Horoscope  
Astrologia
Spotkania
Program astrologiczny Urania
Biuletyn astrologiczny
Postacie polskiej astrologii
Symbole astrologiczne
Horoskop
   Horoskop tygodniowy
   Nowe horoskopy
   Zegar
   Tranzyty
SĹ‚ownik
System domĂłw
Galeria Szem'a
Katalog stron
Bibliografia
Astrologia > Horoskop > Tygodniowy > 2012-03-12


Horoskop tygodniowy 12-18 marca 2012

Agnieszka

Baran (21.03 – 19.04)

W tym tygodniu szczególnie zadbajcie o z drowie. Nie przemęczajcie się, a jeśli nie musicie, to nie bierzcie nadgodzin. Merkury będzie teraz przebywał w waszym znaku, dzięki temu możecie otrzymać wiadomości lub przesyłki. Merkury też sprawi, że będziecie bardzo kontaktowe i wiele się będzie działo wśród znajomych. Wykorzystajcie też ten moment jeśli się uczycie, albo powtarzacie materiał. Wpływ Merkurego najsilniej odczują urodzeni od 23 do 27 marca. W sprawach sercowych na razie niewiele się będzie działo. Jeśli jesteście samotne, to powinnyście się teraz skupić raczej na pilnych sprawach, niż na szukaniu drugiej połówki, bo na to jeszcze przyjdzie odpowiedni moment. W stałym związku powinno być stabilnie i spokojnie dzięki Wenus w Byku, która sprzyja budowaniu dobrej atmosfery i oparcia w drugiej osobie. Nie będziecie na razie szaleć z wydatkami, więc wasza sytuacja finansowa powinna być w miarę dobra.

Byk (20.04 – 20.05)

Ten tydzień będzie dla Was bardzo korzystny dzięki Wenus, która właśnie przebywa w waszym znaku. Patronka piękna, urody, przyjemności i związków partnerskich stworzy okazję, żebyście poczuły się całkiem komfortowo w swojej własnej skórze. Wpływ Wenus najbardziej odczują urodzeni od 27 kwietnia do 3 maja. Jeśli więc przyszłyście na świat w tych dniach, a jesteście samotne, to właśnie teraz nadszedł czas, żeby to zmienić. Będą okazje i możliwości, żeby poznać kogoś, dla kogo wasze serce mocniej zabije. Jowisz daje teraz wszystkim Bykom szanse na polepszenie swojej sytuacji materialnej. Jowisz to również wszelkiego rodzaju szanse i możliwości rozwoju. Najbardziej będzie się powodziło tym, którzy odczują jego ścisły aspekt, czyli urodzonym od 28 kwietnia do 2 maja. Wykorzystajcie to, co przynosi Wam los. Wszystkie Byki odczują też stymulujący wpływ Marsa, który doda Wam energii. W stałych związkach powinna panować doskonała harmonia.

Bliźnięta (21.05 – 21.06)

Na początku tego tygodnia zwolnijcie trochę tempo życia, bo możecie być nieco zmęczone. Choć Merkury w Baranie będzie Wam dodawał energii, to jednak jego retrogradacja może trochę opóźnić wasze sprawy. Lepiej w tym tygodniu nie podpisujcie ważnych umów. Będziecie mieć trochę pracy, a zmęczenie może dawać się Wam we znaki. Dlatego pamiętajcie o rekreacji i aktywnym wypoczynku, który wbrew pozorom doda Wam energii. Samotni na razie nie będą mieli zbyt wielu okazji, żeby poznać potencjalną drugą połówkę. Co prawda poznacie sporo osób, ale nie będzie wśród nich tego jedynego. Jednak bądźcie cierpliwe, bo szczęście uśmiechnie się też wkrótce do Was. W stałym związku nie będzie się teraz działo nic szczególnego. Powinnyście więc cieszyć się spokojną atmosferą. Na razie będziecie musiały poczekać na poprawę sytuacji finansowej, ale nie powinnyście siedzieć z założonymi rękami, tylko myśleć przyszłościowo. Być może warto zrobić dodatkowe kursy.

Rak (22.06 – 22.07)

Ten tydzień będzie dla Was udany w pracy. Powinno Wam też dopisywać bardzo dobre samopoczucie. Przypływ energii słonecznej odczują najbardziej urodzeni od 14 do 21 lipca. Zjednacie sobie innych pewnością siebie. Ten tydzień będzie też udany jeśli chodzi o życie uczuciowe. Samotni będą mogli zacząć sobie szukać drugiej połówki i są szanse, że znajdziecie kogoś, kto wzbudzi wasze zainteresowanie. W stałym związku powinna panować harmonia i doskonały nastrój. Ożywi się też wasze życie towarzyskie, a sytuacja materialna pozwoli spokojnie odetchnąć. Korzystny wpływ Jowisza najmocniej odczują urodzeni od 30 czerwca do 3 lipca. Macie szanse z jednej strony odetchnąć a z drugiej polepszy się wasze samopoczucie i wzrośnie wiara we własne możliwości. Możecie nawiązać interesujące znajomości, a nawet znaleźć lepszą pracę, jeśli akurat jesteście na etapie poszukiwań. Dodatkowo Mars będzie pobudzał Was do działania i dodawał zapału.

Lew (23.07 – 22.08)

W tym tygodniu możecie być nieco osłabione, więc nie przeceniajcie swoich sił. I choć dzięki Merkuremu czeka Was wiele kontaktów i ożywienie życie towarzyskiego, to może Wam trochę brakować energii na dodatkowe zajęcia. Jeśli więc tak czujecie, to powinnyście trochę zwolnić tempo i odpocząć. U samotnych może być dość burzliwie i nieprzewidywalnie. Choć będą się Wam trafiać okazje, żeby poflirtować, to romans może mieć zupełnie nieoczekiwany przebieg i zakończyć się szybciej niż się zaczął. W stałym związku możliwe drobne nieporozumienia. Partnerowi może trochę działać na nerwy wasz sposób gospodarowania pieniędzmi. Nie szastajcie więc nimi, nawet jeśli Wam się wydaje, że wasza sytuacja jest bardzo dobra, bo możecie przesadzić. Urodzonym od 1 do 4 sierpnia patronuje Jowisz przynosząc szanse, ale uwaga, bo może Was teraz zgubić nadmierny optymizm i brak umiarkowania.

Panna (23.08 – 22.09)

Słońce w znaku roztrzepanych Ryb może Was trochę wybić z rytmu dnia. Sprawy kariery mogą być w konflikcie z potrzebami rodzinnymi i partnerskimi. Będziecie musiały wybierać między pracą a domem. Dbajcie też o kondycję, bo możecie być osłabione brakiem Słońca, a wiosenny brak witamin może się Wam dać we znaki. Choć Wenus z Jowiszem w Byku powinny dać Wam stabilizację i oparcie. Ten harmonijny wpływ powinien dodawać Wam wiary w siebie i poczucia, że wszystko dobrze się ułoży. Te dwie dobroczynne planety przyniosą Wam powodzenie i udane kontakty towarzysko-partnerskie. Jeśli więc do tej pory zmagałyście się z samotnością, to są duże szanse, że spotkacie bratnią duszę. Warto też zainwestować w wykształcenie, bo nauka będzie Wam bardzo dobrze szła. W tym tygodniu wielki trygon tworzony przez Plutona, Jowisza, Marsa i Wenus w znakach ziemskich zasili Was energią i pomyślnością. Najsilniej odczują jego działanie urodzeni w dniach od 1 do 3 września. Wasza sytuacja materialna powinna się polepszyć.

Waga (23.09 – 22.10)

W tym tygodniu będzie Wam dopisywać umiarkowane powodzenie i przyda się raczej pracowitość i wytrwałość. Lepiej nie liczcie na łut szczęścia, bo w sprawach zawodowych trzeba będzie się sprężyć. Oczywiście przydadzą się Wam kontakty, ale i tak większość pracy spadnie na wasze barki. W sprawach sercowych większe powodzenie na początku tego tygodnia niż w weekend. Wenus w koniunkcji z Jowiszem w Byku sprzyjać będzie rozrywkom i poznawaniu ludzi, ale jeśli jesteście samotne, to nie nastawiajcie się na razie, że spotkacie miłość swojego życia. Choć szanse są, to jednak dość umiarkowane. Za to wasza sytuacja materialna powinna być całkiem niezła, dzięki zaradności i dodatkowym zajęciom będziecie miały trochę więcej niż zazwyczaj na koncie. Urodzeni od 20 do 22 października odczują wpływ wymagającego Saturna, który może trochę obniżyć wasz nastrój, ale da Wam też przypływ ambicji, którą będziecie mogły właściwie ukierunkować.

Skorpion (23.10 – 21.11)

Ten tydzień będzie bardzo udany. Słońce sprawi, że dopisze Wam bardzo dobre samopoczucie, a Jowisz z Wenus dodadzą Wam wiary w siebie. Będziecie niezwykle pozytywnie nastawione do ludzi wokół, ale nie popadajcie w przesadę i w pewnych kwestiach starajcie się zachować zdrowy rozsądek. Choć macie szanse na polepszenie swojego bytu, być może uda się Wam znaleźć lepszą pracę albo zdobyć więcej zleceń, to jednak potrzebne będzie trochę wyrzeczeń. Być może kosztem wolnego czasu. Pluton i Mars będą Wam dodawać energii i siły przebicia. Wykorzystajcie twórczo nadmiar energii zamiast szukać mocnych wrażeń. Wenus z Jowiszem mogą Wam przynieść szanse na związek, jeśli jesteście samotne. Dla par to dobry układ, planety te wspierają wszelkiego rodzaju związki. Finansowo też powinno być całkiem nieźle, więc nie będziecie mieć powodów do narzekania. U urodzonych od 1 do 3 listopada wiele się będzie działo w życiu za sprawą Plutona. Dobrze wykorzystajcie tę potężną energię.

Strzelec (22.11 – 21.12)

Powinnyście uzbroić się w jeszcze trochę cierpliwości. Na razie dbajcie o siebie i nie przemęczajcie się, choć pracy może być sporo, więc przyda się Wam teraz rozsądne planowanie. W sprawach uczuciowych nie powinno być na razie większych przełomów. Jeśli jesteście samotne, to wytrwale szukajcie, ale nie nastawiajcie się, że znajdziecie miłość swojego życia. Możliwe małe flirty i interesujące rozmowy z podtekstem, ale jeszcze przyjdzie czas, żeby się zaangażować. W stałym związku powinno być dość miło i spokojnie. Będziecie mieć teraz dobry moment na ponowne przemyślenie niektórych kwestii, a Merkury w koniunkcji z Uranem pomoże uczącym się. Może nawet wpadniecie na genialny pomysł. Urodzeni od 23 do 25 listopada mogą mieć w życiu małe zamieszanie za sprawą Neptuna. Dlatego dbajcie o zdrowie i zróbcie dodatkowe badania, jeśli czujecie, że zajdzie taka potrzeba. Nie podejmujcie teraz ważnych decyzji finansowych, bo możecie trochę na wyrost oceniać sytuację.

Koziorożec (22.12 – 19.01)

Ten tydzień powinien być wyjątkowo udany. Sprzyjający układ planet będzie Was wspierał i dodawał pewności siebie. Dzięki Plutonowi zmobilizujecie swoje siły, Jowisz wzmocni waszą wiarę w przyszłość, a Mars będzie Was zagrzewał do walki. Nie będziecie się bały podejmować nowych wyzwań. A może nawet same zainicjujecie przemiany w swoim życiu. Macie teraz mnóstwo siły i to jest ten moment, żeby dokonać zmian. Powinna się poprawić wasza sytuacja materialna, bo Jowisz w Byku sprzyja gromadzeniu dóbr i inwestowaniu. Wasze życie towarzyskie też ulegnie ożywieniu, dlatego nie oglądajcie się za siebie, tylko śmiało wychodźcie naprzeciw losowi. Samotni będą mieli szanse, żeby spotkać interesującą osobę, a może nawet kogoś, kto zagości w waszym życiu na dłużej. Dla par będzie to bardzo sprzyjający moment. Wpływ trygonu Jowisza najsilniej odczują urodzeni od 30 grudnia do 1 stycznia. Ten tydzień będzie dla Was pełen szans i możliwości.

Wodnik (20.01 – 18.02)

Choć dopisze Wam optymizm, to jednak będziecie mieć sporo pracy i przyda się Wam wytrwałość. Jednak ten tydzień będzie napięty pod względem finansowym. Dlatego odłóżcie trochę pieniędzy i nie wydawajcie za dużo na wyprzedażach, bo może okazać się, że wcale nie potrzebujecie kolejnej pary butów. W uczuciach wiele się będzie działo, ale ten okres będzie raczej dość burzliwy i jeśli jesteście samotne, to trudno Wam będzie kogoś sobie znaleźć. Decyzja, czy jeszcze poczekać czy angażować się w krótkotrwałe znajomości należy więc do Was. W stałym związku również może być dość ciekawie. Możliwe drobne nieporozumienia, nie pozwólcie im jednak popsuć Wam humoru. Na urodzonych od 23 do 25 stycznia działa Uran, dzięki temu nie będziecie się nudzić ani chwili. Jeśli zastanawiałyście się nad studiami czy rozwijaniem zainteresowań to to jest właśnie idealny moment na naukę, bo elektryzujący wpływ Urana pobudzi wasze szare komórki do większej niż zazwyczaj aktywności.

Ryby (19.02 – 20.03)

Ten tydzień powinien być bardzo udany pod wieloma względami. Dzięki Słońcu nie zabraknie Wam energii, a stymulujący wpływ Jowisza i Plutona warto wykorzystać, żeby przyjrzeć się finansom. Choć z racji niezbyt korzystnego wpływu Marsa może Wam trochę brakować cierpliwości, to przy odrobinie mobilizacji uda się Wam powściągnąć nadmierną zapalczywość czy irytację. Jeśli jesteście samotne, to Jowisz z Wenus postawią na waszej drodze życzliwe Wam osoby, które mogą stać się Wam bliskie. Ten tydzień powinien też przynieść postępy w pracy, dlatego wasze wcześniejsze zaangażowanie powinno przynieść bardzo dobre rezultaty. Możecie teraz poprosić o podwyżkę i są duże szanse, że szef zgodzi się na wasze warunki. Wpływ Jowisza i Plutona najsilniej zadziała na Ryby urodzone od 27 lutego do 3 marca. Pojawią się teraz dla Was szanse, bo będziecie we właściwym miejscu o właściwej porze. Dlatego nie spóźnijcie się na metaforyczny bądź dosłowny pociąg ,bo długo wam przyjdzie czekać na następny.Horoskop 2012