Horoscope  
Astrologia
Spotkania
Program astrologiczny Urania
Biuletyn astrologiczny
Postacie polskiej astrologii
Symbole astrologiczne
Horoskop
   Horoskop tygodniowy
   Nowe horoskopy
   Zegar
   Tranzyty
SĹ‚ownik
System domĂłw
Galeria Szem'a
Katalog stron
Bibliografia
Astrologia > Horoskop > Tygodniowy > 2012-04-16


Horoskop tygodniowy 16-22 kwietnia 2012

Agnieszka

Baran (21.03 – 19.04)

Na początku tego tygodnia dopisze Wam dobre samopoczucie, ale potem skupicie się na sprawach finansowych. Słońce przejdzie do znaku solidnego Byka, który zajmuje się stanem posiadania, więc możecie pomyśleć, co tu ulepszyć i w co zainwestować. Merkury może przynieść Wam interesujące wieści i ciekawe spotkania. Zwłaszcza weekend może być ekscytujący. Uczcie się więc i zdobywajcie cenne informacje, bo mogą się okazać w przyszłości cenne niczym złoto. Będzie się Wam całkiem nieźle powodziło w sprawach sercowych i jeśli jesteście samotne, to są szanse, że spotkacie potencjalną drugą połówkę. W stałym związku dobre porozumienie i optymizm. Urodzeni od 25 do 27 marca będą pod bardzo silnym wpływem Urana, który sprawi, że nie będziecie się nudzić i pojawią się okazje, żeby przeprowadzić w życiu małą rewolucję. Uważajcie tylko, żeby nie spalić za sobą wszystkich mostów, ale jeśli dobrze wykorzystacie ten czas, to macie szanse wiele się nauczyć.

Byk (20.04 – 20.05)

Na początku tego tygodnia może Wam jeszcze trochę brakować energii, ale już od czwartku Słońce zasili Was życiodajną energią i rozwiniecie skrzydła. Nadchodzi teraz dla Was bardzo sprzyjający czas w pracy, a Słońce doda Wam sił, wiary w siebie i kreatywności. Te cechy przydadzą się w firmie i sprawią, że zostaniecie docenione. Ponadto planeta dostatku Jowisz ciągle przebywa w waszym znaku i dodaje Wam optymizmu i dba o sprzyjające zbiegi okoliczności. Najsilniej wpływ Jowisza odczują osoby urodzone od 6 do 9 maja. Szczęście będzie Wam sprzyjać i wszystko, co robicie zostanie dobrze odebrane. Jednak nie popadajcie w przesadę i jeśli macie teraz dobrą passę, to odłóżcie coś na potem. Jowisz będzie sprzyjał zarówno starym, jak i nowym związkom. Zatem jeśli jesteście samotne to są szanse, żeby to zmienić, jeśli tylko pomożecie losowi i wyjdziecie pokazać się znajomym.

Bliźnięta (21.05 – 21.06)

W tym tygodniu będziecie pod wpływem planety piękna i uroku Wenus, dzięki temu ludzie, których spotkacie na swojej drodze będą do Was przychylnie nastawieni. Wystarczy użyć trochę czaru osobistego i poczucia humoru, a z łatwością osiągniecie swój cel. Wenus będzie sprzyjać odpoczynkowi i nawiązywaniu kontaktów. Wasza planeta, Merkury jest teraz w żywiole ognia, co oznacza, że sporo się będzie działo w waszym życiu, będziecie pobudzone i niecierpliwe. Zwłaszcza jeśli teraz uczycie się czegoś nowego, to będzie Wam trudno skupić uwagę, bo możecie być trochę nerwowe. Ale też będziecie mieć mnóstwo pomysłów i wasza kreatywność i niekonwencjonalne rozwiązania zaskoczą prawie wszystkich wokół. To dla Was czas, żeby zacząć wprowadzać zmiany w życiu, więc jeśli zachowacie się teraz nietypowo, to może to przynieść całkiem interesujące efekty. Wenus najsilniej zadziała na urodzonych od 31 maja do 6 czerwca, osoby w waszym otoczeniu będą Wam sprzyjać i zostaniecie docenione.

Rak (22.06 – 22.07)

Wasze samopoczucie powinno się poprawić dzięki przypływowi energii Słońca, który odczujecie od czwartku. Będzie to dla Was dobry czas w pracy i w życiu osobistym. Możecie się teraz sporo nauczyć, dlatego też wykorzystajcie moment przypływu sił i energii. Chociaż będziecie mieć dużo pracy, to będzie ona interesująca i satysfakcjonująca. Natomiast w uczuciach to nie jest dla Was najlepszy moment i jeśli jesteście samotne, to lepiej sobie poszukajcie twórczego i relaksującego zajęcia zamiast szukać na siłę drugiej połówki. Możliwości jest wiele i na pewno wybierzecie coś dla siebie. Urodzeni od 8 do 11 lipca będą pod harmonijnym wpływem Jowisza, który przyniesie Wam optymizm, wiarę w siebie, życzliwe nastawienie do ludzi i szanse na rozwój. Jeśli urodziłyście się w tych dniach, to możecie kogoś spotkać, natomiast ci pozostający w związku będą mieli wiele radości ze wspólnego życia.

Lew (23.07 – 22.08)

Powinnyście uważać na zdrowie i trochę może zwolnijcie tempo życia. Nie przemęczajcie się i weźcie wolne, a jeśli nie macie takiej możliwości, to chociaż odpocznijcie w weekend. W pracy możliwe stresujące sytuacje i nie wszystko, co zrobicie spotka się z aprobatą. Możliwe nawet konfrontacje z niektórymi osobami. Ważne żebyście nie dały się wyprowadzić z równowagi i zachowały zimną krew. Natomiast w uczuciach ten tydzień będzie udany i jeśli jesteście samotne to jest szansa, że spotkacie kogoś interesującego, kto przyciągnie waszą uwagę. W stałym związku partner będzie dla Was wsparciem. Uważajcie teraz na finanse, bo możecie mieć tendencję do pocieszania się zakupami i rozrzutnego wydawania pieniędzy. Urodzeni od 28 do 30 lipca będą pod wpływem Urana i Merkurego, dzięki czemu będziecie mieć niezwykle oryginalne pomysły i okazje do wprowadzenia zmian w życiu.

Panna (23.08 – 22.09)

Ten tydzień będzie dla Was bardzo udany. Zwłaszcza pod jego koniec poczujecie przypływ energii. Słońce i Jowisz będą Wam dodawać wiary we własne siły, optymizmu i powodzenia. Możecie teraz zbudować silną pozycję w pracy i zająć się tym, co lubicie. Nie popadajcie jednak w pracoholizm i starajcie się zachować równowagę miedzy godzinami jakie spędzacie w pracy, a czasem wolnym. Ten okres powinien być całkiem niezły jeśli chodzi o finanse, bo silnie zaznaczony żywioł ziemi sprzyja gromadzeniu wszelkich dóbr i inwestowaniu. Jeśli nie jesteście pewne, co powinno być przedmiotem waszej inwestycji, to może warto zainteresować się kursami i podnosić swoje umiejętności. Ognista planeta walki i agresywnej energii, Mars, zasila Was teraz i dodaje asertywności i siły przebicia. Jednak urodzeni od 25 do 28 sierpnia powinni uważać na zdrowie i nie wdawać się w potyczki słowne czy jakiekolwiek inne, bo Mars może sprawić, że oberwiecie.

Waga (23.09 – 22.10)

Czeka Was dużo pracy, ale też wasze sprawy sercowe ułożą się całkiem nieźle, co powinno Wam poprawić humor. Natomiast w tym, co robicie na co dzień, przyda się Wam dyscyplina. Może się okazać, ze macie trochę zaległości do nadrobienia i trzeba się będzie sprężać. Dlatego też dbajcie o właściwy odpoczynek i urozmaicenie planu dnia, tak żeby nie dopadło Was chroniczne zmęczenie. Na razie nie będzie sukcesów w pracy i powinnyście zastanowić się co poprawić, albo ulepszyć, żeby w przyszłości lepiej Wam szło. Natomiast jeśli jesteście samotne, to możecie spotkać kogoś zainteresowanego waszą osobą i być może przerodzi się to w dłuższą znajomość. Wagi w stałym związku nie powinny narzekać, bo partner będzie Wam okazywał ciepłe uczucia i powinnyście odwdzięczyć się tym samym. Urodzeni od 18 do 21 października będą pod wpływem wymagającego Saturna. Możecie mieć teraz więcej niż zazwyczaj obowiązków.

Skorpion (23.10 – 21.11)

Ten tydzień przyniesie więcej niż zwykle obowiązków i konieczne będą wyrzeczenia. Dlatego wasi bliscy mogą czuć się trochę rozczarowani, jeśli nie poświęcicie im wystarczającej ilości czasu i uwagi. Będziecie teraz kładły nacisk na finanse i możecie wziąć na siebie dodatkowe obowiązki, ale uważajcie, żeby zachować umiar w pracy, bo grozi Wam przeciążenie. W miłości na razie powinnyście sobie dać spokój z przelotnymi znajomościami, bo niewiele z tego wyniknie. Co prawda możecie nieco poflirtować, ale i tak nie przyniesie Wam to zbytniej satysfakcji. W stałym związku będzie trochę niezależnych od Was przeszkód, żeby swobodnie i spokojnie porozmawiać. Możecie też mieć zupełnie odmienne zdanie od drugiej połówki, co może przynieść konieczność pójścia na kompromis. Urodzonym od 31 października do 2 listopada Pluton będzie dodawał mnóstwo energii i siły przebicia. Możecie teraz zmienić się na lepsze i wiele osiągnąć.

Strzelec (22.11 – 21.12)

Trzeba będzie popracować i zająć się wszystkimi codziennymi sprawami, w których narobiły się zaległości. Może więc warto trochę uporządkować papiery, pulpit i dokumenty na dysku albo mieszkanie. W miłości na razie czas wam nie sprzyja i samotni choć będą mogli poflirtować i usłyszeć nawet miłe komplementy, to jednak nic poważnego z tego nie wyniknie. W stałym związku sytuacja może wymagać abyście ustąpiły, nawet jeśli to Wy macie rację. Uwaga na zdrowie, bo możecie być trochę nerwowe i niespokojne, więc uważajcie zwłaszcza podczas prowadzenia samochodu i obsługi urządzeń wymagających skupienia uwagi. W czasie wolnym aktywnie odpoczywajcie, co pomoże Wam oderwać się od problemów, najlepiej zajmijcie się tym co, lubicie najbardziej. Urodzonych od 26 do 29 planeta niezwykłości i oryginalności Uran będzie inspirować do nietypowych zachowań i przynosić okazje do wprowadzenia spektakularnych zmian.

Koziorożec (22.12 – 19.01)

Jesteście teraz na uprzywilejowanej pozycji. Macie duże szanse zrealizować swoje plany, bo Słońce z Jowiszem dodają Wam energii i siły przebicia. Ponadto wojowniczy Mars z praktycznej Panny obdarzy Was zdecydowaniem i wolą walki. Spotkacie teraz sprzyjające Wam osoby i to, co lubicie może stać się źródłem waszego dochodu. Nie siedźcie tylko i nie czekajcie, aż wasze marzenia się spełnią, tylko pomóżcie losowi. Będziecie miały szanse awansować i możecie prosić o podwyżkę. Wasi przełożeni docenią, jaki skarb mają w firmie. Możecie teraz wiele osiągnąć, jeżeli tylko wystarczająco się postaracie. Natomiast w uczuciach na razie trzeba będzie poczekać na przełom. Zresztą kariera i ambicje zaabsorbują Was tak bardzo, że nawet nie zauważycie, że jesteście same. W stałym związku też na razie nie będzie się działo nic specjalnego. Jowisz będzie najłaskawszy dla urodzonych od 6 do 9 stycznia.

Wodnik (20.01 – 18.02)

Atmosfera w pracy może być stresująca, więc musicie się przyłożyć, bo jeszcze Wam się oberwie za cudze błędy. Powinnyście mieć oczy dookoła głowy i nadstawiać uszu, bo w waszym otoczeniu są osoby, które mogą Wam zaszkodzić. Lepiej teraz się nie narażać i przemilczeć pewne sprawy. Za to w uczuciach powinno być całkiem nieźle. Samotni będą mogli spotkać drugą połówkę, a jeśli nie, to chociaż poflirtujecie, co bardzo poprawi Wam humor. Natomiast w stałym związku powinno się układać idealnie. Możecie trochę zbyt dużo wydawać, więc przyjrzyjcie się uważnie swoim finansom i nie szastajcie niepotrzebnie pieniędzmi. Mimo wszystko Uran z Merkurym będą Wam dodawać pomysłowości i energii do nauki. Ożywczy powiew energii nowości i inspiracji najsilniej odczują osoby urodzone od 24 do 26 stycznia. Uran pomoże Wam wprowadzić w życie niezwykłe pomysły i przyniesie znajomości z nietuzinkowymi ludźmi.

Ryby (19.02 – 20.03)

W pracy powinno być nieźle, a dzięki harmonijnemu wpływowi Słońca i Jowisza macie szanse polepszyć swoją sytuację finansową. Nie będzie to wielki skok wzwyż, ale zawsze pozytywne zmiany. Powinno się też polepszyć wasze samopoczucie i zdrowie, będziecie mieć więcej sił i zapału. Natomiast w miłości może być dość burzliwie. Mimo że będziecie spotykały osoby zainteresowanie Wami, to mogą pojawiać się niezależne od Was przeszkody, więc na razie nie nastawiajcie się, że spotkacie drugą połówkę. W stałym związku będzie namiętnie, ale mogą pojawić się drobne zgrzyty. Od razu wyjaśniajcie wszelkie wątpliwości. Urodzeni od 20 do 22 lutego będą pod silnym wpływem Neptuna, który uwrażliwi Was na cierpienia innych, ale też sprawi, że same staniecie się bardzo podatne na wpływy. Nie dajcie się więc oszukać.Horoskop 2012