Horoscope  
Astrologia
Spotkania
Program astrologiczny Urania
Biuletyn astrologiczny
Postacie polskiej astrologii
Symbole astrologiczne
Horoskop
   Horoskop tygodniowy
   Nowe horoskopy
   Zegar
   Tranzyty
SĹ‚ownik
System domĂłw
Galeria Szem'a
Katalog stron
Bibliografia
Astrologia > Horoskop > Tygodniowy > 2012-06-11


Horoskop tygodniowy od 11 do 17 czerwca 2012

Agnieszka

Baran (21.03 – 19.04)

Dopisze Wam dobre samopoczucie i czeka Was wiele spotkań i prawdopodobnie liczne wyjazdy. Samotni będą mieli szanse poznać kogoś, kto sprawi, że wasze serce zacznie bić szybciej. Jeśli tylko pogoda będzie sprzyjać, powinnyście spędzać dużo wolnego czasu na świeżym powietrzu, co na pewno pozytywnie wpłynie na waszą kondycję. W stałym związku dobra atmosfera i czułość poprawi Wam humor. W pracy skupicie się na efektach i na pieniądzach, dzięki czemu poprawi się wasza sytuacja materialna i będziecie mogły zainwestować trochę kapitału. Jowisz przyniesie Wam obfitość, ale unikajcie popadania w przesadę i przed wszystkim nie przejadajcie się. Wasz optymizm będzie teraz zaraźliwy i dzięki niemu zjednacie sobie ludzi. Najsilniej wpływ Jowisza odczują urodzeni od 20 do 23 marca. Czekają Was liczne kontakty, poprawa zdrowia i spokój ducha. Możecie wybrać się w podróż albo poznać bardzo inspirujące osoby.

Byk (20.04 – 20.05)

Skupicie się na pracy i na kwestiach finansowych. Choć będziecie nawiązywać dużo znajomości, to raczej będą to kontakty na gruncie profesjonalnym. Być może za mało inwestowałyście w wiedzę i umiejętności i może warto byłoby, abyście się doszkoliły. Pamiętajcie, że wiedza to też kapitał, może nawet cenniejszy czasem niż dobra materialne. Skupcie się też trochę na bliskich i rodzinie, bo może okazać się, że któryś z domowników będzie potrzebować waszej rady i wsparcia. Samotni będą mieli okazje do flirtów i nowych znajomości, ale nie będą one trwałe, więc nie angażujcie się zbyt mocno w życie nowo poznanej osoby. W stałym związku może być trochę zamieszania, lepiej więc od razu wyjaśnijcie sobie, co Was boli. Urodzeni od 21 do 24 kwietnia będą pod wpływem sekstylu Neptuna, który przyniesie Wam natchnienie, wrażliwość i intuicję. Jeśli wasza praca wymaga twórczej wyobraźni, będzie to dla Was bardzo płodny czas.

Bliźnięta (21.05 – 21.06)

Czeka Was wspaniały czas. W tym tygodniu Jowisz, planeta obfitości i ekspansji, rozpoczyna swą podróż przez wasz znak. Dzięki temu będziecie nastawione bardzo optymistycznie, rozwiniecie swoje zdolności i nawiążecie naprawdę liczne znajomości. Ten czas będzie wyjątkowo udany, bo otrzymacie też wsparcie od planety uroku i piękna, Wenus, a Słońce doda Wam witalności. Jeśli jesteście samotne, to na pewno nawiążecie nowe znajomości i być może wśród nich będzie ta jedyna albo ten jedyny. Warto rozejrzeć się teraz za partnerem na stałe, bo macie naprawdę duże szanse. W stałym związku panować będzie idealna harmonia i miłość. Nie zapomnijcie o rodzinie i zainteresujcie się choć trochę sprawami bliskich. Urodzeni od 20 do 24 maja będą pod wpływem Jowisza, który przyniesie Wam szczęście i ogromną wiarę we własne siły. Dodatkowo okoliczności i ludzie będą sprzyjać realizacji waszych celów.

Rak (22.06 – 22.07)

Możecie mieć trochę obniżoną witalności, więc dbajcie o to, żeby nie wyczerpać do reszty waszych sił. Dużo odpoczywajcie i nie dawajcie się stresowi. Po pracy koniecznie znajdźcie sobie zajęcie, które oderwie Was od rzeczywistości. Byle jednak nie było to leżenie na kanapie przed telewizorem. Lepiej wyjdźcie na spacer albo pobiegajcie. Nie zapominajcie też o znajomych. Może warto odświeżyć stare kontakty i popytać, co u kogo się aktualnie dzieje. Dla samotnych to nie jest na razie najlepszy moment na poszukiwanie drugiej połówki. Ciekawe osoby będą gdzieś poza waszym zasięgiem. Lepiej teraz będzie dla Was, żebyście skupiły się na swoich zainteresowaniach. Na razie przygotowujcie się do przyszłych sukcesów. Urodzeni od 22 do 25 czerwca będą pod wpływem Neptuna, który uwrażliwi Was i otworzy na świat niewidzialny. To dobry czas dla osób rozwijających się duchowo, medytujących albo praktykujących formy rozwoju osobistego.

Lew (23.07 – 22.08)

Zapowiada się dla was bardzo rozwojowy czas. Poznacie wiele osób, znajomość z którymi może okazać się bardzo przydatna w karierze zawodowej. Postarajcie się wywrzeć jak najlepsze wrażenie, ale nie przesadzajcie z ekspresją. Lepiej zachowajcie niektóre swoje przemyślenia dla siebie. Pamiętajcie, że umiar robi lepsze wrażenie niż przepych. Samotni będą mieli okazje do flirtów albo nawet romansu, który może przerodzić się w coś poważniejszego, jeśli tylko właściwie poprowadzicie grę towarzyską. Nie odsłaniajcie od razu wszystkich swoich atutów i bądźcie nieco tajemnicze. To zawsze intryguje drugą stronę. Jeśli tylko zastosujecie się do niepisanego kodeksu stosunków damsko-męskich, to wygracie tę wojnę. W stałym związku sytuacja będzie bardzo zadowalająca. Urodzeni od 22 do 25 lipca będą pod wpływem sekstylu Jowisza, który przyniesie Wam szanse na rozwój i ogromny optymizm. To też sporo możliwości rozwoju dzięki kontaktom i znajomościom. Uczcie się teraz wszystkiego tego, co uznacie za potrzebne.

Panna (23.08 – 22.09)

Będzie trochę nerwowo i stresująco, zwłaszcza w pracy. Nie dajcie sobie jednak wchodzić na głowę i twardo postawcie na swoim. Tylko dzięki stanowczości i konsekwencji zyskacie szacunek i uznanie, ale nie będzie Wam łatwo. Wiedzcie jednak, że trudne warunki tylko zahartują wasz i tak silny charakter. Będziecie mieć sporo siły przebicia, ale z drugiej strony łatwo możecie wpadać w irytację, więc znajdzcie sobie konstruktywne ujście dla nadmiaru energii. Może poświęćcie trochę czasu na ulubiony sport. W miłości to nie jest najłatwiejszy moment. Samotnym trudno będzie znaleźć kogoś na stałe, choć będą okazje do flirtów. Natomiast w stałym związku może być między Wami trochę tarć, które powinnyście starać się od razu rozwiązywać. Urodzeni od 11 do 15 września będą pod wpływem Marsa, który przyniesie Wam bardzo dużo energii, ale też brakować Wam będzie cierpliwości i możecie działać nieco pochopnie. Zanim więc podejmiecie akcję, zastanówcie się dwa razy.

Waga (23.09 – 22.10)

Dopisze Wam bardzo dobry humor i optymizm. Sprawy ruszą do przodu, jeśli chodzi o pracę, i macie teraz szanse na polepszenie swojej sytuacji, jeśli tylko wystarczająco się postaracie. Czas sprzyja osiąganiu celów, bo będziecie teraz miały mnóstwo uroku i siły przekonywania. Dlatego jeśli na czymś bardzo Wam zależy, to warto postarać się z całych sił, żeby to zdobyć. Poszukujący pracy powinni podwoić i potroić swoje wysiłki. Macie duże szanse na sukces, ale wiele zależy od Was. Samotni będą mogli poznać kogoś interesującego, z kim nie tylko poflirtujecie, ale i znajdziecie płaszczyznę wspólnych zainteresowań. Może będzie z tego jakiś stały związek. Natomiast pary będą się ze sobą czuły doskonale i wasze uczucia rozkwitną. Urodzeni od 22 do 25 września będą pod wpływem Jowisza, który przyniesie Wam szczęście. Wykorzystajcie ten moment, żeby zdobyć to, na czym Wam zależy, bo będą Wam sprzyjać zarówno napotkani ludzie jak i zaistniałe sytuacje.

Skorpion (23.10 – 21.11)

Będzie Wam potrzebna konsekwencja i spokój ducha, bo sytuacje wymagać będą sporej dozy opanowania. W pracy może panować chaos i przyda się dobra organizacja. Nadrabiajcie szybko zaległości, bo im dłużej odkładać będziecie niemiłe zajęcia, tym bardziej nie będą Wam one dawać spokoju. Lepiej może zostać jeden dzień dłużej w pracy i ogarnąć to, co się dzieje, niż zostawiać na później. W związku przyda się Wam cierpliwość. Nie wywierajcie na partnera zbytnich nacisków, bo raczej sobie zaszkodzicie. Lepiej ustąpcie. Samotni powinni skupić się na tym, co wymaga najpilniejszej uwagi, a randkowanie odłożyć na później. Przyjrzyjcie się na razie finansom i nie inwestujcie pochopnie. Urodzonym od 30 października do 2 listopada Pluton doda mocy, siły przebicia i zdecydowania. Uważajcie tylko, żeby nie popadać w obsesje, lepiej wykorzystajcie potencjały Plutona do regeneracji sił i gromadzenia energii do walki z przeciwnościami.

Strzelec (22.11 – 21.12)

Wiele się będzie działo, ale postawione zostaniecie przed koniecznością wyboru, praca czy rodzina. Jeśli poświęcicie jedno dla drugiego, to zostanie Wam trochę niedosytu, ale od Was zależy, co wybierzecie. Na pewno czeka Was mnóstwo spotkań i dużo podróży, tylko nie bądźcie teraz chaotyczne w tym co robicie, bo możecie zajmować się zbyt wieloma rzeczami jednocześnie. Lepiej skupcie się na kilku wybranych dziedzinach. W związku dużo się będzie działo, ale też potrzeby partnera mogą wymagać od Was trochę poświęcenia. Samotni będą mieli okazje do flirtów i zabaw. Jest szansa, że spotkacie kogoś, kto zainteresuje Was sobą na dłużej. Tylko starajcie się być choć trochę krytyczne wobec nowo poznanej osoby i starajcie się ją ocenić za pomocą zdrowego rozsądku. W finansach bardzo dobrze, ale grozi Wam rozrzutność. Urodzonym od 22 do 25 listopada Jowisz doda wiary w siebie, ale nie przesadzajcie z ilością działań.

Koziorożec (22.12 – 19.01)

Przyda się Wam opanowanie, konsekwencja i upór w działaniu. W pracy może panować chaos, który początkowo będzie Wam dość trudno ogarnąć. Podzielcie zadania między innych i nie bierzcie wszystkiego na swoje własne barki. Jeśli nie wszystko idzie tak jak to sobie zaplanowałyście, to nie popadajcie w panikę. Wiedzcie, że to są chwilowe utrudnienia i dzięki nim tylko wypracujecie siłę charakteru i niezłomność. W walce z przeciwnościami Mars będzie dodawał Wam energii i w końcu pokonacie wszystko. W związku to nie jest najlepszy moment na ważne rozmowy, lepiej poczekać, aż sytuacja będzie Wam bardziej sprzyjała. Samotni też powinni sobie na razie odpuścić randki i zająć się ważniejszymi sprawami. Neptun uwrażliwi urodzonych od 23 do 26 grudnia. Wasza wyobraźnia będzie tak pobudzona, że będziecie tryskać pomysłami. Może warto zająć się twórczością i rozwinąć swoją kreatywność.

Wodnik (20.01 – 18.02)

Poczujecie się znakomicie i dacie z siebie wszystko w pracy, a szefowie to docenią. Możecie nawet starać się teraz o awans i podwyżkę. Proście, a będzie Wam dane. Czeka Was tez mnóstwo kontaktów i znajomości. Jeśli jesteście samotne, to powinnyście szukać teraz swojej drugiej połówki, bo pod koniec tygodnia będzie mnóstwo ułatwień na drodze do zdobywania czyjegoś serca. Spotkacie na swojej drodze przyjaźnie nastawione osoby, które sprawią że uwierzycie w siebie i będziecie miały mnóstwo siły. Wasz dobry nastrój udzieli się innym i dzięki temu przyciągniecie pozytywne sytuacje i życzliwe osoby. W stałym związku idealna harmonia. Wasza sytuacja finansowa powinna być lepsza, ale też nie wydawajcie pieniędzy jak szalone, tylko odłóżcie coś na przyszłość. Urodzeni od 20 do 23 stycznia będą pod wpływem Jowisza, który z jednej strony ułatwi Wam życie, ale z drugiej przyniesie skłonność do przesadnego rozmachu.

Ryby (19.02 – 20.03)

Czeka Was trochę stresów w pracy, powinnyście w związku z tym uważać na swoje delikatne zdrowie i nerwy. Nie przemęczajcie się i dużo odpoczywajcie. Choć to trudne, to jednak musicie postarać się podejść z dystansem do rzeczywistości. Zresztą posiadacie niezwykłą umiejętność zmiany nastroju, która może Wam się przydać, gdy próbujecie się zrelaksować. Na pewno jest coś, co daje Wam spokój i ciszę wewnętrzną. W związku możliwe drobne tarcia między Wami. Lepiej oboje idźcie na kompromis zamiast uparcie trwać przy swoim. Samotni powinni na razie uzbroić się w cierpliwość, bo choć będą okazje do flirtów, to jednak te nowe znajomości mogą być bardzo nietrwałe. Zatem bądźcie choć trochę sceptyczne wobec potencjalnego partnera. Urodzeni od 19 do 22 lutego będą pod wpływem Neptuna, który przyniesie Wam intuicję, wrażliwość i osobisty magnetyzm. Możecie jednak mieć tendencje do lenistwa, więc walczcie z tym.Horoskop 2012