Horoscope  
Astrologia
Spotkania
Program astrologiczny Urania
Biuletyn astrologiczny
Postacie polskiej astrologii
Symbole astrologiczne
Horoskop
   Horoskop tygodniowy
   Nowe horoskopy
   Zegar
   Tranzyty
SĹ‚ownik
System domĂłw
Galeria Szem'a
Katalog stron
Bibliografia
Astrologia > Horoskop > Tygodniowy > 2012-05-14


Horoskop tygodniowy od 14 do 20 maja 2012

Agnieszka

Baran (21.03 – 19.04)

Będziecie w tym tygodniu skoncentrowane na pracy i zarabianiu pieniędzy do tego stopnia, że nawet nie zauważycie, co się dzieje dookoła. Z jednej strony to dobrze, bo wasza sytuacja powinna być teraz niezła, ale też będziecie mieć sporo zajęć i wasi znajomi mogą odczuć, że cierpicie na brak czasu. Mimo wszystko dobrze byłoby, żebyście znalazły choć chwilę dla nich. Natomiast jeśli tylko uda się Wam wygospodarować trochę wolnego, to powinnyście spotkać się z bliskimi. Natomiast samotni będą mieli szanse, żeby poflirtować i pobawić się dobrze w towarzystwie płci przeciwnej. Możliwe, że spotkacie kogoś, kto zatrzyma wasze zainteresowanie na dłużej. W stałym związku będziecie dość skoncentrowane na sprawach codziennych i może Wam nieco brakować romantyzmu. Nadróbcie to w weekend i spędźcie razem trochę czasu. Urodzeni od 28 do 30 marca będą pod wpływem Plutona, który sprawi, że poczujecie potrzebę sporych zmian w życiu i odrzucicie wszystko to, co się do tej pory nie sprawdzało.

Byk (20.04 – 20.05)

To dla Was świetny czas. Będziecie doskonale się czuły i miały mnóstwo energii do działania. Wprost nie będziecie mogły usiedzieć w miejscu. Dlatego nie bójcie się teraz podejmować wyzwań, bo są spore szanse, że uda się zrealizować zamierzenia. Wasza sytuacja finansowa powinna się teraz poprawić, więc jeśli myślicie nad inwestycjami, to przemyślcie, co Wam przyniesie zysk. Jeśli jesteście samotnie, to jest szansa, żeby poznać kogoś, kto może okazać się waszą drugą połówką. Jednak wiele tutaj zależy od Was i od waszej chęci zwrócenia na siebie uwagi. Musicie się trochę postarać i wyjść z domu. W stałym związku, jeśli jeszcze nie macie obrączek, to możecie zechcieć właśnie teraz stanąć przed ołtarzem. Jowisz przebywający właśnie w waszym znaku będzie sprzyjał też zawieraniu umów, również biznesowych. Urodzeni od 13 do 16 maja będą pod silnym wpływem Jowisza, który przyniesie Wam dużo optymizmu, wiary w siebie oraz sprzyjające okoliczności. Możecie teraz odpocząć, ale i osiągnąć sukces w pracy, jeśli tylko trochę się postaracie.

Bliźnięta (21.05 – 21.06)

Skupicie się na sprawach codziennych i będziecie mieć dużo pracy i obowiązków. Może się okazać, że pewne sprawy wymagają pilnego uporządkowania i trzeba będzie poświęcić na to dodatkowe godziny. Możecie mieć nienajlepszy nastrój, więc starajcie się też odpocząć. Lekarstwem na zmęczenie może być ruch na świeżym powietrzu, tym bardziej że temperatura będzie sprzyjać przebywaniu na zewnątrz. Pamiętajcie więc, żeby się dotlenić. Nie zajadajcie stresu, bo odbije się to negatywnie na waszym samopoczuciu. Samotni będą mieli szanse na niewielki romans, ale niekoniecznie doprowadzi on Was do stałego związku. Zatem cieszcie się chwilą i korzystajcie z życia. W stałym związku powinna być dobra atmosfera, co poprawi Wam humor i będzie lekarstwem na stres. Na poprawę sytuacji finansowej będziecie musiały jeszcze trochę poczekać. Urodzeni od 16 do 20 czerwca będą pod wpływem Wenus, która powinna przynieść Wam bardzo dobry nastrój i powodzenie u płci przeciwnej.

Rak (22.06 – 22.07)

Ten tydzień powinien być wyjątkowo udany. Dopisze Wam świetny humor i wiara we własne siły. Choć będziecie mieć sporo pracy, to dzięki niej poczujecie spełnienie i radość. Możliwe nawet sukcesy w pracy. Od tego, czy staracie się wystarczająco mocno, będzie teraz zależeć wasza sytuacja finansowa, która i tak powinna być niezła. To czas na rozwój w pracy, a jeśli prowadzicie własną firmę, to możecie teraz zdobyć więcej zleceń. W uczuciach może być lekki zastój. Jeśli więc jesteście samotne, to lepiej skupcie się na pracy i cierpliwie poczekajcie na miłość. W stałym związku brak czasu może spowodować, że nie spędzicie ze sobą tylu chwil, na ile miałybyście ochotę. Urodzonym od 29 czerwca do 2 lipca Mars będzie dodawał energii i asertywności. Jeśli więc do tej pory brakowało wam sił, żeby zacząć biegać albo chodzić na aerobik, to właśnie jest doskonały moment, żeby ruszyć się z fotela i zrzucić trochę ciałka.

Lew (23.07 – 22.08)

W pracy może być trochę nerwowa atmosfera i nie wszystko będzie się układało po waszej myśli. Możliwe nawet konflikty z kolegami, więc przyda się Wam trzymanie nerwów na wodzy. Możecie mieć trochę gorsze samopoczucie, co będzie spowodowane nadmiarem obowiązków. Więc po pracy znajdźcie sobie coś, co Was oderwie od problemów, tak żebyście mogły zapomnieć i wyluzować się choć na chwilę. Możecie nawet zrobić teraz coś w rodzaju analizy swojej osoby i podsumować swoje własne osiągnięcia. Nie osądzajcie się zbyt surowo, bo przecież jesteście tylko ludźmi i macie swoje słabości, ale też zalety. Grunt to żeby się Wam udało zachować równowagę i zdrowy rozsądek. Dla samotnych będzie szansa na flirt, ale nie nastawiajcie się, że od razu spotkacie miłość swojego życia. W stałym związku natomiast bardzo dużo czułości i zrozumienia poprawi Wam humor. Urodzonym 30 i 31 lipca Uran doda oryginalności i sił do rozpoczynania nowych przedsięwzięć.

Panna (23.08 – 22.09)

Dopisze Wam doskonałe samopoczucie i wiara w siebie. Wpadniecie na mnóstwo oryginalnych pomysłów, które mają spore szanse na realizację, jeśli tylko wykażecie się konsekwencją. Będziecie mieć dużo pracy, ale będzie Wam ona dawać zadowolenie. Atmosfera powinna być bardzo dobra i dogadacie się z prawie każdym. Szefowie docenią waszą elastyczność, pomysłowość i zdolności analityczne. Będziecie mieć mnóstwo energii i możecie odnieść sukcesy w sporcie, nawet jeśli zajmujecie się nim amatorsko. Wykorzystajcie ten czas na rozwój zawodowy i nawiązywanie kontaktów, które mogą się Wam przydać w przyszłej karierze. Jeśli jesteście samotne, to nie jest to najlepszy moment na szukanie drugiej połówki. Zresztą będziecie mieć teraz tyle zajęć, że możecie nawet nie zauważyć, że jesteście singlem. W stałym związku powinna panować stabilizacja. Będziecie miały dobrą sytuację finansową, co na pewno polepszy Wam nastój. Zwłaszcza urodzeni od 15 do 18 września powinni odczuć przypływ dobrego nastroju i mogą doświadczyć teraz szczęśliwych zbiegów okoliczności.

Waga (23.09 – 22.10)

Możecie mieć dość sporo zajęć i nienajlepszy nastrój. Uratować Was może jedynie cierpliwość, bo już niedługo poczujecie się o wiele lepiej. W pracy lepiej nie wdawajcie się w dyskusje, bo macie niewielkie szanse, że wygracie, nawet jeśli racja jest po waszej stronie. Lepiej też powstrzymajcie się od niepotrzebnych komentarzy, bo możecie sobie narobić wrogów. Wasza sytuacja finansowa powinna być niezła, ale grozi Wam przesada, więc przystopujcie z wydatkami, jeśli widzicie że finanse topnieją zbyt szybko. Jeśli jesteście samotni, to będziecie mogły sobie poflirtować na luzie, a fakt czy coś z tego wyniknie na dłużej nie do końca zależy od Was. W stałym związku powinniście spędzić trochę czasu tylko we dwoje. Urodzeni od 1 do 3 października będą pod wpływem Plutona, który przyniesie Wam wewnętrzne ciśnienie i mnóstwo energii, która powinnyście twórczo wyładowywać, inaczej możecie popaść w kłopoty.

Skorpion (23.10 – 21.11)

Będziecie mieć dobry nastrój i przybędzie Wam sił witalnych, ale też możecie narobić sobie problemów, jeśli będziecie kierować się samym tylko optymizmem i zapomnicie o zdrowym rozsądku. Będziecie też musiały dokonywać wyborów między pracą a życiem rodzinnym. Ale od Was zależy, co jesteście w stanie poświęcić dla sukcesu. Jednak energia będzie Was rozpierać, dlatego warto wykorzystać ten moment na twórcze i przemyślane działania. Jeśli jesteście samotne, to teraz niekoniecznie będziecie mieć czas na randkowanie, więc powinnyście uzbroić się w cierpliwość. W stałym związku to nie jest najlepszy moment na ważne rozmowy czy dyskusje. Na namiętnie i gorące chwile w sypialni też przyjdzie poczekać. Urodzonym od 31 października do 3 listopada Pluton będzie dodawał energii, asertywności, siły przebicia i magnetycznego, zniewalającego uroku. Możecie teraz wykorzystać swoje najlepsze cechy i dokonać niezbędnych zmian.

Strzelec (22.11 – 21.12)

W tym tygodniu możecie mieć nieco gorszą formę. Będzie to spowodowane natłokiem obowiązków i dość stresującą atmosfera w pracy. Powinnyście jeszcze trochę poczekać, bo zanim osiągniecie kolejny sukces minie trochę czasu. Na razie po prostu wykonujcie solidnie swoje obowiązki, a w końcu na pewno szef Was doceni. Możecie mieć nieco słabszą kondycję, więc dużo odpoczywajcie w czasie wolnym, ale lepiej niech to będzie pobyt na świeżym powietrzu niż siedzenie na kanapie przed telewizorem. W związku na razie niewiele się będzie działo. Powinniście spędzić spokojnie trochę wolnego czasu. Samotni mogą umówić się na randkę, ale szanse na to, że napotkana osoba będzie tą właściwą nie są zbyt wielkie. W finansach na razie skupicie się na bieżących wydatkach niż na planowaniu przyszłości. Urodzeni od 28 do 30 listopada będą pod wpływem Urana, który przyniesie Wam wielkie sukcesy, przypływ sił i pęd ku nowemu.

Koziorożec (22.12 – 19.01)

W pracy i karierze to dla Was doskonały moment. Jeśli chcecie teraz coś osiągnąć, to świat będzie stał przed Wami otworem. Będziecie miały mnóstwo energii, optymizmu i wiary w siebie, a osoby, które też spotkacie będą chętne Wam pomóc i dzięki nietypowym spotkaniom rozwiną się wasze horyzonty. To dobry moment na uczenie się nowych rzeczy. Możecie teraz zacząć studia albo kursy, które w przyszłości okażą się bardzo przydatne. Inwestujcie swój czas w projekty, które mają szanse na powodzenie. Będziecie teraz mieć nosa do biznesu i jeśli prowadzicie własną firmę, to możecie nawiązać bardzo przydatne kontakty. Możecie się właśnie teraz wybić. Wiele tutaj będzie zależało od waszego poświęcenia i zaangażowania. Choć w miłości nie będzie to najlepszy moment, to pozostałe sukcesy zrekompensują Wam braki w tej dziedzinie. Jeśli urodziłyście się od 30 grudnia do 1 stycznia doświadczycie teraz potężnego przypływu energii za sprawą Plutona i możecie zmienić się nie do poznania.

Wodnik (20.01 – 18.02)

Możecie mieć sporo pracy w dość nerwowej atmosferze. Nie dajcie się stresowi i pracujcie spokojnie, bo z powodu pośpiechu możecie popełnić błędy, które trudno będzie naprawić. Uważajcie też na zdrowie i nie zaniedbujcie ciała. Jeśli czujecie, że potrzebujecie więcej snu, to warto nadrobić zaległości w spaniu przez weekend. Nie forsujcie się też poza pracą, bo możecie nadwątlić swoje siły. Lepiej czasem trochę zwolnić obroty, bo zdrowia nie kupicie za żadne pieniądze. Choć wasza sytuacja finansowa będzie teraz niezła, to powinnyście racjonalnie wydawać pieniądze, bo możecie teraz przeceniać swoje możliwości. To dobry czas w uczuciach jeśli tylko nie przesadzicie z wylewnością. Dla samotnych, którzy dopiero zaczynają umawianie się wskazana jest pewna powściągliwość, bo nadmierną otwartością możecie zrazić do sobie drugą osobę. Lepiej dawkujcie informacje stopniowo. Urodzonym od 26 do 28 stycznia Uran będzie dodawał teraz oryginalności i kreatywności.

Ryby (19.02 – 20.03)

Będziecie się teraz bardzo dobrze czuły i poprawi się wasza kondycja fizyczna i psychiczna. Możecie teraz wiele osiągnąć, przekroczycie swoje ograniczenia i zaczniecie doceniać same siebie. Inni także zauważą jak bardzo wyjątkowe i wrażliwe jesteście. Mimo sukcesów nie powinnyście spoczywać na laurach. Dla prowadzących własne firmy powinien to być bardzo dobry czas, jeśli tylko wystarczająco zadbacie o klienta, to inwestycje włożone w reklamę zwrócą się Wam bardzo szybko. Jednak w sprawach sercowych nie wszystko ułoży się po waszej myśli. Możecie jeszcze jakiś czas pozostać samotne, więc na razie cieszcie się wolnością. W stałym związku atmosfera czułości i zrozumienia. Wasza sytuacja finansowa powinna być niezła, więc odłóżcie coś na przyszłość. Urodzonym od 13 do 16 marca Jowisz będzie dodawał optymizmu, wiary we własne siły i przede wszystkim postawi na waszej drodze bardzo przychylnie nastawione osoby.Horoskop 2012