Horoscope  
Astrologia
Spotkania
Program astrologiczny Urania
Biuletyn astrologiczny
Postacie polskiej astrologii
Symbole astrologiczne
Horoskop
   Horoskop tygodniowy
   Nowe horoskopy
   Zegar
   Tranzyty
SĹ‚ownik
System domĂłw
Galeria Szem'a
Katalog stron
Bibliografia
Astrologia > Horoskop > Tygodniowy > 2012-03-19


Horoskop tygodniowy 19-25 marca 2012

Agnieszka

Baran (21.03 – 19.04)

W tym tygodniu będziecie mieć bardzo dobry nastrój. Od wtorku Słońce zasili Was energią. Odczujecie przypływ sił witalnych i poprawę zdrowia. Będziecie mieć sporo energii i warto ją wykorzystać, żeby pokazać się w pracy od jak najlepszej strony. Czeka Was dużo spotkań i rozmów. Możecie nawet doznać małego olśnienia. Merkury będzie sprzyjał uczącym się. W finansach powinno być nieźle. Okaże się, że miałyście nosa do inwestycji i teraz wpadnie Wam dodatkowa gotówka. Samotni nie będą mieć zbyt wielu okazji ani nastroju, żeby się umawiać z potencjalnymi kandydatami do stworzenia stałego związku, ale nie znaczy to, że nie powinnyście próbować. W stałych związkach niewiele się będzie działo, ale z jednej strony to lepiej, bo niespodzianki czasami mogą być niemiłe. Urodzeni od 24 do 26 marca najsilniej odczują wpływ Słońca i buntowniczego Urana, który natchnie Was do spektakularnych zmian w życiu.

Byk (20.04 – 20.05)

Będzie Wam się teraz nieźle wiodło, zwłaszcza w miłości i w finansach. Dla samotnych Wenus z Jowiszem będzie przynosić okazje do flirtów, miłych spotkań i życzliwie nastawione osoby. Zarówno Wy będziecie optymistyczne, jak i będziecie spotykać osoby o równie zaraźliwie entuzjastycznym nastawieniu. Jeśli wcześniej pracowałyście wytrwale, to teraz powinien nadejść czas zasłużonych sukcesów. Czekają Was postępy w pracy i rozwój praktycznie w każdej dziedzinie życie. Istnieje jednakże niebezpieczeństwo, że popadniecie w samozachwyt i lenistwo. Nie popełniajcie tego błędu, tylko wykorzystujcie szanse od losu, bo na następne przyjdzie Wam dość długo poczekać. W stałym związku wszystko powinno układać się doskonale. Najsilniej wpływ Jowisza odczują urodzeni od 30 kwietnia do 5 maja. Wzrośnie wasza pewność siebie, prestiż i wiarygodność. Poza tym Jowisz przyniesie Wam szczęście do ludzi i postawi na waszej drodze odpowiednie osoby chętne do pomocy.

Bliźnięta (21.05 – 21.06)

Dopisze Wam całkiem nieźle samopoczucie. I choć dla samotnych to nie jest czas na romanse, to i tak czeka Was dużo kontaktów i ruch w interesie. Jeśli prowadzicie firmę, to będzie okazja do nawiązania biznesowych znajomości. Choć pod koniec tygodnia powinnyście uważać na to, co inni do Was mówią, bo możecie zostać wprowadzone w błąd. W stałym związku na razie niewiele się będzie działo. Więc powinnyście się teraz skupić na pracy, bo dzięki temu zbudujecie sobie podstawy do przyszłych sukcesów. Będziecie mieć całkiem sporo energii i niezłe pomysły. Problem tylko leży w tym, czy uda się Wam konsekwentnie trzymać planu. Możecie teraz być trochę chaotyczne i niezorganizowane, więc pomyślcie o przyszłości. Energetyzujący i pobudzający wpływ Urana najsilniej odczują urodzeni 25 i 26 maja. Energia będzie Was wprost rozpierać i wasze działania mogą zaskakiwać otoczenie.

Rak (22.06 – 22.07)

Możecie być trochę nerwowe i nie wszystko będzie szło po waszej myśli. Zwłaszcza w pracy przyda się Wam cierpliwość, bo niektóre osoby mogą Wam wyjątkowo działać na nerwy. Jednak korzystny wpływ Jowisza powinien załagodzić sprawy i ewentualne nieporozumienia rozejdą się po kościach. Jednak mimo wszystko możecie być dość niecierpliwe i łatwo Was będzie wyprowadzić z równowagi, więc najlepiej wyładujcie się poprzez aktywność fizyczną. Co prawda w pracy możliwe sukcesy, ale nie przyjdą Wam one łatwo i napotkacie oponentów na swojej drodze. Dla samotnych jest szansa na flirt i wszystko zależy od Was, czy dacie tej osobie możliwość pokazania się od lepszej strony. Korzystny wpływ Jowisza najsilniej odczują urodzeni od 2 do 5 lipca. Mogą się pojawić szanse na rewelacyjne zmiany, np. lepszą pracę. Natomiast Raki z 25 i 26 czerwca powinny szczególnie uważać na zdrowie i podczas jazdy samochodem, bo Uran może Wam zrobić niespodziankę.

Lew (23.07 – 22.08)

Czeka Was przypływ energii i dobrego samopoczucia. Uważajcie tylko, żeby nadmierny optymizm nie zapędził Was w ślepy zaułek. Przyda się Wam więc trochę zdrowego rozsądku. Może przyjść niespodziewany sukces w pracy. Prawdopodobnie teraz wiele osiągniecie i nauczycie się i to jest moment na wprowadzanie zmian. Jeśli szukacie pracy, to nie powinnyście siedzieć i czekać, tylko zaprezentować swoje zalety. Natomiast w partnerstwie będzie trochę mniej owocnie. Samotni powinni na razie skupić się na sprawach przyziemnych i nie szukać miłości na siłę. Co prawda będą okazje do flirtów czy przelotnych znajomości, ale to przecież nie to, czego byście oczekiwały od życia. W stałym związku możliwe drobne nieporozumienia, które powinnyście od razu wyjaśnić, bo inaczej wywiąże się kłótnia. Zwłaszcza urodzeni od 26 do 28 lipca mogą liczyć na niezwykłe okazje do realizacji celów i marzeń, wrośnie także wasza pewność siebie.

Panna (23.08 – 22.09)

W pracy nie wszystko będzie się układać po waszej myśli, więc jeśli niektóre osoby będą Was irytować, to odetchnijcie głęboko i zastanówcie się dwa razy zanim powiecie coś, czego potem będziecie żałować. Ale los mimo wszystko postawi na waszej drodze przychylnie nastawione do Was osoby, które poprawią Wam humor. Poszukujący pracy mają szanse znaleźć coś odpowiedniego. Również w miłości są pewne szanse dla samotnych. Warunek jest jeden, nie możecie siedzieć same w domu, tylko wyjść do ludzi i pokazać jakimi jesteście wspaniałymi i interesującymi osobami. Dajcie się poznać od najlepszej strony. Poza pewnymi irytującymi drobiazgami, powinnyście jednak zrobić milowy krok na drodze do sukcesu. Wasze finanse powinny być teraz na niezłym poziomie. Dla urodzonych od 2 do 6 września Jowisz będzie łaskawy i przyniesie Wam oczekiwane szczęście i dobry nastrój. I chociaż nie będą to wielkie sukcesy, to zawsze coś miłego.

Waga (23.09 – 22.10)

W tym tygodniu lekka poprawa samopoczucia, ale możecie być trochę rozdarte pomiędzy koniecznością spędzenia czasu z bliskimi, a pracą, i jedno może ucierpieć kosztem drugiego. Ktoś z rodziny może potrzebować waszej pomocy. W stałym związku bardzo dobra atmosfera, zbliżycie się do siebie emocjonalnie i poczujecie, że jesteście bratnimi duszami. Samotni będą mieli szanse spotkać kogoś, kto może stać się bliski waszemu sercu. Może to być ktoś znajomy, kogo do tej pory nie brałyście pod uwagę jako potencjalnej drugiej połówki. Ten tydzień będzie też sprzyjał dobrej zabawie i odpoczynkowi. A jeśli musicie iść do pracy, to i tak powinnyście znaleźć sobie odprężające zajęcie w czasie wolnym od obowiązków. Wasza sytuacja finansowa powinna być niezła, ale też przydałoby się trochę oszczędzić na przyszłość. Urodzeni od 23 do 26 września odczują wpływ Neptuna, który może wprowadzić zamieszanie i niepewność. Uważajcie też na zdrowie. Nie zaszkodzi, żebyście zrobiły profilaktyczne badania i nie ignorujcie zmęczenia, które może być symptomem, że coś nie tak z waszym organizmem.

Skorpion (23.10 – 21.11)

Możecie w tym tygodniu tracić cierpliwość na osoby ospałe i niezbyt zaradne. Nie jest to najlepszy moment, jeśli chodzi o siły witalne. W pracy możliwe problemy zupełnie nie z waszej winy, dlatego starajcie się przestrzegać wszystkich zasad, żeby w razie czego nie było, że czegoś nie dopatrzyłyście. Atmosfera będzie pełna pośpiechu i napięcia. Powinnyście cierpliwie przeczekać trochę gorszy moment i nie dawać się zwariować sytuacjom, na które i tak nie macie wpływu. W sprawach sercowych co prawda będą szanse, ale niekoniecznie osoby wami zainteresowane będą spełniać wasze kryteria doboru partnera. Może być tak, że nowo poznane osoby będą miały mankamenty trudne przez Was do zaakceptowania. Uważajcie na osoby które prawią Wam komplementy, bo może mówią coś miłego tylko po to, żeby uśpić waszą czujność? W stałym związku bez większych zmian. Urodzonym 29 i 30 października Mars doda energii.

Strzelec (22.11 – 21.12)

W tym tygodniu będziecie pełne energii i zapału do działania. Słońce sprawi, że odczujecie przypływ entuzjazmu i werwy. Ten tydzień będzie też dobry jeśli chodzi o zdrowie i pracę. W firmie możecie wykazać się tym, co umiecie najlepiej i wywrzeć dobre wrażenie na szefostwie, co może nawet przełożyć się na wasze zarobki. Jednak nawet mimo niezłej sytuacji finansowej, nie szalejcie z wydatkami i odłóżcie coś na potem. Urodzeni od 25 do 27 listopada odczują wpływ Urana, który sprawi, że nie będziecie się nudzić. To też dobry czas, żeby coś zmienić w swoim życiu i pozbyć się starych i męczących przyzwyczajeń. Możecie spotkać inspirujące, nietuzinkowe osoby, które zmienią wasze spojrzenie na świat. To również dobry czas dla spraw zawodowych. Pozostali jeśli są samotni, to nie powinni wikłać się w niepotrzebne relacje. W stałym związku na razie bez większych zmian.

Koziorożec (22.12 – 19.01)

Ten tydzień powinien być bardzo owocny pod względem finansowym, ale może się pogorszyć wasze samopoczucie. Możliwe, że pojawią się napięcia i pewne drobne przeszkody w realizacji celów. Jednak przy niewielkim wysiłku uda się Wam zażegnać konflikty w zarodku. Jeśli chodzi o życie uczuciowe, to mogą pojawić się okazje do pozytywnych zmian. Zwłaszcza samotni powinni mieć oczy szeroko otwarte, bo w waszym otoczeniu jest ktoś bardzo wami zainteresowany, komu wpadłyście w oko. Warto więc może zaryzykować i dać się poznać. Na pewno będzie ciekawie i możecie miło się rozczarować. W stałym związku będzie wspaniała atmosfera, partner da Wam odczuć jak bardzo jesteście dla niego ważne i jak bardzo mu zależy. Możliwe nawet, że poczujecie potrzebę, żeby obwieścić światu o swej miłości. Urodzeni od 27 do 29 grudnia będą pod wpływem Marsa, który doda Wam energii do walki o swoje i sporo asertywności.

Wodnik (20.01 – 18.02)

W tym tygodniu będziecie mieć niezłe samopoczucie i przybędzie Wam energii, dzięki koniunkcji Słońca z Uranem, która zadziała niczym ożywczy prąd. Bardzo możliwe, że poprawi się wasza sytuacja w pracy i odczujecie większy komfort. To dobry moment, żeby coś zmienić na lepsze i jeśli szukacie lepszej pracy, albo pracy w ogóle, to powinnyście dać z siebie wszystko. Jest spora szansa, że uda się Wam osiągnąć cel. Dla samotnych to nie jest szczególnie sprzyjający moment. Możecie co prawda trochę poflirtować, ale wątpliwe, żeby wynikło z tego coś poważniejszego. Lepiej dać sobie czas i poczekać na prawdziwą miłość. W stałym związku na pierwszy plan wysuną się sprawy materialne, które mogą trochę sprowadzić Was na ziemię i otrzeźwić nieco wasze idealistyczne nastawienie. Uran najsilniej zadziała na tych, którzy urodzili się 23 lub 24 stycznia. W waszym życiu nie będzie teraz nudy i pojawią się okazje do zmian na lepsze. Nie bójcie się eksperymentować.

Ryby (19.02 – 20.03)

W tym tygodniu skoncentrujecie się na finansach, które będą wymagać uwagi. Być może warto rozejrzeć się za zajęciem na stałe, jeśli to, co aktualnie robicie nie daje Wam stabilnej sytuacji finansowej i poczucia bezpieczeństwa. Jeśli jesteście samotne to są spore szanse, że poznacie kogoś, dla kogo wasze serce od razu zabije mocniej i kto sprawi, że poczujecie mistyczną jedność dusz i chęć absolutnego zjednoczenia. Jest więc dużą szansa, że już wkrótce przestaniecie być samotne i będziecie mogły dumnie kroczyć trzymając się za ręce z ukochaną osobą. W stałym związku będziecie jednomyślni jeśli chodzi o ważne decyzje dotyczące wspólnej przyszłości. Urodzeni od 1 do 3 marca szczególnie odczują pozytywny wpływ Jowisza, który sprawi, że będziecie pełne optymizmu i przyjaźnie nastawione do ludzi, którzy odwdzięczą się Wam tym samym. Dzięki temu jest szansa na zmianę na lepsze.Horoskop 2012