Horoscope  
Astrologia
Spotkania
Program astrologiczny Urania
Biuletyn astrologiczny
Postacie polskiej astrologii
Symbole astrologiczne
Horoskop
   Horoskop tygodniowy
   Nowe horoskopy
   Zegar
   Tranzyty
SĹ‚ownik
System domĂłw
Galeria Szem'a
Katalog stron
Bibliografia
Astrologia > Horoskop > Tygodniowy > 2012-04-23


Horoskop tygodniowy 23-29 kwietnia 2012

Agnieszka

Baran (21.03 – 19.04)

Skupicie się na finansach i sprawach praktycznych, choć w pracy będzie spory ruch a to za sprawą planety niezwykłości Urana, który teraz jest w koniunkcji z Merkurym. Możecie przez to nawiązać wiele zaskakujących znajomości i nie będziecie się nudzić. Znajomi mogą też Wam zrobić niespodziankę, możliwe przypadkowe spotkania. Ten tydzień będzie sprzyjał zakochanym i singlom. Jeśli jeszcze nie spotkałyście drugiej połówki, to czas najwyższy wyjść z domu i pokazać się wśród ludzi. Dajcie losowi szansę na poznanie kogoś. W stałym związku miłość będzie kwitnąć, co tylko polepszy Wam nastrój i doda skrzydeł. W finansach powinno być całkiem nieźle i dzięki temu poczujecie się pewniejsze. Urodzeni 26 i 27 marca są pod wpływem Urana, który przyniesie Wam wiele okazji do zmian i dodawał będzie niezależności i oryginalności. Zaskoczycie nie tylko innych ale i siebie.

Byk (20.04 – 20.05)

Słońce zasili Was swoją życiodajną energią i będzie Wam dopisywać dobre zdrowie i samopoczucie. W pracy możecie wiele osiągnąć i wybić się na prowadzenie. Możecie poprosić o podwyżkę i ubiegać się o awans. Jowisz obdarzy Was bogactwem i chęcią polepszenia swojego statusu. Samotni będą mieli dużo szans, żeby kogoś poznać i wreszcie zmienić swój stan. W stałym związku będziecie się nieźle dogadywać i może nawet pomyślicie o zalegalizowaniu waszej miłości. To może być dobry ruch jeśli chodzi o waszą przyszłość i zabezpieczenie materialne. Odkładajcie teraz pieniądze i mądrze inwestujcie, bo w przyszłości te inwestycje zaczną się Wam zwracać. Jowisz najwięcej darów przyniesie dla urodzonych od 8 do 10 maja. Okazje w życiu będą pojawiać się właściwie same. Dodatkowo zjednacie sobie prawie każdego dzięki zaraźliwemu optymizmowi i szczęściu, które będzie Wam teraz towarzyszyć w każdej dziedzinie życia.

Bliźnięta (21.05 – 21.06)

Możecie mieć trochę gorsze samopoczucie i w tym tygodniu powinnyście uważać na zdrowie i nie przemęczać się. Mogą się odezwać stare dolegliwości, jeśli nie będziecie się stosowały do zaleceń lekarza. Nie ignorujcie tego, co Wam dolega. Może zmęczenie jest symptomem czegoś poważniejszego, co warto zbadać. Natomiast w miłości sprzyjający okres. Samotni będą mieli szanse kogoś poznać i zapełnić czas wolny romantycznymi spotkaniami. A w stałym związku będzie słodko i czule. Nie bójcie się okazać uczuć i wyznać szczerze, co Wam w duszy gra. Wenus sprawi, że usłyszycie miłe komplementy, które poprawią Wam humor i dodadzą wiary we własne siły. Merkury w koniunkcji z Uranem przyniesie zaskakujące spotkania i nietypowe rozmowy, więc powinno być interesująco. Wenus najsilniej zadziała na urodzonych od 5 do 12 czerwca. Ten tydzień będzie dla Was wyjątkowo udany jeśli chodzi o spotkania towarzyskie i miłe spędzanie wolnego czasu.

Rak (22.06 – 22.07)

Dopisze Wam dobre samopoczucie i zdrowie więc to czas, żeby zregenerować siły witalne i zaczerpnąć świeżego powietrza. Zróbcie porządki, pobądźcie się niepotrzebnych rzeczy i rozjaśnijcie otoczenie. Odmalujcie albo ozdóbcie mieszkanie, choćby małym drobiazgiem i od razu poczujecie się inaczej. W stałym związku bez większych napięć i wzruszeń. Za to spokojna stabilizacja poprawi Wam humor i poczujecie się pewnie, dzięki temu, że jest ktoś na kim możecie polegać w każdej sytuacji. Samotni natomiast na razie powinni dać sobie chwilę wytchnienia w poszukiwaniach tego czy tej jedynej. Jak wrzucicie na luz, to może samo przyjdzie, ale na razie gwiazdy nie sprzyjają nowym znajomościom. Jeśli natomiast urodziłyście się od 10 do 12 lipca to Jowisz może Wam przynieść szanse na nowy związek i polepszyć wasze stosunki z otoczeniem. Urodzenie w tych dniach mogą liczyć na sprzyjające okoliczności i życzliwe osoby.

Lew (23.07 – 22.08)

Ten tydzień będzie pracowity i powinnyście uważać na zdrowie, bo możecie być trochę osłabione. W pracy dużo stresów i ruch, więc choć będzie interesująco, to jednak trochę nerwowo. Dlatego pamiętajcie, żeby wypocząć po ciężkim dniu, bo inaczej nerwy się będą kumulować. Za to w uczuciach może być ciekawie. Jeśli jesteście samotne, to będzie szansa, że poznacie kogoś interesującego. Nie powinnyście wiec siedzieć samotnie w domu, tylko wyjść gdzieś ze znajomymi. Cieplejsza pogoda sprawi, że będzie więcej możliwości, żeby przypadkiem natknąć się na przyszłą drugą połówkę. Dla Lwów w związku ten czas będzie sprzyjał czułościom i umacnianiu więzi emocjonalnej. Powinnyście zrobić partnerowi miłą niespodziankę i przygotować wspólne wyjście, żeby trochę oderwać się od codzienności. Urodzeni od 28 do 30 lipca będą pod wpływem buntowniczego Urana, który popchnie Was do zmian w życiu. Śmiało teraz możecie pozbywać się starych nawyków.

Panna (23.08 – 22.09)

Będziecie twórcze i pełno nowych pomysłów jak ulepszyć otoczenie i poprawić sobie samopoczucie. Słońce będzie Wam dodawać energii i zapału do działania. W pracy macie teraz dużą siłę przebicia i poradzicie sobie szybko z najtrudniejszymi nawet problemami. Wasze osiągnięcia będą imponujące, dlatego możecie sobie pozwolić na chwilę wytchnienia. W uczuciach sprzyjający moment dla samotnych, a i w stałym związku będzie prawdziwa sielanka. Single powinny ruszyć na łowy i poszukać sobie kogoś interesującego, kto zaspokoi wasze potrzeby nie tylko emocjonalne. Powinnyście założyć najlepsze ciuchy i pokazać się od jak najlepszej strony, bo choć na dłuższą metę wygląd jest drugorzędny, to jednak musicie czymś przyciągnąć uwagę wybranej osoby. Urodzeni od 10 do 12 września będą pod pozytywnym wpływem Jowisza, który przyniesie Wam odprężenie, szczęśliwe zbiegi okoliczności i przychylnie nastawione osoby. Powinna się tez poprawić wasza sytuacja materialna.

Waga (23.09 – 22.10)

W tym tygodniu napracujecie się, więc uważajcie na zdrowie, żeby z nadmiaru stresów i napięć nie siadło Wam całkowicie samopoczucie. Będzie zatem potrzebna dyscyplina i dobra organizacja czasu, żeby poradzić sobie ze wszystkim w odpowiednim terminie. Nie zaniedbujcie wypoczynku, sportu i odpowiedniej diety. Natomiast życie towarzyskie powinno być dla Was źródłem satysfakcji i radości. Będą okazje do spotkań, rozmów i wspólnej zabawy. Samotni natomiast powinni rozglądać się wokół siebie, bo możliwe, że pojawi się ktoś zainteresowany związkiem z Wami. Jeśli wypatrzycie taką osobę, to dajcie jej szansę. W stałym związku dobre porozumienie, dzięki czemu uda się zrealizować wspólne plany. Pozytywny wpływ Wenus najsilniej odczują urodzeni od 8 do 15 września. Jeśli urodziłyście się w tych dniach, to czekają Was ciekawe spotkania i inspirujące pogawędki. Jednym słowem na pewno uda się Wam miło spędzić czas.

Skorpion (23.10 – 21.11)

Ten tydzień będzie pełen szans, ale też wyrzeczeń. Choć w pracy będzie się Wam nieźle powodzić, to będziecie musiały trochę wybierać między karierą a bliskimi. W miłości też na razie nie będzie wielkich przełomów, bo raczej skoncentrujecie się na pracy i na wywalczeniu sobie wysokiej pozycji i bezpieczeństwa finansowego. Nie zaniedbujcie jednak bliskich osób i starajcie się zachować równowagę między pracą a rodziną. Samotni na razie powinni skupić się na sprawach bieżących, bo na romanse jeszcze przyjdzie czas. W tej chwili jeśli będziecie się spotykać z kimś na siłę, to raczej nic z tego nie wyniknie i możecie poczuć się trochę rozczarowane. W stałym związku uczucia zejdą trochę na dalszy plan, bo będziecie zabiegane. Urodzonym od 1 do 3 listopada Pluton przyniesie impuls do zmian, ale też inspirację i przypływ sił witalnych. Będziecie bardzo skoncentrowane na celu i macie duże szanse, żeby wiele osiągnąć.

Strzelec (22.11 – 21.12)

Przyda się Wam dobra organizacja i wytrwałość w pracy, bo może się okazać, że macie trochę zaległości do nadrobienia. Powinnyście się więc skupić na wszystkim tym, co pilne i nie pozwólcie się rozpraszać drobiazgom. Może być Wam teraz trudno się dostosować do innych, bo będziecie się rwały do zmian. Na razie jednak trochę poczekajcie i nie róbcie nic na siłę. W uczuciach to też nie jest najlepszy moment na poznawanie nowych osób. Zapomnijcie na dobre o przeszłości, bo nie ma co wracać do tego co było. Na razie nie zaniedbujcie przyjaciół i znajomych, a także tych na których zawsze możecie liczyć. Oni będą dla Was wsparciem w trudnych chwilach i również Wy okażcie, że mogą na Was liczyć. Urodzeni od 28 do 30 listopada będą pod silnym wpływem Urana, która przyniesie szanse na spektakularne zmiany. Mogą nadarzyć się okazje w pracy i w życiu osobistym, które warto wykorzystać.

Koziorożec (22.12 – 19.01)

Ten tydzień będzie bardzo udany w pracy. Dopisywać Wam będzie dobre samopoczucie i zregenerujecie siły dzięki czemu będziecie w stanie wiele osiągnąć. Towarzyszył Wam będzie optymizm i wiara w siebie, co inni wyczują i odwdzięczą się Wam równie życzliwym nastawieniem. Możecie teraz wiele zmienić w życiu jeśli tylko wykorzystacie okazje i przyłożycie się do pracy. Ważne, żebyście nie spoczywały na laurach, tylko dawały z siebie wszystko. To sprzyjający czas do rozpoczynania nowych projektów i nauki. Jeśli zaczniecie teraz studia, to prawdopodobnie będzie Wam bardzo dobrze szło i zrealizujecie swoje ambicje. Natomiast w uczuciach nowe znajomości niekoniecznie przyniosą Wam zadowolenie i satysfakcję. Zanim się zaangażujecie, lepiej sprawdźcie, z kim macie do czynienia. Najsilniej wzmacniający wpływ Jowisza odczują osoby urodzone od 8 do 10 stycznia. Życie postawi teraz na waszej drodze życzliwie nastawione osoby i przeróżne okazje.

Wodnik (20.01 – 18.02)

W pracy może być trochę stresujący czas. Będziecie miały dużo na głowie i niewiele czasu, żeby się ze wszystkim ogarnąć. Uważajcie też na zdrowie, bo możecie być przepracowane. Dlatego pamiętajcie o wypoczynku. Weekendowy spacer, rower albo wyjście z przyjaciółmi od razu Wam poprawi humor. Finansowo będzie nieźle, choć możecie trochę sporo wydawać, dlatego zanim pójdziecie na kolejne zakupy, zastanówcie się czy tego tak naprawdę potrzebujecie. Za to w uczuciach będzie ciekawie, czeka Was wiele nowych znajomości i kontaktów. Samotni będą mogli wybierać i przebierać. Możecie mieć nawet problem z pojęciem decyzji, kogo wybrać. W stałym związku dobre porozumienie i harmonia. Urodzeni od 26 do 28 stycznia są pod wpływem Urana, który przyniesie Wam nowe znajomości, potrzebę i możliwość zmiana, a także okazje w pracy. Uran to także inspiracja i nietypowe pomysły, możecie też zachowywać się trochę ekscentrycznie.

Ryby (19.02 – 20.03)

W tym tygodniu dopisze Wam niezłe samopoczucie i powinna się poprawić wasza sytuacja finansowa. Jeśli ostatnio nie dawałyście rady z wydatkami, to teraz powinno wpłynąć trochę gotówki, co od razu polepszy Wam humor. Dawajcie teraz z siebie wszystko w pracy, a szef na pewno to doceni i być nawet dostaniecie premię. Ten tydzień będzie sprzyjał nawiązywaniu kontaktów biznesowych i zawodowych. Jeśli macie własną firmę, to powinnyście mieć oczy szeroko otwarte, bo może trafi się okazja do rozwoju biznesu. Samotni powinni być towarzysko aktywni, dzięki temu wzrosną wasze szanse na to, że zostaniecie zauważone. Wykorzystajcie więc każdą możliwość jaką daje Wam los. Urodzeni od 20 do 22 lutego są pod wpływem Neptuna, który mocno Was uwrażliwi, ale też uczyni podatnymi na wpływy z zewnątrz. Nie dajcie się więc nabierać na piękną mowę, bo może być zwyczajnym oszustwem. Będziecie też bardzo idealistycznie nastawione, co uczyni Was podatniejszymi na różne podejrzane ideologie.Horoskop 2012