Horoscope  
Astrologia
Spotkania
Program astrologiczny Urania
Biuletyn astrologiczny
Postacie polskiej astrologii
Symbole astrologiczne
Horoskop
   Horoskop tygodniowy
   Nowe horoskopy
   Zegar
   Tranzyty
SĹ‚ownik
System domĂłw
Galeria Szem'a
Katalog stron
Bibliografia
Astrologia > Horoskop > Tygodniowy > 2012-03-05


Horoskop tygodniowy 5-11 marca 2012

Agnieszka

Baran (21.03 – 19.04)

Dzięki wpływowi Merkurego będziecie mieć dobry nastrój i powodzenie w sprawach urzędowych, choć te mogą mieć nieoczekiwany przebieg. Jeśli jesteście samotne, to na razie się to nie zmieni, a osoby w stałym związku będą wiodły spokojne życie. Początek tego tygodnia powinien Wam minąć w pozytywnym nastroju, ale uważajcie na zdrowie i nie forsujcie się za bardzo w pracy. Pamiętajcie o odpoczynku i nie zaniedbujcie ulubionego sportu, bo zimowa pora może obniżyć waszą kondycję fizyczną. W pracy na razie przyda się wytrwałość, dlatego poczekacie aż zabłyśniecie. Urodzeni od 23 do 25 marca będą pod silnym wpływem Urana, który doda Wam bardzo dużo niezależności, zdecydowania i chęci wyłamania się z codziennej rutyny. To dla Was dobry czas na naukę, poszerzanie horyzontów, nietypowe działania. Pozostałe Barany też będą trochę buntownicze, ale w mniejszym stopniu.

Byk (20.04 – 20.05)

Początek tygodnia będzie dla Was przyjemny, dzięki wpływowi Wenus odprężycie się, byle nie za bardzo, bo praca czeka. Urodzeni od 27 do 30 kwietnia będą pod wpływem Jowisza, który przyniesie Wam dobry nastrój, optymizm, przychylne nastawienie i możliwe sukcesy. Jednak tutaj wiele zależy od Was czy uda się Wam wykorzystać sprzyjające Wam okoliczności. Urodzeniu od 29 kwietnia do 1 maja dodatkowo odczują wzmacniający wpływ Plutona. Wykorzystajcie więc najbliższy czas na wprowadzenie zmian w życiu. Możecie teraz wiele osiągnąć. Pozostałe Byki również odczują energetyzujący wpływ Marsa, a w połączeniu z harmonijnymi tranzytami w żywiole ziemi wasza pozycja się ugruntuje. Powinien to być dla Was czas sukcesów i osiągnięć zawodowych, pod warunkiem, że jednak wcześniej pracowałyście na swoją obecną pozycję. Skupcie się więc teraz na tym, co przynosi Wam radość. Niekoniecznie chodzi o życie uczuciowe, bo tutaj na sukces jeszcze trochę poczekacie, ale nie poddawajcie się.

Bliźnięta (21.05 – 21.06)

W tym tygodniu Merkury w żywiole ognia doda Wam energii i pewności siebie. Czeka Was też dużo pracy i możecie mieć wrażenie, że sprawy zawodowe idą dość powoli. Nie popadajcie więc z tego powodu w zły nastrój, bo przecież zawsze możecie znaleźć sobie zajęcie, które poprawi Wam samopoczucie. Spotykajcie się więc ze znajomymi. Zwłaszcza weekend będzie sprzyjał spotkaniom towarzyskim. Urodzeni od 5 do 12 czerwca będą pod wpływem Merkurego, który ułatwi Wam życie codzienne stawiając na waszej drodze życzliwe Wam osoby. Dla samotnych to również szansa na spotkanie kogoś, kto może stać się bliski waszemu sercu. Urodzeni od 24 do 26 maja są pod wpływem Urana, który może zapłodnić waszą wyobraźnię niezwykłymi pomysłami i pchnąć Was ku działaniom mającym na celu wyrobienie w Was większej samodzielności. Jeśli interesujecie się techniką to powinien być to bardzo owocny czas.

Rak (22.06 – 22.07)

Ten tydzień powinien być udany w pracy. Słońce będzie Wam dodawać energii, zwłaszcza jeśli urodziłyście się od 7 do 15 lipca. Powinnyście wykorzystać ten tydzień na zajęcie się pracą która będzie od Was wymagać fantazji. Dzięki energetyzującemu wpływowi Marsa i Jowisza możecie teraz wiele osiągnąć i macie sporą siłę przebicia, więc jeśli czekają Was trudne wyzwania w pracy, to sobie z nimi znakomicie poradzicie. Jednak nie jest to tydzień na romanse i samotni powinni na razie poczekać na bardziej sprzyjające Wam układy. Znajomości, jakie teraz zawrzecie będą miały charakter dość przelotny i nie warto sobie nimi zaprzątać głowy na dłużej. A poza tym generalnie ten tydzień powinien być udany dzięki harmonijnemu wpływowi Jowisza, który odczują zwłaszcza urodzeni od 28 czerwca do 1 lipca. Dodatkowo urodzeni od 30 czerwca do 2 lipca będą pod wpływem Plutona, który będzie sprzyjał wprowadzaniu gruntownych zmian w życiu.

Lew (23.07 – 22.08)

W tym tygodniu czeka Was dużo pracy i choć będziecie pełne optymizmu, to powinnyście zadbać szczególnie o zdrowie. Nie dawajcie się zimie i spędzajcie czas wolny aktywnie. Urodzeni od 30 lipca do 2 sierpnia będą pod wpływem Jowisza, który doda Wam optymizmu i wiary we własne siły. Ale uważajcie, żeby się nie przeliczyć z możliwościami i właściwie ocenić sytuację. Ten aspekt sprzyja kontaktom handlowym i poczuciu entuzjazmu. Dla samotnych ten tydzień powinien być bardzo udany. Macie szanse poznać kogoś interesującego. Zwłaszcza urodzeni od 26 do 30 lipca będą pod wpływem trygonu Merkurego, który przyniesie Wam udane kontakty towarzyskie i dobry nastrój. Nie siedźcie więc w domu, tylko postarajcie się jak najwięcej przebywać wśród ludzi. Również w stałym związku powinno się układać całkiem nieźle. Jednak powinnyście w tym tygodniu zadbać o zdrowie. Zrezygnujcie z ciężkostrawnych potraw i nie zapominajcie o ruchu na świeżym powietrzu.

Panna (23.08 – 22.09)

W tym tygodniu będziecie dużo pracować, ale może Wam dać się we znaki brak organizacji u ludzi wokół. Nie dajcie się więc wyprowadzić z równowagi sytuacjom, na które nie macie wpływu. Urodzeni od 2 do 6 września będą pod wpływem Marsa, który sprawi, że będziecie dość niecierpliwe, a nawet narwane. Osoby ospałe i powolne będą Was irytować. Nie próbujcie na siłę forsować swych zamierzeń. Natomiast Panny urodzone od 1 do 3 września będą pod wpływem Plutona, dzięki któremu odkryjecie w sobie pokłady niebywałej energii. Wszystkie Panny mają teraz sprzyjający układ planet, a Jowisz w Byku powinien Wam przynieść poprawę sytuacji materialnej. Będziecie mieć sporo energii, ale mimo wszystko uważajcie na zdrowie i nie przemęczajcie się, bo przepracowanie może odbić się na waszej kondycji. Może Wam się teraz wydawać, że jesteście niezniszczalne, ale to tylko wrażenie. Wam również należy się odpoczynek.

Waga (23.09 – 22.10)

Możecie być teraz w trochę gorszej kondycji, dlatego przyda się Wam wypoczynek. Wenus będzie sprzyjać krótkotrwałym flirtom i jeśli jesteście samotne, to nie nastawiajcie się, że poznacie teraz miłość waszego życia. Jeśli urodziłyście się od 20 do 22 października, to Saturn sprawi, że staniecie przed sporymi wyzwaniami. To również przypływ ambicji i możliwości, aby wykazać się i zdobyć wysoką pozycję, ale za cenę ciężkiej pracy. Pozostali będą musieli nie ustawać w wysiłkach i starać się przetrwać w świecie pełnym zagrożeń. Nie wszystko będzie się układać w tym tygodniu po waszej myśli, więc przyda się Wam spokój ducha i wiara we własne siły. Jedynie dzięki wykorzystaniu wrodzonej dyplomacji uda się Wam wyjść cało z podbramkowych sytuacji. W razie kłopotów możecie liczyć na pomoc bliskiej Wam osoby i nie zapominajcie, że macie rodzinę gotową wyciągnąć do Was pomocną dłoń.

Skorpion (23.10 – 21.11)

Tydzień będzie dla Was całkiem niezły zarówno w pracy jak i w domu. Odczujecie energetyzujący wpływ Marsa, Słońca i Plutona. Wykorzystajcie więc potężną dawkę energii do osiągnięcia swoich celów. Powinna Wam też dopisać fantazja, zwłaszcza jeśli pracujecie twórczo. Jowisz będzie stwarzał okazje, ale może Wam też towarzyszyć nadmiar optymizmu, nie dajcie się więc naciągać na żadne niebywałe okazje. Przyda się tutaj wasza wrodzona podejrzliwość i sceptycyzm. Samotni na razie powinni poczekać i nie angażować się zbyt mocno w romanse, bo osoby napotkane teraz na waszej drodze nie spełnią waszych wymagań. Stały związek zejdzie trochę na dalszy plan. Urodzeni od 1 do 3 listopada powinni wykorzystać wpływ Plutona, który będzie wspomagał wasze zdrowie, siły fizyczne i psychiczne oraz obdarzy Was niebywałą charyzmą i siłą przekonywania. Nie sposób będzie się oprzeć waszej argumentacji i osiągniecie teraz to, co sobie zamierzyłyście.

Strzelec (22.11 – 21.12)

Ten tydzień będzie dla Was pracowity i możliwe, ze będziecie mieć wrażenie, że tkwicie zawieszone między młotem a kowadłem. Zarówno w pracy jak i w domu może być trochę nerwowa atmosfera. Życie uczuciowe niekoniecznie będzie układać się po waszej myśli. Jedynie wpływ Merkurego załagodzi teraz konflikty. Boski posłaniec może przynieść dobre wieści zwłaszcza urodzonym między 25 a 28 listopada. Jeśli jesteście samotne, to na razie czeka Was lekka nuda i próby nawiązania kontaktów z płcią przeciwną mogą natrafić na nieprzewidziane przeszkody, jednak możecie nawiązać interesujące znajomości w życiu zawodowym. Pozostałe Strzelce powinny przeczekać nieharmonijny wpływ Jowisza, który co prawda sprzyja sprawom finansowym, ale ogólnie może wywoływać w Was wrażenie zbytniej koncentracji na kwestiach finansowo-bytowych. Nie czujcie się jednak uziemione, bo taka praca od podstaw przyda się Wam w przyszłości, kiedy zechcecie realizować swoje marzenia.

Koziorożec (22.12 – 19.01)

Ten tydzień powinien być bardzo udany, jeśli chodzi o sprawy ambicjonalno-zawodowe. Dobroczynny wpływ Jowisza i stymulujący wpływ Plutona i Marsa przyniosą Wam wiele zmian w życiu. Również w uczuciach może nastąpić mały pozytywny przełom za sprawą planety piękna i kontaktów towarzyskich Wenus. Natomiast w stałym związku sprawy sercowe będą trochę na dalszym planie. Gruntowne zmiany w życiu za sprawą Plutona odczują zwłaszcza urodzeni od 30 grudnia do 1 stycznia. Pluton może wyzwolić w Was zarówno najlepsze jak i najgorsze cechy. W najlepszym wypadku niebywale wzrośnie wasza pewność siebie, charyzma i siła przebicia i dostaniecie potężny zastrzyk energii, natomiast w sensie negatywnym możecie trzymać się pewnych zjawisk i ludzi w sposób kurczowy. Dla wszystkich Koziorożców ten tydzień powinien być udany pod względem finansowym. Mądrze więc inwestujcie, mając na względzie zarówno dalszą jak i bliższą przyszłość.

Wodnik (20.01 – 18.02)

W tym tygodniu będziecie się skupiać na sprawach finansowych, a co za tym idzie na pracy. Dla samotnych pojawią się szanse, żeby poznać kogoś, dla kogo wasze serce zabije szybciej. Jednak uwaga, bo te znajomości będą dość nietrwałe. Dzięki wpływowi Jowisza będziecie bardzo optymistycznie nastawione, jednak nie powinnyście przesadzać z inwestycjami. Jowisz najmocniej zadziała na urodzonych od 29 stycznia do 1 grudnia. Najszczęśliwsze dni w tym tygodniu to środa i czwartek, wtedy Księżyc w Bliźniętach będzie sprzyjał nawiązywaniu kontaktów, znajomości i wyrażaniu swych opinii. W weekend czeka Was przypływ energii i możliwe niespodziewane spotkania za sprawą koniunkcji Merkurego z Uranem, która będzie też sprzyjać spontanicznym ale krótkim podróżom w miłym gronie. Możliwe też, że uda się Wam wpaść na genialny i całkiem odlotowy pomysł. Na razie więc wrzućcie na luz i nie szalejcie z nadgodzinami, bo przyda się Wam choć jeden całkowicie wolny weekend.

Ryby (19.02 – 20.03)

Macie teraz dobry tydzień, bo Słońce dodaje Wam witalności i regeneruje wasze siły, a zasilające wpływy Jowisza i Plutona mogą przynieść Wam wiele dobrego zwłaszcza jeśli chodzi o pracę i sprawy finansowe. Weekend powinien być szczególnie udany jeśli chodzi o spotkania towarzyskie i życie rodzinne. Samotni mają szanse spotkać kogoś, kto sprawi, że zapragniecie stabilizacji i dłuższego związku. Wpływ Słońca najsilniej odczują urodzeni od 5 do 13 marca. Będziecie pełne sił i powinnyście wykorzystać ten moment, żeby w pracy pokazać się od jak najlepszej strony. Urodzeni od 26 lutego do 1 marca będą pod opieką dobroczynnego Jowisza, który przyniesie Wam szanse i okazje do rozwoju. Wszelkie wyjazdy zarówno służbowe jak i prywatne powinny być w tym tygodniu dla Was bardzo udane. To również dobry moment na podejmowanie studiów i uczenie się czegoś zupełnie nowego.Horoskop 2012