Horoscope  
Astrologia
Spotkania
Program astrologiczny Urania
Biuletyn astrologiczny
Postacie polskiej astrologii
Symbole astrologiczne
Horoskop
   Horoskop tygodniowy
   Nowe horoskopy
   Zegar
   Tranzyty
SĹ‚ownik
System domĂłw
Galeria Szem'a
Katalog stron
Bibliografia
Astrologia > Horoskop > Tygodniowy


Horoskop tygodniowy od 21 do 27 maja 2012

Agnieszka

Baran (21.03 – 19.04)

Przed wami ożywienie życia towarzyskiego. Zawrzecie nowe znajomości, dzięki którym poszerzą się wasze horyzonty myślowe i wasza sytuacja w pracy może się poprawić. Będziecie mieć trochę zajęć, ale obejdzie się bez większych stresów. To będzie też dość istotny czas w uczuciach. Jeśli jesteście samotne, to powinnyście szukać drugiej połówki dość intensywnie. Spotkania mogą być zaskakujące, dlatego bądźcie przygotowane, że możecie spotkać tę osobę w najmniej oczekiwanym momencie. Noście więc w torebce na wszelki wypadek błyszczyk i perfumy. W stałym związku będzie czas na romantyczne wieczory i gorące chwile tylko we dwoje. Nie marnujcie więc czasu, tylko porwijcie partnera na romantyczny wyjazd. Wasza sytuacja finansowa będzie niezła, więc powinniście zainwestować nadwyżki. Urodzonych od 23 do 29 marca Uran będzie inspirował do nietypowych działań, z których być może wyniknie coś interesującego na przyszłość.

Byk (20.04 – 20.05)

Skupicie się na sprawach materialnych i pracy. Teraz jest sprzyjający czas na naukę. Możecie zapisać się na dodatkowy kurs jeśli jest to coś, co zawsze Was interesowało, ale do tej pory nie miałyście czasu ani energii. Pracy będzie dużo, ale za to przyniesie ona Wam sporo zadowolenia i poczujecie się docenione. Zresztą będzie Wam miło podziwiać efekty swoich działań. Będziecie mieć sporo energii i może warto byłoby poświęcić trochę więcej czasu na ulubiony sport. Lato już niedługo, a dzięki ćwiczeniom poprawi się wasza sylwetka, więc nie będziecie miały powodów do kompleksów. Choć dla samotnych to nie jest najlepsza pora na szukanie drugiej połówki, to nie siedźcie w domu, tylko bywajcie wśród znajomych. Urodzeni od 14 do 17 maja będą pod wpływem Jowisza, który doda Wam optymizmu i przyciągnie do Was szczęście. Jeśli bardzo Wam na czymś zależy, to powinnyście się o to właśnie teraz starać, bo są duże szanse, że osiągniecie to, czego pragniecie.

Bliźnięta (21.05 – 21.06)

Odczujecie przypływ sił witalnych i energii do działania. Będzie to dobry czas w pracy, staniecie się widoczne i rozpoznawalne, a szefowie docenią wasz profesjonalizm. Możecie teraz wiele osiągnąć, bo poprawi się wasze samopoczucie i przybędzie Wam pewności siebie. Dlatego walczcie, jeśli Wam na czymś zależy. Są duże szanse, że teraz osiągniecie choćby niewielki sukces. To dobry czas dla tych, którzy muszą używać kreatywności i wyobraźni. W związku to będzie dobry moment, żeby okazywać uczucia i pobyć trochę sam na sam. Natomiast samotni powinni szukać drugiej połówki i nie poddawać się, jeśli do tej pory jeszcze nie znaleźli tej właściwej osoby. Rozwijajcie też swoje zainteresowania, bo dzięki temu będziecie bardziej interesujące dla innych. Urodzeni od 14 do 20 czerwca będą pod wpływem Wenus, która doda Wam uroku i przyciągnie osoby płci przeciwnej. Więc jeśli jesteście samotne, to jak najwięcej spotykajcie się z ludźmi.

Rak (22.06 – 22.07)

Teraz możecie mieć nieco gorsze samopoczucie, więc nie forsujcie się zbytnio. Zwolnijcie obroty i w pracy nie dajcie się zwariować. Ważne żebyście wystarczająco odpoczywały w czasie wolnym. Nie bierzcie zbyt wiele na swoje barki, bo możecie nadwątlić swoje i tak już nieco osłabione siły. Na razie po prostu wykonujcie swoje obowiązki jak najlepiej potraficie, a niedługo okaże się, że warto było włożyć trochę wysiłku. W stałym związku będzie Wam brakować czasu na romantyczne spędzenie czasu wolnego, ale nie przejmujcie się, nadrobicie to, kiedy tylko będzie to możliwe. Dla samotnych to nie jest najlepszy moment na szukanie drugiej połówki, więc na razie zajmijcie się sobą. Wasza sytuacja finansowa powinna być niezła, więc przynajmniej z tego powodu poczujecie się lepiej. Urodzeni od 16 do 19 lipca będą pod wpływem Jowisza, który przyniesie Wam szanse na rozwój zarówno zawodowy, jak i osobisty.

Lew (23.07 – 22.08)

Będzie Wam dopisywać bardzo dobry humor i doskonałe samopoczucie. Dzięki temu uda się Wam wiele osiągnąć w pracy. Chociaż będziecie miały co robić, to jednak przyniesie Wam to dużo zadowolenia z siebie i z innych. Docenicie swoje zajęcie i Wy także zostaniecie docenione. Może nawet dostaniecie podwyżkę. Samotni powinni teraz szukać drugiej połówki, bo silnie obecnie obsadzone Bliźnięta to znak komunikacji, a dzięki temu łatwiej będzie nawiązywać kontakty i podtrzymywać już istniejące znajomości. W stałym związku też będzie całkiem przyjemnie, więc przydałoby się spędzić choć jeden wieczór tylko we dwoje i pielęgnować łączącą Was więź. Urodzonym do 30 lipca do 1 sierpnia Uran będzie dodawał oryginalności. To czas na wprowadzanie zmian. Możecie teraz wiele dokonać i wasz rozwój będzie błyskawiczny. Jeśli uczycie się czegoś nowego, to zrobicie ogromne postępy.

Panna (23.08 – 22.09)

Będziecie dość zestresowane i nie wszytko będzie się układać po waszej myśli. Nie porządkujcie na siłę zastanego bałaganu, bo możecie tym kogoś zdenerwować, zwłaszcza w pracy wasze intencje mogą być opacznie zrozumiane. Nie nadwyrężajcie zdrowia i sił, bo teraz lepiej byłoby, gdybyście nieco odpoczęły. Więc znajdźcie sobie po pracy takie zajęcie, które Was zrelaksuje i oderwie od rzeczywistości. Jeśli jesteście samotne, to teraz nie jest to najlepszy moment na zawieranie nowych znajomości i odnawianie starych w celu matrymonialnym. Może się okazać, że osoby które spotkacie nie spełnią waszych oczekiwań. W stałym związku też może Wam brakować czasu i odczujecie niedosyt. Za to wasza sytuacja finansowa będzie całkiem niezła, więc może zafundujcie partnerowi drobny prezent. Jowisz doda werwy i animuszu urodzonym od 16 do 20 września. Będziecie pełne optymizmu i nastawione na rozwój.

Waga (23.09 – 22.10)

Odczujecie przypływ energii i optymizmu. Powinna się też poprawić wasza kondycja, dlatego możecie poświęcić trochę więcej czasu na sport i ogólnie pojętą rekreację. W pracy będzie Wam nieźle szło, a waszemu otoczeniu udzieli się dobry nastrój i optymistyczne nastawienie. Z łatwością poradzicie sobie z tym, co do tej pory stanowiło wyzwanie i problem nie do przejścia. W stałym związku powinna panować atmosfera czułości i miłości, co również wpłynie pozytywnie na wasze samopoczucie. Samotni powinni szukać kogoś, kto będzie miał szanse stać się kimś bliskim. Nie siedźcie więc w domu, tylko wychodźcie do znajomych i pokazujecie się wśród ludzi, a wzrosną wasze szanse na miłość i pomożecie losowi. Urodzeni od 29 września do 1 października będą pod wpływem Urana, który może teraz wywrócić wasze życie do góry nogami, ale z drugiej strony to idealny czas na wprowadzanie zmian.

Skorpion (23.10 – 21.11)

Czeka Was dużo pracy i niezbyt wiele przyjemności. Będzie potrzebna cierpliwość i spokój ducha, bo inni mogą wyjątkowo Wam działać na nerwy. Ale nie okazujcie po sobie zirytowania. Uważajcie też na zdrowie, bo wasza kondycja może być trochę słabsza i lepiej nie forsujcie się nadmiernym wysiłkiem. W stałym związku druga połówka może nie być akurat w nastroju na igraszki, więc powinnyście wykazać się wyrozumiałością. Dla samotnych nie będzie to najlepszy moment na poszukiwanie tego jedynego czy jedynej. Na razie lepiej skupcie się na pilnych bieżących sprawach. Jeśli macie w czymś zaległości, to je nadrabiajcie. Finansowo powinno być nieźle, ale nie przesadzajcie z wydatkami. Urodzonym od 31 października do 3 listopada Pluton będzie dodawał energii i siły przebicia. Możecie teraz osiągnąć o wiele więcej niż zazwyczaj, a waszej magnetycznej sile przyciągania nie oprze się prawie nikt.

Strzelec (22.11 – 21.12)

Poczujecie przypływ energii i sił, ale trzeba będzie jednak przyłożyć się do pracy, więc konieczne będą pewne wyrzeczenia. Musicie uważnie wypełniać obowiązki, bo możecie być teraz nieco roztrzepane. Nie bujajcie więc w obłokach w pracy, tylko przykładajcie się solidnie, a w końcu ktoś to zacznie doceniać. Wasze samopoczucie będzie niezłe, ale rozkojarzenie może się Wam dawać we znaki. Dla samotnych będzie szansa na spotkanie kogoś interesującego, kto sprawi, że wasze serce mocniej zabije i zechcecie pojechać za tą osobą na koniec świata. W stałym związku przydałoby się trochę urozmaicenia, więc może poeksperymentujcie w sypialni i zmieńcie wystrój albo załóżcie nietypową bieliznę. Wasza sytuacja finansowa będzie zadowalająca, ale też istnieje niebezpieczeństwo, że przesadzicie z wydatkami. Urodzonym od 29 do 31 grudnia Uran będzie dodawał energii, inspirował do zmian i przynosił natchnienie oraz niekonwencjonalne pomysły. Postawcie teraz na oryginalność.

Koziorożec (22.12 – 19.01)

Czeka na Was wiele obowiązków, więc przyda się dyscyplina i dobra organizacja. W pracy nie wszystko teraz pójdzie po waszej myśli i trzeba będzie wykazać się cierpliwością, bo mogą być opóźnienia. Będzie też wiele nauki, ale nie będzie łatwo i przyda się Wam spokój i opanowanie. Możecie być też nieco rozkojarzone i myśleć o wakacjach. A tu jeszcze zostało dużo roboty, nim będziecie mogły sobie poleniuchować. W stałym związku nie będzie to najlepszy moment, bo będziecie dość mocno zaabsorbowane pracą i nie w głowie Wam będą amory. Wasza druga połówka będzie musiała poczekać, aż się bardziej zrelaksujecie. Finansowo powinno być nieźle, co wpłynie pozytywnie na wasze poczucie bezpieczeństwa. Urodzeni od 14 do 17 stycznia odczują pozytywny wpływ Jowisza, który będzie Wam dodawał optymizmu, pewności siebie i postawi na waszej drodze życzliwie nastawione osoby i przyniesie szanse na rozwój.

Wodnik (20.01 – 18.02)

Będziecie miały teraz dobre samopoczucie i poprawi się wasza kondycja. W pracy pójdzie Wam bardzo dobrze i z łatwością poradzicie sobie z każdym zadaniem, a oponentów rozbroicie elokwencją i poczuciem humoru. Możliwe sukcesy w pracy bo zjednacie sobie teraz każdego. Również w uczuciach będzie Wam się nieźle wiodło i jeśli jesteście samotne, to powinnyście ruszać śmiało i do dzieła. Być może wśród znajomych, albo i zupełnie obcych spotkacie kogoś, kto stanie się Wam bliski. Nie zmarnujcie więc szansy. W stałym związku powinno być dobrze. Wasza sytuacja finansowa wkrótce się poprawi i będziecie mogły sobie pozwolić na więcej wydatków. Dbajcie tylko, żeby wystarczająco wypoczywać. Urodzeni od 10 do 12 lutego będą pod wpływem Saturna, który doda Wam ambicji i przyniesie koncentrację. Teraz możecie wiele osiągnąć, ale pod warunkiem, że dacie z siebie wszystko.

Ryby (19.02 – 20.03)

Czeka Was trochę napięć w pracy, więc przyda się Wam spokój ducha i opanowanie. Nie pozwólcie się prowokować i zachowajcie zimną krew. Zdrowie powinno Wam dopisać, o ile uda się Wam zrelaksować po pracy i zapomnieć o problemach. Nie martwcie się na zapas, bo wszystko i tak się ułoży. W związku możecie się trochę mijać z powodu braku czasu i niezbyt dobrego dogrania. Samotni nie powinni teraz sobie zaprzątać głowy szukaniem drugiej połówki, bo atmosfera nie będzie sprzyjać poznawaniu nowych osób. Lepiej zadbajcie o przyjaźnie, które będą dla Was wsparciem i przyniosą chwile oddechu. W finansach całkiem dobrze, więc będziecie mogły na razie odetchnąć. Urodzeni od 20 do 24 lutego będą pod wpływem Neptuna, który z jednej strony przyniesie Wam natchnienie, ale i brak zahamowań. Dlatego uważajcie teraz na osoby, które spotykacie.Horoskop 2012