Horoscope  
Astrologia
Spotkania
Program astrologiczny Urania
Biuletyn astrologiczny
Postacie polskiej astrologii
Symbole astrologiczne
Horoskop
   Horoskop tygodniowy
   Nowe horoskopy
   Zegar
   Tranzyty
SĹ‚ownik
System domĂłw
Galeria Szem'a
Katalog stron
Bibliografia
Astrologia > Horoskop > Tygodniowy > 2012-04-09


Horoskop tygodniowy 9-15 kwietnia 2012

Agnieszka

Baran (21.03 – 19.04)

Będziecie mieć dużo energii i ten tydzień będzie sprzyjał zdrowiu i karierze. Słońce będzie dodawać Wam optymizmu i wiary we własne siły. W pracy możecie zostać zauważone i docenione, co przełoży się pozytywnie na wasze zarobki. Dzięki pomysłowości i przewadze nad konkurencją, to Wy możecie dyktować swoje warunki. W uczuciach choć nie będzie wielkiego przełomu, to jednak sprawy będą układać się całkiem nieźle. Samotni mają szansę kogoś poznać, ale tutaj wiele zależy od tego czy będziecie się udzielać towarzysko. Wenus w znaku Bliźniąt będzie sprzyjać nawiązywaniu kontaktów i przyjaźni opartych na wspólnych zainteresowaniach. Wpływ Wenus najmocniej odczują urodzeni od 25 do 31 marca. Macie szanse miło spędzić czas, a może pod waszym adresem posypią się komplementy. Natomiast ci z 25-27 marca są pod wpływem Urana, który sprawi, że ostatnie z czym się teraz zetkniecie to nuda.

Byk (20.04 – 20.05)

W tym tygodniu jeszcze możecie być trochę nie w sosie, bo może Wam się dać we znaki wiosenne osłabienie. Dlatego nie bierzcie na swe barki zbyt dużo. I jeśli nie musicie, to się nie przemęczajcie. Jowisz, planeta obfitości, który przebywa teraz w waszym znaku, powinien poprawić Wam humor i dodać optymizmu. Dlatego nawet jeśli macie trochę problemów, to jest duża szansa, że znajdziecie rozwiązanie, dzięki korzystnemu zbiegowi okoliczności. Również w miłości możecie liczyć na postępy. Macie teraz szanse poznać kogoś interesującego, a nawet więcej niż jedną osobę i możecie nawet mieć z tym problem, kogo wybrać. Jeśli więc jesteście samotne, to koniecznie bywajcie wśród ludzi. Wasza sytuacja finansowa powinna być niezła, więc możecie teraz oszczędzać i zainwestować trochę na przyszłość. Wpływ Jowisza szczególnie odczują urodzeni od 5 do 8 maja, macie teraz duże szanse na rozwój w praktycznie każdej dziedzinie i jeśli nie ulegniecie pokusie lenistwa, to możecie osiągnąć sukces.

Bliźnięta (21.05 – 21.06)

Będziecie teraz miały szczęście dzięki Wenus. Planeta przyjemności przyniesie Wam dobry nastrój, kontakty towarzyskie i przyjemnie spędzony czas. Nie ulegajcie jednak lenistwu, bo możecie przez to stracić dobrą okazję. Dla samotnych będzie to czas sprzyjający nowym znajomościom. Możecie teraz usłyszeć komplementy pod waszym adresem i zostać docenione, co na pewno poprawi Wam humor. W stałym związku będzie panować atmosfera harmonii, czułości i miłości. Samotni będą natomiast mieli szanse, żeby poznać kogoś, kto może stać się bliski waszemu sercu. Wasza sytuacji finansowa powinna być niezła, ale nie powinnyście teraz szastać pieniędzmi, bo niedługo może okazać się, że zbyt optymistycznie oceniłyście swoje możliwości. Wenus najsilniej zadziała na urodzonych od 26 do 31 maja. Będziecie miały powodzenie w miłości i okazje, żeby miło spędzić czas. Trudno też będzie się oprzeć waszemu urokowi.

Rak (22.06 – 22.07)

W tym tygodni powinnyście uważać na zdrowie i nie forsować się za bardzo, bo możecie się przepracować. Również w domu podzielcie obowiązki, żeby nie okazało się, że wszystko spadnie na wasze barki. W pracy może być atmosfera stresu i napięcia, więc nie dawajcie się wyprowadzić z równowagi. Powinnyście też poszukać sobie czegoś, co Was zrelaksuje po pracy i sprawi, że choć na chwilę zapomnicie o problemach. W miłości na razie może być zastój. W stałym związku nie będzie się działo nic szczególnego, ot codzienne sprawy. Natomiast samotni powinni spokojnie poczekać na lepszy moment, choć jest szansa, ze kogoś poznacie, to jednak nie nastawiajcie się, że to od razu będzie związek na całe życie. Finanse będą w niezłej kondycji, ale to wcale nie znaczy, że macie zapomnieć o oszczędzaniu. Tydzień będzie wyjątkowo udany dla urodzonych od 7 do 9 lipca. Będziecie pod wpływem harmonijnego wpływu Jowisza, który sprawi, że poczujecie przypływ wiary we własne możliwości i spotkacie odpowiednich ludzi.

Lew (23.07 – 22.08)

W tym tygodniu nieźle się Wam będzie wiodło. Dopisze Wam dobre samopoczucie i zdrowie. Jeśli jesteście samotne, to jest szansa, że poznacie kogoś, kto wzbudzi wasze zainteresowanie na dłużej. W stałym związku powinna panować miła atmosfera. Jeśli jesteście bezrobotne i szukacie pracy, to powinnyście zabrać się za poszukiwania ze zdwojoną energią. Są szanse, że uda się Wam zatrudnić na stałe. Natomiast dla pracujących powinien to być dobry moment, żeby zwrócić na siebie uwagę przełożonych i pokazać się od najlepszej strony. Dopisze Wam teraz dobre zdrowie i kondycja, dlatego będziecie w stanie zrobić więcej niż zazwyczaj. Nie żałujcie energii na hobby, bo dzięki temu jeszcze Wam się polepszy nastrój. Choć możliwe też, że będziecie teraz patrzeć na świat trochę przez różowe okulary. Nie wydawajcie więc za dużo, żeby potem nie okazało się, że nic Wam nie zostało na koncie.

Panna (23.08 – 22.09)

W tym tygodniu będziecie mieć niezłe samopoczucie, ale Mars, który od dłuższego już czasu przebywa w waszym znaku, może Was nastawić dość bojowo. Będzie Wam brakować cierpliwości wobec ślamazarnych i ospałych osób i łatwo Was będzie wyprowadzić z równowagi. Najsilniej wpływ Marsa odczują urodzeni od 25 do 27 sierpnia. Nie dajcie się więc sprowokować i uważajcie też podczas jazdy samochodem. Z drugiej strony będziecie mieć dużo energii i może się Wam uda ją wykorzystać w twórczy sposób. Nie jest to dla Was najlepszy czas w pracy i przyda się Wam dobra organizacja i wytrwałość, a i tak może okazać się, że będziecie miały zaległości. Za to wasza sytuacja finansowa będzie niezła i możecie sobie pozwolić na dodatkowy wydatek. Urodzeni od 6 do 9 września będą pod harmonijnym wpływem Jowisza, który przyniesie Wam optymizm, dobry nastrój i szanse na poprawienie swojej sytuacji. To bardzo korzystny moment i powinnyście go wykorzystać.

Waga (23.09 – 22.10)

W tym tygodniu możecie mieć trochę gorsze samopoczucie, bo może Wam się wydawać, że wszyscy wokół są nastawieni dość konfrontacyjnie. Poczujecie się nieco nieswojo. Nie przejmujcie się jednak, jeśli nie wszystko idzie Wam tak, jak byście tego oczekiwały. I tak los postawi na waszej drodze życzliwie nastawione osoby. Za to w uczuciach dobra passa. Wenus w znaku komunikatywnych Bliźniąt będzie sprzyjać nowym znajomościom i poznaniu potencjalnej drugiej połówki. Dlatego koniecznie bywajcie wśród znajomych, a jeśli nie bardzo jest gdzie wyjść, to może dobrym pomysłem jest zapisanie się na zajęcia np. fitness bądź kurs samoobrony, dzięki temu zwiększycie szanse na to, że zostaniecie zauważone. W stałym związku powinna panować dobra atmosfera i wzajemne zrozumienie. Wenus najsilniej zadziała na urodzonych od 27 września do 5 października, wprawiając Was w bardzo dobry nastrój.

Skorpion (23.10 – 21.11)

W tym tygodniu czeka Was dużo pracy, więc możecie być nieco zmęczone. Dlatego koniecznie znajdźcie sobie zajęcie, które będzie Wam zapewniać relaks i oderwanie od rzeczywistości. Nie dawajcie się wyprowadzić z równowagi osobom, które nie spełnią waszych oczekiwań. Najlepiej po prostu przeczekajcie nerwowy czas. W pracy na razie nie wszystko będzie się układać tak, jakbyście tego chciały. Po prostu róbcie to, co potraficie jak najlepiej, a efekty przyjdą wcześniej czy później. Nie jest to moment, który by sprzyjał życiu uczuciowemu. Po prostu będziecie bardzo zaabsorbowane innymi aspektami rzeczywistości, żeby mieć czas na romansowanie. Poza tym nawet jeśli poznacie osoby zainteresowane Wami, to same nie będziecie podzielać ich zainteresowania i nic z tego nie wyjdzie. Urodzeni od 6 do 9 listopada odczują wpływ opozycji Jowisza, który przyniesie Wam sporo szans, ale też możecie być nadmiernie optymistyczne.

Strzelec (22.11 – 21.12)

Dopisze Wam dobry nastrój i będziecie tryskać energią do pracy i zarazicie swoim optymizmem wszystkich wokół. Nie będziecie teraz nawet zbytnio musiały dbać o zdrowie, bo wszelkie dolegliwości znikną niczym ręką odjął. W pracy powinno być bardzo dobrze. Natomiast w uczuciach może być różnie. Co prawda będą okazje, żeby kogoś poznać, jeśli jesteście samotne, ale te osoby mogą nie spełniać waszych kryteriów i nowe znajomości rozejdą się po kościach. W stałym związku natomiast może być trochę zamieszania i trudności ze wspólnym zorganizowaniem sobie wolnego czasu. Możecie się mijać w swoich zajęciach. Finansowo na razie jeszcze trzeba będzie poczekać na lepszy moment. Urodzeni od 24 do 26 listopada powinni szczególnie mieć się na baczności, bo planeta omyłek i iluzji Neptun może sprawić, że pojawi się w waszym życiu niezłe zamieszanie. Będziecie też podatne na wszelkie wpływy, także i te negatywne.

Koziorożec (22.12 – 19.01)

W pracy będzie nerwowa atmosfera i możecie chwilami tracić cierpliwość. Niektóre osoby mogą Wam dość mocno działać na nerwy, dlatego powinnyście starać się zachować zimną krew mimo wszystko i uważać na słowa, bo mimo wrodzonego opanowania, możecie za dużo powiedzieć i potem trudno Wam będzie odkręcić swoje własne słowa. Nie jest to czas na awanse i na razie najlepiej skupić się na tym, co jest najbardziej naglące i robić wszystko po kolei. Nie przejmujcie się, jeśli macie zaległości, bo dzięki wrodzonej systematyczności i talentowi organizacyjnemu uda się Wam je wyeliminować. Możecie mieć trochę gorsze samopoczucie i powinnyście zadbać od zdrowie. Gdy tylko będzie okazja, to dużo odpoczywajcie, zwłaszcza na świeżym powietrzu. Nie jest to dobry moment dla związków czy zwłaszcza dla singli. Nowe znajomości mogą przynieść rozczarowanie. Urodzonym od 23 do 25 grudnia Neptun przyniesie dużo wrażliwości i empatii, możecie dzięki temu skuteczniej pomagać innym.

Wodnik (20.01 – 18.02)

To będzie dobry tydzień zarówno w pracy jak i w miłości. Słońce w żywiole ognia będzie Wam dodawać energii i impulsów do rozpoczynania nowych przedsięwzięć. Choć sukcesy nie będą spektakularne, to podbudują wasze poczucie wartości i zwiększą waszą pewność siebie. Wykorzystajcie ten moment, żeby pokazać na co Was stać. W związku będzie bardzo dobra atmosfera i wręcz idealne porozumienie. Dzięki harmonijnemu wpływowi Wenus poczujecie bliskość i będziecie w bardzo dobrym nastroju. Dla samotnych jest to szansa, żeby kogoś poznać. Nie siedźcie więc i nie czekajcie, aż to inni Was znajdą, tylko wyjdźcie do ludzi i pokażcie innym swoje zalety. Jest szansa, że nie tylko miło spędzicie czas, ale ta nowa znajomość będzie bardzo obiecująca. W finansach też powinno być pozytywnie. Urodzonym od 25 do 27 stycznia Uran przyniesie impuls do działania. Macie też duże szanse, żeby właśnie teraz coś zmienić w życiu albo uwolnić się od starych przyzwyczajeń.

Ryby (19.02 – 20.03)

Będziecie teraz dość mocno skoncentrowane na finansach i bardzo dobrze, bo dzięki temu zbudujecie sobie poczucie bezpieczeństwa. Jednak atmosfera w pracy niekoniecznie będzie sprzyjać osiąganiu spokoju. Może być trochę zamieszania i okaże się, że macie zbyt wiele na głowie. Nie przenoście więc problemów zawodowych do domu, tylko oddzielcie życie zawodowe i prywatne. Nie jest to zbyt dobry moment na poznawanie nowych ludzi, bo możecie się rozczarować. Lepiej skierujcie swoją energie we wszystkie przyziemne sprawy i poukładajcie je sobie. W stałym związku będzie przeważać szara rzeczywistość, tak że nie będzie czasu na ekscytujące wrażenia i na razie powinnyście zapomnieć o romantycznych kolacjach przy świecach. Jedynie urodzonym od 5 do 7 marca Jowisz przyniesie optymizm i okazje do polepszenia sytuacji zawodowej i materialnej. Jeśli urodziłyście się w tych dniach Jowisz będzie też sprzyjał nowym znajomościom i poprawie warunków w pracy.Horoskop 2012