Horoscope  
Astrologia
Spotkania
Program astrologiczny Urania
Biuletyn astrologiczny
Postacie polskiej astrologii
Symbole astrologiczne
Horoskop
   Horoskop tygodniowy
   Nowe horoskopy
   Zegar
   Tranzyty
SĹ‚ownik
System domĂłw
Galeria Szem'a
Katalog stron
Bibliografia
Astrologia > Horoskop > Tygodniowy > 2012-03-26


Horoskop tygodniowy 26 marca - 1 kwietnia 2012

Agnieszka

Baran (21.03 – 19.04)

W tym tygodniu będziecie mieć sporo energii do pracy i dużą siłę przebicia. Słońce zasili wasze zdrowie i doda Wam sił do działania. Będziecie się zatem mogły skupić na pracy a tym samym na finansach, które powinny być w całkiem niezłym stanie. Jeśli jesteście samotne i zapragniecie związku, to raczej będziecie teraz szukać kogoś kto da Wam stabilność i oparcie. Kogoś na kim można polegać w każdej sytuacji. W stałym związku natomiast bez zmian, choć zarazicie drugą połówkę swoim dobrym samopoczuciem. Będziecie miały dużo pracy, ale dzięki temu wyrobicie sobie dobrą pozycję w firmie. Może się okazać, że jesteście niezastąpione i powinnyście wykorzystać swój autorytet, bo są szanse, że dostaniecie podwyżkę. Urodzeni od 29 do 31 marca będą pod wpływem kwadratury Plutona, dlatego uważajcie na zdrowie, ale też nie bójcie się wprowadzać zmian w życiu.

Byk (20.04 – 20.05)

Ten tydzień będzie dla Was udany dzięki Wenus i Jowiszowi, które będą Wam dodawać powodzenia i wiary we własne siły. Te planety przyniosą Wam też szczęście do odpowiednich ludzi poznanych w odpowiednim momencie. Na wykonywanym stanowisku dacie sobie doskonale radę, może nawet zdarzyć się, że szef będzie potrzebował waszej rady i opinii jako eksperta. Możecie śmiało prosić o podwyżkę, bo teraz jest moment, żebyście zostały docenione. Jednak wasza kondycja fizyczna może wymagać uwagi, więc nie przemęczajcie się. Zimowe osłabienie może dawać się Wam we znaki, więc odpoczywajcie tyle, ile potrzebuje wasz organizm. Zwróćcie też uwagę na odpowiednią dietę i ćwiczenia fizyczne, które dodadzą Wam energii, bo odpoczynek to nie tylko bierne leżenie na kanapie. Pod wpływem koniunkcji Jowisza będą zwłaszcza urodzeni od 1 do 4 kwietnia. W prawie każdej dziedzinie życia powinno Wam sprzyjać szczęście. Na waszej drodze pojawią się odpowiedni ludzie, dzięki którym możecie wiele zyskać i wiele się nauczyć. Dobrze wykorzystajcie ten przypływ optymizmu.

Bliźnięta (21.05 – 21.06)

Ten tydzień powinien być udany w pracy i przyniesie dobre samopoczucie, natomiast w miłości lekki zastój. Samotni powinni na razie poczekać na bardziej odpowiedni moment i nie dać sobie zawracać głowy znajomościami z góry skazanymi na niepowodzenie. Zamiast umawiać się na randki w ciemno lepiej spotkajcie się z przyjaciółmi. Poprawi Wam się dzięki temu nastrój i zacieśnicie więzi. W stałym związku niewiele się będzie działo. Ale to nawet dobrze, bo dzięki stabilności zyskacie solidny grunt pod nogami. Nie pozwólcie jednak by sprawy materialne zdominowały wasz związek. Dlatego odrobina romantyzmu umocni waszą więź i wprowadzi trochę ekscytacji, jeśli poczułyście, że wasze życie we dwoje stało się ostatnio zbyt przewidywalne. Wasza sytuacja finansowa na razie się nie zmieni, więc nie ma co sobie zbytnio zaprzątać głowy pieniędzmi, tylko pracować. Nagroda przyjdzie wcześniej czy później. Tylko bądźcie wytrwałe i nie poddawajcie się.

Rak (22.06 – 22.07)

W pracy ten tydzień może być trochę nerwowy i nieprzewidywalny. Dlatego starajcie się konstruktywnie odreagowywać stres i nie wyżywajcie się na domownikach, bo wtedy atmosfera w domu pogorszy wasze samopoczucie. Jeśli poczujecie, że rzeczywistość zalazła Wam za skórę, sprawcie sobie małą przyjemność, żeby polepszyć nastrój. Pod względem towarzyskim i uczuciowym ten tydzień będzie należał do bardzo udanych. Jeśli jesteście samotne, to są szanse, że spotkacie swoją drugą połówkę i zaczniecie miło spędzać czas tylko we dwoje. W stałym związku powinno się między Wami bardzo dobrze układać. Odczujecie przypływ wiary w siebie i w lepsze jutro. Może zechcecie nawet zaplanować wspólną przyszłość i uwić razem rodzinne gniazdko. Są ku temu szanse, bo wasza sytuacja materialna powinna być obiecująca. Jeśli mądrze będziecie inwestować pieniądze, to uda się Wam osiągnąć stabilizację materialną i bezpieczeństwo psychiczne. Na urodzonych od 14 do 20 lipca zadziała Wenus i spotka Was dzięki temu coś miłego.

Lew (23.07 – 22.08)

Ten tydzień będzie udany w pracy. Wasze dobre samopoczucie i pogoda ducha będą zaraźliwe i zjednacie sobie ludzi. Macie teraz sporo energii i polepszy się wasza kondycja. Warto więc przyspieszyć projekty nad jakimi właśnie pracujecie. Robota będzie się Wam palić w rękach. Możecie być trochę rozrzutne, więc jeśli zamierzacie robić zakupy, to przemyślcie sprawę kilka razy i zastanówcie się, co tak naprawdę jest dla Was niezbędne, a bez czego możecie się obejść. Warto mieć gest, ale bez przesady. Dla samotnych pojawią się okazje do flirtów i romansów, ale mogą być dość przelotne i niestałe, więc nie nastawiajcie się, że spotkacie teraz miłość życia. Lepiej skoncentrujcie się na pracy, bo nie warto trwonić energii. W stałym związku powinno być nieźle. Będzie okazja, żeby spędzić trochę czasu tylko we dwoje. Energetyzujący wpływ Słońca najsilniej odczują urodzeni od 28 lipca do 3 sierpnia. Będziecie w doskonałej kondycji.

Panna (23.08 – 22.09)

W tym tygodniu powinnyście zająć się zdrowiem i kondycją. Nie przemęczajcie się w czasie wolnym, bo nadmiar zajęć odbije się negatywnie na waszym zdrowiu. Przyda się Wam więc dystans i cierpliwość do pracy i ludzi z którymi przyszło Wam pracować. Macie teraz sporo energii, ale jednocześnie grozi Wam trochę narwanie i nieprzemyślane działania pod wpływem chwili. Za to w uczuciach powinien to być bardzo owocny czas. Dlatego zwłaszcza samotne Panny powinny podjąć działania, żeby kogoś poznać. Rozejrzyjcie się dookoła, bo może wśród znajomych jest ktoś wpatrzony w Was jak w obrazek i może warto zainteresować się tą osobą. Natomiast w stałym związku wszystko będzie się świetnie układać, jeśli tylko zrozumiecie, że czasem powinnyście iść na kompromis. Urodzeni od 27 do 29 sierpnia będą pod wpływem Marsa, dlatego uważajcie, żeby nie działać pochopnie, bo będziecie teraz dość impulsywne, co może przynieść niekoniecznie korzystne konsekwencje.

Waga (23.09 – 22.10)

W tym tygodniu możecie być nastawione na konfrontację i trudno Wam będzie osiągnąć kompromis. Dlatego nie wdawajcie się w niepotrzebne dyskusje, bo wynik może być dla Was niekorzystny. W pracy możliwe sporo stresów i napięć. Możliwe, że trzeba będzie zostać dłużej w pracy, żeby wszystko ogarnąć. Postarajcie się jednak nie stresować i przeczekać gorący moment. Uważajcie też na zdrowie i mimo dużej ilości zajęć znajdźcie czas na taki odpoczynek, który zapewni Wam, że choć na chwilę oderwiecie się od rzeczywistości. W miłości na razie niewiele się zmieni. Jeśli więc jesteście samotne, to nie stresujcie się tym stanem, tylko cieszcie wolnością. Zresztą już niedługo pojawią się szanse, żeby kogoś poznać, więc poczekacie jeszcze tylko chwilę. W stałym związku będziecie skoncentrowane na sprawach dość przyziemnych, ale niezbędnych. Urodzeni 19 – 20 października są pod silnym wpływem Saturna, który z jednej strony przyniesie Wam sporo obowiązków, ale też wzrośnie wasza motywacja i ambicja, żeby osiągnąć więcej niż do tej pory.

Skorpion (23.10 – 21.11)

Będziecie mieć dużo pracy i powinnyście zwrócić uwagę na zdrowie. Możecie mieć wrażenie, że wasza cierpliwość jest na wyczerpaniu, zatem ulubiony sport będzie najlepszą formą rozładowania stresu. W pracy na razie nie spodziewajcie się awansu i raczej zajmijcie się jak najrzetelniejszym wypełnianiem swoich obowiązków. Znajdziecie jednak siłę, żeby pokonać wszelkie trudności. W uczuciach też na razie niewiele się będzie działo. Są co prawda niewielkie szanse na flirt, ale może warto jednak poczekać na tę właściwą osobę, dla której będziecie w stanie w pełni się zaangażować, zamiast niepotrzebnie tracić czas na drobiazgi. W stałym związku niewiele się będzie działo. Za to sprawy finansowe nieźle, ale tutaj wskazana jest ostrożność i rozsądek. Nie dawajcie się nabierać na różnego rodzaju świetne oferty tylko spójrzcie krytycznie na wasze finanse. Urodzonym od 4 do 6 listopada Jowisz w opozycji przyniesie szanse na rozwój, ale powinnyście uważać też na zbyt optymistyczne podejście, które może osłabić waszą wrodzoną czujność i krytycyzm.

Strzelec (22.11 – 21.12)

Będziecie mieć w tym tygodniu sporo energii do działania. Również w pracy powinno się Wam całkiem nieźle powodzić. Wasz organizm powinien być w bardzo dobrej kondycji, dlatego będziecie w stanie dokonać więcej niż zazwyczaj. Wasza głowa będzie wypełniona nietypowymi pomysłami. Jeśli szukacie pracy, to są szanse, że właśnie teraz Wam się uda. Uran sprawi, że obecnie w waszym życiu będą pojawiać się okazje do zrealizowania planów w sposób zupełnie nietypowy. Macie szanse bardzo się rozwinąć dzięki spotkaniom z nietuzinkowymi ludźmi. Wpływ Urana najsilniej odczują urodzeni 26 i 27 listopada. Dla Was mogą otworzyć się teraz przysłowiowe drzwi, które było do tej pory zamknięte. Od Was zależy czy wykorzystacie szanse od losu. Będziecie teraz w stanie wiele zrobić i sprawy zawodowe będą przebiegać bez problemu. Natomiast w uczuciach raczej niekoniecznie będzie Wam szło tak, jak byście tego chciały, ale nie można mieć wszystkiego. Jeszcze tylko trochę i sytuacja się zmieni na waszą korzyść.

Koziorożec (22.12 – 19.01)

W pracy może być nerwowo i będziecie biegać jak w ukropie. Stres da Wam trochę w kość, więc codziennie choć na chwilę postarajcie się wyłączyć. Za to w związkach będziecie mieć powodzenie. Jeśli jesteście samotne, to może się to zmienić. Możecie nawet spotkać kogoś, do kogo poczujecie szczere uczucie i przywiązanie. Warto więc mieć oczy szeroko otwarte. Będziecie teraz spotykać dużo ludzi, którzy mogą przyczynić się do waszego rozwoju intelektualnego i duchowego. Wszyscy uczący się i studiujący mają teraz doskonały moment na zdobywanie wiedzy. Jeśli tylko konstruktywnie wykorzystacie nadchodzące okazje, to uda się Wam teraz zebrać plony wysiłków z ostatnich lat. W stałym związku powinien to być bardzo dobry czas i jeśli jeszcze nie nosicie obrączek, to może właśnie nadszedł ten moment, żeby zaplanować oficjalną imprezę. Najsilniej wpływ trygonu Jowisza odczują urodzeni od 2 do 4 stycznia. Powinien to być dla Was bardzo dobry tydzień zarówno w pracy jak i w miłości.

Wodnik (20.01 – 18.02)

W tym tygodniu zrobicie niewielkie, ale jednak postępy w pracy i będzie Was to cieszyło. Również dopisze Wam zdrowie, ale to nie znaczy, że powinnyście zrezygnować z ruchu na świeżym powietrzu, wręcz przeciwnie wysiłek fizyczny jeszcze Wam doda energii i werwy do działania. Będziecie też optymistycznie nastawione, ale uważajcie na wydatki, bo mimo dobrej sytuacji finansowej możecie szybko wydać to co macie, a lepiej byłoby gdybyście sobie coś zostawiły na nieco gorsze czasy. W uczuciach i związkach będzie tak sobie. Samotni co prawda mogą trochę poromansować, nawet przelotny flirt poprawi Wam na chwilę humor, ale pewnie okaże się niewart angażowania. Więc sobie dobrze przemyślcie czy Wam się w ogóle chce tracić czas na coś, co raczej jest bez przyszłości. Związek trochę zejdzie na nieco dalszy plan, bo będziecie zajęte pracą.

Ryby (19.02 – 20.03)

Możecie być trochę osłabione więc uważajcie żeby się za bardzo nie przemęczać. W pracy będzie Wam potrzebna wytrwałość, bo sprawy na których Wam zależy mogą się trochę opóźniać, dlatego zachowujcie spokój ducha. Warto być może zrobić badania, bo zmęczenie może być objawem nie tylko przepracowania, ale tego, że coś się dzieje w waszym organizmie. Lepiej więc w tym wypadku dmuchać na zimne. Za to życie uczuciowe powinno kwitnąć i polepszać Wam nastrój. Jeśli jesteście samotne, to istnieje bardzo duża szansa, że kogoś poznacie. Możliwe, że będzie to ktoś, kogo znałyście już wcześniej, ale do tej pory nie zwracałyście na tę osobę uwagi. W stałym związku natomiast czeka Was prawie sielanka. Bliskość emocjonalna z partnerem pomoże Wam przetrwać trudniejsze chwile i doda Wam sił do działania. Harmonijny wpływ Jowisza najsilniej odczują urodzeni od 2 do 4 marca. Powinnyście wykorzystać szanse na polepszenie swojej sytuacji.Horoskop 2012