Horoscope  
Astrologia
Spotkania
Program astrologiczny Urania
Biuletyn astrologiczny
Postacie polskiej astrologii
Symbole astrologiczne
Horoskop
   Horoskop tygodniowy
   Nowe horoskopy
   Zegar
   Tranzyty
SĹ‚ownik
System domĂłw
Galeria Szem'a
Katalog stron
Bibliografia
Astrologia > Horoskop > Tygodniowy > 2012-05-28


Horoskop tygodniowy od 28 maja do 3 czerwca 2012

Agnieszka

Baran (21.03 – 19.04)

Powinno Wam dopisać dobre samopoczucie i kondycja. Będziecie teraz spotykały dużo ludzi i są szanse, że nawiążecie sporo nowych, korzystnych dla Was znajomości. Zwłaszcza prowadzący własny biznes powinni się reklamować, bo teraz zwiększają się możliwości by dotrzeć do klientów. W pracy powinnyście być w swoim żywiole i zjednacie sobie każdego dzięki poczuciu humoru i urokowi osobistemu. Przyjazne nastawienie sprawi, że będzie się wam dobrze wiodło. Wasza sytuacja finansowa powinna być niezła, więc zamiast trwonić pieniądze, powinnyście zainwestować oszczędności, tak żeby mieć kapitał na przyszłość. W uczuciach nie powinno być nudno. W stałym związku będziecie mile zaskoczone podejściem partnera. Natomiast samotni powinni mieć szanse, żeby kogoś poznać. Urodzeni od 10 do 17 kwietnia będą pod wpływem Wenus, która doda Wam niezwykłego uroku i magnetyzmu, dzięki któremu uda się Wam osiągnąć niektóre ze swoich celów. Szukajcie drugiej połówki, jeśli jesteście same.

Byk (20.04 – 20.05)

Dość mocno skupicie się teraz na finansach. Są szanse, że wasza sytuacja się poprawi dzięki znajomym. Starajcie się więc wykorzystać wszystkie kontakty, może dzięki temu dostaniecie lepszą pracę, albo uzyskacie dodatkowe źródło dochodu. Wasza kondycja powinna być całkiem dobra, więc w czasie wolnym nie żałujcie sobie ćwiczeń i ruchu na świeżym powietrzu dzięki czemu jeszcze polepszycie swoje samopoczucie. W stałym związku atmosfera będzie sprzyjać rozmowom i podróżom. Może powinnyście wybrać się choć na krótki wypad. Samotni mogą poflirtować i poznać kogoś, kto wzbudzi wasze zainteresowanie. Koniecznie tylko musicie wychodzić do ludzi i udzielać się towarzysko. Urodzeni od 16 do 19 maja będą pod wpływem Jowisza, który przyniesie Wam mnóstwo optymizmu, odprężenie, szczęście i dużo dobrego. Wiele jednak zależy od Was czy wykorzystacie szanse, które przynosi Wam los, więc nie siedźcie z założonymi rękami tylko do dzieła.

Bliźnięta (21.05 – 21.06)

Tydzień powinien być wyjątkowo udany, bo aż trzy planety będą Wam dodawać energii. Słońce przyniesie dobre samopoczucie i zdrowie, Wenus urok i czar, a Merkury dobre wiadomości. To czas wyjątkowo sprzyjający nawiązywaniu kontaktów towarzyskich i flirtów. Jeżeli więc jesteście samotne, to co rusz napotkacie okazje, żeby wyjść z domu i nawiązać nowe znajomości albo odświeżyć stare. Są duże szanse, że właśnie teraz spotkacie kogoś, kto stanie się bliski waszemu sercu. Dla Bliźniąt w parach to bardzo sprzyjający czas. Powinnyście dużo czasu spędzać ze swoją drugą połówką. W pracy czekają Was sukcesy i dobra passa, możecie wiec teraz dokonać zmian na lepsze. Wpływ Wenus najsilniej odczują urodzeni od 10 do 17 czerwca. Planeta piękna doda Wam uroku i siły przekonywania. Będziecie mogły sobie zjednać nawet oponentów i z łatwością osiągnąć swoje cele.

Rak (22.06 – 22.07)

Uważajcie na zdrowie i nie przemęczajcie się. W pracy na razie nic specjalnego nie będzie się działo, ale może to i dobrze, że będzie trochę mniej stresów. Tylko nie popadajcie w przygnębienie z powodu lekkiej nudy i znajdźcie sobie zajęcie w czasie wolnym, które Was odstresuje i zainteresuje sprawiając, że oderwiecie się od szarości dnia codziennego. Nie jest to najlepszy moment dla samotnych. Na razie nie będzie zbyt wiele okazji, żeby poznawać nowe osoby i możecie się rozczarować, jeśli już pójdziecie na randkę w ciemno. W stałym związku skupcie się na potrzebach tej drugiej osoby, może będzie potrzebować waszego wsparcia emocjonalnego. Jeśli urodziłyście się od 28 do 30 czerwca, to będziecie pod wpływem Urana, który będzie Wam przynosił spotkania z niezwykłymi ludźmi, możecie trafiać na nieszablonowe okazje i nietypowe zdarzenia. Uran tez pomoże Wam się wewnętrznie zmienić.

Lew (23.07 – 22.08)

Dopisze Wam dość dobre samopoczucie i humor. Czeka Was dużo kontaktów i znajomości, mogą się rozdzwonić telefony i będziecie dostawać mnóstwo wiadomości. Ważne, abyście umiały wyłowić z tego to, co dla Was najważniejsze. Te kontakty mogą się Wam przydać w przyszłości, więc notujcie zasłyszane informacje i nie zgubcie numerów telefonów. Powinnyście być teraz zadowolone z pracy i choć nie zrobicie wielkich postępów, to atmosfera będzie sprzyjająca. Dla samotnych jest niewielka szansa, żeby kogoś poznać, ale zachowajcie ostrożność i nie otwierajcie się zbyt szybko przed nową osobą, zatrzymajcie dla siebie swoje sekrety. W stałym związku dobre porozumienie. Urodzeni od 29 lipca do 1 sierpnia będą pod wpływem Urana, który przyniesie Wam miłe niespodzianki. To czas żeby zacząć rozwijać zainteresowania i łapać nadarzające się okazje.

Panna (23.08 – 22.09)

Możliwy stres w pracy i w związku może Wam brakować czasu dla drugiej połówki, co trochę Was rozstroi. Nie łamcie się jednak, bo już wkrótce poprawa sytuacji. Mimo licznych napięć dacie sobie radę w pracy doskonale. W końcu wasze zdolności organizacyjne są wręcz legendarne. Tylko zadbajcie o zdrowie i wypoczynek, żebyście się nie przepracowywały, bo macie tendencje do pracoholizmu. Samotni nie powinni się teraz zbyt mocno nastawiać, że poznają drugą połówkę, bo czas nie będzie sprzyjał nowym znajomościom. Raczej rozwijajcie swoje hobby i zainteresowania, a miłość w końcu sama Was znajdzie. Finansowo powinno być nieźle i będziecie nawet mogły odłożyć trochę pieniędzy albo zainwestować w nowe umiejętności. Dla urodzonych od 18 do 22 września to wspaniały czas dzięki wpływowi Jowisza, który przyniesie Wam życzliwość innych ludzi, optymizm i pozytywne nastawienie. Będzie Wam teraz łatwiej osiągnąć cele.

Waga (23.09 – 22.10)

Dopisze Wam świetny humor i zdrowie, będziecie miały dużą siłę przebicia i dużo energii. Uda się Wam wiele osiągnąć, a to, na co do tej pory pracowałyście, przyniesie namacalne efekty. W stałym związku dogadacie się na każdej płaszczyźnie z partnerem i romantycznie spędzicie czas, co również poprawi Wam nastrój. Natomiast samotni powinni zacząć uważnie rozglądać się za kimś, kto może stać się bliski waszemu sercu. Jest w kręgach waszych znajomych osoba zainteresowana bliższą znajomością. Powinnyście być teraz otwarte na nowe związki. Wasza sytuacja finansowa będzie całkiem dobra, ale nie pocieszajcie się zakupami, bo być może lepiej oszczędzić trochę pieniędzy. Urodzeni od 15 do 17 października będą pod wpływem Saturna, który z jednej strony przyniesie Wam dużą ambicję i potrzebę uporządkowani swojego życia, natomiast możecie czuć się mimo wszystko nieco osłabione i powinnyście sprawdzić na wszelki wypadek stan swojego zdrowia.

Skorpion (23.10 – 21.11)

Przyda się Wam trochę wytrwałości i wrodzonego opanowania, bowiem inni mogą nieco Was wyprowadzać z równowagi, a wasze nerwy będą napięte. Mimo, że na pozór będziecie wydawać się chłodne, to jednak możecie zmagać się z wewnętrznym stresem. Dlatego nie przynoście nerwów do domu, tylko znajdźcie po pracy coś na odreagowanie i idźcie na siłownię albo biegać. Wysiłek fizyczny przyniesie Wam oczyszczenie także psychiczne. W związku możecie się trochę oddalić od partnera, jeśli nie uda się Wam przełamać wrodzonej skrytości. Czasem warto byłoby, abyście się podzieliły tym, co Wam na sercu leży. Wasza sytuacja finansowa pozwoli Wam na inwestycje, co nieco podniesie Was na duchu. Urodzeni od 31 października do 3 listopada będą pod wpływem Plutona, który przyniesie Wam dużo energii i siłę do wprowadzania zmian z życiu. Nie wahajcie się podejmować ryzykowanych decyzji, bo mogą one Wam przynieść wiele korzyści.

Strzelec (22.11 – 21.12)

Wiele się będzie u Was działo. Możliwe wyjazdy albo spotkania w ostatniej chwili. W pracy lekkie zamieszanie, ale i tak będziecie w centrum zainteresowania. Teraz czas sprzyja Wam w finansach. Jeśli tylko skoncentrujecie się na pracy i na tym, skąd możecie mieć dodatkowe dochody, to wasza sytuacja powinna być niezła. Dla samotnych będzie szansa, żeby poznać kogoś interesującego i być może z tej znajomości wyniknie coś na dłuższą metę. W stałym związku natomiast partner może od Was wymagać trochę zbyt wiele i będziecie musiały jakoś dojść do kompromisu. Urodzeni od 28 listopada do 1 grudnia będą pod wpływem Urana, który przyniesie Wam dużo niespodzianek, ale i możliwości, aby dokonać w życiu zmian. Jeśli chcecie uwolnić się od starych przyzwyczajeń, np. rzucić palenie, to teraz czas wyjątkowo będzie temu sprzyjał.

Koziorożec (22.12 – 19.01)

Czeka Was teraz dużo pracy i przyda się Wam dyscyplina i dobra organizacja, bo wokół Was zapanuje lekki chaos. Możecie mieć wrażenie, że jesteście jedynymi osobami mocno stąpającymi po ziemi, kiedy wszyscy wokół bujają w obłokach. W pracy na razie nie wszystko będzie szło po waszej myśli, ale nie znaczy to, że macie zaniedbać starania. Wręcz przeciwnie, powinnyście dołożyć energii i czasu, żeby poukładać wszystko to, co zdaje się być chaotyczne. W stałym związku zbytnie zaabsorbowanie pracą odciągnie Was od spraw drugiej połówki, która może mieć Wam to trochę za złe. Postarajcie się ją więc jakoś udobruchać. Natomiast samotni mają nie najlepszy czas, jeśli chodzi o poznawanie nowych ludzi. Urodzeni od 15 do 18 stycznia będą pod wpływem Jowisza, który przyniesie Wam wspaniałe samopoczucie i mnóstwo optymizmu i wiary we własne siły. To dla Was czas, żeby właśnie teraz zdobyć szczyty i pokazać się innym od jak najlepszej strony.

Wodnik (20.01 – 18.02)

Poznacie wiele interesujących osób dzięki czemu zwiększy się grono waszych znajomych. W pracy czekają Was sukcesy, które Was będą cieszyć i polepszą wasz nastrój. Samotni będą mieli szanse spotkać drugą połówkę, a jeśli nawet nie, to choć sobie poflirtujecie i polepszycie samopoczucie, bo komplementy zawsze dobrze na Was wpływają. W stałym związku natomiast będziecie się doskonale dogadywać. Porozumienie przerośnie wasze oczekiwania i osiągnie poziom intuicyjnego porozumienia. Możecie nawet chwilami odnosić wrażenie, ze ta druga osoba czyta Wam w myślach. Finanse przyniosą Wam sporo zadowolenia, bo dzięki temu będziecie mogły sprawić prezenty bliskim. Urodzeni od 26 do 30 stycznia będą pod wpływem Urana, który przyniesie Wam różne interesujące niespodzianki, spotkania z niezwykłymi i nietuzinkowymi ludźmi i zmiany na lepsze. To wspaniały moment, żeby zrobić coś inaczej niż do tej pory i wykazać się oryginalnością. Słuchajcie też intuicji.

Ryby (19.02 – 20.03)

W tym tygodniu potrzebna będzie wytrwałość i spokój ducha, bo wiele spraw będzie wymagało uporządkowania. W pracy może być trochę stresów więc powinnyście mieć odskocznię, żeby odreagować zdenerwowanie i nabrać wiatru w żagle. Nie zaniedbujcie swojego hobby, które przyniesie Wam wiele radości. W związku to nie jest najlepszy moment na poważne rozmowy, lepiej poczekać aż druga strona będzie w nieco lepszym humorze. Samotni nie powinni wpadać w panikę tylko dlatego, że jeszcze nie znaleźli kogoś interesującego i godnego zaufania. Na pewno przyjdzie czas, że będziecie się czule trzymać za ręce. W finansach nieźle, więc będziecie mogły sobie pozwolić na dodatkowe wydatki. Urodzonym od 16 do 19 marca Jowisz przyniesie dobry nastrój, optymizm i szczęście do właściwych ludzi i bycia we właściwym miejscu. Jowisz też dobrze zadziała na wasze finanse i pracę, a to co zechcecie osiągnąć stanie się możliwe i przyniesie Wam wiele satysfakcji.Horoskop 2012