Horoscope  
Astrologia
Spotkania
Program astrologiczny Urania
Biuletyn astrologiczny
Postacie polskiej astrologii
Symbole astrologiczne
Horoskop
   Horoskop tygodniowy
   Nowe horoskopy
   Zegar
   Tranzyty
SĹ‚ownik
System domĂłw
Galeria Szem'a
Katalog stron
Bibliografia
Astrologia > Horoskop > Tygodniowy > 2012-05-07


Horoskop tygodniowy od 7 do 13 maja 2012

Agnieszka

Baran (21.03 – 19.04)

Skoncentrujecie się na finansach i pracy. Ale i tak nie będziecie się nudzić, bo czeka Was wiele spotkań, rozmów i telefonów. Będziecie na pewno pobudzone i gotowe podjąć zdecydowane działania i są duże szanse, ze wasza sytuacja się polepszy. Będzie się Wam bardzo dobrze wiodło w uczuciach. Dlatego samotni powinni koniecznie udzielać się towarzysko i umawiać na randki. Wenus będzie stwarzać okazje do flirtów, żartów z podtekstem i gorącego romansu. W stałym związku będziecie się świetnie dogadywać, atmosfera będzie wzorowa. Możecie wybrać się na wycieczkę albo krótki wspólny wyjazd. Urodzeni od 13 do 15 kwietnia mogą mieć dość trudne momenty, bo wymagający Saturn sprawi, że przybędzie Wam obowiązków a ubędzie energii. Baczcie też na zdrowie i nie bagatelizujcie tego co się z Wami dzieje.

Byk (20.04 – 20.05)

Czeka was dużo pracy, ale też dopisze Wam dobre samopoczucie i energia do działania. Poczujecie przypływ słonecznego optymizmu i zarazicie innych pogodą ducha. Będzie to dla Was czas sukcesów w firmie, co powinno wiązać się też z polepszeniem sytuacji finansowej. To dla Was czas na zdobywanie nowych kontaktów i umacnianie swojej pozycji zawodowej. Jeśli macie własny biznes, to będzie się Wam bardzo dobrze wiodło i wasza firma na pewno się teraz rozwinie. W stałym związku będzie panować bardzo dobra atmosfera. Jeśli związek jeszcze niesformalizowany, to może nawet zechcecie stanąć przed ołtarzem. Samotni jednak powinni poczekać na trochę bardziej sprzyjający czas, bo teraz z flirtów nie wyniknie nic na dłuższą metę, ale zawsze możecie się przez chwilę pobawić. Wybór należy do Was. Najwięcej powodzenia będą teraz mieli urodzeni od 11 do 14 maja. Jowisz przyniesie Wam niezwykłe okazje i szczęśliwe zbiegi okoliczności zarówno w pracy jak i w życiu osobistym.

Bliźnięta (21.05 – 21.06)

Będziecie mieć wiele okazji do spotkań ze znajomymi i przyjaciółmi. W pracy tez będzie spory ruch i dużo się będzie działo, ale powinnyście zadbać o kondycję, bo wasze samopoczucie może być trochę gorsze niż zazwyczaj, co może wynikać ze zmęczenia. Powinnyście zacząć planować urlop i pomyśleć nad odstresowaniem się. W weekend koniecznie odpocznijcie i postarajcie się nie zabierać pracy do domu. Zajmijcie się czymś, co oderwie Was od problemów dnia codziennego. Samotni będą mieli szanse poznać kogoś, kto może stać się bliski, ale tutaj wiele zależy od Was. W stałym związku będzie bardzo dobry nastrój. Okazujcie sobie uczucia w sposób otwarty, co na pewno polepszy waszą relację. Urodzonym od 14 do 17 czerwca Saturn będzie dodawał wytrwałości i dyscypliny. Teraz jest czas, żebyście jeszcze przeanalizowały swoje życie i pozbyły się wszystkiego, co niepotrzebne.

Rak (22.06 – 22.07)

Poprawi się stan waszego zdrowia i dopisze Wam dobre samopoczucie. Dolegliwości, które sprawiały Wam problemy powinny zniknąć. Powinien to być bardzo owocny czas w pracy. Macie teraz spore szanse zrealizować swoje pragnienia, jeśli tylko będziecie wystarczająco skoncentrowane i konsekwentne w dążeniu do celu. Łatwo Wam będzie zdobyć zaufanie innych i spotkacie przyjaźnie nastawione do Was osoby, co powinno przełożyć się na korzystne układy w pracy, a prowadzący swoje firmy będą mogli zwiększyć dochody i pomyśleć nad rozwojem i rozszerzeniem oferowanych usług. Jeśli chodzi o życie uczuciowe, to na razie lekki zastój, więc samotni powinni uzbroić się w cierpliwość i zająć się swoimi zainteresowaniami. W stałym związku możliwe lekkie zgrzyty, więc od razu wyjaśniajcie, jeśli coś Wam leży na sercu, bo przemilczane sprawy lubią się kumulować. Urodzonym do 23 do 26 czerwca Neptun będzie dodawał fantazji, wrażliwości i niesamowitej intuicji. Staniecie się bardzo refleksyjne i zyskacie głębszy, duchowy wgląd w wiele spraw w życiu. Będziecie też bardzo wyrozumiałe i przepełnione empatią.

Lew (23.07 – 22.08)

Ten tydzień będzie dla Was trochę stresujący. Wiele się będzie działo zarówno w pracy jak i w życiu towarzyskim, a niektóre osoby będę testować waszą cierpliwość. W pracy możecie zostać rozliczone z tego, co do tej pory dokonałyście, więc starajcie się zrobić dobre wrażenie. Jeśli macie ważne spotkania, to zachowajcie zimną krew i nie pokazujcie po sobie emocji. Musicie przygotować się, żeby przetrzymać te niezbyt dla Was wygodne momenty. Powinnyście też uważać na zdrowie i pamiętać o odpowiedniej ilości odpoczynku, bo możecie być trochę przepracowane, co może niekorzystnie odbić się na waszym samopoczuciu. W stałym związku dobre porozumienie, co trochę złagodzi wasze podejście do rzeczywistości. Samotni natomiast mają szanse na mały flirt. Urodzeni od 29 lipca do 1 sierpnia będą pod wpływem buntowniczego i oryginalnego Urana, który będzie inspirował do zmian i ekstrawaganckich zachowań. Wykorzystajcie przypływ oryginalności i kreatywności do wprowadzenia w życiu zmian na lepsze.

Panna (23.08 – 22.09)

Sytuacja w pracy będzie dla Was bardzo korzystna, świetnie sobie poradzicie z wszystkimi zadaniami. Dzięki umiejętnościom, profesjonalizmowi i oddaniu swojej roli odniesiecie sukces. Dopisze Wam niezłe samopoczucie, dobre zdrowie i optymizm. Spotkacie też osoby, które będą dla Was inspirujące i skłonne udzielić Wam pomocy i wsparcia. Zatem wasze plany mają teraz dużą szansę na realizację. Tylko nie popadajcie w przesadę i pracoholizm, bo zapomnicie o znajomych. W czasie wolnym od pracy koniecznie znajdzie moment, żeby spotkać się z przyjaciółmi. Nie będzie to jednak czas specjalnie sprzyjający życiu uczuciowemu i jeśli jesteście samotne, to może to jeszcze chwilę potrwać. Urodzeni od 12 do 15 września będą pod wpływem Jowisza, który przeniesie powodzenie i sporo optymizmu. Powinna się też poprawić wasza sytuacja finansowa. Jeśli tylko nie ulegniecie lenistwu, to możecie teraz wiele osiągnąć.

Waga (23.09 – 22.10)

Na razie to nie jest dla Was specjalnie sprzyjający moment, bo czeka Was dużo pracy i konieczność wypełniania niekoniecznie miłych obowiązków, ale dzięki temu nauczycie się wytrwałości i dyscypliny. Powinnyście też uważnie obserwować stan waszego zdrowia, bo niektóre objawy mogą być niekoniecznie tylko objawem zmęczenia, ale choroby. Nie bagatelizujcie więc sprawy, jeśli zauważycie, że jesteście ciągle zmęczone. Czasem warto iść do lekarza. Za to życiu uczuciowe i towarzyskie będzie Wam poprawiać humor. Będziecie poznawać dużo osób i te znajomości mogą w przyszłości zaowocować ciekawymi projektami. Tutaj też wiele od Was zależy, czy uda się Wam wywrzeć odpowiednio dobre wrażenie na innych. Dla samotnych będzie szansa na romans, natomiast w stałym związku atmosfera powinna Wam przynieść zadowolenie. Urodzonym od 15 do 17 listopada Saturn przyniesie dużo pracy, ale też dzięki wzrostowi ambicji będziecie mogły więcej osiągnąć, choć konieczne będą wyrzeczenia w drodze do celu.

Skorpion (23.10 – 21.11)

Będziecie dość optymistycznie nastawione i wasza kondycja powinna być całkiem niezła. Dzięki temu zabłyśniecie w pracy. Szczęście Wam sprzyja zatem możecie poprosić o podwyżkę albo o awans. Dzięki temu wasza sytuacja finansowa powinna się poprawić. To dla Was czas rozwoju, ale z powodu dużej ilości zajęć może ucierpieć wasze życie towarzyskie i rodzinne. Jednak czasami na drodze do sukcesu konieczne są pewne wyrzeczenia. Mimo, że pracy będzie całkiem sporo, to przyniesie Wam ona sporo satysfakcji. Samotni będą mogli spotkać kogoś intrygującego, kto sprawi, że poczujecie się wyjątkowe, jedyne i niepowtarzalne. Natomiast w stałym związku atmosfera będzie gorąca i namiętna. Urodzeni od 15 do 18 listopada będą pod wpływem Jowisza, który może sprawić, że popadniecie w przesadę i nadmierny optymizm, więc z większymi projektami wstrzymajcie się do momentu, kiedy wasza ocena sytuacji będzie nieco bardziej racjonalna.

Strzelec (22.11 – 21.12)

W tym tygodniu będziecie mieć dużo pracy i niezbędna będzie dyscyplina i szukanie najbardziej ekonomicznych rozwiązań. Zdacie też egzamin z wydajnego zarządzania czasem. Przyda się Wam więc dużo dyscypliny wewnętrznej, bo jeśli nie sprostacie obowiązkom, to dyscyplina narzucona z zewnątrz będzie o wiele większym wyzwaniem. Więc śmiało do dzieła, a w końcu sobie poradzicie. Ten tydzień nie jest najlepszy jeśli chodzi o flirty i nawiązywanie nowych znajomości. Jeśli jesteście samotne, to co prawda będą okazje, żeby oczarować parę osób, ale te znajomości będą krótkotrwałe i nic z tego nie wyniknie na dłuższą metę. W stałym związku będziecie mieć zbyt mało czasu dla siebie, żeby spędzić go tylko we dwoje. Urodzeni od 28 do 30 listopada będą pod wpływem Urana, który sprawi, że zechcecie zamanifestować swoją oryginalność i wyrwać się z dotychczasowego schematu działania.

Koziorożec (22.12 – 19.01)

To dla Was bardzo dobry moment zarówno w pracy jak i w życiu osobistym. Sukces powinien gonić sukces, jeśli tylko wcześniej dałyście z siebie wszystko, a pewno dałyście, to teraz nadszedł czas zbierania plonów wcześniejszych działań. Mimo że będziecie mieć dużo pracy, to przyniesie Wam ona mnóstwo satysfakcji i spełnienia. Wreszcie rozwiniecie skrzydła i inni zobaczą jak bardzo jesteście wyjątkowe i utalentowane. Poprawi się też wasza sytuacja finansowa dzięki czemu wzrośnie wasze zadowolenie. Samotni będą mieli szanse poznać kogoś, kto doda Wam wiary w siebie i sprawi, że poczujecie się szanowane. W stałym związku będzie niezła atmosfera. Nie bójcie się okazać partnerowi czułości i troski, a to samo dostaniecie w zamian. Wpływ Jowisza odczują najsilniej urodzeni od 10 do 13 stycznia. Jeśli przyszłyście na świat w tych dniach to teraz w waszym życiu co chwila będą się pojawiać szanse na poprawę sytuacji.

Wodnik (20.01 – 18.02)

Może się okazać, że w pracy czeka na Was sporo zaległości, które im szybciej zaczniecie nadrabiać, tym lepiej się poczujecie. Dużo pracy i sporo obowiązków przyniesie Wam jednak satysfakcje. Przyda się Wam dyscyplina i sumienność. Sprawdźcie swoje zdrowie, bo nadmiar obowiązków może się Wam dawać we znaki. Na razie wasza sytuacja finansowa będzie bez zmian i jeśli czekacie na poprawę, to wykażcie się cierpliwością. W stałym związku partner będzie dla Was dużym oparciem. Samotni będą mieli szanse na drobne flirty, ale na razie mogą to być jedynie krótkotrwałe przygody. Urodzeni od 9 do 11 lutego będą pod wpływem Saturna, dzięki któremu wzrosną wasze ambicje i szanse na sukces zawodowy. Będzie sporo pracy, ale sobie z nią poradzicie, a może nawet dostaniecie awans.

Ryby (19.02 – 20.03)

Będziecie miały bardzo dobry nastrój i wyjątkowo wspaniałe samopoczucie. Dzięki temu uda się Wam przeskoczyć własne ograniczenia i zająć się wreszcie tym, co lubicie najbardziej. Będziecie teraz niezwykle twórcze i pełne interesujących pomysłów. Na pewno uda się Wam wykorzystać kreatywność w pracy i wyciągnąć z tego korzyści. Dla samotnych może to być interesujący czas. Szanse, że spotkacie kogoś, kto wzbudzi wasze zainteresowanie, są dość spore. Może się okazać, że wśród znajomych jest osoba, która już od jakiegoś czasu jest Wami zainteresowana. Miejcie tylko oczy szeroko otwarte. W stałym związku atmosfera będzie bardzo dobra, choć możliwe lekkie niezgranie jeśli chodzi o sposób spędzenia czasu wolnego. Urodzeni od 11 do 13 marca będą pod wpływem Jowisza, który przyniesie Wam wiele okazji do poznawania nowych ludzi i szanse na polepszenie sytuacji zawodowej. Będziecie pełne optymizmu i z łatwością zjednacie sobie ludzi.Horoskop 2012