Horoscope  
Astrologia
Spotkania
Program astrologiczny Urania
Biuletyn astrologiczny
Postacie polskiej astrologii
Symbole astrologiczne
Horoskop
   Horoskop tygodniowy
   Nowe horoskopy
   Zegar
   Tranzyty
SĹ‚ownik
System domĂłw
Galeria Szem'a
Katalog stron
Bibliografia
Astrologia > Horoskop > Tygodniowy > 2012-04-30


Horoskop tygodniowy od 30 kwietnia do 6 maja 2012

Agnieszka

Baran (21.03 – 19.04)

Dopisze Wam dobre samopoczucie i optymistyczny nastrój, dzięki któremu uda się Wam wiele osiągnąć. W pracy to czas sukcesów. Zostaniecie zauważone i docenione. Dobrze wykorzystajcie możliwości, jakie przynosi Wam teraz los. Ten tydzień pełen będzie spotkań i kontaktów. Możecie nawiązać nowe znajomości i odnowicie stare. Zdecydowanie nie będziecie się nudzić, bo Merkury, który przebywa teraz w waszym znaku, będzie przynosił interesujące wiadomości. Jeśli jesteście samotne, to pojawią się okazje żeby iść na spotkanie czy randkę. W stałym związku powinno być interesująco. W finansach na plus, więc będziecie mogły sobie pozwolić na parę ekstra wydatków. Urodzeni od 29 do 31 marca będą pod wpływem Plutona, który przyniesie sporo zmian. Powinnyście uważać na zdrowie, bo możecie być teraz w silnym stresie, co odbije się na waszej kondycji, zachowajcie więc trochę rezerw energii.

Byk (20.04 – 20.05)

Będziecie błyszczeć w każdej dziedzinie. Czekają Was sukcesy i realizacja planów. Dzięki Słońcu przybędzie Wam energii, pewności siebie i optymizmu. Powinnyście się cieszyć dobrym zdrowiem i świetnym samopoczuciem, które sprawią, że pokonacie każdą przeszkodę. Nie żałujcie energii na realizowanie swoich ambicji, bo właśnie teraz mogą się ziścić wasze marzenia i plany. Teraz z łatwością pobijecie swoje własne rekordy. Jednak ten czas nie będzie sprzyjał tym, którzy szukają drugiej połówki. Na razie powinnyście zająć się swoim hobby i zainteresowaniami, a prawdziwa miłość jeszcze przyjdzie. W stałym związku bliskość i ciepłe uczucia. Macie dobry finansowo okres. Urodzeni od 10 do 12 maja będą pod wpływem Jowisza, który może przynieść Wam spełnienie marzeń i szanse na polepszenie sytuacji osobistej i zawodowej. Wykorzystujcie więc mądrze wszystkie sprzyjające okoliczności, bo minie parę lat zanim takie szanse się powtórzą.

Bliźnięta (21.05 – 21.06)

W pracy na razie nie będzie wielkich sukcesów, ale poradzicie sobie bezbłędnie z obowiązkami. Powinnyście zadbać o zdrowie i samopoczucie, bo może Wam teraz trochę brakować sił witalnych, więc zwolnijcie tempo życia i zatrzymajcie się na chwilę. Trochę więcej odpoczywajcie i zajmijcie się tym, co lubicie najbardziej. Praca może trochę poczekać, a zdrowia nic Wam nie zwróci, jeśli je zaniedbacie. Natomiast życie towarzyskie i uczuciowe powinno Wam polepszyć humor, bo zyskacie uznanie wśród znajomych dzięki swojemu niezwykłemu poczuciu humoru i umiejętności bycia duszą towarzystwa. Dla samotnych będzie szansa na poznanie ewentualnej drugiej połówki. Na urodzonych od 27 do 29 maja działa Uran, planeta niezwykłości, która sprawi, że będziecie bardzo oryginalne i pomysłowe. To również czas, kiedy będziecie mogły pozbyć się starych, niepotrzebnych przyzwyczajeń i zastąpić je nowymi, lepszymi. Wyjdźcie zmianom naprzeciw, bo możecie odkryć w sobie talent, o jakim nie miałyście do tej pory pojęcia.

Rak (22.06 – 22.07)

Ten tydzień będzie udany w pracy, natomiast będziecie mało aktywne towarzysko. Samotni, którzy szukają drugiej połówki powinni uzbroić się w cierpliwość i pogodzić z obecnym stanem rzeczy. W stałym związku to czas, żeby wyjaśnić ewentualne różnice w poglądach i dojść do porozumienia. Natomiast dopisywać Wam będzie dobre samopoczucie i siły. Jeśli ostatnio czułyście się trochę osłabione, to teraz wszelkie dolegliwości powinny ustąpić i poprawi się wasz nastrój. Dzięki temu będziecie w stanie wiele osiągnąć i wykazać się swoimi wyjątkowymi umiejętnościami. Ponieważ wasza sytuacja materialna powinna być teraz całkiem niezła, to pomyślcie o inwestycjach na przyszłość. Urodzeni od 12 do 15 lipca będą pod wpływem Jowisza, który przyniesie Wam szanse, żeby zmienić coś w swoim życiu na lepsze. Jeśli urodziłyście się w tych i jesteście samotne, to możecie teraz kogoś poznać. To również bardzo dobry moment w pracy. Zostaniecie docenione za zasługi.

Lew (23.07 – 22.08)

W pracy może być dość nerwowa atmosfera. Szef będzie od Was dużo wymagał, ale poradzicie sobie ze wszystkim. Co prawda będzie Was to kosztowało trochę nerwów, ale uda się Wam zrealizować plan. Dlatego powinnyście w czasie wolnym dużo odpoczywać, żeby zregenerować siły. Samotni szukający kogoś do pary powinni udzielać się towarzysko i jak najczęściej wychodzić z domu, bo dzięki temu będzie okazja, że spotkacie bratnią duszę. W stałym związku wszystko również przebiegać będzie bezproblemowo. Mimo, że wasza sytuacja finansowa będzie zadowalająca, to trochę ograniczajcie się z zakupami na korzyść dobrze rokujących inwestycji. Może lepiej warto wydać pieniądze na kurs doskonalenia zawodowego niż kolejną parę butów. Urodzeni od 29 do 31 lipca będą pod wpływem Urana, który natchnie Was niezwykłymi pomysłami i postawi na waszej drodze niezwykłych ludzi. Powinien to być dla Was bardzo owocny czas jeśli chodzi o pracę i rozwój intelektualny.

Panna (23.08 – 22.09)

Będziecie miały niezłe samopoczucie, ale uwaga na nastrój irytacji i zniecierpliwienia. Może Wam brakować zwyczajnej cierpliwości do szczegółów i będziecie bardzo krytyczne wobec innych. Jednak dopisze Wam zdrowie i siły. Dość mocno skupicie się też na finansach, ale nie przepracowujcie się, bo nie warto nadwerężać zdrowia. W uczuciach to nie jest zbyt sprzyjający czas. Samotni powinni więc wykazać się cierpliwością i spokojem, bo nawet jeśli jeszcze nie spotkałyście tego jedynego, to na pewno przyjdzie taki moment, że traficie na drugą połówkę. W stałym związku możecie się trochę mijać z powodu nadmiaru zajęć. Urodzeni od 1 do 3 września będą pod wpływem Plutona, który będzie dodawał Wam sił do tego stopnia, że niemożliwe wreszcie stanie się osiągalne. Będziecie mogły zrealizować swoje ambicje i jeśli tylko dobrze wykorzystacie szanse od losu, czeka Was sukces.

Waga (23.09 – 22.10)

Czeka Was dużo obowiązków i pracy, więc niezbędne okażą się dobra organizacja, systematyczność i wydajność. Natomiast w życiu uczuciowym będzie się Wam całkiem nieźle układać. Samotni będą mieli szanse poznać kogoś interesującego. Tylko koniecznie nie spędzajcie czasu wolnego samotnie. Natomiast w stałym związku dobre porozumienie i może nawet romantyczny wieczór. Zatem zarezerwujcie chociaż jeden dzień, żeby go spędzić tylko we dwoje. W finansach może być nie najlepiej, więc raczej ograniczcie niepotrzebne wydatki i zaciśnijcie pasa zamiast się zadłużać. Jeśli sobie odmówicie teraz paru codziennych przyjemności, to nie ucierpicie na tym jakoś specjalnie. Urodzeni od 16 do 18 października będą teraz pod wpływem Saturna, który sprawi, że przybędzie Wam obowiązków i odpowiedzialności. Wasze siły witalne mogą być nieco osłabione więc zadbajcie o zdrowie i nie zaniedbujcie dolegliwości. Saturn też da Wam okazję, żeby wyrobić w sobie większą systematyczność i dyscyplinę wewnętrzną.

Skorpion (23.10 – 21.11)

Będziecie pełne optymizmu i wiary we własne siły. Oczywiście pociągnie to za sobą sukcesy w pracy, ale też będziecie musiały trochę zrezygnować z życia towarzyskiego i poświęcić swój związek w imię kariery. Sukcesy i realizacja ambicji uda się jednak pod warunkiem, że nie będziecie na siłę forsować własnych pomysłów i umiejętnie dostosujecie się do innych. Nie przeceniajcie też teraz własnych sił, bo może się okazać, że porwałyście się na projekt, który przekracza wasze możliwości. Samotni powinni odczekać i spokojnie trwać póki nie nadejdą czasy bardziej sprzyjające miłości i nowym znajomościom. A może stara miłość nie zardzewiała całkiem i warto odnowić niegdysiejszą znajomość. W stałym związku bywało lepiej, ale też nie powinno być większych problemów. Urodzonym od 27 do 30 października Mars będzie dodawał energii i asertywności. Tylko uważajcie, żeby za bardzo się nie spieszyć.

Strzelec (22.11 – 21.12)

W tym tygodniu przyda się Wam dużo wytrwałości i systematyczności. W pracy możliwe stresy i nerwowa atmosfera, więc powinnyście znaleźć sobie zajęcie w czasie wolnym które Was zrelaksuje i odpręży. Na sukcesy i bycie docenionym trzeba będzie trochę poczekać. Samotni na razie nie będą mieli zbyt wielu okazji, żeby spotkać drugą połówkę. Co prawda może się Wam udać poflirtować, ale na razie nie wyniknie z tego nic na dłuższą metę. Na razie więc mimo przelotnych znajomości, tak naprawdę niewiele się zmieni. W stałym związku przyda się umiejętność kompromisu i słuchania drugiej osoby. W finansach na razie bez zmian, więc nie będzie się działo nic szczególnego. Urodzeni od 27 do 30 listopada będą pod wpływem Urana, który przyniesie Wam wiele okazji do zmian, zainspiruje i sprawi, że będziecie bardzo oryginalne. Powinnyście iść z duchem czasu i nie przejmować się, że wasze pomysły mogą spotkać się z dezaprobatą otoczenia, bo właśnie teraz możecie wykazać się oryginalnością.

Koziorożec (22.12 – 19.01)

Czekają Was sukcesy w pracy i powodzenie w realizowaniu swoich ambicji i celów. Wreszcie będziecie na świeczniku i okaże się, że wasza ciężka praca opłaciła się. Będzie to również niezły moment jeśli chodzi finanse, więc możecie pomyśleć o inwestycji na przyszłość. Rozsądnie wydawajcie pieniądze, żeby uzyskać przewagę nad konkurencją. Jeśli nie macie pomysłu, co zrobić z nadmiarem środków, to dobrym pomysłem będzie kurs albo szkolenie, dzięki któremu podniesiecie swoje kwalifikacje. Natomiast jeśli jesteście samotne, to niewiele się będzie działo w waszym życiu osobistym. Ale nie zauważycie nawet, że jesteście same, bo będziecie tak zabsorbowane pracą, że niekoniecznie będziecie miały ochotę wychodzić z domu. W stałym związku również bez zmian. Największe powodzenie będą mieli urodzeni od 9 do 12 stycznia. Jowisz przyniesie Wam liczne szanse i możliwości rozwoju zarówno zawodowego jak i związku.

Wodnik (20.01 – 18.02)

Przyda się Wam teraz trochę wytrwałości i cierpliwości, bo na razie nie będzie zbyt wielu sukcesów tylko mnóstwo obowiązków w pracy. Możecie nawet mieć wrażenie, że ostatnio nic tylko ciągle praca. Ale dzięki temu polepszy się stan waszego konta i pod koniec miesiąca zdacie sobie sprawę, że warto było zostawać w pracy po godzinach. W czasie wolnym, którego będziecie miały niewiele, zadbajcie o kondycję, żebyście się zregenerowały i zebrały siły. Dla samotnych to niezły moment, żeby poznać kogoś interesującego. Powinnyście rozglądać się uważnie dookoła, bo może czyjeś oczy są w Was wpatrzone z utęsknieniem. W stałym związku bardzo dobre porozumienie. Na urodzonych od 25 do 28 stycznia będzie działał Uran, planeta niezwykłości i wolności. Czekają Was więc ekscytujące spotkania i znajomości. Dla uczących się to rewelacyjna wręcz okazja, żeby przyswoić sobie nowy materiał.

Ryby (19.02 – 20.03)

Będziecie miały bardzo dobre samopoczucie i dopisze Wam dobry nastrój. Pełne wiary i optymizmu ruszycie do pracy. Czekają Was na tym polu niewielkie sukcesy, które powinny podnieść Wam morale i polepszyć humor. Możecie teraz wiele zrealizować. Dzięki sile przebicia uda się Wam osiągnąć swoje cele. Ważne tylko, żebyście się nie poddawały. Samotni na razie nie będą mieli zbyt sprzyjającego czasu na randkowanie i poszukiwania tego jedynego. Ale sukcesy w pracy zrekompensują Wam braki w życiu osobistym. Poza tym nie martwcie się, bo jeszcze przyjdzie moment, w którym wasze serce mocniej dla kogoś zabije. Urodzeni od 10 do 13 marca są pod wpływem Jowisza, który przyniesie Wam powodzenie i okazje do spełnienia marzeń. Natomiast ci, którzy urodzili się od 20 do 22 lutego zostaną uwrażliwieni dzięki silnemu wpływowi Neptuna.Horoskop 2012