że to jest strzał w dziesiątkę. W stałym związku panować będzie idealna harmonia. Poprawią się wasze finanse i będziecie mogły poszaleć z wydatkami. Na szczególnie uprzywilejowanej pozycji są urodzeni od 20 do 25 stycznia. Dzięki pozytywnemu wpływowi Jowisza uda się Wam spełnić marzenia.

Ryby (19.02 – 20.03)

Początek tego tygodnia może Wam przynieść nieco gorsze samopoczucie, ale już od czwartku dopisze Wam doskonały humor i poczujecie przypływ sił witalnych. Poprawi się też wasze zdrowie, jeśli pewne dolegliwości nie dawały Wam spokoju. Warto więc zająć się sportem i zadbać o kondycję, bo tylko dzięki dobremu samopoczuciu zwiększy się wasza wydajność w pracy. Choć będzie dużo okazji do flirtów i spotkań w gronie płci przeciwnej, to ciężko Wam będzie znaleźć bratnią duszę. Nie przejmujcie się, jeśli jesteście same, bo dzięki temu możecie rozwijać swoje zainteresowania. W stałym związku przyda się Wam trochę oddechu od siebie. Nie zamęczajcie drugiej strony swoimi problemami i zwróćcie się do przyjaciół po słowa otuchy. Urodzonym od 19 do 24 lutego Jowisz i Neptun przyniosą niezwykłe okazje. Możecie spełnić teraz swoje marzenia, jeśli tylko starczy Wam odwagi.Horoskop 2012