Horoscope  
Astrologia
Spotkania
Program astrologiczny Urania
Biuletyn astrologiczny
Postacie polskiej astrologii
Symbole astrologiczne
Horoskop
   Horoskop tygodniowy
   Nowe horoskopy
   Zegar
   Tranzyty
SĹ‚ownik
System domĂłw
Galeria Szem'a
Katalog stron
Bibliografia
Astrologia > Horoskop > Tygodniowy > 2012-04-02


Horoskop tygodniowy 2-8 kwietnia 2012

Agnieszka

Baran (21.03 – 19.04)

Ten tydzień będzie dla Was bardzo udany w pracy i czeka was dobre samopoczucie. Będziecie miały optymistyczne nastawienie do świata i ludzi wokół. To dobry moment na regenerację zdrowia, bo odczujecie przypływ sił. Jednak jeśli musicie podejmować ważne decyzje biznesowe, to na razie się wstrzymajcie, bo Merkury w znaku zwodniczych Ryb może spowodować, że dokonacie niewłaściwej oceny sytuacji. Jeśli natomiast w pracy potrzebujecie inspiracji, to będziecie jej mieć sporo. Jest to natomiast dobry czas dla spraw uczuciowych, wszelkich kontaktów i związków partnerskich. Jeśli jesteście samotne, to jest szansa, że nawiążecie romans, który może się przerodzić w coś poważniejszego. Wykorzystujcie więc okazje do spotkań i jeśli jesteście zapraszane na randki, to nie odmawiajcie, bo to może być wasza bratnia dusza. W stałym związku to dobry czas, żeby szczerze porozmawiać. Urodzeni od 23 do 26 marca są pod wpływem Urana, który może przynieść niezwykłe zmiany w waszym życiu.

Byk (20.04 – 20.05)

Możecie mieć trochę gorsze samopoczucie, więc oszczędzajcie się i nie przepracowujcie. Oczywiście pieniądze są ważne, ale jeśli nadszarpniecie zdrowie, to potem nic go Wam nie zwróci. Jeśli potrzebujecie odpoczynku, to nie zostawajcie po godzinach w pracy, tylko zróbcie sobie wolne. Ważne jest, żebyście znalazły równowagę pomiędzy pracą a odpoczynkiem. Nie stresujcie się też, jeśli jeszcze nie udało Wam się zrealizować waszych ambicji. Na wszystko przyjdzie czas, tylko potrzebna jest cierpliwość. W uczuciach na razie niewiele się będzie działo. Jeśli więc jesteście samotne, to nie przejmujcie się tym stanem, bo jeszcze wszystko się ułoży i dzięki temu docenicie swoje szczęście, kiedy już spotkacie kogoś wyjątkowego. W stałym związku poczujecie bliskość emocjonalną. Urodzeni od 3 do 6 maja są pod wpływem Jowisza, który powinien przynieść Wam szczęście i okazje do rozwoju w prawie każdej dziedzinie życia.

Bliźnięta (21.05 – 21.06)

Ten tydzień będzie niezły zarówno w pracy jak i w związku. Słońce w ognistym Baranie będzie dodawać Wam energii i zapału do działania. Spotkacie przychylnie do was nastawione osoby. Warto więc wykorzystać wiedzę i wprowadzić w życie zamiary i pomysły, bo macie teraz sprzyjający czas do realizacji planów. Dzięki Wenus samotni będą mogli poznać kogoś interesującego. Wenus też sprawi, że łatwiej osiągniecie swój cel i oczarujecie nie tylko potencjalnego partnera, ale także pracodawcę. Możecie prosić o podwyżkę, bo trudno Wam będzie teraz odmówić. W każdym razie możecie się pokazać teraz od swojej najlepszej strony. Dla prowadzących własny biznes to dobry czas na negocjacje i zdobywanie klientów. Zainwestujcie w reklamę, bo będzie teraz bardzo skuteczna. W stałym związku na pewno uda się Wam znaleźć czas na romantyczny wieczór tylko we dwoje. Dobrze byłoby też gdybyście spędziły choć jeden dzień razem. Umocni to więź między Wami. Harmonijny wpływ Wenus najsilniej odczują urodzeni od 21 do 24 maja.

Rak (22.06 – 22.07)

Powinnyście zadbać o zdrowie i samopoczucie, nie bierzcie na siebie zbyt dużo obowiązków i dużo odpoczywajcie. Wskazany jest też ruch na świeżym powietrzu, choćby to miał być spacer z psem. Nie siedźcie ciągle w domu i choć na chwilę spotkajcie się ze znajomymi. To Was oderwie od problemów. W pracy nie wszystko będzie się układać po waszej myśli, dlatego w czasie wolnym musicie sobie tak zorganizować zajęcia, żeby nie przynosić stresu do domu. Po prostu starajcie się wykonywać swoje obowiązki jak najlepiej. W uczuciach na razie zastój, więc nie szukajcie nikogo na siłę. Raczej powinnyście postawić na przyjaźń i poczekać na miłość. Na szczęście Mars i Jowisz będą Wam dodawać energii do działania. Urodzeni od 30 czerwca do 2 lipca będą pod wpływem opozycji Plutona, która pomoże z jednej strony wprowadzić zmiany w związkach i spojrzeć na życie z innej perspektywy, ale też jeśli urodziłyście się w tych dniach to powinnyście uważać na zdrowie i nie przemęczać się.

Lew (23.07 – 22.08)

Tydzień będzie dla Was bardzo udany. Zarówno w pracy jak i życiu osobistym sprawy ułożą się po waszej myśli. Słońce, które przebywa teraz w ognistym Baranie, będzie Was zasilać energią do działania i dodawać wiary we własne siły. Możecie więc teraz zdziałać więcej niż zazwyczaj i spotkać osoby, które będą Wam przychylne. Samotni mogą poznać kogoś interesującego, kto może stać się bliski waszemu sercu. Powinnyście bywać wśród znajomych, bo zwiększy to szansę, że spotkacie tego jedynego. W stałym związku bliskość i dobre porozumienie z partnerem. Również finansowo powinnyście być na plusie, więc odłóżcie trochę pieniędzy na nieco gorsze czasy. Urodzeni od 22 do 27 lipca będą pod silnym wpływem Wenus, która doda Wam uroku i ułatwi wszystko to co robicie. Jeśli urodziłyście się w tych dniach, to na pewno spotka Was w tym tygodniu coś miłego.

Panna (23.08 – 22.09)

Będziecie mieć dużo energii, a nawet jej nadmiar, więc nie wyżywajcie się na przypadkowo napotkanych osobach, tylko znajdźcie pozytywne ujście dla tego wulkanu. Możecie mieć też trochę gorsze samopoczucie, bo odczujecie frustrację. W pracy nie wszystko pójdzie zgodnie z planem i niektóre osoby mogą Was irytować. Nie bierzcie też zbyt wielu obowiązków na siebie, bo inni wyczuwając waszą pracowitą i dobrze zorganizowaną naturę mogą Was nieco wykorzystywać. Ukróćcie takie praktyki w zarodku i jasno mówcie w pracy, jeśli coś Wam nie pasuje, bo problemy mogą się nawarstwić. W stałym związku będzie Wam brakować czasu dla siebie, bo będziecie trochę przytłoczeni życiem codziennym. Samotni natomiast powinni spokojnie czekać na bardziej korzystny moment. Najsilniej wpływ Marsa odczują urodzeni od 25 do 27 sierpnia. Powinnyście szczególnie uważać podczas jazdy samochodem i przede wszystkim nie spieszyć się.

Waga (23.09 – 22.10)

Ten tydzień będzie udany pod względem kontaktów towarzyskich i życia uczuciowego. Jeśli jesteście samotne, to są duże szanse, że teraz się to zmieni. Możecie spotkać drugą połówkę zupełnie przypadkowo. W pracy niektóre osoby będą Was trochę irytować i możecie być bojowo nastawione. Jednak postarajcie się uniknąć konfrontacji. Trochę też uważajcie na zdrowie, bo na razie możecie być osłabione. Zwróćcie uwagę na dietę i odpowiednią ilość ruchu na świeżym powietrzu. Na poprawę finansów przyjdzie Wam na razie poczekać, choć wcale nie jest źle i powinnyście docenić to, co macie. Nie jest to dobry moment na podejmowanie ważnych decyzji związanych z pieniędzmi. Również Wagi prowadzące własny interes powinny się wstrzymać z ważnymi rozmowami, do momentu kiedy układ na niebie będzie Wam bardziej sprzyjał. Wenus najsilniej zadziała na urodzonych od 22 do 27 września, dzięki temu ten tydzień spędzicie w miłym nastroju. Możecie usłyszeć komplementy albo spotkać się z kimś, kto bardzo poprawi Wasz humor.

Skorpion (23.10 – 21.11)

W tym tygodniu zarówno w pracy jak i w związkach partnerskich przyda się Wam dyscyplina wewnętrzna i cierpliwość. Możecie mieć więcej niż zazwyczaj zajęć na swoim stanowisku i przez to pogorszy się wasza kondycja. Jeśli braknie Wam czasu na rekreację, to choć postarajcie się wyspać, bo wiosna jest dla organizmu dość problematycznym czasem. Brak witamin może dać się też Wam we znaki, więc warto trochę zwolnić obroty. Możecie mieć teraz tendencje do przesady i wydawać zbyt wiele pieniędzy. Dlatego lepiej powściągnijcie swój apetyt na nowości, bo być może wcale ich nie potrzebujecie. Neptun będzie Wam dodawał wyobraźni i wrażliwości, dlatego dzięki temu być może odkryjecie subtelny świat, na który do tej pory nie zwracałyście uwagi. Wpływ Neptuna najsilniej odczują urodzeni od 24 do 27 października. Wyostrzy się wasza intuicja, empatia i uczuciowość. Na sprawy codzienne spojrzycie z zupełnie innej perspektywy niż zazwyczaj. To wyjątkowo korzystny czas dla tych, którzy potrzebują inspiracji.

Strzelec (22.11 – 21.12)

Dopisze Wam dobre zdrowie, energia i samopoczucie. Będziecie miały dużą siłę przebicia i werwę. W pracy powinien to być bardzo udany czas. Zrobicie postępy i zaskarbicie sobie szacunek szefa. Będziecie też miały dobry kontakt z kolegami w pracy. Natomiast w uczuciach możliwe zamieszanie. Jeśli jesteście samotne, to może się pojawić wokół Was sporo adoratorów, ale koniec końców okaże się, że nic specjalnego z tego nie wyniknie. Dlatego do nowo poznanych osób podchodźcie z dystansem. W stałym związku oczekiwania partnera mogą być sprzeczne z waszymi, więc jedno z Was będzie musiało ustąpić, albo najlepiej oboje w niewielkim stopniu, tak żeby było sprawiedliwie. Sprawy finansowe mogą Wam trochę zaprzątać głowę, ale sobie poradzicie. Urodzeni od 24 do 26 listopada będą pod wpływem Marsa, który może powodować niecierpliwość i irytację, dlatego jeśli urodziłyście się w tych dniach, to nade wszystko wskazany jest spokój.

Koziorożec (22.12 – 19.01)

W pracy będziecie mieć nerwowo. Uważajcie też na zdrowie, bo nadmiar stresu odbije się na waszym samopoczuciu i spowoduje, że ciężko Wam będzie się zabrać nawet do zadań, które do tej pory nie sprawiały Wam problemu. Jeśli więc czujecie, że nie dajecie rady, to może przyda się Wam krótki urlop, zanim okaże się, że wylądujecie na L4. Powinnyście pamiętać, że ambicja okaże się bezużyteczna, jeśli zacznie Wam brakować zdrowia i sił. Nie jest to najlepszy moment na romanse czy flirty, bo choć będziecie spotykać wiele osób, to nie spełnią one waszych oczekiwań i mogą wyniknąć nieporozumienia. W stałym związku możecie poświęcać na razie zbyt mało uwagi partnerowi, bo zaabsorbuje Was praca. Urodzonym od 30 grudnia do 1 stycznia Pluton przyniesie zauważalne zmiany w życiu. Wyostrzy się wasz zmysł krytyczny i będziecie mogły wiele osiągnąć, pod warunkiem, że będziecie szczere same ze sobą.

Wodnik (20.01 – 18.02)

Ten tydzień będzie niezły zarówno w pracy jak i w miłości. Wzrosną wasze szanse zawodowe i jeśli szukacie pracy albo chcecie zmienić obecną, to są duże szanse na coś lepszego i bardziej odpowiedniego dla Was. Możecie też awansować i nie bójcie się zaznaczyć jak bardzo jesteście ważne dla firmy. Samotni będą mieli szanse poflirtować a może nawet spotkają kogoś bliskiego duchowo, z kim będzie można dzielić radości i troski dnia codziennego. Możliwe, że dzięki uczestnictwu w grupach zainteresowań podejdzie do Was ciekawa osoba. Warto dać jej szanse. Jeśli nie macie pomysłu jak spędzić czas wolny, to może warto byłoby wyjść z domu ze znajomymi. Zwłaszcza urodzeni od 20 do 25 stycznia będą pod wpływem Wenus, która stworzy szanse na miłe spotkania, owocnie spędzony czas wolny i ciepłą atmosferę. Wykorzystajcie swój urok, żeby dostać to, na czym Wam zależy.

Ryby (19.02 – 20.03)

W tym tygodniu powinnyście unikać stresów, uważać na zdrowie i nie przejmować się, jeśli jeszcze nie znalazłyście drugiej połówki. Jednakże to będzie niezły moment dla waszych finansów. Warto więc poważnie zastanowić się nad inwestycjami, ale zaczekać z ostateczną decyzją. Rozważcie też kursy i szkolenia, bo przecież wiedza to bardzo cenny kapitał. Merkury sprawi, że czeka Was wiele spotkań i nowe znajomości albo odnowienie starych. Ale bądźcie czujne i nie dajcie się zwieźć pozorom. Możliwe, że osoba, w której pokładacie zaufanie, zechce wykorzystać wasze dobre serce, więc miejcie się na baczności i nie dzielcie się z każdym informacjami, jakie uznacie za ważne. W stałym związku może być trochę zamieszania i przyda się kompromis co do tego, jak spędzić wolny czas. Urodzeni od 19 do 22 lutego są pod silnym wpływem Neptuna, który z jednej strony niezwykle Was uwrażliwi, ale też uczyni podatnymi na pomyłki, zwodzenie i błędne decyzje. Więc raczej słuchajcie głosu rozsądku.Horoskop 2012