Horoscope  
Astrologia
Spotkania
Program astrologiczny Urania
Biuletyn astrologiczny
Postacie polskiej astrologii
Symbole astrologiczne
Horoskop
   Horoskop tygodniowy
   Nowe horoskopy
   Zegar
   Tranzyty
SĹ‚ownik
System domĂłw
Galeria Szem'a
Katalog stron
Bibliografia
Astrologia > Horoskop > Tygodniowy > 2012-06-04


Horoskop tygodniowy od 4 do 10 czerwca 2012

Agnieszka

Baran (21.03 – 19.04)

Czeka Was dużo spotkań, kontaktów i będzie duży ruch i przepływ informacji w pracy. Samopoczucie też powinno być dobre. Będziecie żywiołowe i pełne poczucia humoru. Uda się Wam oczarować oponentów i sprzymierzeńców. Wywrzecie dobre wrażenie, więc starajcie się o pracę albo zmieńcie zajęcie na bardziej dochodowe. Będą ku temu okazje. Możecie sobie polepszyć sytuację w pracy jeśli dobrze to wszystko rozegracie i użyjecie wrodzonego uroku. Możecie też ożywić się romansem, bo układy na niebie bardzo będą sprzyjać poznawaniu nowych osób. Więc samotni powinni wyjść na miasto i pokazać się od jak najlepszej strony. Natomiast w stałym związku dogadacie się ze sobą świetnie. Dobrze wam zrobi mały wyjazd. Oderwiecie się od codzienności. Urodzeni od 27 do 30 marca będą pod wpływem Plutona, która oczyści Was wewnętrznie i głęboko zmieni wasze podejście do świata i ludzi. Nie bójcie się zmian, ale wyjdźcie im naprzeciw.

Byk (20.04 – 20.05)

Skupicie się na finansach i na wykorzystaniu znajomości i kontaktów w pracy, tak aby dzięki temu lepiej się Wam wiodło. Są duże szanse, że uda się Wam osiągnąć swego rodzaju harmonię. Wasza sytuacja finansowa będzie dobra, więc zamiast wydawać pieniądze na niepotrzebne świecidełka zainwestujcie w siebie albo odłóżcie na przyszłość. Mogą pojawić się nowe znajomości, ale raczej na gruncie zawodowym niż prywatnym. Samotni na razie jeszcze poczekają na romans, więc powinniście uzbroić się w cierpliwość, jeśli nie znalazłyście do tej pory tego jedynego. W związku to czas, żeby obgadać pewne sprawy i dojść do konsensusu. Dyskusje będą żywiołowe, ale na pewno wyniknie z nich konstruktywny wniosek. Urodzeni od 18 do 20 maja będą pod wpływem Jowisza, który przyniesie Wam powodzenie, optymizm i szczęście. Teraz mogą się zrealizować wasze plany, jeśli tylko odrobinę im dopomożecie.

Bliźnięta (21.05 – 21.06)

Tydzień będzie dla Was wyjątkowo udany. Poczujecie przypływ energii i witalności. Powinno się poprawić wasze zdrowie, a samopoczucie będzie wręcz rewelacyjne. Wasz wrodzony urok jeszcze się uwydatni, a dzięki poczuciu humoru uda się wkraść w łaski przełożonych. Możecie się teraz starać o podwyżkę lub awans. Samotni nie pozostaną długo singlami, bo atrakcyjne osoby będą do Was lgnąć i wśród nich na pewno znajdzie się jakiś chętny do nawiązania bliższej znajomości. Są więc duże szanse, żeby zmienić status związku na facebooku. W stałym związku natomiast komunikacja powinna przebiegać rewelacyjnie. Dogadacie się w każdej sprawie i dojdziecie do wspólnych założeń, planów i wyjazdów. Dobrze byłoby, gdybyście mogły spędzić trochę czasu tylko we dwoje. Urodzeni od 27 do 30 maja będą pod wpływem oryginalnego i nietypowego Urana, który przyniesie Wam wiele niezwykłych spotkań z ludźmi o świeżym spojrzeniu.

Rak (22.06 – 22.07)

Możecie teraz być trochę osłabione i niepewne co do planów na przyszłość. Zadbajcie więc o zdrowie i samopoczucie. Nie przemęczajcie się, bo możecie wyczerpać siły. Lepiej więc trochę zwolnić i wyjechać na króciutkie, ale za to regenerujące wczasy. Kiedy nabierzecie trochę sił, to od razu zmieni się wasze spojrzenie na świat. Będziecie bardziej pozytywnie nastawione. Nie popełniajcie jednak tego błędu, że wszystkie prace w domu będą na waszej głowie. Podzielcie obowiązki między domowników. W związku sprawy partnera zejdą trochę na dalszy plan. Może odpocznijcie od wzajemnego zaabsorbowania. Dajcie sobie trochę czasu, żeby za sobą potęsknić. Samotni na razie powinni odpocząć od randek. Przyjdzie jeszcze czas na wielką miłość. Urodzeni od 19 do 22 lipca będą pod wpływem dobroczynnego Jowisza, który sprawi, że osiągniecie teraz to, na czym Wam zależy. Szczęście będzie Wam teraz sprzyjać we wszystkim.

Lew (23.07 – 22.08)

Będzie się Wam teraz dobrze powodziło. Uda się Wam osiągnąć sukces, jeśli tylko włożycie w niego trochę pracy. Będziecie też spotykać wiele osób, które będą dla Was inspiracją. Zdobywajcie kontakty i znajomości i nie zapomnijcie zostawić swoich wizytówek, jeśli działacie na własną rękę. A jeśli pracuje dla kogoś, to zróbcie reklamę swej osoby w firmie. Wasza sytuacja materialna będzie dobra, ale musicie nieco się przyłożyć do pracy. Nie myślcie, że sukces przyjdzie sam. Musicie mu trochę pomóc. W związku bardzo dobra atmosfera i porozumie bez słów, a dzięki odpowiednim słowom rozwiążecie ważne kwestie. Ważne tylko aby była między Wami szczerość i otwartość. Samotni będą mogli poznać kogoś, kto może zatrzyma waszą uwagę na dłużej. Urodzeni od 30 lipca do 1 sierpnia będą pod wpływem Urana, który przeniesie Wam interesujące niespodzianki. Teraz jest dla Was czas, żeby wyłamać się ze schematu.

Panna (23.08 – 22.09)

Może być dość stresująco i nerwowo. Napięcia w pracy mogą Was wybić z rytmu i trochę rozstroić wewnętrznie. Dbajcie więc po pracy o wypoczynek i wewnętrzne wyciszenie. A jeśli nie możecie wyładować swoich frustracji, to pomyślcie nad jakimś sportem, który da Wam możliwość wyładowania energii. Samotni powinni na razie dać sobie spokój z romansami, bo choć będziecie napotykać osoby, które będą Wami zainteresowane, to jednak będą to raczej przelotne flirty niż coś, co mogłoby Wam dać oparcie i spokój. W stałym związku mogą być lekkie tarcia, ale przynajmniej będzie okazja do konfrontacji i się sobą nie zanudzicie. Finansowo będzie Wam się wiodło. Urodzeni od 19 do 22 września będą pod wpływem Jowisza, który przyniesie Wam optymizm, wiarę w siebie i szczęście. Jeśli tylko sięgniecie po dary losu, to możecie naprawdę wiele osiągnąć. To dobry czas, żeby starać się o wszystko to, na czym Wam zależy, bo Jowisz to ułatwienia.

Waga (23.09 – 22.10)

W pracy i w życiu osobistym będzie się Wam wiodło. Prawie wszystko ułoży się po waszej myśli i będziecie potrafiły sobie zjednać każdego, kto tylko stanie na waszej drodze. Dlatego jeśli teraz bardzo Wam na czymś zależy, powinnyście dołożyć wszelkich starań, aby udało się Wam zdobyć to, czego pragniecie. Są szanse na związek dla samotnych, więc nie siedźcie w domu tylko ubierzcie się tak, aby wyglądać atrakcyjnie i weźcie ze sobą dobry humor i uśmiech, a na pewno pojawią się wielbiciele. W stałym związku dobra komunikacja, humor i świetny nastrój zadziała na Was jak sprzężenie zwrotne i będziecie na siebie wpływać pozytywnie. Sytuacja finansowa będzie bardzo dobra, więc możecie odłożyć coś na potem. Uwodzonym od 30 września do 1 października Pluton przyniesie dogłębne zmiany.

Skorpion (23.10 – 21.11)

Przyda się Wam wytrwałość i pracowitość, a także pewna doza dobrej organizacji, bo bałagan w papierach może Wam trochę zdezorganizować życie. Więc zachowajcie zimną krew i trzymajcie wszystkich pod kontrolą, ale powstrzymajcie się od nacisków. Jeśli będziecie próbowały manipulować otoczeniem może to być bardzo źle odebrane i narobicie sobie wrogów. Lepiej bądźcie szczere i otwarte. W związku możliwe tarcia i brak kompromisu. Na razie powinnyście zawiesić chwilowo broń. Samotni natomiast powinni czekać spokojnie aż pojawi się właściwa osoba. Będziecie wtedy wiedziały, że to jest właśnie ten albo ta jedyna. Poprowadzi Was wasza doskonała intuicja. Powinnyście uważać w finansach, nie podejmujcie pochopnych decyzji. Urodzeni od 7 do 10 listopada będą pod wpływem wojowniczego Marsa, który doda Wam energii i siły przebicia. Walczcie teraz o swoje, bo są szanse na wygraną.

Strzelec (22.11 – 21.12)

Wiele się będzie działo, ale niekoniecznie wyklaruje się jasny obraz sytuacji. W pracy mnóstwo zamieszania i spotkań. Przepływ informacji będzie wprost niewiarygodny, ale niekoniecznie wyniknie z tego coś konkretnego. Ot dużo sobie pogadacie, poznacie wiele osób, pożartujecie i spędzicie czas nadzwyczajnie miło, ale może to nie dać żadnych efektów w przyszłości, jeśli nie zachowacie zdrowego rozsądku. Samotni będą mogli poznać kogoś, kto przyspieszy bicie waszego serca. Nie siedźcie w domu, tylko pokazujcie się wśród znajomych i nieznajomych. Natomiast osoby pozostające w związku powinny nieźle dogadywać się z drugą połówką. W finansach na razie przyjdzie Wam poczekać na poprawę. Urodzeni od 13 do 16 grudnia będą pod wpływem Saturna, który przyniesie Wam skupienie, powagę, rozsądek, ambicjonalne podejście do kariery i spotkania z profesjonalistami w swej dziedzinie. Nabierajcie teraz doświadczenia, bo zaprocentuje ono w przyszłości.

Koziorożec (22.12 – 19.01)

Będzie dość nerwowo i przyda się Wam sporo wytrwałości i skupienia. W pracy mogą być nieprzewidziane trudności i opóźnienia. Zatem spokój i mocne nerwy będą jedynym lekarstwem na stres. Nie zapominajcie też o sporcie i zdrowym trybie życia. Musicie mieć odskocznię od tego całego zgiełku i takie miejsce w sobie, w którym możecie schronić się przed światem. Jeśli taką odskocznią jest wasze hobby, to poświęćcie mu trochę uwagi. Dla samotnych to nie jest najlepszy moment na rozpoczynanie związków. Flirty i romanse mogą okazać się rozczarowaniem, bo początkowo atrakcyjna osoba może nie podzielać waszych celów i ambicji. W stałym związku będą lekkie tarcia i nieporozumienia. Więc wyjaśnijcie sobie natychmiast, jeśli jest coś co Was boli. Finansowo za to będzie Wam się nieźle wiodło. Urodzeni od 28 do 31 grudnia będą pod wpływem Plutona, który przyniesie Wam potężne zmiany i jeśli tylko dobrze pokierujecie tą energią, to jesteście w stanie osiągnąć wyżyny. Macie teraz dostęp do niesamowitej mocy i dobrze ją wykorzystajcie.

Wodnik (20.01 – 18.02)

W pracy i w życiu towarzyskim będzie się Wam układać. Nawiążecie mnóstwo kontaktów, które zaprocentują w przyszłości. Szef doceni wasze starania i możecie się teraz starać o awans. Pracujący na własny rachunek powinni zainwestować w reklamę i odnowić kontakty ze starymi znajomymi, którzy mogą być pomocni w karierze. Samotni mogą poznać kogoś, kto wzbudzi wasze zainteresowanie i może od przyjaźni zacznie się stały związek. Nie bądźcie narwane, najpierw zbadajcie z kim macie do czynienia. W stałym związku powinno się dobrze układać, o ile będziecie brały pod uwagę zdanie partnera. Nie bójcie się czasem ustąpić drugiej osobie. Finansowo mogłoby być lepiej, ale i tak dacie sobie radę. Urodzeni od 26 do 29 stycznia będą pod wpływem Urana, który przyniesie Wam niespodzianki, nietypowe spotkania, ale też ogromną inspirację i intuicję. Słuchajcie się teraz swojego wewnętrznego głosu, bo nawet jeśli podpowiada on Wam coś zupełnie nietypowego, to może to być strzał w dziesiątkę.

Ryby (19.02 – 20.03)

Może być nieco nerwowo, ale dzięki wrodzonemu urokowi i umiejętności lawirowania między przeszkodami pokonacie każde utrudnienie. Zachowajcie tylko ziemne nerwy i jeśli zauważycie, że nie radzicie sobie z sytuacją, to weźcie parę głębszych oddechów i postarajcie się oderwać myślami choć na chwilę od tego, co Was męczy. Lekarstwem powinno być hobby albo rozmowa z przyjacielem czy osobą bliską. Nie zamykajcie się w sobie ze swoimi problemami. W stałym związku partner wykaże się współczuciem i będzie dla Was oparciem. Samotni natomiast na razie powinni przeczekać i nie szukać nikogo na siłę. Choć co prawda będzie okazja, żeby poromansować, to jednak poznane osoby mogą okazać się niezbyt odpowiednie dla Was. W finansach całkiem przyzwoicie. Urodzeni od 20 do 24 lutego będą teraz pod silnym wpływem Neptuna, który przyniesie Wam ogromną inspirację, ale tez powinnyście wystrzegać się wszelkiej maści oszustów i krętaczy. Zachowajcie więc zdrowy rozsądek.Horoskop 2012